İçeriğe geç

Bozcaada Hurdacı Telefonu

  Bozcaada hurdacı firması olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Bozcaada merkezi etrafında hurda ve az kullanılmış ev eşyası almaktayız. Çanakkale Bozcaada hurdacı olarak hurdanızı değerinde alıyoruz. Şu anda Çanakkale Bozcaada hurdacı depoları arasındayız. Bununla birlikte Bozcaada merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Bozcaada ilçesinin etrafında hurda dönüşümü yapan firmayız. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Günlük Bozcaada hurda fiyatlandırma ile alım yapıyoruz. Çanakkale Bozcaada etrafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz.

  DEMTAŞ Metal şirketimiz ile Bozcaada hizmetimizi sürdürüyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çanakkale hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Çanakkale geri dönüşüm firmaları içerisindeki firmamız hizmetinizdedir. Bozcaada hurdacı şirketleri içinde lider konumdayız.

  Bozcaada Hurdacı Firmalar

  Bozcaada hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Çanakkale Bozcaada içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizlerde her türlü kağıt hurdası satışı yapmak amacıyla şirketimizi çaldırabilirsiniz. Çanakkale merkezinin hızla gelişen ilçesi Bozcaada öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Bozcaada çevresinde değil, bütün ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bozcaada hurdacı olarak Çanakkale ilçelerinde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için konumuza en yakın yerde bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Bozcaada merkezindeki mahallelerde faaliyet yürütüyoruz. Hurda malzemeleri eriterek sizlerin yararına çalışıyoruz.

  Bozcaada Hurdacı Numarası

  Bozcaada hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Dolayısıyla hurda atık satmak amacı ile cep telefonumuzu aramalısınız. Şimdi telefon numaramızı arayarak yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Çanakkale Bozcaada hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

  Bozcaada Kablo Hurdası Alan Yerler

  Çünkü firmamız sırf hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bozcaada ilçesinde TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız.

  Her yerden hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası almaktayız. Piyasada sıklıkla bulunan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakit ödüyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Üstelik çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Bozcaada hurdacı firma olarak özellikle antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı için istediğiniz yere geliyoruz. Çanakkale Bozcaada ilçesinde hurda kablo almaktayız.

  İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Bozcaada bakır kablo ton fiyatları güncellendi. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Bozcaada hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablo içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok önemlidir.

  Kullanım alanlarında göre yeraltı kablosu, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda kablo alan hurdacı metni okuyun. Karışık hurda kablolar, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satmak isteyenler hemen arayın.

  Hurda Krom Alımı

  Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilir. Sayfamızdaki Bozcaada krom ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alanlar hakkında bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklamalısınız. 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alıyoruz.

  Bozcaada Hurda Alüminyum Alanlar

  Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz. Çanakkale Bozcaada alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası alıyoruz. Bozcaada ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda alımı yaparken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapıyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız. Adresten alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Bu sayfadaki Bozcaada hurda alüminyum kg fiyatını isteyenlere saat başı ulaştırılmaktadır. Sayfamızda daha önce paylaşılmış hurda alüminyum alan hurdacı yazıyı ziyaret edin. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda satanların sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız.

  Hurda Demir Alımı

  Bildiğiniz üzere her cins demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alırız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları gönderisine bakmak istemelisiniz. Firmamız Bozcaada ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Bozcaada ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz.

  Anlık hurda demir kilo fiyatı edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı bölümümüze mutlaka göz atmalısınız. Demir hurdası, Bozcaada ilçesinde en fazla bulunabilen madenler içerisindedir. Buradaki Bozcaada extra demir hurda fiyat listesi daima güncellenmektedir.

  Bozcaada Sarı Hurdası Alım Satımı

  Aslında sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. DEMTAŞ Metal şirketimiz bu sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakimdir. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri vardır. Sayfamızdaki Bozcaada pirinç sarı ton fiyatı güncellendi. Hurda sarı alan yerler konulu metini okuyabilirsiniz. Bozcaada hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

  Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası denilmektedir. Bozcaada genelinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Sizinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Dolayısıyla Bozcaada sarı hurdası alanlar içindeyiz.

  Bozcaada Hurda Bakır Alan Yerler

  Buradaki Bozcaada hurda bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Çanakkale Bozcaada bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bozcaada hurda bakır kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Bakır alan hurdacılar alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bozcaada bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan Bozcaada hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alıyoruz.

  Kurşun Hurdası Alan Firma

  Metal kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami kubbe kurşunu alımı yaparız. Bozcaada hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Bu yazdıda bulunan Çanakkale Bozcaada hurda kurşun kg fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi renktedir. Kurşun hurdası fiyatları yazımıza bir göz atmalısınız.

  Bozcaada Hurda Alımı

  Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Hurda çinko alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içindeyiz.

  Çanakkale Bozcaada ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ Metal her tür hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır hurda, hurda demir, hurda kablo, çinko hurdası,sarı, ve hurda kurşun alımı yaparken Çanakkale Bozcaada pazarından daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Bozcaada hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Bozcaada yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Hurdalarınızı hemen paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasa değeri düşüyor.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Buradaki Bozcaada nikel hurdası kg fiyatını kayıt olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için bize ulaşın. Bozcaada etrafında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

  Ardiye tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Depolarımızda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Çanakkale Bozcaada etrafında hurda sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek çok daha kârlı çıkabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz.

  Bozcaada Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  İlk önce yıkılması istenen üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekiyor. İnsanların dediği gibi kolay bir iş değildir. Yıllardır on binlerce fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde meşhur olduk. Güvenli bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Bozcaada fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz.

