İçeriğe geç

Küre Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Demtaş METAL olarak Küre merkeze yakın yerlerde hurda malzeme alıyoruz. Kastamonu hurdacısı olan Demtaş METAL hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Küre merkezinde hurda eşyalar ve ikinci el eşyalar alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz. Her çeşit hurda satmak için bizi arayabilirsiniz. Hali hazırda Küre hurdacı firmalar içindeyiz. Ancak Kastamonu Küre merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Güncel Kastamonu Küre hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz.

  Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Kastamonu Küre hurdacı firmalar arasında lider şirketiyiz. Kastamonu Küre merkezinde bulunan Küre hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

  Küre şehir merkezinde hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda ticaretinde yüksek fiyat sunuyoruz. Kastamonu hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Küre genelinde sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı için araçlarımızı gönderiyoruz.

  Küre Hurdacı Firmalar

  Küre hurdacı mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Kastamonu Küre merkezinde benzersiz anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her çeşit alüminyum hurdası satışı amacıyla numaralarımızı aramalısınız. Kastamonu şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Küre 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Kastamonu Küre bölgesinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. Küre merkez ve mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Atıkları eriterek insanlığın geleceğine yarar sağlıyoruz. Küre hurdacısı olarak Kastamonu ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemenizin alım satımı için müsait araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz.

  Küre Hurdacı Telefonu

  Küre hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu neden ile hurda atık fiyatları talep etmek nedeniyle operatörlerimizi arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Kastamonu Küre hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır.

  Küre Demir Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  Bildiğiniz üzere her tür demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alımı yapıyoruz. Demtaş METAL Kastamonu Küre ilçe genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Demir hurdası, Küre bölgesinde çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Buradaki Kastamonu Küre extra demir hurda kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Küre çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatı edinmek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir kilo fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla konusunun linkine tıklamalısınız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Küre Hurda Alan Firmalar

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Küre kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zararı önlemek amacıyla elinizdeki hurdayı hemen satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu sebeple metallerin değerini düşürmektedir.

  Küre ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş METAL hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Tonajlı sarı hurdası ve inşaat demiri, bakır hurdası, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko, alüminyum satanlara özel fiyat listeleri sunmaktayız. Küre hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkmaktayız. Hurda zamak, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda atık almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

  Küre Çinko Hurdası Alanlar

  Kastamonu, Küre çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu yazıda yayımlanmış olan Küre nikel hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

  Küre Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

  Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgilendirme mevcut. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında peşin ödeme yapıyoruz. Küre genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Küre hurda bakır kg fiyatı günceldir. Kastamonu Küre hurda bakır alan yerler arasındayız. Küre hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayın. Bakır alan Küre hurdacı telefonunu tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın.

  Küre Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Demtaş METAL hurdacılık firması tüm bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz araiş alımında piyasaya hakimdir. Etrafta kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

  Bu yüzden Küre sarı hurdası alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Küre ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı çeşitleri vardır.

  Buradaki Kastamonu Küre hurda sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Kesin sayfamızdaki hurda sarı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası adıyla bir hurda varolmamıştır. Küre hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Küre Sac Hurda Alım Satımı

  Küre Kastamonu ve çevresinde sac levha, sac hurda varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurda, bizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Firmamızda her boyutta 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Hurda sac alıyoruz. Depo çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Kurşun Hurda Alan Hurdacı

  Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Kurşun cevheri mavi-gümüş rengiyle öne çıkar. Hurda kurşun alım satımı yazımızı ziyaret etmek iyi gelir. Kastamonu, Küre kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Buradaki Kastamonu Küre çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını isteyenlere her gün göndermekteyiz. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz.

  Küre Kablo Hurdası Alanlar

  İçerisindeki telin madenine göre ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizde yer alan Küre elektrik kablosu fiyatlarını grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Detaylı sitemizdeki hurda kablo içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Küre hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz.

  Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablo alım satımı için değerinin üstünde fiyatları veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kastamonu Küre ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca toplanan %40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini elden ödüyoruz. İlaveten hurda çok damarlı kablolar için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik eşyalarda kullanılıyor. Hurda kablo içerisindeki bakır yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir.

  Kastamonu Küre bölgesinin tümünde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları elinde olanlar şimdi arayın.

  Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Küre hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Krom Hurda Alımı

  Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Küre hurda krom tank kilo fiyatını arzu edenlere ücretsiz göndermekteyiz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatları krom hurdası konusunda bilgi bi şey öğrenmek amacı ile bölümünün linkine tıklayabilirsiniz.

  Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

  Küre Alüminyum Hurdası Alımı

  Her nevi hurda alüminyum nakit alınır. Sitemizdeki Küre alüminyum hurdası kg fiyatını arzu edene günlük ulaştırmaktayız. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar konuya göz atabilirsiniz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

  Kastamonu Küre hurda alüminyum alanlar arasında fark yaratıyoruz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tas tabak hurdası Küre hurdacısıyız. Küre ilçesinin tümünde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek ticareti için arayın.

  Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Bize hurda satanların desteğiyle sürekli profesyonelleşiyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında boya makinesi, yük asansörü, alçı karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısı ile iflas etmek mecburiyetinde kalmış fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılan depo vb. binalardan alınan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, kapı, pencere alıyoruz.

  7/24 Açık Küre Hurdacı

  Tam tamına 31 senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Küre hurdacı firması olan şirketimizle yirmi dört saat çalışıyoruz. Sektörün sağladığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.

  Otomobil Hurdası Alan Yerler

  Elbette size hurda araba alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Küre çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, çekme belgeli araba hurdası, motor hurdası alım satımı için arayabilirsiniz. Ama hurda araba trafikten çekme işleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

  Karton Hurdası Alım Satımı

  Küre kağıt hurda aldığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Buradaki Küre hurda karton ve kağıt fiyatlarını her gün yollamaktayız Küre kağıt hurdası alanlar içerisindeki firmamız sayesinde kırpıntı kağıt, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Ederinden fazla kağıt fiyatıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, karton bardak, hurda gazete alımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Bölgenin her yerinde kitap defter hurdası, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına çok daha fazla oranda kazanma imkanı iletiyoruz.

  Küre Hurda Fiyatları

  Küre hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listeleri günlük değişiklik göstermektedir. Anlık fiyat listesine ulaşmak sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Güncel sitemizdeki anlık çinko hurdası fiyatları metine bir göz gezdirebilirsiniz Unutmayın ki tonajlı hurda alımında kilo fiyatlarından fazla ton fiyatı uyguluyoruz.

  Hurda Nikel Alımı

  Bu bölgede hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikel taşınırken gayet özen ile davranılmalıdır. Kastamonu Küre nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir.

  Küre Kırık Cam Hurda Alım Satımı

  Küre etrafında cam hurdası alan firmalar arasında bulunuyoruz. Cam yarısaydam veya saydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan amorf sert maddedir. Genellikle renkli kola meşrubat şişesi, sökülmüş oto camları vs. hurda camlar bulunabilmekte.

  İkinci El Ev Eşyası

  Kısa süre ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikte bulunan yemek odası takımlarınızı konumunuzdan satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye erişmek için bulaşık makinası hurdası alan firma konulu gönderimizi inceleyiniz Çok az kullanılmış 2.el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatı sormak maksadı ile bizleri tuşlayabilirsiniz. Kullanılmış ofis büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası stoğu hakkında bilgi edinmek amaçlı olarak firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Kastamonu Küre içinde yeni ve 2. el oturma grubu satıyoruz.

  Jeneratör Hurdası Satanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden en ufak farkı bulunmayan 2.el jeneratör alınır, satılır.

  Küre Hurda Akü Alım Satımı

  Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunur. Akü hurda alımı gönderisini geziniz. Dolayısı ile iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi olan depolar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar sebebi ile hurdacı firmalar için değerlidir. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolanan depolardır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası deniliyor.

  Küre 2. El Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

  İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak kurulama tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolap satan yerler bu sitedeki numaraları arayabilir. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi 4 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, krom küvet, krom salata ve meze reyonları vb endüstriyel tipi mutfak malzemelerini görmek için sizleri depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. Sanayi tipi 2.el mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Parça kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Toptan parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş hurdası, mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda için yerinizde ödeme yapıyoruz. Kastamonu Küre bölgesinde süprem kumaş, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımlarında adresinize geliriz. Parti malı ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası alımı için buradaki numarayı şimdi arayın. Bu sayfadaki Küre kumaş hurdası fiyat listesini her gün ulaştırmaktayız. Kastamonu Küre kiloyla tartarak kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

  Küre Plastik Hurdası Alım Satımı

  En avantajlı fiyatla mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri vardır. Küre hurda plastik alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Küre plastik fiyat listesini dileyenlere her gün ulaştırıyoruz. Kastamonu şehri Küre bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

  Küre Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenilen iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılacak iş yerlerinin yeniden yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri almaktayız.

  Küre Hurdacı Sitesi

  Yarınlara daha iyi bir şehir yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Küre OSB hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Küre hurdacılar sitesindeki tesisimiziz iş birliğiyle hizmetler ediyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki eşyaların alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

  Küre Fabrika Sökümü

  Küre fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. İşe başlamadan önce sökümü teklif edilen taşınmazın incelikle dolaşılarak gerekli aletler ve araçların ayarlanması doğru bir çalışma olur.

  Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar arasında meşhur olduk. Daha önce çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini yerine getirdik. Güvenli bir biçimde fabrikaların söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

  Küre İkinci El Hurda Raf

  Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle yenilen kasaplar tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdası, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satan yerler içerisindeyiz. Sitemizde paylaşılan Kastamonu Küre ikinci el market rafı kg fiyatı az önce güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımıza bakmak istemelisiniz. Küre 2. el hurda raf alımı için iş yerimize ulaşabilirsiniz.

  Klima Hurdası Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Küre etrafında klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçmelidir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurda klima Küre ilçesinde en fazla alınan hurda malzemeler arasında yer alır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

  Küre Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Küre hurdacı tarafından alınacak tüm hurdanın firmamıza ait alana taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozları Küre Belediyesi’nce önceden belirlenen araziye dökülür.

  En Yakın Küre Hurdacı Telefonu

  Küre en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türlü hurda alım satımında yerinize personellerimizi yolluyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurda alan yer Küre ilçesinin her sokağında servis ediyoruz. Demtaş METAL olarak Küre etrafında hurda malzeme alımı yapıyoruz. Küre hurdacısı içinde çalışan personelimizle adresinizden hurda satım hizmeti vermekteyiz.