İçeriğe geç

Torbalı Hurdacı Telefonu

  İzmir Torbalı merkezinde hurdacı firmasıyız. Güncel Torbalı hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız. İzmir Torbalı hurdacı depoları içinde öncüyüz. Torbalı merkez hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Her çeşit hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  İzmir hurdacı firmalar içerisindeki firmamız beğeninizi kazanmaya devam ediyor. Şu an Torbalı hurdacı şirketleri arasındayız. Lakin Torbalı merkezinde de hizmetler veriyoruz. Torbalı meydanında sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle gönderdiğiniz konuma uzman ekip gönderiyoruz. Demtaş Metal adıyla İzmir Torbalı bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Toptan hurda satımında Torbalı piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. İzmir hurdacısı firmalar içindeyiz. Torbalı merkezinde hurda ve kullanılmış ev eşyası ticareti yapıyoruz. Hurdacı firması olarak her tür hurda malzemenizi almaktayız.

  İzmir Torbalı Hurdacı Firmalar

  Torbalı meydanında faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaktayız. Torbalı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Torbalı içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İzmir şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Torbalı daimi hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sırf Torbalı ilçe merkezinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Torbalı hurdacı firması olarak İzmir bölgesinde her tür hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın taşınması için çevrenizdeki hurda nakil ekibimizi göndermekteyiz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak sebebi ile şirketimizi tuşlayabilirsiniz.

  Torbalı Hurdacı Telefon Numarası

  Torbalı yerinden hurda alımı hurdacılık faaliyetleri verdiğimiz alanlar arasında yer alır. Bu yüzden hurda malzeme fiyatları talep etmek için iş yerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satın. İzmir Torbalı hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde bulunuyor.

  Torbalı Hurda Alan Firma

  Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda kağıt almak amacıyla kapınıza geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

  İzmir Torbalı ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her tür sarı hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı kablo hurdası, bakır, alüminyum hurdası, çinko, demir, kurşun ve hurda sarı alımında Torbalı hurdacılarından yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Torbalı hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Torbalı yerinden hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi geç kalmadan nakit paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu sebeple hurdanın piyasadaki fiyatının düşmesine sebep olur.

  Torbalı Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

  Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Torbalı hurda krom tank kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Hurda krom alan hurdacı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz.

  Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Torbalı Çinko Hurda Alan Firma

  Torbalı çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Torbalı çinko levha fiyatları güncelliğini korumaktadır. Çinko hurda alanlar konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

  Torbalı Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı

  Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. İzmir Torbalı hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Torbalı genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

  İtiraf etmek lazımsa sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur. Bu yüzden Torbalı sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Buradaki Torbalı sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Sarı alan hurdacılar başlığıyla yazılmış metne bir göz atın. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, sarı pirinç hurda bronz alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri sıkça bulunur.

  Torbalı Hurda Bakır Alanlar

  Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki Torbalı yanık bakır hurdası fiyatları günceldir. İzmir Torbalı bakır hurdası alan yerler arasındayız. Torbalı bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Torbalı bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Torbalı hurdacı şirketimizi kolayca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Demir Alımı

  Sizinde bildiği gibi her türden demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alırız. Demir, yer yüzünde en çok bulunabilen metaller içerisinde yer almaktadır. Sitemizdeki Torbalı 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Anlık güncel hurda demir kilo fiyatı talep etmek amacıyla fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklamalısınız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı gönderimizi okuyunuz. Torbalı ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Torbalı genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

  Torbalı Kablo Hurdası Alımı

  Bununla birlikte enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz. Her yerden antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeniyle kablo hurdası alanlar için kıymetlidir. Torbalı hurdacı firması olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar alımı yapıyoruz.

  Kablo iletken olarak sıkça kullanılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası ticareti için arayabilirsiniz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat veriyoruz.

  Torbalı hurdacısı olarak TTR kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Etrafta kolayca satılan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakitle ödüyoruz. Kablo alan hurdacı konulu içeriğe bir göz atabilirsiniz.

  İzmir Torbalı ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Genelde çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Torbalı hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Torbalı ttr kablo hurdası kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

  Torbalı Kurşun Hurda Alım Satımı

  İzmir ve Torbalı kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Sayfamızda yer almakta olan İzmir Torbalı kurşun hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi renkli haliyle öne çıkar. Kurşun hurda alan yerler gönderimizi geziniz. Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Torbalı İzmir etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, kilo fiyatı öğrenmek amacıyla. Hurda sac alımı yapan şirketler içindeyiz. Ardiye çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depolarımızda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurda mevcuttur.

  Torbalı Hurda Alüminyum Alımı

  Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Torbalı ilçesinin tümünde alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş alımı yaparken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonlarınızı bekliyoruz.

  Bizlere güvenenlerin yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Buradaki Torbalı hurda alüminyum ton fiyatı her gün güncelleniyor. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler yazıya göz atabilirsiniz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz.

  İzmir Torbalı alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Her nevi hurda alüminyum alınır. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan firmayız.

  Torbalı Anlık Hurda Fiyatları

  Güncel bilgiye ulaşmak nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Torbalı hurdacısı olarak hurda alırken uygulanılan ton fiyatı piyasada an be an güncelleniyor. Daha kesin hurda krom fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz Tekrar etmekte yarar görüyoruz tonajlı hurda alımı yaparken borsasından yüksek kilo fiyatları teklif ediyoruz.

