İçeriğe geç

İslambey Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

  Arnavutköy geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Güncel Arnavutköy İslambey hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz. İslambey mahallesi hurdacı firmalar içinde öncü işletmesiyiz. Arnavutköy İslambey mahallesi hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Her nevi hurda satışı amacıyla bizi arayabilirsiniz.

  İstanbul hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal hizmet sunmaya devam ediyor. Şu anda İstanbul Arnavutköy firmasıyız. Bununla birlikte İslambey mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy içesi çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile adresinize ekip göndermekteyiz Demtaş Metal şirketimizle İstanbul Avrupa yakasına bağlı mahallelerde hurda alım satımı yapıyoruz.

  Tonajlı hurda eşya alışverişlerinde İslambey piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Avrupa yakası Arnavutköy İslambey mahallesinin tümünde hurda ve kullanılmış eşyalar ticareti yapıyoruz İslambey mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit alıyoruz

  İslambey Hurdacı Firma

  İslambey hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. İslambey içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı amacı ile destek telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin nadide mahallesi İslambey gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Arnavutköy İslambey mahalle merkezinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Arnavutköy hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde her çeşit hurda atık alım satımı yapıyoruz. İslambey mahallesinde ve Arnavutköy merkezinde hurda ve ikinci el mobilya alan yerler içinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırıyor! İslambey genelinde hizmet veriyoruz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğini korumaktayız.

  Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. İşlenmemiş madenin ocaktan kazılıp hammaddeye dönüştürülmesi oldukça pahalıya malolur. Hammaddeleri en baştan üretmek için harcanan enerji çok fazladır. Bir hurdanın dönüştürülmesi %90 çok az azdır.

  Doğal kaynakları korur. Yer kabuğunda bulunan doğal kaynakların miktarları bellidir. Birkaç tanesi yeterli gözüksede artan nüfusla dünyanın tüketimi de her geçen gün artmaktadır. Hurdaları geri dönüşümü doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz. Böylelikle madenleri geleceğe aktarabiliriz.

  İstanbul Arnavutköy Geri dönüşüm firması karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Çok miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu eminyon iklim değişikliğine yol açmaktadır. Metaller geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji karbon emisyonunun doğaya zarar vermesinin önüne geçiyor.

  İslambey Hurdacı Numarası

  İslambey Mahallesi hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Boş yere zaman geçirmeden numaramızı arayarak en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. İstanbul Arnavutköy İslambey hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu nedenle hurda atık fiyatı talep etmek için cep telefonumuzu aramalısınız.

  İslambey Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

  İslambey Mahallesi hurda bakır fiyatları için telefonlarımızı arayabilirsiniz. İslambey genelinde bakır hurdası alıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Hurda bakır alanlar bölümünde geniş bilgi var. Bu sayfada yayınlanan İstanbul Arnavutköy İslambey hurda bakır kg fiyatı günceldir. İstanbul Arnavutköy İslambey hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan İslambey hurdacı numarasını hızlıca arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  İslambey Hurda Demir Alımı

  Unutmayın ki her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alırız. İslambey mahallesinin tüm sokaklarında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Demir hurdası, İslambey mahallesinde en çok kullanılan metaller arasında bulunmaktadır. Bu sayfadaki İslambey 1.sınıf hurda demir kg fiyatı günceldir. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar yazımıza bir göz atmanız pişmanlık hissetmezsiniz. Anlık demir hurdası kilo fiyatları edinmek sebebiyle fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir kilo fiyatı gönderisini gezmek iyi gelecektir. İslambey bölgesinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

  İslambey Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Şirketimize gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı ticareti yapan hurdacıyız. Bize güvenenlerin desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurdası gerçekleştiriyoruz. Arnavutköy İslambey alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Daha kesin sitemizde bulunan hurda alüminyum metine bir göz atın. Her tür hurda alüminyum alınır. Adresten alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Her türde alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. İslambey mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımında tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız.

  İslambey Kurşun Hurda Alımı

  İslambey mahallesi kurşun hurdası alımı hizmeti verdiğimiz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki İslambey hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını whatsapp grubuna güncel olarak yollamaktayız. Kurşunun hala kullanılan madenler içerisinde olduğu dünüşünülmektedir. Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi hurda kurşunu alırız. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüşe yakın mavi rengiyle göze çarpar.

