İçeriğe geç

Fatsa Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal adıyla Ordu Fatsa çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Ordu geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Ordu Fatsa merkezi çevresinde ikinci el eşya ve hurda alımlarında hurdanın tutarını peşin ödemekteyiz.

  Ordu Fatsa merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Hali hazırda Ordu Fatsa hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Fatsa merkezinde de hizmet vermekteyiz. Fatsa hurdacı firması olarak hurdanızı alıyoruz. Anlık Fatsa hurda fiyatlandırmayla alım yapmaya devam ediyoruz.

  Fatsa merkezinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle dilediğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fatsa hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız.

  Ordu Fatsa ilçesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Ordu hurdacı olarak Fatsa meydanında hizmet ediyoruz. Her türlü hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz.

  Fatsa Hurdacıları

  Fatsa hurdacısı olarak Ordu ilinin tümünde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda eşyanız için yakında hazır bulunan hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Fatsa meydanında hizmet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek sizin ve bizim faydalanması için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı için numaramızı arayabilirsiniz. Fatsa hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Ordu Fatsa çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Ordu ilinin gelişen ilçesi Fatsa gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Ordu Fatsa ilçesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

  Fatsa Hurdacı Telefonu

  Fatsa yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bu sebeple hurda malzeme fiyatı istemek amacı ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Ordu Fatsa hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Fatsa Hurda Kablo Alan Firma

  Fatsa bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan Fatsa hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet veriyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz.

  Kablo hurdaları telindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alan yerler için büyük önem taşır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanlarında göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı metni inceleyebilirsiniz.

  Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Bulunduğu yerden antigron hurda kablo, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo için piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızda yer alan Fatsa fare yemez kablo kg fiyatını bedelsiz göndermekteyiz.

  Fatsa çevresinde hızlıca bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablolar alımında değerini nakitle ödüyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablolar satanlar bizimle iletişime geçin. Ordu Fatsa ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. Fatsa hurdacı firması olarak genellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar alımı yapmaktayız.

  Krom Hurda Alan Firmalar

  Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler sayfamızı okuyunuz. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Ordu Fatsa krom kg fiyatını bip grubumuzda paylaşmaktayız.

  Fatsa Hurda Alüminyum Alanlar

  Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan firmayız. Her çeşit alüminyum hurdası nakit alınır. Ordu Fatsa hurda alüminyum alanlar arasında lideriz. Güvenli bir şekilde alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Fatsa ilçesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını gözünüzün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Sitemizdeki Ordu Fatsa alüminyum hurda fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Anlık alüminyum hurdası alanlar konuyu okuyabilirsiniz.

  Fatsa Demir Hurda Alanlar

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere her nevi demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alım satımı yapılır. Fatsa çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Firmamız Fatsa ilçesinin tümünde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Güncel anlık demir hurda fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası alan yerler sayfamıza bir göz atmalısınız. Demir, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Fatsa demir ton fiyatlarını dileyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız.

  Fatsa Hurda Sarı Alanlar

  Doğruyu söylemek lazımsa sarı hurdası adında bir hurda yoktur. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Ordu Fatsa hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. Hurda sarı satanlarda kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

  Bu sayfadaki Fatsa hurda sarı kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Geniş bilgi için pirinç sarı hurda alanlar yazıyı okuyun. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz hurda araiş alım satımı yapıyor. Fatsa genelinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bu nedenle Fatsa sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

  Fatsa Hurda Bakır Alım Satımı

  Fatsa hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Fatsa içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Fatsa bakır fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Ordu Fatsa hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan hurdacı alanında daha detaylı bilgi var. Hurda bakır alan Fatsa hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Kurşun Hurda Alımı

  Fatsa kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Bu sayfadaki Fatsa çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Minare kurşunu hurda, Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk alırız. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli şekliyle bilinir. Kurşun hurdası alan hurdacı konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Metal kurşun en eski madenlerden biridir.

  Fatsa Hurda Alım Satımı

  Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Fatsa hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı ilke edindik. Zamak hurdası, torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Ordu Fatsa ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

  Hurda alüminyum almak üzere yerinize geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Fatsa kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurda eşyalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğrar. Bu sebepten metalin piyasasının inmesine sebep olmaktadır.

  Çinko Hurdası Alımı

  Ordu, Fatsa ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Fatsa çatı söküm çinkosu kilo fiyatı günceldir. Çinko hurdası alımı bölümünü ziyaret etmek hakkında bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

  Fatsa Sac Hurda Alanlar

  Depomuzda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası vardır. Sac hurdası alıyoruz. Fatsa Ordu ilçesinde hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurda, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satmak sebebiyle arayın. Veranda tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Fatsa Fabrika Sökümü

  Ordu Fatsa fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. İlk önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylıca dolaşılması gerekir.

  Bu sayede fabrika sökümü yapanlar içinde meşhur olduk. Yıllardır bol miktarda fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

  Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

  Bu sektörde hizmet veriyoruz. Zaman zaman Fatsa çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Ancak araç hurdası trafikten düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen vergiden düşmüş hurda otomobil, vagon hurdası, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz.

  Hurda Beyaz Eşya

  2. El etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, çalışma masası, patron koltukları devamlı bulunur. Titizlik ile ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı evinize gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi yazılmış olan makalemize bakınız Makul fiyatlarla yeni, 2. el oturma odası takımları satın alabilirsiniz. Yeni gibi 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart almak maksadıyla firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan fabrika vs binalardan sökülmüş sıfır ayarında ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç makinesi 2.el portatif, ikinci el plywood mevcuttur. Birde kapanan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

  Hurda Akü Alımı

  Taşıtlarda enerji ihtiyaçları nedeniyle kullanılabiliyor. Aküler diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Hurda akü fiyatları içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu yüzden Demtaş Metal ve benzeri şirket içinde geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alan yerler içindedir. Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı sebebi ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir.

  Fatsa Hurdacı Sitesi

  Fatsa hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımız iş birliği ile geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bu tür hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Daha çok iyi bir Ordu Fatsa yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Fatsa oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

  Hurda Klima Alanlar

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Fatsa ilçesinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Fatsa ilçesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. 2. El Kombi alan yerler içerisindeyiz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Fatsa 2.el Mutfak Aletleri Alım Satımı

  İyi durumda otel tipi bulaşık makinaları, tezgah, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alımı yapıyoruz. 2.el endüstriyel tip mutfak aletleri alıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizi arayabilir. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz küvet, paslanmaz salata reyonları, restoran tipi ocaklar vb cafe lokanta tipi mutfak aletini yakından görmek amacı ile sizleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

  Fatsa Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Parti malı poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, parça kumaş hurda, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satmaktayız. Hurda kumaş firesi alımı yapmaktayız. Spota düşmüş gabardin kumaş hurdası, hurda örme, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik alımı için firmamızı çok geçmeden arayınız. Fatsa etrafında şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımında çağırdığınız adrese gelmekteyiz. Ordu Fatsa kiloyla tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sayfamızdaki Fatsa kumaş hurdası fiyatları bugün güncellendi.

  Fatsa Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Fatsa hurdacı tarafından satın alınan tüm hurda eşyanızın iş yerimize taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Fatsa Belediyesi tarafından daha önce bildirilen yere nakil ediliyor. Fabrika yıkımından sonra antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi itinalı bir şekilde firmamızca yapılıyor.

  En Yakın Fatsa Hurdacı

  Fatsa en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her tür hurda tartmak için yolladığınız konuma gelmekteyiz. Fatsa hurdacı firmamız ile konumdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Fatsa çevresinde her tür hurda eşya alıyoruz. Bu hizmetlerle müşterilere en yakın hurda alan yerler Fatsa genelinde servisler ediyoruz.

  Fatsa Kağıt Hurdası Alanlar

  Fatsa Ordu kağıt hurda alıp satanlar arasındaki firmamız Demtaş Metal ile hurda koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, hurda kağıt kırpıntı satışı hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz. İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma olanağı yöneltiyoruz.

  Daha fazla liste fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası, kağıt bardak alan yerler içindeyiz. Fatsa karton hurda aldığımız alanlar içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Fatsa hurda karton kağıt fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz yolluyoruz

  Fatsa Bina Yıkımı

  Yıkımda lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Fatsa kentsel dönüşüm dahilinde yıkılması gereken apartmanların yeniden yapılması nedeni ile yıkım işini yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkımı bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkım hurdası bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası benzeri tüm hurdaları alıyoruz.

  Cam Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıdaki su muhafaza eden inorganik katı bir maddedir. Günümüzde şeffaf araç camı, soda ve gazoz şişesi cinslerde cam hurda tonajlı yeniden işleniyor. Fatsa ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler arasındayız.

  Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

  Bu sebeple nikel hurdası alınıp satılırken mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız. Bu ilçede turbo nikel hurda, %95 , %99 şablon nikel, anot nikel alıyoruz. Fatsa nikel hurdası alımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir.

  Fatsa Hurda Plastik Alımı

  Fatsa hurda plastik alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Fatsa hurda plastik kg fiyatını talep edenlere saat başı yollamaktayız. Ordu ile Fatsa ilçesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, hurda jelatin satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. Güncel fiyatlarla hurda şeffaf naylon, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Açık Fatsa Hurdacı Firma

  Yaklaşık yirmi dört yıldır hurdacılık hizmetleri veriyoruz. 7/24 Fatsa hurdacı olan şirketimiz ile yirmi dört saat işimizin başındayız. Geçen yılların bahşettiği profesyonellikler süreciyle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Fatsa Anlık Hurda Fiyatları

  Fatsa hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar anlık değişiyor. En doğru kilo fiyatlarına erişmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan güncel hurda fiyatları metni inceleyebilirsiniz Tekrar etmekte fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken diğer firmalardan fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz.

  2.el Raf Hurdası

  Sitemizdeki Fatsa raf hurdası fiyat listesini telegram grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Raf hurda alan hurdacı makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Fatsa raf hurdası fiyatları edinmek sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen şarküterilerden elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafı satanlar içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Fatsa Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör alıyoruz.