İçeriğe geç

Arsin Hurdacı Hurda Fiyatları

  Demtaş METAL firmamızla Trabzon bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Arsin merkezi etrafında ikinci el ev eşyası ve hurda alım satımında hurdaların tutarını diğer firmalardan yüksek fiyatla ödemekteyiz. Hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz. Trabzon hurdacı firma olan firmamız Demtaş METAL hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir. Güncel Trabzon Arsin hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaktayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

  Hali hazırda Arsin hurdacı firmaları içindeyiz. Ancak Arsin merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Arsin hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Arsin bölgesinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile ekiplerimizi göndermekteyiz.

  Arsin merkez hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Trabzon hurdacı olarak Arsin meydanında hizmet veriyoruz. Arsin çevresinde hurdacı firmasıyız.

  Arsin Hurdacıları

  Arsin merkez mahallelerinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastikleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğini korumaktayız. Arsin hurdacı firması mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Trabzon Arsin ilçesinde yep yeni bir anlayış ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Trabzon merkezinin gözde ilçesi Arsin öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Trabzon Arsin için değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Arsin hurdacı olarak Trabzon genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için müsait araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak için şirketimizi arayabilirsiniz.

  Arsin Hurdacı Telefon Numarası

  Arsin hurdacılık hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alıyor. Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeniyle hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Trabzon Arsin hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

  Hurda Krom Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler yazısına bakmak isteyebilirsiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşur. Buradaki Arsin krom hurdası ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız.

  Arsin Demir Hurda Alanlar

  Bildiğiniz gibi her çeşit demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümünü okusanız iyi bir iş yaparsınız. Demtaş METAL Trabzon Arsin ilçesinin tümünde hurda demir alımı yapıyor. Arsin çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz.

  Güncel demir hurda kilo fiyatı istemek sebebiyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Arsin extra demir hurda ton fiyatı sürekli güncelleniyor.

  Çinko Hurda Alanlar

  Arsin ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Trabzon Arsin nikel hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda alan hurdacılar linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için arayın.

  Arsin Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Gerçekte hurda sarı isminde bir hurda varolmamıştır. Bununla beraber kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Arsin sarı pirinç kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Sitemizde önceden paylaşılmış pirinç sarı hurdası alanlar metne göz atabilirsiniz. Trabzon Arsin hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti yapmaktadır.

  Bu sebeple Arsin sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. Pirinç hurdaya yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Demtaş METAL şirketi bahsettiğimiz hurdaların yanında sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretinde en doğru fiyat listesini uyguluyor. Arsin ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz.

  Kurşun Hurda Alımı

  Kurşun cevheri mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hurda alımı paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurda, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız. Metal kurşun kullanılan eski madenlerden biridir. Trabzon ili Arsin kurşun hurda alım satımı hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Arsin hurda Cami kurşunu kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

  Sac Hurdası Alan Yerler

  Arsin çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak sebebiyle arayabilirsiniz. Firmamızda yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Kiler tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Arsin Hurda Kablo Alım Satımı

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından fazla teklifler sunuyoruz. Piyasada hızlıca satılan Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sitemizdeki Arsin bakır kablo kg fiyatını grubumuzda haftalık olarak paylaşıyoruz. Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz.

  Ayrıyeten alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımında uğraşmıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Arsin hurdacı firmayız. .

  Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Arsin hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Arsin hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Hurda kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış konuya göz gezdirebilirsiniz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar hemen arayın.

  Trabzon Arsin ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken değerinin üstünde fiyatı biz veriyoruz.

  Arsin Hurda Bakır Alım Satımı

  Arsin bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sayfamızdaki Trabzon Arsin bakır ton fiyatlarını telegram grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Trabzon Arsin hurda bakır alan yerler arasındayız. Arsin içinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır alan Arsin hurdacı numarasını bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

  Arsin Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

  Bu sayfadaki Trabzon Arsin hurda alüminyum ton fiyatını bip hattımızda dakik bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda alüminyum hakkında yazılmış konuyu okuyun Alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak Arsin hurdacısıyız.

  Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Trabzon Arsin alüminyum hurda alan yerler içinde öncüyüz. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Arsin ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu satışı yapmak için arayın. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için aramanızı diliyoruz.

  Arsin Hurda Alımı

  Tonajlı alüminyum, hurda bakır, demir hurdası, hurda kablo, çinko hurdası,sarı hurdası, ve hurda kurşun alırken fiyat listesi sunmaktayız. Arsin hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Arsin kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı hiç zaman kaybetmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın değeri düşmektedir. Arsin ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş METAL her nevi hurda bakır alıyor. Hurda paslanmaz almak için adresinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda zamak antimon, hurda makina, hurda çelik, kalay hurda alan Arsin hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

  Arsin Klima Hurda Alan Hurdacılar

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Arsin ilçesinde çok alınan elektronik hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Arsin etrafında hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin.

  Arsin Moloz Nakliyesi

  Bina yıkımından sonra sözleşmemize bağlı olarak molozun nakliye işleri titiz bir şekilde yapılmaktadır. Yıkım molozu Arsin Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden belirlenen alana boşaltılır. Firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurdanın iş yerimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Nikel Hurda Alımı

  Bu sebep ile hurda nikeller alımı yapılırken çok hassasiyet ile hareket edilmelidir. Nikel hurdaları zehirleyebilir. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, anot hurda nikel, hurda %95 – %99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Arsin nikel hurda alıyoruz.