  Torbalı Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacılar

  İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör satışı yapıyoruz.

  Torbalı Karton Hurda Alan Yerler

  Torbalı kağıt hurda alım satımı yaptığımız bölgeler içinde yer alır. Sitemizdeki Torbalı hurda karton kağıt kilo fiyatını her gün göndermekteyiz Ederinden fazla fiyata hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, hurda karton bardak, hurda gazete alıyoruz. Torbalı İzmir hurda kağıt alıp satanlar içindeki Demtaş Metal sayesinde matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. İlçede defter, kitap hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda satmak isteyenlere daha çok kâr etme avantajı sunuyoruz.

  Torbalı Nikel Hurda Alanlar

  Nikel hurdası zehirleyebilir. İzmir Torbalı genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 şablo nikel hurdası – %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp satılırken oldukça özenli çalışılmalıdır. İzmir Torbalı nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Torbalı Hurdacılar Sitesi

  Torbalı hurdacılar sitesi yedinci blokta bulunan hurdacı firmamızla atık hurda malzeme alım satımı işleriyle hurdacılık sektöründe liderlik yapıyoruz. Torbalı sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Daha fazla yaşanır bir şehir yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece bu hurdaların alımını yapıyor değiliz.

  Torbalı Bina Yıkımı

  Çok önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Torbalı kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek dairelerin gerektiği bir şekilde yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tedbir önlemleri Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş penceler, çıkma parkeler vb. her türde hurdanızı alıyoruz.

  Torbalı İkinci El Mutfak Malzemesi Alanlar

  Sanayi tipi 2.el mutfak ekipmanları alıyoruz. İyi durumda buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alınır. 2. El tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom meze dolapları, restorant tipi 4 gözlü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

  Torbalı Kumaş Alan Hurdacı Firmalar

  Torbalı çevresinin tümünde kumaş fire hurdası alıyoruz. Torbalı bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş, hurda jesica, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alımı için adresinize araçlarımızı göndermekteyiz. Toptan poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, parça penye kumaş, dokuma kumaş için yerinizde ödeme yapılır.

  Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı satışı yapmak için firmamızı hemen arayın. İzmir Torbalı kilo ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız. Bu sayfadaki İzmir Torbalı hurda kumaş ton fiyatlarını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz.

  En Yakın Torbalı Hurdacı Firma

  En yakın Torbalı hurdacı firması adı ile her tür hurda eşya tartmak amacıyla deponuza ekiplerimizi yolluyoruz. Torbalı hurdacısı olan firmamız ile adresten her cins hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu şekilde size en yakın hurdacı firma Torbalı ilçesinde hizmetler ediyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Torbalı ilçesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Büyük projelerde yük asansörleri, harç makinesi, alçı mikseri, boya tabancası 2.el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Dolayısıyla işi bırakan iş yerlerinden almış olduğumuz Yıkılmış depo vs binalardan temin edilmiş sıfır ayarında 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

  Klima Hurda Alım Satımı

  Torbalı etrafında ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Torbalı bölgesinde en fazla satılan elektronik hurdaları içindedir. 2.el Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Torbalı Moloz Dökümü

  Torbalı hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Torbalı Belediyesi Fen işlerince planlanan arazilere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun taşınması güvenle yapılmaktadır.

  Torbalı Fabrika Bozumu

  Torbalı İzmir fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. İlk önce yıkımı yapılacak fabrikanın etraflıca incelenmesi gerekiyor. Güvenli şekilde fabrikaların sökümlerini yapıyoruz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir.

  Torbalı Akü Hurdası Alanlar

  Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Arabalarda elektrik enerjisi deposu kullanılabiliyor. Akü hurdası alan yerler makalesini incelemelisiniz. Dolayısı ile firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Akü diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır.

  İkinci El Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Genellikle raflarını yenileyen kuruyemişçilerden temin ettiğimiz çelik raf hurdası, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı arasından seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el raf satan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızda paylaşılmış olan Torbalı ikindi el raf hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Hurda raf ton fiyatı bölümünü dolaşmalısınız. Hurda raf Torbalı alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Torbalı Hurdacı Firma

  Neredeyse altı yıldan beri hurdacılık faaliyeti sunuyoruz. Sektörde uzun senelerdir Torbalı hurdacı olarak hizmet vermenin verdiği profesyonellikle sektörün teknolojisine ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Torbalı hurdacı firması olarak yirmi dört saat çalışıyoruz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  İzmir ile Torbalı bölgesinin tümünden plastik abs, hurda jelatin, polipropilen moblen, polistren satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz. Torbalı plastik hurda alanlar içinden öne geçmeyi başaran Torbalı hurdacısıyız. Buradaki Torbalı plastik ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

  Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

  Torbalı Hurda Araba Alanlar

  Torbalı hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Torbalı çevresinde araç hurdası alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Ancak araba hurdası trafikten düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Torbalı İkinci El Ev Eşyası

  Sahibinden satılık öğrenci masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu alınır satılır. Çok uygun fiyatlarla yeni gibi, 2. el yemek odası tk. satıyoruz. Her çeşit ikinci el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak amacıyla telefonumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarını adresten almaktayız. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alım satımı başlıklı makaleyi okuyunuz

  Torbalı Hurda Cam Alımı

  Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri muhafaza eden organik olmayan katı malzemenin adıdır. Torbalı ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler arasındayız. Son zamanlarda şeffaf araba camı, şişesi türlerde hurda cam bulunabilmektedir.