  İslambey Hurda Sac Alanlar

  Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. İslambey ve çevresinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, ton fiyatı talep etmek için. Sac hurda alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

  İslambey Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

  Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Arnavutköy Krom hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar bağlantısının linkine tıklamalısınız.

  Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  İslambey Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

  İstanbul, Arnavutköy İslambey bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda çinko alımı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Sitemizdeki İstanbul Arnavutköy İslambey çatı söküm çinkosu fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firmalar paylaşımına bir bakınmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayabilirsiniz.

  İslambey Kablo Hurdası Alanlar

  Çünkü sırf hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İslambey Mahallesinde hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kullanıldığı yerlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Her yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası alımı yapıyoruz.

  İstanbul Arnavutköy İslambey hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alım satımında uzmanız. İçindeki iletkenin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki İslambey ttr kablo hurdası fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz.

  Karışık kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satanlar iletişim kurabilirsiniz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

  Sitemizdeki hurda kablo yazıyı ziyaret edin. Ek olarak tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası için en iyi fiyat listesini gönderiyoruz. İstanbul Arnavutköy İslambey mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasında piyasanın üstünde fiyatı biz veriyoruz. İstanbul Arnavutköy İslambey hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablo, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları için buradayız. Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alanlar için önem arz eder.

  Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Üstelik hurda fare yemez kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Müşterilerde kolayca toplanlanan 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini nakit ödüyoruz.

  İslambey Pirinç Sarı Hurda Alanlar

  Demtaş Metal şirketi bu hurda sarıların yanında sarı hurda radyatör, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Ayrıca sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Bu neden ile İslambey Mahallesi sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. İslambey genelinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Sizinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır.

  Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi yoktur. Daha doğru sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. İslambey hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor.

  İslambey Hurda Alan Hurdacı

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. İslambey mahallesi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içerisindedir. Hurdalarınızı hemen nakit paraya çevirin. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda malzemenizin fiyatı düşmektedir.

  İmalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası alımı yapıyoruz. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirmenize yardımcı oluyoruz. Üretim yerlerine ve imalathanelere hurda konteynerı bırakıyoruz.

  Hurda paslanmaz almak üzere kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

  İslambey mahallesi hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit paslanmaz hurdası alımı yapıyor. Tonajlı kurşun hurda, ekstra demir, çinko, hurda alüminyum, bakır hurda, kablo hurdası ve sarı alımı yaparken İslambey pazarından daha yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. İslambey hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

  İslambey Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz. Yıllardır onlarca fabrika söküm ihalesini tamamladık. Güvenlice fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz.

  Böylece Arnavutköy fabrika söküm işleri gerçekleştiren hurdacılar arasında öncü olduk. İstanbul Avrupa Arnavutköy İslambey fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan sökülmesi istenen fabrika binasının detaylıca gezilerek gerekli ekipmanın seçilmesi çok daha doğrudur.

  İslambey Hurda Plastik Alım Satımı

  En iyi fiyatla mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir. İslambey hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan İslambey hurdacısıyız. Sitemizdeki İslambey naylon hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük gönderiyoruz Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri İslambey mahallesinin tümünden hurda polipropilen moblen, plastik abs, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı için bize ulaşabilirsiniz.

  İslambey Mahallesi Hurda Klima Alanlar

  İkinci el klima İslambey mahallesi mahallesinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İslambey çevresinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

  İslambey Moloz Döküm Yerleri

  Firmamız tarafından satın alınan tüm hurda eşyanın tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Arnavutköy Belediyesi Fen işlerince belirlenen yerlere nakil ediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozun nakliye işi titizlikle yapılır.

  İslambey Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdası arsenik içermektedir. İslambey nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar taşınırken elimizden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır. Özellikle %95 şablon nikel hurda ile %99 şablon nikel, nikel turbo, anot hurda nikel alıyoruz.

  İslambey Akü Hurdası Alan Firmalar

  Akü içindeki kurşun içeren sıvı ayrılabildiğinden değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurdası alımı yazısına mutlaka göz atabilirsiniz. Dolayısıyla İstanbul Arnavutköy İslambey hurdacısı şirketimiz benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabilir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılabiliyor. Zamanla atık hale gelen bataryaya hurda akü diyoruz. Arnavutköy Hurda akü ton fiyatı makalesine bir göz atarsanız iyi bir şey yaparsınız.

  İslambey 2.El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile kapanan depolardan edindiğimiz İnşatlarda yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan lokanta ve benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  İslambey 2.el jeneratör Alımı

  2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alan firmayız alırken peşin ödeme yapıyoruz. Her voltajda yüksek kw 2.el jeneratör alıyoruz.

  İslambey Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyatına ulaşmak için bize ulaşın. İslambey hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi her dakika güncelleniyor. Hurda fiyatları başlıklı içeriği ziyaret edin Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretlerinde borsa fiyatlarından yüksek ton fiyatı öneriyoruz.

  İslambey İkinci El Eşya

  2.el büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları alıyoruz. Her çeşit 2.el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle bizimle ulaşabilirsiniz. Kısa bir zaman 2.el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuk, kanepenizi adresten alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi paylaşılan yazıya bakın İslambey mahallesinde yeni gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz.

  İslambey Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. İslambey mahallesi hurdacılar sitesi içindeki depomuzla geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Daha çok iyi bir İstanbul Arnavutköy İslambey yaratmak için durmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu türlü malzemelerinizin alımını yapmıyoruz.

  En Yakın İslambey Mahallesinde Hurdacı Firma

  İslambey mahallesi en yakın hurdacı firması ismiyle hurda metal alımında yolladığınız konuma çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurda alanlar İslambey çevresinde servis ediyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak İslambey mahallesinde hurda alırız. İslambey mahallesi hurdacı firma bünyesindeki personelimiz ile konumdan hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

  İslambey Hurda Raf Alanlar

  Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. Raf hurda alan yerler makalemize göz atarsanız harika bir şey yaparsınız. Buradaki İslambey Mahallesinde ikinci el raf fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda fiyatları bağlantısının olduğu linke tıklamalısınız. İslambey 2. el hurda raf alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan marketler tarafından satışa sunulan ürün reyonları, mağaza rafları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raf hurdaları içlerinden seçilen hala kullanılabilir olan 2.el raf hurdası satan yerler içindeyiz.

  İslambey Hurda Kağıt Alım Satımı

  Hurda karton, kağıt almak için yerinize geliyoruz. Bu sayfadaki İslambey hurda karton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz İstanbul Arnavutköy İslambey kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki Demtaş Metal yardımıyla kağıt kırpıntı, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyatlarla bristol hurda, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete alanlar arasındayız. İlçenin tümünde renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla hurda ticareti yapmak isteyenlere daha yüksek oranda kazanım etme olanağı sunuyoruz.

  İslambey Mahallesinde Parça Kumaş Alım Satımı

  Defolu parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için buradaki numarayı hemen arayınız. İslambey kiloyla tartıp hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz.

  Bu sayfadaki İslambeymahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile günlük paylaşıyoruz. İstanbul Arnavutköy İslambey mahallesinde gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, hurda viskon, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımında yerinize geliyoruz.

  Spot dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alımı yapmaktayız. Kumaş fire hurdası alıyoruz.

  İslambey 2.el Restoran Aletleri Alan Yerler

  Kullanılmış bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satan yerler bizi arayabilirsiniz. Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Sanayi tipi restoran ekipmanları almaktayız. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, salata reyonları, lokanta tipi yemek ocağı vb. endüstriyel mutfak aletlerini yakından görmek amacıyla almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

  İslambey Mahallesinde Araç Hurdası Alan Yerler

  Bazı dönemlerde İslambey etrafında hurda araç alımı yapıyoruz. İslambey hizmetimizi sürdürüyoruz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, römork, hurda motor alıyoruz. Pek tabi size hurda otomobil hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araba hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

  İslambey Bina Yıkımı

  Bina yıkımında önem verilen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak binaların istenildiği bir şekilde imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Bir üstteki fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığı bina yıkımı başarıyla yerine getiriyoruz.

  7/24 Hizmet Veren İslambey Mahallesi Hurdacı Firma

  İki bin dokuz senelerinden bugünlere değin hurdacılığa size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 İslambey hurdacı firması olarak haftanın yedi günü iş yerimizdeyiz. Sektörde uzun yıllardır faaliyet vermenin sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.