İçeriğe geç

Bedrettin Mahallesi Hurdacı

  Beyoğlu hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz. Bedrettin mahallesinin tümünde kullanılmış eşya ve hurda ticareti yapıyoruz Bedrettin hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden alıyoruz Şu anda Beyoğlu firmasıyız. Elbette ki Bedrettin mahallesinde de hizmetler vermekteyiz.

  Beyoğlu Bedrettin hurda metal ve plastik dönüşümü yapan firmayız. Her çeşit hurda alıyoruz. Güncel İstanbul Beyoğlu Bedrettin hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz. İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu etrafında devamlı yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla adresinize geliriz

  Demtaş Metal ismiyle İstanbul Beyoğlu Bedrettin mahallesinde hurda çeşitleri alıyoruz. Çok miktarda hurda alımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir. Bedrettin mahallesi hurdacı firmaları içinde lider konumdayız.

  Beyoğlu Bedrettin Hurdacı Firma

  İstanbul Beyoğlu hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Bedrettin genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış plastikleri yeniden işleyerek insanlarımızın yararı için çalışıyoruz. Sizde her nevi kablo hurdası satmak nedeniyle şirketimizi çaldırabilirsiniz. Beyoğlu mahalle merkezinde ve Bedrettin mahallesi yakınlarında hurda malzeme alanlar içerisinde en iyisiyiz. Bedrettin hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Bedrettin mahallesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Demtaş Metal hizmette sınırları kaldırıyor! İstanbul merkezinin tatlı mahallesi Bedrettin daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Bedrettin etrafında değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz.

  İstanbul Beyoğlu Geri dönüşüm doğal kaynakların yok edilmesini önler. Yer kabuğunda bulunan yeraltı kaynaklarının miktarı azdır. Bazıları yeterli olsada artan nüfusla insanların tüketimide artmaktadır. Hurda metali geri dönüştürmek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltındaki madenleri geleceğe aktarmayı başarabiliriz.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltmaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketilmesiyle ortaya karbon emisyonu çıkar ve iklim değişikliğine yol açmaktadır. Hurda madenlerin geri dönüşümü yapılırken harcanan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklime zarar vermesini önlüyor.

  Geri dönüşüm firması olanlar Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Metal cevherlerinin ocaklardan kazılıp işlenmesi pahalı bir işlemdir. En baştan hammadde oluşturmak için harcanan enerji çok yüksektir. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

  Bedrettin Hurdacı Telefonu

  Bedrettin Mh her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. İstanbul Beyoğlu Bedrettin mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumdadır. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile firmamızı arayabilirsiniz.

  Bedrettin Hurda Bakır Alan Hurdacılar

  Beyoğlu Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alınır. Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Bedrettin soyma bakır hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Beyoğlu Bedrettin bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Bedrettin mahallesi hurdacı firmamızı acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bedrettin içerisinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır boru, bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Bedrettin mahallesinde bakır hurdası fiyatları için firmamızı arayın.

  Bedrettin Krom Hurda Alımı

  Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurda fiyatları paylaşımımızı ziyaret etmek bilgi edinmenizi sağlayabilir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alımı yazısına mutlaka göz atın.

  Bedrettin Hurda Alan Hurdacı

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, hurda bakır, demir, hurda kablo, çinko hurda, çatı minare kurşunu alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Bedrettin hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. İstanbul Beyoğlu Bedrettin mahallesinde hurdacılık yapan Hurdacı firmamız Demtaş Metal her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyor. Bedrettin Mahallesi adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek için hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle metalin kıymetini düşürüyor. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alan Bedrettin hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda kağıt almak amacıyla evinize gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Büyük imalathane ve fabrikalardan imalat artığı hurdası almaktayız. Parça malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Şantiyelere hurda konteynerı yerleştiriyoruz.