  Bozcaada Araba Hurdası Alan Hurdacılar

  Ara sıra Bozcaada etrafında araba hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda yük vagonu, ağır hasarlı araç hurdası, hurda motor alıyoruz. Elbette size hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa süre kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için bulaşık makinası hurdası alanlar konulu sayfamıza ulaşınız Bozcaada Çanakkale çevresinin tümünde yeni gibi ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Temiz personel koltuğu, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler için firmamızı aramanız yeterlidir. İyi durumda ikinci el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası almak için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi, alçı mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapatılan iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılan yurt vs. binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler alan yerler arasındayız.

  Akü Hurda Alan Hurdacı

  Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suları sebebiyle oldukça değerlidir. Akü başka deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Araçlarda elektrik ihtiyacı için kullanılabiliyor. Akü hurdası alan yerler hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla Çanakkale Bozcaada hurdacı ve benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alan hurdacılar içerisindedir. Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye akü hurdası denir.

  Bozcaada Hurdacılar Sitesi

  Bozcaada sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Bozcaada hurdacılar sitesi beşinci blok içerisindeki firmamız yardımı ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Çocuklarımıza daha iyi bir Çanakkale ve şimdikinden daha yaşanabilir Bozcaada oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz.

  Klima Hurdası Alanlar

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Bozcaada çevresinde hurda klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. 2.el Klima Bozcaada çevresinde en çok satılan elektronik hurdaları içindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın.

  Bozcaada Kullanılmış Restoran Malzemeleri Alan Hurdacı Firma

  Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta aletleri almaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü mekap, aspiratör, krom paslanmaz küvet, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, paslanmaz dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görmek için sizleri depolarımızı gezmeye davet etmekteyiz.

  Bozcaada Parça Kumaş Alan Firma

  Çanakkale Bozcaada ilçesinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı parça nevresim kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alımında peşin ödeme yapılır. Çanakkale Bozcaada çevresinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı alım satımında yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. Parti malı pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş satışı yapmak için aşağıdaki numarayı şimdi arayınız. Bu sayfadaki Bozcaada kumaş hurdası kg fiyatı anlık olarak güncelleniyor. Bozcaada kiloyla tartarak hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

  Bozcaada Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Bozcaada Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce alınan kararla planlanan yere boşaltılır. Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre bina molozlarının nakliyesi güvenle ekiplerimizle yapılıyor. Bozcaada hurdacı DEMTAŞ Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılır.

  En Yakın Bozcaada Hurdacı Telefon Numarası

  DEMTAŞ Metal hurdacı sitesi olarak Bozcaada ilçesinde hurda malzeme satımı yapıyoruz. Bozcaada hurdacısı olarak adresten her çeşit hurda eşya alım satımı hizmetimiz var. En yakın Bozcaada hurdacı firma ismiyle her türden hurda alımında adresinize geliyoruz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alan yerler Bozcaada bölgesinde servisler ediyoruz.

  Karton Hurda Alımı

  İlçenin her yerinde kitap, defter, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık ile size çok daha fazla oranda kazanç elde etme avantajı takdim ediyoruz. Piyasadan fazla fiyata karton bardak, kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alan yerler arasındayız. Çanakkale Bozcaada hurda kağıt alan firmalar içindeki şirketimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli satabilirsiniz. Bozcaada karton hurdası ticareti yaptığımız alanlar içinde yer alır. Buradaki Çanakkale Bozcaada karton hurda ton fiyatını arzu edenlere ücretsiz gönderilmektedir

  Bozcaada Bina Yıkımı

  Üst taraftaki fabrika söküm işinde olduğu gibi binaların yıkımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. her türden hurda eşyayı almaktayız. Yıkım esnasında önem verilen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek binaların yeniden inşaatının yapılması için yıkım işini sağlıyoruz.

  Cam Hurdası Alımı

  Genelde renkli ve şeffaf soda şişesi, araba camları şeklinde hurda camlar bulunuyor. Bozcaada çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasında bulunmaktayız. Genelde renkli ve şeffaf soda şişesi, araba camları şeklinde hurda camlar bulunuyor.

  Bozcaada Hurda Nikel Alan Firma

  Nikel hurdası zehirlidir. Dolayısıyla hurda nikel alındığında mümkün olduğunca hassas hareket edilmelidir. Bu ilçede anot nikel hurda, %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel, nikel turbo alıyoruz. Çanakkale ve Bozcaada hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Bozcaada Hurda Plastik Alan Firma

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

  Çanakkale il Bozcaada bölgesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Bozcaada plastik hurdası alan firmalar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Bozcaada naylon hurdası fiyat listesi güncellendi. En yüksek fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda alıyoruz.

  7/24 Açık Bozcaada Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Bozcaada hurdacı olan firmamız ile gece gündüz kapınıza kadar geliyoruz. 2017 yılından buyana hurda alımında hizmete devam ediyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı kurumsallaşmalar vasıtası ile araç gereç sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Bozcaada Hurda Fiyatları

  Anlık fiyat listesine ulaşmak nedeniyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımlarında ton fiyatından daha fazla fiyatlar ödüyoruz. Bozcaada hurdacı firma olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri anlık değişmekte.

  Bozcaada 2.el Raf Satanlar

  Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla batan depolardan temin ettiğimiz çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan 2. el raf hurdası satan yerler içindeyiz. Sayfamızda yayınlanmış olan Bozcaada 2.el raf kilo fiyatı az önce güncellenmiştir. Hurda raf alan hurdacı gönderisini gezmek iyi gelecektir. Bozcaada 2. el raf hurdası alımı için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Bozcaada Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alıyoruz. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan Bozcaada hurdacıyız alırken yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz.