İçeriğe geç

Bozyazı Hurdacı

  Hali hazırda Bozyazı hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Mersin Bozyazı merkezinde de hizmet veriyoruz. Bozyazı merkez hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Mersin Bozyazı hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Her çeşit hurda satışı sebebiyle arayın. Demtaş Metal firmamızla Mersin Bozyazı merkezinde hurda alım satımı yapıyoruz. Hurdacı olarak hurda malzeme alıyoruz.

  Anlık Bozyazı hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz. Bozyazı bölgesinin yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan şirketiz. Yüksek miktarlı hurda malzeme alımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Mersin hurdacı firmalar içerisindeyiz. Mersin Bozyazı meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz. Mersin Bozyazı merkezinin çevresinde hurda malzemeler ve kullanılmış ofis mobilyaları alımında eşyanın ederini peşin ödüyoruz. Mersin geri dönüşüm firmaları arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Bozyazı Hurdacıları

  Bozyazı merkezde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri işlemden geçirerek sizlerin faydalanması için çalışıyoruz. Bozyazı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Bozyazı merkezinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Mersin şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Bozyazı ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Bozyazı ilçesinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Bozyazı hurdacı firması olarak Mersin bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda alüminyum satmak sebebiyle çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz.

  Bozyazı Hurdacı Telefon Numarası

  Mersin Bozyazı adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Hemen arayın yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın. Bozyazı hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda atık satmak üzere firmamızı aramalısınız.

  Bozyazı Kablo Hurdası Alanlar

  Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Bozyazı hurdacı firma arayanlara 7/24 hizmet etmekteyiz. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar için en güncel fiyat teklifini teklif ediyoruz.

  Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bozyazı hurdacı firma olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, hurda fare yemez kablo satarak daha çok kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

  Mersin Bozyazı hurdacısı Demtaş Metal her nevi hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Bozyazı hurda kablo kilo fiyatını isteyene saat başı ulaştırılmaktadır. Kablo alan hurdacılar içerikli içeriğe bir göz atabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. İlaveten fare yemez kablo hurdaları ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Bozyazı çevresinde hızlıca edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar almaktayız. Bozyazı ilçesinin tümünde kablo hurdası alan firmayız.

  Krom Hurdası Alan En Yakın Yerler

  Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı sayfamıza göz bakınırsanız pişmanlık duymayacaksınız. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Bozyazı hurda krom fiyatlarını her gün gönderiyoruz. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

  Bozyazı Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle durmadan kurumsallaşıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda almaktayız.

  Burada bulunan Mersin Bozyazı alüminyum fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Daha güncel alüminyum hurdası alanlar metni okuyun. Her türlü alüminyum hurdası alınır. Bize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız.

  Alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Mersin Bozyazı alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Bozyazı ilçesinin her yerinde alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel alımı için tartımları müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Demir Alanlar

  Demir hurdası, dünya genelinde en fazla alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Bozyazı 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı edinmek sebebiyle Bozyazı hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir ton fiyatı yazımıza bir göz atmalısınız.

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazımıza bir göz atın. Bozyazı bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor. Bildiğiniz üzere her cins demir kapı, demir trabzan, pencere demiri alım satımı yapılır. Bozyazı çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

  Bozyazı Hurda Sarı Alanlar

  İtiraf etmek gerekirse hurda sarı olarak geçen hurda cinsi yoktur. Bu neden ile Bozyazı sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız.

  Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir.

  Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri bulunabiliyor. Bozyazı genelinde sarı pirinç hurdası alıyoruz.

  Demtaş Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Mersin Bozyazı hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yapıyor. Burada yayımlanan Mersin Bozyazı sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

  Bozyazı Hurda Bakır Alım Satımı

  Bozyazı hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar alan hurdacı firmasıyız. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Bozyazı soyma bakır hurdası kilo fiyatını günlük göndermekteyiz. Mersin Bozyazı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bozyazı bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Bozyazı hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Bozyazı Kurşun Hurdası Alımı

  Minare kurşun hurdası, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk, Cami kubbe kurşunu için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Yeryüzünde cevher halinde elde edilen kurşun mavimsi gümüş rengiyle bilinir. Kurşun hurdası ton fiyatı konusunda bilgi almak için konusunun olduğu linke tıklamalısınız. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Bozyazı Mersin kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz yerlerdendir. Sayfamızdaki Mersin Bozyazı kurşun hurdası ton fiyatını dileyene her gün yolluyoruz.

  Bozyazı Hurda Alan Yerler

  Hurda antimon zamak, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası, ve çinko hurda, çatı minare kurşunu, bakır, kablo hurdası, alüminyum hurdası,demir hurda alımı yaparken Bozyazı hurdacısından yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Bozyazı hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne çıkmaktayız.

  Hurda raf alımı için adresinize geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bozyazı kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdalarınızı hemen satın. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin değerleri düşüyor. Mersin Bozyazı hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit hurda atık alım hizmeti veriyor.

  Bozyazı Çinko Hurdası Alım Satımı

  Bozyazı bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Buradaki Bozyazı nikel hurdası ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Çinko hurdası fiyatları çinko hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyatları için whatsapp hattımıza ulaşın.

  Bozyazı Hurda Sac Alan Firma

  Ardiye çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bozyazı etrafında hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek daha çok kazanabilirsiniz. Elimizde kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurdası alan yerler arasındayız.

  Bozyazı Fabrika Sökümü

  Öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın titizlikle incelenmesi gerekiyor. Güvenli bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay olmamıştır. Mersin Bozyazı fabrika sökümü yapımında tecrübeliyiz. Uzun zamandır onlarca fabrika söküm ihaleleri aldık. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan firmalar içinde öncü konumdayız.