  Bedrettin Sac Hurdası Alan Firmalar

  Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için uygun olacaktır. Hurda sac alımı yapıyoruz. İstanbul Beyoğlu Bedrettin etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda var.

  Bedrettin Mahallesi Çinko Hurdası Alım Satımı

  Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Bedrettin nikel hurdası fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Çinko hurda alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. İstanbul, Beyoğlu Bedrettin mahellesinin tamamında hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurda alan yerler yazımıza mutlaka bir göz atmalısınız.

  Bedrettin Hurda Kurşun Alan Hurdacı

  Metal kurşun hala kullanılan madenlerden biridir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare kurşunu hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun satmak için telefon numaralarımızı şimdi arayabilirsiniz. Dünyada cevher şeklinde bulunan kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpıyor. İstanbul Beyoğlu Bedrettin kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz mahallelerden biridir. Sitemizdeki Bedrettin kurşun hurda ton fiyatlarını abonelerimiz ile hızlı bir biçimde paylaşıyoruz.

  Bedrettin Kablo Hurdası Alanlar

  Piyasada bolca edinilebilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bedrettin hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Bedrettin mahallesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Detaylı bilgi almak için bilgi öğrenmek amacıyla İstanbul kablo hurda alanlar makaleyi inceleyebilirsiniz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar hemen bizi arayabilir. Kablo hurdası içerdiği bakır tel sebebi ile hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir.

  İçindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sitede yayınlanan İstanbul Beyoğlu Bedrettin bakır kablo fiyat listesi güncellenmiştir. İstanbul Beyoğlu Bedrettin Mahallesinde mahallesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alımında liderlik yapıyoruz. Bedrettin hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından fazla teklifler sunuyoruz. Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Bunların yanısıra hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en güzel fiyat teklifini sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz.

  Bedrettin Alüminyum Hurda Alım Satımı

  . Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek satışı yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Sizlerin destekleriyle her geçen gün büyüyoruz. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Bedrettin mahallesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Bizlere güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için aramanızı istiyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapıyoruz. Beyoğlu Bedrettin hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

  Bedrettin Sarı Pirinç Hurda Alımı

  Beyoğlu Hurda sarı pirinç alan yerler başlıklı metine bir göz atabilirsiniz. İstanbul Beyoğlu Bedrettin Mahallesi hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır.

  Dolayısıyla Bedrettin mahallesinde sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz. Bedrettin bölgesinde sarı hurdası alıyoruz. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati cinsleri sıkça bulunur. Firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor.

  Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

  Bedrettin Mahallesinde Demir Hurdası Alanlar

  Hatırlatmak isteriz her cins demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beyoğlu Demir hurda alan hurdacı firmalar makalesine kesinlikle göz atmalısınız. Hurda demir, Bedrettin bölgesinde çokça alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Buradaki Bedrettin ekstra demir hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı edinmek nedeni ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazısını okumak iyi gelecektir. Firmamız Bedrettin mahallesinde hurda demir alımı yapıyor. Bedrettin etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Bedrettin Hurdacı

  7/24 Bedrettin mahallesinde hurdacı firması olarak zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Bu sürenin verdiği deneyimlerler alet sayımızı çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 17 yıldır hurdacılık yapıyoruz.

  Bedrettin Hurda Fiyatları

  Güncel hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Bedrettin hurdacı firma hurda alım satımı yaparken kullanılan ton fiyatı günlük değişmekte. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında borsasından yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz.

  En Yakın Bedrettin Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Bedrettin mahallesi hurdacı firma adı ile her cinsten hurda alım satımı nedeni ile adresinize işinin ehli ekip yolluyoruz. Demtaş Metal olarak Bedrettin bölgesinde her cins hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Bedrettin mahallesi hurdacısı içindeki çalışanlarımızla kapınızdan hurda alımına devam ediyoruz. Bu sebeple size en yakın hurdacı firma Bedrettin mahallesinde hizmetler vermekten gurur duyarız.

  Bedrettin İkinci El Hurda Raf

  Sitemizdeki Bedrettin Mahallesi 2.el raf ton fiyatı anlık güncellenmektedir. Raf hurda fiyatları yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda raf Bedrettin fiyatı hakkında bilgi edinmek için dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası fiyatları sayfasının linkine tıklayın. Özellikle ekipmanını yenileyen depolardan aldığımız mağaza rafı hurdaları, market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el hurda raf satıcıları içindeyiz.

  Bedrettin Hurda Akü Alımı

  Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir. Motosikletlerde elektrik ihtiyacını karşılamak nedeniyle bulunabiliyor. Akü hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Bu neden ile hurdacı firmamız ve benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm ve eritme kazanları olan hurdacılar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Akü hurdası alanlar paylaşımımıza göz atmak istersiniz. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan enerji deposudur.

  Bedrettin 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan depo binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz. Birde iflas etmek zorunda kalmış iş yerlerinden edindiğimiz Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva mikseri, harç makinesi az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

  Bedrettin Hurda Jeneratör Alımı

  2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmayız. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alımı yapıyoruz. Sanayi tipi az kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur.

  Bedrettin Hurda Araç Alanlar

  Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Bazen Bedrettin etrafında hurda otomobil alımı yapıyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Pek tabi size araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, römork, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Bedrettin Hurda Klima Alımı

  İkinci el klima Bedrettin mahallesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bedrettin çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el kombi alan hurdacı firmayız.

  Bedrettin Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri tarafından planlanan yere taşınıyor. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre yıkım molozunun taşınması titizlikle yapılmaktadır.

  Bedrettin Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

  Bina yıkımı yapılırken gerekli güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdası, sökülmüş hurda çelik kapı, yer döşemeleri gibi tüm hurdaları alıyoruz. Beyoğlu Bedrettin mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenmesi gereken iş yerlerinin uygun biçimde imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı bedelsiz yapıyoruz.

  Bedrettin Mahallesinde Plastik Hurda Alım Satımı

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. İyi fiyatlarla kırkambar plastik hurda, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe alımı yapmaktayız. İstanbul ve Bedrettin bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. Bedrettin hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinde öncü firmayız. Sayfamızdaki Bedrettin plastik hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz

  Bedrettin Nikel Hurdası Alımı

  Dolayısı ile hurda nikeller alındığında elden geldiğince hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Bedrettin nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Bu mahallede %95 , %99 şablon nikel hurdası, anot nikel hurdası, turbo nikel hurda alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz.

  Bedrettin Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Bedrettin fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan taşınmazın incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması gerekiyor. Hurdacı firmaların bahsettiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Yıllardır çok sayıda fabrika bozum ihaleleri gerçekleştirdik. Bu sayede Beyoğlu fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler içerisinde öncü bir konumdayız.

  Bedrettin Hurda Kumaş Alım Satımı

  Bedrettin mahallesinde süprem kumaş, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş hurdası, gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası, hurda abiyelik alımlarında adresinize personellerimizi gönderiyoruz. Kumaş fire hurdası alımı yapılmaktadır. Kiloyla hurda mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresimlik kumaş, baskı altı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurda alımlarında peşin para ile ödeme yapılır.

  Tonajlı hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. İstanbul Beyoğlu Bedrettin kilo ile tartım yaparak kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Bedrettinmahallesi hurda kumaş kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

  Bedrettin Mahallesi Kullanılmış Restoran Malzemeleri Alanlar

  Profesyonel restaurant ekipmanları almaktayız. 2.el bakır tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numarasını arayabilirsiniz. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom salata ve meze reyonları, restoran tipi set üstü mekap vb endüstriyel mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Temiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır.

  Bedrettin Hurdacılar Sitesi

  Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Sizlere güzel bir Bedrettin oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Yalnızca bu eşyaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Bedrettin hurdacılar sitesi içerisindeki tesisimizle hurda geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.