İçeriğe geç

Bulgur Mahallesi Hurdacı Firması

  Bulgur hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Tekirdağ hurdacısı olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor. Bulgur mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyası için eşyanın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz Tekirdağ Muratlı merkezine bağlı Bulgur hurdacı firma olarak Bulgur mahallesi genelinde hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Hali hazırda Muratlı firmasıyız. Ancak Bulgur mahallesinde de hurda alım hizmetleri vermekteyiz.

  Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Bulgur mahallesi hurdacı şirketleri arasında öncüyüz. Demtaş Metal ismiyle Tekirdağ Muratlı ilçesinde hizmet veriyoruz. Anlık Muratlı Bulgur hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız.

  Yüksek tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Tekirdağ hurdacı olarak Bulgur mahallesinin tümünde hizmet veriyoruz. Tekirdağ Muratlı çevresinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla profesyonel ekip göndermekteyiz Muratlı Bulgur mahallesi geri dönüşümcüleri arasındayız.

  Muratlı Bulgur Mahallesi Hurdacısı

  Bulgur hurdacı firması mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Tekirdağ Muratlı Bulgur etrafında benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Tekirdağ hurdacı firması Demtaş Metal hizmetinizdedir! Siz kıymetli müşterilerimizde her tür inşaat demiri hurdası satışı amacı ile hatlarımızı arayabilirsiniz. Tekirdağ şehir merkezine bağlı sempatik mahallesi Bulgur daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Bulgur için değil, tüm mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bulgur bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları eriterek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Bulgur mahallesinde hurda malzeme alan firmalar içerisindeyiz. Tekirdağ Muratlı hurdacı olarak ilçesinin tamamında her tür hurda alım satımı yapmaktayız.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlar. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar bu emisyon iklim değişikliğine sebep olmaktadır. Metallerin geri dönüşümünde harcanılan düşük enerji miktarı karbon emisyonunun doğaya zararının önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm firması doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Doğal kaynakların bir sınırı vardır. Bri kaç tanesi yeterli miktarda bulunsa da artan nüfus ile birlikte insanların tüketimide her geçen gün artmaktadır. Atık madeni geri dönüştererek ana kaynağın korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltındaki kaynakları çocuklarımıza aktarıyoruz.

  Tekirdağ Muratlı Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlar. Metallerin yeraltından kazılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi uzun süren bir iştir. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın geri dönüşümü %90 çok az az olacaktır.

  Bulgur Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  Tekirdağ Muratlı Bulgur adresten hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler arasında yer alıyor. Tekirdağ Muratlı Bulgur Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Hemen numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu yüzden hurda fiyat listesi talep etmek için telefonumuzu aramalısınız.

  Bulgur Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun cevherleri gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun hurdası alımı gönderisine bir göz atabilirsiniz.. Minare kurşun hurdası, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Tekirdağ Muratlı Bulgur mahallesi hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Burada yayımlanan Bulgur çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

  Bulgur Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda paslanmaz 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar makalemize bakmak istersiniz. Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Muratlı Krom hurda alan hurdacı firma yazısına bakmak isteyebilirsiniz.

  Bulgur Mahallesi Hurda Alımı

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurda, hurda çelik alan Bulgur hurdacı firmasıyız. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Bulgur Mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Hurda malzemeleri gecikmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin kıymeti düşebilir.

  Muratlı çevresindeki fabrika ve imalathanelerden imalat artığı hurdası alım satımı yapıyoruz. Kırpıntı hurda malzemeleri biriktirmenize imkan sağlamaktayız. İmalathanelere ve üretim tesislerine hurda konteynerı vermekteyiz.

  Tekirdağ Muratlı Bulgur geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü kablo hurdası alıyor. Hurda raf alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alanlar arasındayız. Tonajlı sarı hurdası ve ekstra demir, hurda bakır, kurşun, hurda kablo, çinko, hurda alüminyum alımında değerinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bulgur hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

  Bulgur Çinko Hurdası Alan Hurdacı

  Buradaki Tekirdağ Muratlı Bulgur çatı söküm çinkosu ton fiyatını arzu edene güncel olarak yollanmaktadır. Çinko hurdası alan hurdacı gönderimize göz atmanız pişman olmazsınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü ton fiyatı için arayın. Tekirdağ, Muratlı Bulgur çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Hurda çinko alımı yazısını dolaşmak iyi gelir.

