İçeriğe geç

İznik Hurdacı Telefon Numarası

  İznik çevresinde hurdacısıyız. Güncel İznik hurda fiyat listesiyle alım hizmeti veriyoruz. Bursa İznik hurdacı firması olarak hurda eşyaları almaktayız Şu anda Bursa İznik şirketleri içerisindeyiz. Lakin Bursa İznik merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Her türlü hurda satmak sebebiyle iletişime geçin. Demtaş Metal olarak İznik ilçesinde hizmet veriyoruz. Bursa İznik hurdacı firmalar içinde en iyi işletmesiyiz. Bursa hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

  Bursa İznik merkezde devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla ekiplerimizi göndermekteyiz Tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası ticaretinde Bursa İznik fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Bursa hurdacı firmalar içindeyiz. Bursa İznik hurdacı firma olarak İznik merkezi sokaklarında hurdacılık yapıyoruz. Bursa İznik merkezinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda malzeme alım satımında malzemelerin değerini yüksek fiyattan ödüyoruz

  İznik Hurdacı Firma

  İznik hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Bursa İznik içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her türlü hurda alüminyum satışı yapmak sebebi ile telefon numaramızı rehberinize kaydedebilirsiniz. Bursa merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi İznik öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İznik ilçe merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İznik hurdacısı olarak Bursa ilinin her yerinde her tür hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemenizin yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. İznik bölgesinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz.

  İznik Hurdacı Numarası

  İznik yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak amacıyla operatörlerimizi aramanız gereklidir. Hemen arayarak yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. İznik hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Krom Hurda Alan Yerler

  Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşur. Sitemizdeki İznik krom hurdası fiyatlarını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Hurda krom fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile içeriğinin linkine tıklayın.

  201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

  İznik Hurda Alım Satımı

  Tonajlı alüminyum, hurda kablo, bakır, kurşun,çinko hurda, sarı ve toplama demir alımlarında piyasanın üzerinde fiyat teklifi veriyoruz. İznik hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz. İznik adresten hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurdanızı hemen satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymetleri düşüyor. İznik ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik. Hurda krom almak amacıyla bulunduğu yere geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurdası, hurda makina, kalay hurdası, hurda çelik alan İznik hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  İznik Hurda Alüminyum Alanlar

  Bize gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz.

  İznik ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil alımında tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. Bursa İznik alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız.

  Sizin sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak alım satımı yapıyoruz. Buradaki İznik alüminyum fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Alüminyum hurda alanlar konulu metne bir göz atabilirsiniz Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

  İznik Hurda Sarı Pirinç Alan Firma

  Bu sayfadaki İznik sarı pirinç fiyat listesi biraz önce güncellenmiştir. Hurda sarı alan yerler başlıklı konuyu ziyaret edin. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir.

  Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Hurdacı firmamız tüm bu hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurda alım satımıyla iştigal ediyor. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Dolayısıyla İznik hurda sarı alan yerler içindeyiz.

  İznik ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bursa İznik hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor.

  İznik Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

  Konumdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları almaktayız. Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. İznik ilçesinin tamamında kablo hurdası almaktayız. İçinde bulunan telin türüne göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızda paylaşılan Bursa İznik hurda kablo ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırıyoruz.

  İznik ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Bursa İznik hurdacısı Demtaş Metal özellikle iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

  Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alanlar için önem arzeder. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo hurdası alan İznik hurdacı firma arayanlara özenli hizmet vermeye devam ediyoruz. . Fakat tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımında en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Satıcılarda hızlıca bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Kablo alan hurdacı konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İlaveten hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler bizi arayabilir.

  Çinko Hurdası Alım Satımı

  Bursa, İznik ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Bursa İznik hurda çinko levha fiyatlarını arzu edenlere saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda fiyatları paylaşımına bir göz gezdirirseniz pişman olmazsınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilo fiyatı için firmamızla irtibata geçin.

  İznik Bakır Hurdası Alanlar

  Hurda bakır makalemizde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki İznik bakır kg fiyatı bugün güncellendi. Bursa İznik bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan İznik hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. İznik içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. İznik bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

  İznik Demir Hurda Alan Hurdacılar

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Hurda demir, dünya genelinde çokça alınıp satılan madenler içindedir. Buradaki İznik toplama demir hurdası fiyatlarını arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır.

  İznik ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Demtaş Metal İznik şehrinin her yerinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Anlık güncel hurda demir fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayın. Sizinde bildiği gibi her türden demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız.

  İznik Kurşun Hurdası Alan Yerler

  Kurşun metali eski madenlerdendir. Bursa ili İznik kurşun hurda alımıyla hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Burada bulunan Bursa İznik hurda kurşun fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Yer yüzünde cevher olarak çıkarılan kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımını incelemek öğrenmenizi sağlar. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşun hurdası
  , Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası fiyat listesi sormak nedeni ile bizi hemen tuşlayınız.

  İznik Sac Hurdası Alım Satımı

  Hali hazırda bir tek deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Veranda tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. İznik Bursa ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile.

  Jeneratör Hurda Alımı

  Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacıyız. Kullanılamayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz.

  En Yakın İznik Hurdacı

  İznik hurdacı firmamızla adresten hurda alımına devam ediyoruz. Demtaş Metal firmamızla İznik ilçesinin her yerinden hurda alırız. En yakın İznik hurdacı deposu servisiyle hurda alım satımında ayağınıza uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Dolayısıyla sizlere en yakın hurdacı İznik ilçesinin tamamında hizmet ediyoruz.

