İçeriğe geç

Ayancık Hurdacı Firma

  Normalde Ayancık hurdacı firmaları arasındayız. Lakin Sinop Ayancık merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. Ayancık merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Ayancık çevresinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle yerinize geliyoruz. Ayancık merkezi etrafında 2.el ev eşyası ve hurda alım satımı için peşin ödemeler yapmaktayız. Ayancık hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  Sinop hurdacı firması olan firmamız Demtaş Metal takdirlerinizi toplamaya devam ediyor. Toptan alımlarda Ayancık hurda fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. Sinop hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Demtaş Metal olarak Sinop yakası dolaylarında hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Sinop Ayancık hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Ayancık hurdacı firması olarak her tür hurda alımı yaparız. Güncel Ayancık hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz.

  Sinop Ayancık Hurdacıları

  Ayancık hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Ayancık çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizlerde her çeşit hurda demir satışı yapmak sebebiyle destek numaralarımızı aramalısınız. Sinop ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Ayancık sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Sinop Ayancık etrafında değil, bütün Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ayancık hurdacı firması olarak Sinop ilinin tamamında hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanız için çevrenizdeki hurda nakil çalışanlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Ayancık merkezinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz.

  Ayancık Hurdacı Telefon Numarası

  Ayancık hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Ayancık hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Bu sebeple hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla hizmet numaramızı aramalısınız. Hemen arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

  Krom Hurdası Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alımı gönderisini muhteşem olur. Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Bu sayfadaki Ayancık hurda krom fiyat listesini talep edenlere günlük yollanmaktadır.

  Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Ayancık Hurda Demir Alan Hurdacılar

  Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda en çok kullanılan madenler arasında yer alır. Burada yer alan Ayancık toplama demir hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor. Anlık demir hurdası fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümünü ziyaret ederseniz muhteşem olur. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler demir hurda hakkında bilgi edinmek için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Ayancık etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Firmamız Ayancık şehrinin her yerinde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

  Çinko Hurdası Alan Firmalar

  Ayancık, Sinop etrafında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Buradaki Ayancık hurda nikel fiyat listesini üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda çinko alımı makalemize bir göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayın.

  Ayancık Sarı Hurda Alım Satımı

  Gerçekte sarı hurda adında hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismi verilmiştir. Sinop Ayancık hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri kıymetlidir.

  Sitemizdeki Ayancık hurda sarı kg fiyatını whatsapp grubu üyelerine güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda sarı alanlar konulu konuyu okuyun. Hurdacı firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş ticareti yapıyor. Ayancık ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu sebep ile Ayancık sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

  Kurşun Hurda Alım Satımı

  Sinop ve Ayancık kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Bu sayfadaki Ayancık hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını grubumuzdakilere her gün ulaştırılmaktadır. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alımı paylaşımımızı okuyunuz. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Şu anda yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Ayancık etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satmak amacıyla irtibata geçebilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Bağ kulübesi çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Ayancık Hurda Kablo Alan Yerler

  Çünkü sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır oranı sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından pahalı fiyatlar sunuyoruz. Sinop Ayancık ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Satıcılarda hızlıca ele geçen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki tellerin türüne göre ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Burada yayınlanmış olan Ayancık hurda bakır kablo fiyat listesini telegram grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu almaktayız. Sinop Ayancık genelinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

  Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. Daha kesin bilgiye erişmek amacıyla kablo hurdası alanlar makaleyi inceleyin.

  Bunların yanı sıra enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo alımında piyasanın üzerinde fiyatları veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Ayancık hurdacı firma arayanlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Sinop Ayancık hurdacı firması olarak her nevi iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum kablo hurdaları alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıkça kullanılmaktadır. Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

  Ayancık Hurda Bakır Alım Satımı

  antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımı yapılır. Ayancık içinde hurda bakır almaktayız. Bu sayfada yer alan Ayancık soyma bakır hurdası kg fiyatını bip grubumuzda paylaşmaktayız. Sinop Ayancık hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz.

  Ayancık hurda bakır fiyat listesi için bizi arayın. Bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Ayancık hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün.

  Ayancık Hurda Alüminyum Alanlar

  Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Sinop Ayancık hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her türden alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Sizin sayesinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Buradaki Sinop Ayancık alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Daha kesin sitemizdeki alüminyum alan hurdacı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapan firmayız. Güvenilir bir şekilde alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör ticareti için arayın. Ayancık bölgesinde alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımında tartımları istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

  Ayancık Hurda Alan Yerler

  Ayancık yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi hemen nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanızın kıymetini düşürüyor. Antimon zamak hurda, torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Ayancık hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda atık almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Tonajlı alüminyum, hurda bakır, toplama demir, kablo hurda, hurda çinko,sarı hurdası, ve kurşun hurda satanlara özel piyasadan daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. Ayancık hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız.

  Sinop Ayancık hurdacı firma olan Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

  Ayancık Klima Hurdası Alımı

  Ayancık çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Klima hurdası Ayancık ilçesinde en çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Ayancık Moloz Dökümü

  Yıkım molozu Ayancık Belediyesi tarafından planlanan alanlara taşınır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya göre bina molozlarının nakliye işleri itinayla yapılmaktadır.

  Ayancık Hurda Nikel Alanlar

  Bu sebeple nikel hurdaları depolanırken gayet hassasiyetle davranmalıyız. Nikel hurda kükürt ile arsenik içerir. Bu bölgede anot nikel hurda, %95 şablon nikel hurdalar ve %99 şablon nikel, turbo nikel alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Ayancık nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

  Ayancık Bina Yıkımı

  Üst taraftaki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her cinsten hurdanızı almaktayız. Ayancık kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken dükkanların tekrar yapılması için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Çıkacak hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda lüzum görülen tüm tedbirler

  Ayancık Hurdacılar Sitesi

  Ayancık hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurda alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Ayancık oto sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Daha yaşanabilir bir Sinop ve olması gerektiği gibi yaşanılır Ayancık oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

  Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

  Genelde rengarenk süt şişesi, otomobil camı benzeri cam hurdaları yüklü miktarda geri dönüşüme gönderiliyor. Ayancık genelinde hurda cam alan yerler içindeyiz. Genelde rengarenk süt şişesi, otomobil camı benzeri cam hurdaları yüklü miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

  Ayancık Araç Hurdası Alan Yerler

  Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ama araç hurdası trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araç, hurda yük vagonu, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, hurda motor . İşlerin yoğun olmadığı zamanlarda Ayancık çevresinde otomobil hurdası alım hizmetleri vermekteyiz.

  Ayancık 2.el Restoran Ekipmanı Alım Satımı

  Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi ocak, sanayi tipi aspiratör, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını görmek için almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak kurulama makinesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Çok kısa süreliğine kullanılan tezgah, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah altı dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alımı yapıyoruz.

  Ayancık Kumaş Hurdası Alan Firma

  Spot atletlik kumaş, parça penye kumaş, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alıyoruz. Buradaki Sinop Ayancık kumaş hurdası fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz.

  Sinop Ayancık kilosuyla hurda kumaş alan yerler arasındayız. Kumaş fire hurdası alımı yapmaktayız.

  Ayancık ilçesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, hurda jesica alımlarında yerinize gelmekteyiz. Tonajlı hurda kot kumaş, pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş satmak amacı ile telefonlarımızı şimdi arayın.

  Anlık Güncel Ayancık Hurda Fiyatları

  Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında piyasasından daha fazla fiyatlara hurda alımı uyguluyoruz. Ayancık hurdacı firmalar içinde hurda alımı yaparken uygulanılan ton fiyatı Ayancık hurda pazarında her saat değişiyor. Doğru fiyat listesine ulaşabilmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Hurda çinko fiyatları hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz

  Ayancık 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Çoğunlukla iflas eden dükkanlardan temin ettiğimiz çelik raflar, market rafı hurdası, teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Bu yazıda yer alan Ayancık 2.el raf ton fiyatları güncellenmiştir. Raf hurdası alanlar paylaşımımıza göz gezdirirseniz mükemmel bir şey yaparsınız. Ayancık raf hurdası satmak nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Kağıt Alanlar

  Bölgede defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet ile hurda satıcılarına daha çok kâr etme imkanı takdim ediyoruz. Hurda karton, kağıt alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Sinop Ayancık karton hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız Yüksek fiyata kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete, bristol hurda, karton bardak alıyoruz. Ayancık hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki Demtaş Metal yardımıyla kağıt kırpıntı, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

  Plastik Hurda Alanlar

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri vardır. Sinop şehri Ayancık bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda alım satımı yapıyoruz. Ayancık plastik hurdası alanlar içerisinden öne çıkan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Ayancık plastik hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubu üyelerimize her gün yollamaktayız.

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda poşet, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

  İkinci El Ev Eşyası

  İyi durumda 2.el buzdolabı, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik el aletleri, hurda ekran kartı, hurda anakart almak maksadı ile firmamıza ait cep telefon numaraları ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı kapınızdan değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alımı yapanlar konulu yazıyı ziyaret ediniz İkinci el büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları alımlarında yüksek fiyatlarla ücretler yapmaktayız. En makul fiyatlarla titizlik ile kullanılmış olan ve 2. el kanepeler satabilirsiniz.

  7/24 Açık Ayancık Hurdacı

  Sizlerin kazandırdığı güven vasıtasıyla teknolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Ayancık hurdacı firması olan firmamızla günün her saatinde kapınıza kadar gelmekteyiz. Yaklaşık iki bin ikiden bu günlere dek hurdacılıkla hizmet veriyoruz.

  Akü Hurdası Alımı

  Zamanla kullanılamayacak hale düşen akülere akü hurdası denmektedir. Akü içindeki kurşun bulunduran sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alım satımı paylaşımımıza bir göz atın. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm atölyesi olan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçları amacı ile kullanılır. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

  En Yakın Ayancık Hurdacı Telefonu

  Ayancık en yakın hurdacı firması ismiyle her tür hurda eşya alım satımında ayağınıza gelmekteyiz. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Ayancık çevresinde servisler ediyoruz. Demtaş Metal olarak Ayancık genelinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Ayancık hurdacı arasındaki ekiplerimiz ile adresinizden hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz.

  Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

  2. el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi yerlerdeniz. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el portatif, plywood hurda alıp satıyoruz. Bununla birlikte ne yazık ki işi bırakan iş yerlerinden aldığımız Yıkılan lokanta binalarından çıkma yeni ayarında ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

  Ayancık Fabrika Sökümü

  Fabrika sökümünde önce sökülmesi istenen binanın incelikle gezilmesi gerekmektedir. Sinop Ayancık fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

  Böylelikle fabrika sökümü yapan yerler içerisinde nam saldık. Güvenli şekilde fabrikaları söküyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika sökümü ihalesini yerine getirdik. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş değildir.