  Hurda Araç Alan Hurdacı

  Pek tabi size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Bozyazı hurda alımında hizmet ediyoruz. Ama otomobil hurdası trafikten çekme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, römork, hasarlı otomobil hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Bozyazı yakınlarında hurda araç alıyoruz.

  2.El Eşya

  İkinci el öğrenci koltukları, çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunmaktadır. Kısa süreliğine kullanıldığı belli olan 2.el olarak satışa sunulabilecek temizliğe sahip mobilyalarınızı kapınızdan almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alımı konusunda detaylı bilgi paylaşılan içeriğini inceleyiniz Bozyazı Mersin çok az kullanılmış ve 2. el salon takımları satıyoruz. Her çeşit 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla bize ait çağrı merkezi telefonlarıyla iletişime geçerek aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

  Bozyazı 2.El İnşaat Malzemeleri

  Şantiyelerde yük asansörü, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Bozyazı ilçesinde yıkılmış yurt binalarından ayrılan hala kullanılabilir ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Birde işi bırakan şirketlerden satın aldığımız

  Akü Hurda Alanlar

  Akümülatör başka deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurda alanlar bağlantısına tıklayın. Bu yüzden hurdacı firmamız benzeri fabrika bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Arabalarda enerji ihtiyaçları amacıyla kullanılıyor. Akü hurdası içerisindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Zamanla kullanılamayacak hale düşen bataryalara akü hurdası denmektedir.

  Bozyazı Hurdacı Sitesi

  Bozyazı OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Bozyazı hurdacılar sitesi 1. bloktaki dükkânımız yardımıyla atık hurda malzeme ticareti işiyle sektöre girdik. Sadece bu türdeki atıkların alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Çocuklara daha yaşanabilir bir Mersin ve her haliyle temiz Bozyazı yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz.

  Bozyazı Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozyazı bölgesinde hurda klima satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurun. 2.el Klima Bozyazı bölgesinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

  Bozyazı 2.el Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

  Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, küvet, evye, bakır davlumbaz, dinlendirici, endüstriyel set üstü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini görmek için almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Temiz kullanılan bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar firmamızı arayabilir. İkinci el endüstriyel tip restoran mutfağı aletleri alıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

  Kilosuyla ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş satmak amacı ile bizi çok geçmeden arayınız. Defolu hurda penye, parça nevresim kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alımında peşin ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş firesi alımı yapılmaktadır. Sayfamızdaki Bozyazı hurda kumaş ton fiyatları günceldir. Mersin Bozyazı kilo ile tartarak kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Bozyazı ilçesinin tümünde hurda jesica, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında bulunduğunuz adrese gelmekteyiz.

  Bozyazı Moloz Dökümü

  Yıkım molozları Bozyazı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen araziye taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi güvenle firmamız tarafından yapılıyor. Demtaş Metal tarafından satın alınan her cins hurda eşyaların firmaya ait depoya yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır.

  En Yakın Bozyazı Hurdacı Telefonu

  En yakın Bozyazı hurdacı deposu servisi ile hurda malzeme ticareti amacı ile adresinize geliyoruz. Bozyazı hurdacı firması içinde çalışmakta olan ekiplerimizle kapınızdan her türlü hurda almaya devam ediyoruz. Dolayısıyla hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Bozyazı genelinde hizmetler ediyoruz. Demtaş Metal olarak Bozyazı ilçesinin her yerinde hurda malzeme almaktayız.

  Karton Hurda Alımı

  Yüksek liste fiyatlarıyla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz. Bölgede renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile size ederinden fazla miktarda kazanma imkanı sunuyoruz. Kağıt, karton hurda alıyoruz. Buradaki Mersin Bozyazı hurda kağıt, karton ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderilmektedir Bozyazı kağıt hurdası alan yerler arasındaki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

  Bozyazı Bina Yıkımı

  Hurdalar bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Bir üstte fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı başarıyla gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş evlerin en baştan inşaatının yapılması için yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri ve benzeri her türden hurdaları satın almaktayız. Yıkım esnasında bilinen güvenlik önlemleri

  Cam Hurdası Alanlar

  Bozyazı ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar arasındayız. Günümüzde rengarenk meşrubat şişesi, çıkma otomobil camları vb. cam hurdası oldukça fazla bulunmaktadır. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde tutabilen inorganik amorf katı maddelerdir.

  Bozyazı Nikel Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir. Mersin Bozyazı nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyet ile çalışılmalıdır.

  Bozyazı Plastik Hurdası Alanlar

  Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin adıdır. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Bozyazı plastik hurda alan firmalar içerisinden ön planda olan Bozyazı hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Mersin Bozyazı hurda plastik kg fiyatını talep edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır. Mersin ve Bozyazı bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, naylon poşet, pimapen, hurda şeffaf naylon alımı ile ilgileniyoruz.

  7/24 Açık Bozyazı Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Bozyazı hurdacı firmamız vasıtası ile günün her saatinde yerinize geliriz. Nerdeyse on dört senedir geri dönüşüm yapıyoruz. Yılların verdiği güvenle araç gereç sayımızı arttırarak sayısız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

  Anlık Bozyazı Hurda Fiyatları

  Kesin fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Bozyazı hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları hurda borsasında saatlik olarak değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Hurda krom fiyatları başlıklı konuya göz atabilirsiniz

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Mersin Bozyazı ikinci el raf ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda raf ton fiyatı yazımızı okursanız güzel olacaktır. Hurda raf Bozyazı alımı amacıyla cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri işimizin bir parçasıdır. Genelde kapatılan dükkanlar tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raf, hurda demir raflar, reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satışı yapıyoruz.

  Jeneratör Hurda Alımı

  2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alıyoruz. Çalışmayan hurda jeneratör, trafo alan Bozyazı hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı vermekteyiz.