  İznik Kağıt Hurdası Alımı

  Daha fazla ton fiyatlarıyla karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda gazete, hurda bristol kağıt, hurda peçete alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İznik kağıt hurda ticareti yaptığımız ilçeler içerisindedir. Sayfamızdaki İznik hurda kağıt fiyatlarını dileyenlere saat başı göndermekteyiz İznik kağıt hurda alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile çalışarak matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda koli fiyatları edinebilirsiniz. Bölgenin her yerinde renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra hassasiyetle hurda satıcılarına çok daha yüksek kâr etme olanağı veriyoruz.

  İznik 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki İznik 2.el market rafı kg fiyatını dileyenlere bedelsiz yollamaktayız. Hurda raf alımı konusunun olduğu linke tıklayın. Raf hurdası İznik satın almak sebebi ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan iş yerlerinden temin ettiğimiz orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, mağaza rafları arasından seçilen hala kullanılabilir olan 2. el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  İznik Cam Hurdası Alım Satımı

  İznik genelinde cam hurdası alanlar arasındayız. Cam saydam ya da yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan suları koruyan amorf ve organik olmayan katı bir maddedir. Özellikle şeffaf ve renkli meşrubat şişesi, sökülmüş araba camı ve benzeri cam hurdası bulunmaktadır.

  İznik Plastik Hurda Alanlar

  Bursa ve İznik bölgesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatları istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  En yüksek fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. İznik plastik hurdası alan yerler içinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Bu yazdıda yer almakta olan İznik hurda naylon kg fiyatı günceldir Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  Anlık İznik Hurda Fiyatları

  İznik hurdacı firmalar içerisinde hurdacılık işlerinde kullanılan ton fiyatları her an değişmekte. Anlık hurda fiyatları içerikli yazıyı okuyun Güncel bilgiye ulaşabilmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gerekiyor. Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken oldukça yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz.

  İznik Otomobil Hurdası Alanlar

  Bazen İznik etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. İznik hurda alımında hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli araba hurdası, yük vagonu, zirai alet hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri
  , hurda motor alım satımı yapıyoruz. Elbette size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin araç hurdası evrak hazırlama işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

  7/24 Açık İznik Hurdacı

  7/24 hizmet veren İznik hurdacı firması olan şirketimizle zamana takılmadan iş yerimizdeyiz. Neredeyse otuz bir yıldır hurda alım yapan şirketiz. Bu sürenin bahşettiği kurumsallaşmalar süreciyle alet parkurumuzu geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  2.el Endüstriyel Malzemeleri Alımı

  Temiz tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları almaktayız. Temiz tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocak, endüstriyel aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Parça Kumaş Alım Satımı

  Parti malı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı şimdi aramalısınız. Bursa İznik kilosu ile kumaş hurda alanlar içindeyiz.

  Sayfamızda yayımlanan İznik kumaş hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Bursa İznik etrafında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımları için adresinize gelmekteyiz.

  Spot dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, hurda spot kumaş için iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Parça kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

  İznik Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılacak dükkanların en baştan inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri Bina yıkımı bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri her türde hurdanızı ücreti karşılığında alıyoruz.

  İznik Akü Hurda Alanlar

  Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren suyu sebebiyle değerlidir. Hurda akü alan hurdacı firma yazısını mükemmel bir şey yaparsınız. Dolayısı ile depomuz vb. firma içinde geri dönüşüm atölyesi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alım satımı yapıyor. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarında bulunabiliyor. Biraz müddet sonra kullanılmayacak duruma gelen bataryalara akü hurdası denir. Akümülatör diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır.

  İznik Fabrika Sökümü

  Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri bol miktarda fabrika söküm ihalelerini başarıyla tamamladık. İznik fabrika sökümü işleri senelerin deneyimine sahibiz. Öncelikle yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca gezilmesi gerekir.

  İznik 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç mikseri, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılmış lokanta binalarından çıkarılan yeni ayarında 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencereler alıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakan fabrikalardan aldığımız

  Nikel Hurda Alan En Yakın Firma

  Nikel hurdaları zehirlidir. Bursa İznik nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda nikeller alım satımı yapılırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz. Bursa İznik ilçesinde nikel turbo hurda, anot nikel, %95 nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası

  İznik Bursa bölgesinde sıfır gibi, 2. el masa, sandalye satabilirsiniz. Kısa süre kullandığınız 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı konumunuzdan yüksek fiyata alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için çamaşır makinası hurdası alımı yapan firmalar başlıklı sitemize ulaşabilirsiniz Sahibinden ofis büro mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları mevcuttur. Her türlü 2. El LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak sebebiyle firmamıza ait çağrı merkezi telefonları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

  Klima Hurda Alım Satımı

  İkinci el klima İznik çevresinde en fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. İznik ilçesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan hurdacı firmasıyız.

  İznik Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozları İznik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce bildirilen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle anlasmamıza göre ortaya çıkan molozların nakliyesi itinayla yapılır. Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılır.

  İznik Hurdacı Sitesi

  İznik sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sizin gibi eşsiz dostlara güzel bir Bursa ve çok daha yaşanabilir İznik oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. İznik hurdacılar sitesi içindeki dükkânımızın yardımıyla sektöre hizmet ediyoruz. Sırf bu tür eşyaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz.