İçeriğe geç

Mutki Hurdacı

  Hali hazırda Mutki firmaları içerisindeyiz. Ancak Bitlis Mutki merkezinde de hizmetler veriyoruz. Mutki hurdacı depoları arasında lider konumdayız. Bitlis Mutki hurdacı olarak her türde hurda malzemenizi en yüksek fiyata alıyoruz. Bitlis hurdacı olan firmamız hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Günlük Mutki hurda fiyatları ile alım hizmeti veriyoruz.

  Bitlis Mutki hurdacı firma olarak Mutki ilçesinin hurdacılık yapmaktayız. Mutki merkezinde kullanılmış eşyalar ve hurda eşyalar alım satımında nakit ödemeler yapmaktayız. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

  Demtaş Metal olarak Mutki hizmet veriyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Bitlis hurdacısı olarak Mutki merkezinin her sokağında hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Mutki meydanında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla adresinize ekip gönderiyoruz. Mutki ilçesi yakınlarında hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

  Mutki Hurdacısı

  Mutki merkezindeki mahallelerde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Sizde her çeşit hurda karton satışı yapmak amacı ile iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Mutki hurdacısı olarak Bitlis bölgesinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanın alım satımı için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Mutki hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Bitlis Mutki merkezinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Bitlis merkezinin tatlı ilçesi Mutki 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Bitlis Mutki bölgesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Mutki Hurdacı Numarası

  Bitlis Mutki hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bitlis Mutki hurda malzeme alım satımı hurda malzeme alım hizmetleri sunduğumuz ilçeler arasındadır. Hemen arayın en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı öğrenmek sebebi ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

  Mutki Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Bağ kulübesi çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Şu anda kullanılmamış 2. el trapez sac bulunuyor. Mutki çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurdası, alımı amacı ile arayın. Hurda sac alıyoruz.

  Mutki Bakır Hurda Alım Satımı

  Bakır hurdası alan Mutki hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Mutki hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Sitemizde yayımlanan Bitlis Mutki hurda bakır kg fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz. Bitlis Mutki bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Mutki içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır boru hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda bakır talaş, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alan yerler makalemizi ziyaret ederseniz harika olacaktır. Mutki kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Mutki hurda Cami kurşunu fiyat listesini isteyene günlük göndermekteyiz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu söylenmektedir. Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurdası satmak için sayfadaki numaraları tuşlayarak iletişim kurabilirsiniz.

  Mutki Hurda Alan Firmalar

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Mutki kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı şimdi satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin piyasa kıymetini düşürmektedir.

  Mutki geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit paslanmaz hurdası alımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır hurda, demir, kablo hurda, çinko hurda,sarı, ve kurşun hurdası aldığımızda fiyat listesi uygulamaktayız. Mutki hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkıyoruz. Hurda zamak antimon, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle beraber yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda atık alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Mutki çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Mutki çatı söküm çinkosu ton fiyatını grubumuzdakilere saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda alan hurdacılar bölümünün olduğu linke tıklayın. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü fiyatları için arayın.

  Mutki Hurda Krom Alım Satımı

  Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bağlantısına tıklamalısınız. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Mutki krom hurdası ton fiyatını arzu edenlere bedelsiz gönderilmektedir. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımıyla ilgileniyoruz.

  Mutki Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Demtaş Metal hurdacılık bu hurdaların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz hurda araiş almaktadır. Aslını söylemek gerekirse sarı hurdası adıyla hurda cinsi yoktur. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri vardır. Mutki ilçesinin her yerinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

  Hurda ticareti yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Bu neden ile Mutki sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Sayfamızda paylaşılan Bitlis Mutki sarı pirinç hurdası kilo fiyatı güncellendi. Hurda sarı pirinç konulu metni okuyabilirsiniz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Mutki hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

  Mutki Hurda Alüminyum Alımı

  Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Yerinden hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Bitlis Mutki alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Sitemizdeki Bitlis Mutki hurda alüminyum kilo fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sizin desteğiyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Mutki bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları müşteriyle birlikte yapmaktayız. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Mutki Demir Hurda Alımı

  Hatırlatmak isteriz her türde demir ev kapısı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir hurdası, Mutki ilçesinde çokça satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Mutki demir hurda fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız.

  Mutki ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı sayfamıza göz atmanız şahane olacaktır.

  Anlık demir hurdası fiyat listesi talep etmek amacı ile hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümümüzü mükemmel olur. Mutki bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

  Mutki Hurda Kablo Alım Satımı

  Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Ek olarak tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alımında ederinin üzerinde öneriyoruz. İçerisindeki telin cinsine göre ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Bu sayfadaki Mutki hurda bakır kablo kg fiyatını her gün gönderiyoruz.

  Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar metini ziyaret edin. Bitlis Mutki hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları ticaretinde tecrübeye sahibiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları elinde olanlar şimdi arayın.

  Bitlis Mutki ilçesinin tümünde kablo hurdası alan hurdacılar içinde piyasasının üstünde kilo fiyatını veriyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken ederinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Bitlis Mutki hurdacısı Demtaş Metal her türlü iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdaları için buradayız. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo için arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe uğraşmıyoruz.

  Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Bitlis Mutki çevresinde bolca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımında değerini nakit ödüyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel sebebi ile kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Mutki hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır. İyi fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı yapıyoruz. Bitlis şehri Mutki bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, polistren kristal hurdası satışı yapmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutki hurda plastik alım satımı yapanlar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Bu sayfadaki Mutki plastik hurdası kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız

  Hurda Karton Alımı

  Kağıt hurda almaktayız. Sitemizdeki Bitlis Mutki hurda karton ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alanlar içindeyiz. Mutki kağıt hurdası alanlar arasındaki işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası satabilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası alımında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz.

  Mutki Akü Hurdası Alan Yerler

  Akümülatör diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Hurda aküler içindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Araçlarda elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alan hurdacı gönderimize bir göz atın. Bu neden ile Mutki hurdacı gibi şirket bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir.

  Mutki Bina Yıkımı

  Bina yıkımında bilinen tedbir önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülen penceler, çıkma laminant parkeler gibi her türlü hurda eşyayı satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Mutki kentsel dönüşüm dahilinde kısmen yıkılmış binaların en baştan inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Çok önce fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  Mutki Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  İşe başlamadan önce sökülecek binanın detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanların hazırlanması gerekmektedir. İnsanların anlattığı şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonel bir şekilde fabrikaların söküm yıkımlarını yapıyoruz. Yıllardır on binlerce fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında nam saldık. Mutki fabrika sökümü işi uzun yılların tecrübesine sahibiz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan depo vb binalardan ayrılan yeni gibi ikinci el pencereler, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. Ayrıca kapanan şirketlerden aldığımız İnşatlarda inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, boya tabancası, alçı makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

  Mutki İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacı

  Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamızı arayabilir. Endüstriyel restaurant ekipmanları almaktayız. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom davlumbaz, krom evye, krom paslanmaz küvet, aspiratör vb. cafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

  Mutki Hurda Kumaş Alanlar

  Mutki bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Bitlis Mutki bölgesinin her mahallesinde gömleklik kumaş,süprem kumaş, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında yerinize araç gönderiyoruz. Kiloyla parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş kırpıntı, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş alım satımı yapıyoruz.

  Defolu parça kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme satmak amacıyla aşağıdaki numaraları vakit kaybetmeden arayın. Bitlis Mutki kilosuyla hurda kumaş alanlar arasındayız. Buradaki Bitlis Mutki kumaş hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz.

  Mutki Hurda Nikel Alımı

  Dolayısı ile hurda nikel alım satımında oldukça dikkat ile hareket edilmelidir. Bitlis ile Mutki nikel hurdaları alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Özellikle %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot hurda nikel alımında hurda nikel borsasından fazla fiyatlar veriyoruz.

  Mutki Hurdacı Sitesi

  Geleceğe olması gerektiği gibi iyi bir Mutki bırakmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Mutki OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Mutki hurdacılar sitesi dördüncü blokta bulunan iş yerimiz yardımı ile hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

  2.el Raf Fiyatları

  Bu sayfadaki Bitlis Mutki ikinci el raf kg fiyatı güncellendi. Raf hurda alımı paylaşımını incelerseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Mutki raf hurdası satışı yapmak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan mandıralardan satın aldığımız market rafı hurdaları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir rafları arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima Mutki çevresinde en fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Mutki bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız.

  Mutki Moloz Dökümü

  Mutki hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her cins hurda eşyanın tesisimize taşınma işleri bedelsiz yapılır. Molozlar Mutki Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce önceden bildirilen alanlara dökülür. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozlarının nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

  En Yakın Mutki Hurdacı Telefonu

  Demtaş Metal firmamızla Mutki çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Mutki hurdacıları arasında firmamız ile kapıdan hurda alım satımına devam ediyoruz. Mutki en yakın hurdacı firması hizmetlerimizle hurda eşya almak nedeniyle dilediğiniz yere gelmekteyiz. Bu nedenle sizlere en yakın hurdacı firma Mutki bölgesinde hizmet veriyoruz.

  7/24 Hurda Alan Mutki Hurdacı

  Geçip giden yılların sağladığı tecrübeler vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz. Tam iki bin altı yıllarından beri hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Mutki hurdacı olan firmamız ile 7/24 konumuza geliyoruz.

  Jeneratör Hurda Alımı

  2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her türlü iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

  Mutki 2.El Eşya

  Yeniden farkı bulunmayan 2. El buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek sebebiyle bize ait cep telefonları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları adetli bulunur. Kısa süre 2. el piyasasında satışa sunulabilecek durumdaki kanepe, koltuklarınızı evinize gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinası hurdası alan hurdacı konusunda detaylı bilgi içeren yazıyı inceleyin Bitlis Mutki etrafında az kullanıldığı belli olan, ikinci el yatak odası takımı alabilirsiniz.

  Güncel Mutki Hurda Fiyatları

  Geniş sitemizdeki hurda fiyatları metini ziyaret edin Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarda hurda ticareti yaparken borsadan daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek için irtibata geçebilirsiniz. Mutki hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyatlar piyasada her saat değişiklik göstermektedir.

  Mutki Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok sıkışık olmadığımızda Mutki bölgesinde hurda araba alıyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş otomobil hurdası, hurda vagon, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda motor .