  Bulgur Hurda Bakır Alan Yerler

  Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır alan Bulgur mahallesindeki hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki Tekirdağ Muratlı Bulgur soyma bakır hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Tekirdağ Muratlı Bulgur bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

  Bulgur içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz. Bulgur mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

  Bulgur Demir Hurda Alım Satımı

  Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan için peşin ödeme yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok alınıp satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Bulgur demir hurda kg fiyatı güncellenmiştir.

  Bulgur ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Demir hurdası fiyatları yazısına bir göz atmalısınız.

  Güncel hurda demir kilo fiyatları için Bulgur hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı gönderimize göz atmalısınız. Firmamız Bulgur genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

  Bulgur Hurda Kablo Alım Satımı

  Bunların yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Kablo elektrik iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdası ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Sayfamızda önceden yazılmış hurda kablo alanlar metni inceleyin.

  Kullanım yerleri itibariyle yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Bulgur hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kablosu, antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için buradayız. Çünkü Demtaş Metal ismiyle yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bulgur hurdacı arayanlar için buradayız. . Her yerden hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bulgur hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında deneyimliyiz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Bulgur bakır kablo ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo piyasasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni yüzünden hurdacılık yapanlar için çok önemlidir.

  Etrafta bolca bulunan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satanlar şimdi bizi arayabilir. Bulgur mahallesinin tamamında kablo hurdası alan firmayız.

  Bulgur Sac Hurda Alımı

  Sac hurdası alımı yapanlar arasındayız. Depomuzda deliksiz ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Depo çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Bulgur bölgesinde sac levha, sac varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih etmelisiniz.

  Bulgur Mahallesi Sarı Hurda Alanlar

  Bulgur bölgesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Gerçekte hurda sarı adıyla hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Bu sebep ile Bulgur sarı hurdası alan hurdacılar arasındayız.

  Sayfamızdaki hurda sarı alan yerler metine bir göz atabilirsiniz. Piyasada kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır.

  Bulgur Mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Herkesin bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır.

  Bulgur Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Muratlı Bulgur Mahallesi alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Hurda satanların sayesinde her gün profesyonelleşiyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası almaktayız.

  Alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı almak için aramanızı diliyoruz. Bulgur bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını sizinle yapıyoruz.

  Tekirdağ Hurda alüminyum alan yerler konulu metini ziyaret edin. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle şükranlarımızı sunarız.

  Bulgur Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bulgur yakınlarında yıkılan apartman vs. binalardan çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan firmalar arasındayız. Bunun ile birlikte iflas eden şirketlerden aldığımız Tamamlanmış projelerde boya makinesi, alçı makinesi, inşaat vinci, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

  Bulgur Hurda Akü Alanlar

  Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden kıymetlidir. Bir müddet sonra kullanılmayacak hale gelen bataryaya akü hurdası deniliyor. Muratlı Hurda akü fiyatı sayfasının linkine tıklamalısınız. Akü diğer adıyla batarya şarjlı pil benzeri enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurda alanlar gönderimize kesinlikle göz atabilirsiniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapan hurdacılar içindedir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor.

  Bulgur Fabrika Sökümü Yapıyoruz

  Yıkım işi yapanların anlattığı gibi kolay değildir. Fabrika sökülmeden önce sökülecek üretim yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir.

  Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika yıkım ihalesi tamamladık. Bu nedenler hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde nam saldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Bulgur Mahallesi fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz.