  Arsin Bina Yıkımı

  Bina yıkımında bilinen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Arsin kentsel dönüşüm sebebi ile yeniden inşa edilecek apartmanların istenildiği biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını sağlıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurdanızı ücretle almaktayız. Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

  Arsin Hurdacı Sitesi

  Her haliyle yaşanır bir Trabzon Arsin için sürekli çalışıyoruz. Arsin hurdacılar sitesindeki depomuzla geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Arsin OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her kiloda hurdaları alıyoruz. Sadece bu hurda malzemenizin ticaretini yapıyor değiliz.

  Arsin Hurda Cam Kırığı Alan Firma

  Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert yapıya sahibi sıvı tutan amorf katı maddelerdir. Bu dönemde rengarenk içecek şişesi, araç camları cinslerde cam hurda yüksek miktarda alınıyor. Arsin çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Hurda Araba Alan Hurdacılar

  Arsin hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Arsin çevresinde hurda araba alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda otomobil, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası, römork, hurda motor alıyoruz.

  2.el Endüstriyel Malzemeleri Alan Yerler

  2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler bizi arayabilir. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, aspiratör, krom küvet, krom evye, davlumbaz, krom paslanmaz salata dolapları ve benzeri cafe restaurant tipi mutfak malzemelerini incelemek için almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Kısa zaman kullanılmış olan tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alıp satmaktayız. 2.el endüstriyel tip restaurant aletleri almaktayız.

  Arsin Kumaş Alım Satımı

  Arsin çevresinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Parti malı top kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alımında iyi fiyattan ödeme yapmaktayız. Arsin bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize personellerimizi göndermekteyiz. Tonajlı hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı vakit geçirmeden arayınız. Bu sayfadaki Trabzon Arsin hurda kumaş fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Arsin kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içindeyiz.

  Arsin Hurda Fiyatları

  Arsin hurdacı firma hurda alım satımında kullanılan fiyat listeleri piyasada an be an değişiyor. Hurda fiyatları içerikli metini inceleyebilirsiniz En güncel hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle irtibata geçebilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda alırken piyasasından fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz.

  2.el Hurda Raf

  Sitemizdeki Arsin 2.el market rafı ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara günlük göndermekteyiz. Raf hurda alan yerler yazısına bir bakmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Arsin satışı yapmak nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan şarküterilerden satın aldığımız market rafları, hurda çelik raflar, reyonlar, mağaza raf hurdası, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafları satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız.

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Trabzon Arsin kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Arsin hurda karton alım satımı yaptığımız bölgeler içindedir. Buradaki Arsin hurda kağıt fiyatlarını isteyene saat başı ulaştırıyoruz Değerinden yüksek kilo fiyatları ile hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda peçete, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik sayesinde sizlere daha çok oranda kazanım etme şansı yöneltiyoruz.

  Arsin Plastik Hurda Alımı

  Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyata mavi kapak hurdası, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri yapıyoruz.

  Arsin plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumda olan firmayız. Buradaki Arsin naylon hurdası fiyat listesini telegram hattımızda paylaşmaktayız. Trabzon ve Arsin ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir.

  Arsin 2.el Ev Eşyası

  Arsin etrafında titiz bir şekilde kullanıldığı çabucak anlaşılan ve 2.el kanepeler satıyoruz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, bilgisayar masaları bulunmaktadır. Her çeşit 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları sormak nedeniyle firmamızla ulaşabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek durumdaki oturma gruplarınızı konumunuzdan almaktayız. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için bulaşık makinesi hurdası alım satımı konusunda bilgi yazılmış sayfamıza bakınız

  7/24 Açık Arsin Hurdacı

  Yılların sağladığı deneyimler vasıtası ile teknolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. Tam tamına yedi yıldır hurdacılık yapmaktayız. 7/24 açık Arsin hurdacı firmamız yardımıyla yirmi dört saat kapınıza kadar geliyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurda alım satımı makalemizi incelerseniz iyi olur. Dolayısıyla iş yerimiz gibi kendisine ait geri dönüştürme dökümhanesi olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Hurda akü içindeki kurşunlu suyu ayrıştırıldığından değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomobillerde enerji ihtiyacı sebebiyle bulunuyor.

  En Yakın Arsin Hurdacı Telefon Numarası

  Arsin hurdacıları arasında bünyesindeki ekiplerimizle konumuzdan her çeşit hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Demtaş METAL hurdacı sitesi olarak Arsin ilçesinde hurda almaktayız. Arsin en yakın hurdacı hizmetleri ile her türden hurda metal alım satımında ayağınıza çalışanlarımızı yolluyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Arsin çevresinde servisler veriyoruz.

  2. El Jeneratör Alımı

  2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Her türde yeni üründen farksız ikinci el jeneratör satılır.

  Arsin 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan ev binalarından alınan yeni gibi ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi ikinci el iskele, plywood hurda mevcuttur. Birde iflas eden nalburlardan satın almış olduğumuz

  Arsin Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Evvela yıkılacak binanın etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Profesyonel biçimde fabrika sökümleri gerçekleştiriyoruz. Arsin fabrika söküm işleri uzun yılların deneyimine sahibiz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde meşhur olduk. Uzun süredir binlerce fabrika yıkım ihalelerini güvenli bir şekilde gerçekleştirdik.