İçeriğe geç

Ardeşen Hurdacı Hurda Alımı

  Ardeşen merkezinin yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız. Anlık Ardeşen hurda fiyatlandırma ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Ardeşen hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Rize Ardeşen merkez hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

  Rize hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Şu anda Ardeşen hurdacı firmasıyız. Ancak Ardeşen merkezinde de hizmetler veriyoruz. Ardeşen merkezde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle profesyonel ekip gönderiyoruz. Demtaş Metal adıyla Rize Ardeşen merkezinde hizmet veriyoruz.

  Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Rize hurdacı olarak Ardeşen meydanında hurdacılık yapmaktayız. Rize Ardeşen merkezinin tümünde hurda ve az kullanılmış eşyalar almaktayız. Ardeşen hurdacısı olarak hurdalarınızı alıyoruz.

  Rize Ardeşen Hurdacısı

  Ardeşen hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Ardeşen içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satmak sebebiyle şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Rize merkezinin eşsiz ilçesi Ardeşen gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Rize Ardeşen ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Ardeşen merkez mahallelerinde hurda alım hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek hepimizin yararlanması için çalışıyoruz. Ardeşen hurdacı firması olarak Rize genelinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda eşyalar için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendirmekteyiz.

  Ardeşen Hurdacı Telefonu

  Ardeşen hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Rize Ardeşen hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebeple hurda malzeme satmak nedeni ile cep telefonumuzu aramalısınız. Şimdi arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

  Ardeşen Krom Hurdası Alımı

  Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacılar bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Ardeşen krom hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin.

  Hurda Demir Alan Firma

  Demir, yeryüzünde en fazla kullanılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Rize Ardeşen extra demir hurda ton fiyatı az önce güncellenmiştir. Demtaş Metal Rize Ardeşen genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Ardeşen ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir kilo fiyatı bağlantısına tıklayınız. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir kapı, pencere demiri, demir trabzan alımı yapıyoruz.

  Ardeşen Çinko Hurda Alanlar

  Buradaki Rize Ardeşen hurda çinko levha kg fiyatı güncellendi. Hurda çinko fiyatları gönderimize bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alıyoruz. Ardeşen etrafında çinko hurdası alıyoruz.

  Ardeşen Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü yoktur. Ardeşen bölgesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Pirinç hurdalar yöresel olarak renginden dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu sayfadaki Rize Ardeşen hurda sarı fiyat listesini grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız. Geniş sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar konuyu ziyaret edin. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş hurdası alım satımı yapıyor.

  Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri vardır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Ardeşen hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor. Dolayısıyla Ardeşen sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz.

  Ardeşen Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Ardeşen kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Bu yazıda yayımlanan Ardeşen hurda Cami kurşunu ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler makalemize bir göz atmalısınız.

  Ardeşen Sac Hurda Alanlar

  Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alım satımı yapan firmalar arasındayız. Ardeşen Rize etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, firmamızı tercih edebilirsiniz. Depo tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

  Ardeşen Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Satıcılarda bolca ele geçen 30% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Rize Ardeşen hurdacısı olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımına liderlik ediyoruz.

  Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İlaveten fare yemez hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde hurda kablo borsası fazla fiyat veriyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

  Hurda kablo hakkındaki yazıyı inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ardeşen hurdacı arayanlar için buradayız. . Ardeşen hurdacısı olarak her çeşit antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Fakat enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablolar için piyasanın üstünde fiyatı veriyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Rize Ardeşen ilçesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Genel olarak yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. İçindeki tellerin madenine göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Buradaki Rize Ardeşen bakır kablo fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, iç tesisat kablosu hurdası alıyoruz.

  Ardeşen Bakır Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Ardeşen bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Ardeşen hurdacı telefon numarasını şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Bu yazıda yayınlanmış olan Ardeşen bakır kg fiyatını grubumuza üye olanlara her gün yollamaktayız. Rize Ardeşen bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alan hurdacıyız.

  Ardeşen hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapılır.

  Ardeşen Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Sizin destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Rize Ardeşen alüminyum hurda alanlar arasında lideriz.

  Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Ardeşen alüminyum ton fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Detaylı sayfamızda bulunan hurda alüminyum alanlar metini okuyun.

  Ardeşen ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum profil alımı için hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaktayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası Ardeşen hurdacısıyız. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

  Ardeşen Hurda Alan Yerler

  Ardeşen geri dönüşüm firması Demtaş Metal hurdacılık her türlü hurda kurşun alımı gerçekleştiriyor. Ardeşen kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdalarınızı çok zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurda metalin fiyatı düşmektedir.

  Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum, kablo, bakır hurdası, hurda kurşun,çinko hurdası, sarı hurdası ve demir hurda alımlarında Ardeşen hurda listesinden daha fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. Ardeşen hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

  Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun süreli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda sarı alımı için evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler içerisindeyiz.

  Hurda Klima Alım Satımı

  2.el Klima Ardeşen bölgesinde çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Ardeşen çevresinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Ardeşen Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile yapılır. Ardeşen hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların işyerimizi yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Ardeşen Belediyesi tarafından daha önce belirlenen alanlara taşınıyor.

  Nikel Hurda Alan Yerler

  Bu sebeple nikel hurdalar depolanırken oldukça hassas hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Ardeşen nikel hurdası alıyoruz. Rize Ardeşen ilçesinde anot nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon, turbo nikel alıyoruz.

  Ardeşen Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Tıpkı fabrika söküm işinde olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı yapılırken gerekli tedbir önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler gibi her cinste hurdanızı piyasa fiyatına satın alıyoruz. Ardeşen kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken iş yerlerinin istenildiği bir biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

  Ardeşen Hurdacı Sitesi

  Ardeşen hurdacılar sitesindeki tesisimizle geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bu tür eşyaları almıyoruz. Ardeşen sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Halkımıza şimdiden daha yaşanır bir Rize ve her haliyle yaşanılır Ardeşen bırakmak için sürekli çalışıyoruz.

  Ardeşen Cam Hurda Alanlar

  Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutabilen organik olmayan katı malzemelerdir. Günümüzde rengarenk meşrubat şişesi, çıkma oto camları benzeri cam hurda türleri bulunabilmekte. Ardeşen etrafında hurda cam alan yerler arasında bulunmaktayız.

  Ardeşen Hurda Araba Alan Firma

  Çok yoğun olmadığımızda Ardeşen bölgesinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, hurda zirai aletler, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, yük vagonu, motor hurdası . Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Kullanılmış Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı

  2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sanayi tipi restaurant ekipmanları almaktayız. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi ocak, hücreli aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, krom dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini incelemek için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

  Kumaş Hurdası Alanlar

  Spot pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. Kiloyla hurda kumaş baskı artığı, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaş parçası alıp satmaktayız. Hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Buradaki Ardeşen hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Rize Ardeşen kilo ile kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Ardeşen çevresinin her yerinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, viskon kumaş, hurda şifon kumaşı, hurda jesica, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş alımlarında arzu ettiğiniz adrese ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Ardeşen Anlık Hurda Fiyatları

  Ardeşen hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatı her dakika güncelleniyor. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları metni ziyaret edin Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken piyasadan fazla fiyatlar sunuyoruz. En güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşmanız gerekiyor.

  Hurda Raf Alımı

  Genelde restorasyon yapan şarküterilerden temin ettiğimiz ürün reyonları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Buradaki Rize Ardeşen ikinci el market rafı kilo fiyatı güncellendi. Raf hurdası alan hurdacılar raf hurdası konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Ardeşen satın almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Ardeşen Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

  Ardeşen hurda kağıt aldığımız bölgeler içerisindedir. Buradaki Ardeşen hurda kağıt, karton ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız İlçede hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılık sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere ederinden yüksek oranda kazanma avantajı yöneltiyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kullanılmış gazete, hurda karton bardak alıyoruz. Ardeşen Rize kağıt hurdası alan yerler içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda karton koli satabilirsiniz.

  Ardeşen Plastik Hurda Alan Yerler

  Avantajlı fiyatlarla pet şişe hurdası, market poşeti, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik alıyoruz. Rize şehri Ardeşen bölgesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Ardeşen plastik hurdası alan yerler içinde öncü hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Ardeşen plastik ton fiyatı daima güncellenmektedir. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin ismidir. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Ardeşen İkinci El Eşya

  Titizlikle kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı nakit ücret ile alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için beyaz eşya hurdası alanlar başlıklı sayfamızı okuyabilirsiniz 2.el bilgisayar masaları, büro ofis mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop için yüksek fiyatlarla ücretler yapmaktayız. Sıfırdan farkı olmayan 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak amacıyla işletmemizle ulaşabilirsiniz. Çok ucuz fiyata titiz şekilde kullanılmış olan ve 2.el ev mobilyaları satın alabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Ardeşen Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Ardeşen hurdacı firması olarak gece gündüz sektörde çalışmaktayız. Yaklaşık 34 senedir hurda alımı yapıyoruz. Sektörün verdiği deneyim süreciyle makine parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Akü Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle kullanılmaktadır. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Zamanla kullanılmayacak haline düşen akülere hurda akü denir. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurda alanlar paylaşımını gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dolayısı ile depomuz gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapar.

  En Yakın Ardeşen Hurdacı

  Ardeşen hurdacı sitesi firmamızla kapınızdan hurda satım hizmetleri veriyoruz. Ardeşen en yakın hurdacı deposu servisi ile her nevi hurda eşya alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurdacı Ardeşen genelinde servisler ediyoruz. Demtaş Metal firmamızla Ardeşen ilçesinde hurda alımı işleri yapıyoruz.

  Ardeşen 2.el jeneratör Alım Satımı

  2. el jeneratör satanlar arasında en yakın işletmeyiz. Bozulmuş jeneratör, elektrik trafosu alan firmalar arasındayız. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bununla birlikte batmış fabrikalardan satın aldığımız İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, harç karıştırma makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılmış iş yeri vs. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler satıyoruz.

  Ardeşen Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Başlamadan önce sökümü istenen imalathanenin etraflıca gezilerek gerekli aletler ve araçların seçilmesi uygun olur. Ardeşen fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir.

  Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde nam saldık. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Uzun süredir çok sayıda fabrika söküm ihalesini başarıyla gerçekleştirdik.