  Bulgur Hurdacı Sitesi

  Daha çok yaşanır bir Tekirdağ Muratlı Bulgur mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sırf bu hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Bulgur hurdacılar sitesindeki tesisimiziz yardımıyla hurda malzeme geri dönüşüm yapıyoruz. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

  Bulgur Araba Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de size araba hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Bulgur mahallesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bazen Bulgur çevresinde otomobil hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak trafikten çekme belgeli hurda araba, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası alıyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

  Bulgur Hurda Raf Alan Yerler

  Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Tekirdağ Raf hurdası fiyatları sayfamızı inceleyiniz. Burada yayınlanmış olan Tekirdağ Muratlı Bulgur ikinci el market rafı ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alan hurdacılar paylaşımını incelerseniz mükemmel olacaktır. Bulgur ikinci el raf hurdası satın almak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan dükkânlardan satın aldığımız reyonlar, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf satışı yapıyoruz.

  Bulgur Mahallesinde Nikel Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel zehirlidir. İlçe genelinde anot hurda nikel, hurda turbo nikel, %95 ve 99 nikel şablon alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp, satılırken elimizden geldiğince özenli davranılmalıdır. Bulgur mahallesi nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

  Bulgur Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Yukarıdaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri başarı ile yapıyoruz. Muratlı Bulgur kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin eskimiş apartmanların yeniden imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini sağlıyoruz.

  Bina yıkımı bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurdanızı değerinde satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli güvenlik önlemleri

  Bulgur Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Tekirdağ ve Bulgur mahallesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, jelatin, polistren kristal hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurda alıyoruz.

  Bulgur hurda plastik alan firmalar içinden ön planda olan Bulgur hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Bulgur naylon hurdası kg fiyatını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Bulgur 2. El Restoran Malzemeleri Alan Firmalar

  İyi durumda buz makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, bulaşık makinaları alıp satıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü ocak, yemek dilendiricileri, evye, dilendirici küveti, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb cafe restaurant tipi mutfak aletini inceleyebilmeniz için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz.

  Bulgur Hurda Kumaş Alanlar

  Hurda parça kumaş alıyoruz. Bulgur mahallesinde viskon kumaş, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica, hurda süprem alım satımında çağırdığınız konuma gelecek ekipleri oluşturduk. Kiloyla baskı altı hurda kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş, mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş, spot kumaş, atletlik kumaş alım satımı yapıyoruz.

  Spot hurda kot kumaş, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası alımı için bizi çok geçmeden arayın. Tekirdağ Muratlı Bulgur kilosuyla kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Buradaki Bulgur kumaş hurdası fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz yollamaktayız.

  En Yakın Bulgur Hurdacı Telefon Numarası

  En yakın Bulgur hurdacı firması hizmetlerimizle hurda eşya alırken adresinize gelmekteyiz. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alanlar Bulgur çevresinde servisler veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Bulgur genelinde her tür hurda eşya satımı yapıyoruz. Bulgur hurdacı istihdamındaki çalışanlarımızla yerinizden hurda malzeme alım hizmetimiz var.

  Bulgur Mahallesi Jeneratör Hurdası Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satılır.

  Güncel Anlık Bulgur Hurda Fiyatları

  Hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek miktarlı hurdaların alım satımında borsa fiyatından daha fazla kilo fiyatı öneriyoruz. Sayfamızdakihurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz Bulgur Mahallesinde hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi her saat değişiyor. En güncel hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile bize ulaşmanız gerekmektedir.

  7/24 Hizmet Veren Bulgur Mahallesi Hurdacı

  7/24 hizmet veren Bulgur mahallesi hurdacı firması olarak 7/24 işimizin başındayız. Sektörde uzun süredir Bulgur hurdacı olarak faaliyet vermenin sağladığı güven aracılığı ile teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 2016 yılından bu günlere geri dönüşümde size hizmet veriyoruz.

  Bulgur Mahallesi Klima Hurdası Alım Satımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima Bulgur mahallesinde oldukça fazla alımı yapılan hurdalar içindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Bulgur çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır.

  Bulgur Mahallesinde Moloz Dökümü

  Bulgur hurdacı tarafından alınan her türlü hurdaların depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Muratlı Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce belirlenen arazilere nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınma işi itinayla yapılmaktadır.