İçeriğe geç

Poyraz Hurdacı Firma

  Poyraz mahallesi hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Poyraz mahallesinde hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi adresten alıyoruz Demtaş Metal firmamız ile İstanbul Anadolu bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Güncel İstanbul Beykoz Poyraz hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

  Beykoz Poyraz hurdacı firma olarak hurdacılık yapmaktayız. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Poyraz mahallesi hurda metal dönüşümü yapan firmayız.

  Beykoz bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekip göndermekteyiz Tonajlı hurda alışverişlerinde Poyraz piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar arasındayız. Şu anda Beykoz firmasıyız. Fakat Poyraz mahallesinde de hizmet veriyoruz. Beykoz Poyraz mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ev eşyaları almaktayız

  Poyraz Mahallesi Hurdacı Firmalar

  Karbon emisyonunu azaltır. Fazla enerji tüketilmesiyle ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşümdeki tüketilen enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun iklimlere zarar vermesinin önüne geçmektedir.

  İstanbul Beykoz Geri dönüşüm ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metallerin madenden çıkartılarak hammaddeye dönüştürülmesi zordur. En baştan hammadde oluşturmak için oldukça yüksek enerji harcanır. Hurda metalin dönüştürülmesi üretimde tüketilen enerji miktarından %90 çok daha az olacaktır.

  Profesyonel bir İstanbul geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Dünyadaki doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yeterli olsada artan nüfusla birlikte insanlığın doğal kaynaklara olan ihtiyacıda artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi ana kaynağı korumamıza yardımcı olur. Böylece doğal kaynakları çocuklarımıza saklayabiliriz.

  Poyraz mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğramış olan plastikleri işlemden geçirerek hepimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Poyraz mahallesinde ve Beykoz merkezinde hurda ve 2.el ev eşyası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizde her çeşit hurda satışı yapmak sebebiyle hatlarımızı arayabilirsiniz. Beykoz hurdacı olarak Anadolu yakası genelinde her nevi hurda çeşidi alımı yapmaktayız. İstanbul Anadolu Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizde! Poyraz hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Beykoz Poyraz içerisinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla gelişen mahallesi Poyraz sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İstanbul Beykoz Poyraz için değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Poyraz Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  Poyraz hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak amacıyla bizleri aramanız gereklidir. Şimdi telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. İstanbul Beykoz Poyraz hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Poyraz Mahallesinde Sac Hurdası Alımı

  Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. İstanbul Anadolu Poyraz Beykoz bölgesinin her yerinde hurda levha, hurda sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, alımı amacıyla arayın. Sac hurdası alan firmalar arasındayız. Hali hazırda yeni üründen farksız 2. el trapez sac mevcuttur.

  Poyraz Çinko Hurdası Alan Firma

  Poyraz yakınlarında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko alım satımı paylaşımımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfadaki Poyraz hurda çinko levha kg fiyatı günceldir. Çinko hurda kilo fiyatı hurda çinko hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz.

  Poyraz Hurda Alanlar

  Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı hurda sarı, ve çinko hurdası, kurşun hurda, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,demir hurda alırken yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Poyraz hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile ön plana geçiyoruz. İstanbul Beykoz Poyraz geri dönüşüm firması Hurdacı firmamız Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alıyor. Poyraz adresten hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zararınızı önlemek amacı ile elinizdeki hurdayı şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu nedenle hurdanın değerinin düşmesine neden olmaktadır. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi amaç edindik. Hurda bakır almak amacıyla evinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

  İmalathane ve fabrikalardan üretim artığı hurdası alım satımı için adresinize kadar geliyoruz. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Üretim tesislerine ve şantiyelere hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

  Poyraz Mahallesinde Sarı Hurda Alımı

  Aslını söylemek gerekirse sarı hurda diye hurda türü yoktur. İstanbul Hurda sarı pirinç alanlar hakkında yazılmış makaleye göz gezdirebilirsiniz. Haliyle Poyraz sarı pirinç hurda alım hizmeti veren hurdacıyız. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Poyraz bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz.

  Pirinç metali bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda deniliyor. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş ticaretinde en iyi fiyat listesini vermektedir.

  Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı musluk, su saati türleri kıymetli hurda malzemeler arasında sayılmaktadır. Poyraz hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

  Poyraz Alüminyum Hurdası Alanlar

  Şirketimize destek olanların yardımıyla daha hızlı gelişiyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Poyraz mahallesinin her yerinde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken tartımı müşteriyle yapmaktayız.

  . Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu, alüminyum petek hurda ticareti amacıyla arayın. Beykoz Poyraz hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız.

  Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Poyraz Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı makalemizi okursanız güzel bir şey yapacaksınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Yapısından dolayı gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alanlar içeriğinin linkine tıklayınız.

  Poyraz Hurda Kurşun Alanlar

  Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş renkli şekliyle göze çarpıyor. Poyraz mahallesinde hurda kurşun alımı hizmeti sunduğumuz mahallelerden biridir. Sayfamızda yayımlanmış olan Poyraz çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını dileyene bedelsiz gönderiyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Hurda kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami sökümü kurşun hurdası alırız.

  Poyraz Demir Hurdası Alım Satımı

  Hatırlatmak isteriz her türlü demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. Hurdacı firmamız Poyraz bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Demir hurdası, dünyada bol miktarda satılan madenler içindedir. Sitemizdeki Poyraz demir hurda kg fiyatı güncelliğini koruyor.

  Poyraz çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı paylaşımımızı incelemek öğrenmenizi sağlayabilir. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler gönderimizi inceleyiniz.

  Poyraz Mahallesi Kablo Hurda Alan Yerler

  Çünkü sırf hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. İstanbul Beykoz Poyraz hurdacısı olarak genellikle antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları alım satımı için adresinize geliyoruz. Konumdan hurda tek damar kablolar almaktayız. Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Piyasada sıklıkla toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında nakit ödeme yapıyoruz.

  İstanbul Beykoz Poyraz Mahallesi hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablo alıyoruz. Kablo hurdası içerdiği bakır yüzünden kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken kablo hurdası borsasından daha yüksek teklifler sunuyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Buradaki Poyraz kablo fiyat listesi bugün güncellenmiştir.

  Poyraz mahallesinde mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Kullanıldığı alanlara göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Poyraz hurdacı arayanlar için buradayız. Lakin tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında anlık fiyat listesini vermekteyiz. Kesin bilgi için bilgi için İstanbul hurda kablo alan yerler metine bir göz gezdirebilirsiniz.

  Poyraz Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

  Poyraz Mahallesinde bakır hurdası fiyatları için arayın. Sitemizde bulunan Poyraz yanık bakır hurdası fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. İstanbul Beykoz Poyraz hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alıyoruz.

  Poyraz genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Bakır alan Poyraz hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan hurdacı konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Poyraz Mahallesi Hurdacı

  Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı tecrübelerle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Poyraz hurdacı olarak zamana takılmadan işimizin başındayız. Tam tamına bin dokuz yüz doksan altı yıllarından bugüne kadar hurdacılığa size hizmet veriyoruz.

  Poyraz Mahallesinde İkinci El Raf Hurdası

  Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız. İstanbul Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi almak amacıyla linkine tıklayınız. Bu sayfadaki Poyraz çıkma raf fiyat listesi her an güncellenmektedir. Raf hurdası fiyatları makalemizi okursanız güzel bir iş yaparsınız. Poyraz 2.el raf hurdası satın almak sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle batan elbisecilerden aldığımız hurda market rafı, reyonlar, çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden seçilen hala kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satıyoruz.

  Poyraz Akü Hurda Alım Satımı

  Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Akü hurdası alan hurdacı firma bölümümüze göz atın. Dolayısıyla İstanbul Beykoz Poyraz hurdacısı şirketimiz vb. kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvı sebebiyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Arabalarda elektrik deposu kullanılmaktadır. Biraz zaman sonra atıl haline düşen aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurda fiyatları konusunun linkine tıklayınız.

  En Yakın Poyraz Hurdacı

  En yakın Poyraz hurdacı firması olarak her türlü hurda alıp satarken yerinize geliyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Poyraz çevresinde hurda satımı işi yapıyoruz. Poyraz hurdacı şirketi içinde çalışan ekiplerimizle adresten hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Poyraz mahallesinde servisler vermekten gurur duyarız.

  Poyraz İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte kapanan nalburlardan satın almış olduğumuz Poyraz mahallesinde yıkılmış depo binalarından bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda satılıktır.

  Güncel Anlık Poyraz Hurda Fiyatları

  Poyraz hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları hızlı bir şekilde değişiyor. Geniş sitemizdeki hurda fiyatları metine bir göz gezdirebilirsiniz Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken diğer firmalardan özel fiyatla hurda alımı uyguluyoruz. Güncel ton fiyatına ulaşmak sebebi ile bizi arayın.

  Poyraz Klima Hurda Alımı

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Poyraz bölgesinde en çok satılan elektronik hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Poyraz bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz.

  Poyraz Moloz Dökümü

  Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması güvenle yapılır. Yıkım molozları Beykoz Belediyesi tarafından imzalanan kararla belirlenen araziye naklediliyor. Poyraz hurdacı tarafından satın alınan her çeşit hurdaların depomuza taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

  Poyraz Mahallesi Plastik Hurda Alım Satımı

  En güncel fiyatlarla hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Poyraz hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Buradaki Poyraz plastik hurdası fiyat listesini grubumuzda her saat paylaşıyoruz İstanbul şehri Poyraz bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, jelatin, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz.

  Poyraz Hurda Araba Alanlar

  Pek tabi size hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Poyraz hizmet ediyoruz. Ancak hurda araba trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan kazalı otomobil hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, vagon hurdası, hurda motor . Bazen Poyraz bölgesinde hurda araba alıyoruz.

  Poyraz 2. El Endüstriyel Malzemeleri Alım Satımı

  İş görecek durumda tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. Endüstriyel tipte 2. El restoran malzemeleri almaktayız. 2.el bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma makinesi satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi kuzine, endüstriyel aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemesini görebilmeniz için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

  Poyraz Mahallesi Hurda Kumaş Alımı

  Buradaki Poyraz kumaş hurdası fiyat listesini grubumuzdakilere ücretsiz yollamaktayız. Spota düşmüş pantolonluk kumaş, hurda gabardin, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı zaman geçirmeden aramalısınız. İstanbul Beykoz Poyraz mahallesi çevresinde hurda süprem kumaşı, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alımlarında bulunduğunuz adrese gelecek personeli oluşturduk. Poyraz kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

  Kumaş fire hurdası almaktayız. Defolu parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, poplin kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında nakit parayla ödeme yapılır.

  Poyraz 2.El Eşya

  Makul fiyatlara sıfır ve 2.el masa, sandalye alabilirsiniz. Temiz sekreter masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları temin edilir. Çok az kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi istediğiniz yere gelerek almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi yazılmış sitemize göz atın Kısa bir süreliğine kullanılmış 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak için bize ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

  Poyraz Hurdacılar Sitesi

  Poyraz hurdacılar sitesi 7. bloktaki hurda alım firmamızla geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Her hali ile temiz bir İstanbul Beykoz Poyraz mahallesi oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

  Poyraz 2.el jeneratör Satanlar

  Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacılar arasındayız. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız.

  Poyraz Mahallesinde Bina Yıkılır

  Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığında ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımlarda önem verilen iş güvenliği önlemleri Yıkımda hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her cinste hurda eşyayı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Beykoz Poyraz mahallesi kentsel dönüşüm nedeniyle kısmen yıkılmış dükkanların istenildiği bir biçimde yapılması nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Tıpkı fabrika söküm işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

  Poyraz Nikel Hurdası Alımı

  Bu mahallede %95 , %99 hurda nikel şablon, anot hurda nikel, nikel turbo alımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdası toplanırken oldukça özenli hareket etmeliyiz. Hurda nikel arsenik içerir. Poyraz mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz.

  Poyraz Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  İstanbul Beykoz Poyraz Mahallesi fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz. Güvenli bir biçimde fabrika söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Böylelikle fabrika yıkımı yapan yerler arasında nam saldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir. Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Öncelikle yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı şekilde incelenerek uygun aletlerin seçilmesi daha doğrudur.