İçeriğe geç

Osmancık Hurdacı

  Çorum Osmancık merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Osmancık meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı için profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Güncel Çorum Osmancık hurda fiyat listesiyle alım satım hizmeti veriyoruz.

  Osmancık hurdacı firmaları arasında öncü konumdayız. Çorum geri dönüşüm firması olan firmamız DEMTAŞ Metal hizmetlerine devam ediyor. DEMTAŞ Metal firmamız ile Çorum Osmancık çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Çorum Osmancık hurdacı firma olarak hurda alıyoruz.

  Her çeşit hurda alıyoruz. Osmancık merkezinin her caddesinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda ticareti yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Çorum hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Hurdacı firması olarak hurda eşya nakit almaktayız. Hali hazırda Çorum Osmancık hurdacı işletmeleri arasındayız. Lakin Osmancık merkezinde de hizmetler vermekteyiz.

  Çorum Osmancık Hurdacıları

  Osmancık merkezindeki mahallelerde hizmet gösteriyoruz. Hurda madenleri geri dönüşüme kazandırarak hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Osmancık hurdacısı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Osmancık merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Çorum ilinin gözde ilçesi Osmancık daimi hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sırf Osmancık ilçesinde değil, her yerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Osmancık hurdacı firması olarak Çorum ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin alım satımı için en yakın hurda nakliye personellerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her türlü demir hurdası satışı yapmak için destek telefon numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

  Osmancık Hurdacı Numarası

  Çorum Osmancık adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer alıyor. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satmak amacı ile firmamızı aramalısınız. Osmancık hurdacı telefonu sitemizin altında hızlıca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

  Hurda Krom Alan Firma

  Çok sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Osmancık krom ton fiyatı az önce güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

  Hurda Demir Alan Hurdacı

  Osmancık etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Hurda demir alan yerler makalesini incelemelisiniz. DEMTAŞ Metal Osmancık bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Demir hurdası, yer yüzünde çokça bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Osmancık ekstra demir hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı paylaşımımıza göz atmak istersiniz. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alıyoruz.

  Çinko Hurdası Alımı

  Buradaki Çorum Osmancık çinko hurdası fiyatlarını abonelerimize her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurda alımı çinko hurda konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Osmancık bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Osmancık Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  DEMTAŞ Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımında öncüdür. Ek olarak kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Bu sebep ile Osmancık sarı hurdası ticareti yapanlardanız. Osmancık bölgesinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda çeşitleri vardır.

  Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Aslında hurda sarı adıyla hurda çeşidi varolmamıştır. Bu yazıda bulunan Osmancık hurda sarı pirinç fiyat listesi günceldir. Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda sarı pirinç alanlar içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Çorum Osmancık hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapıyor.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Dünyada cevher olarak elde edilen kurşun metali mavi-gümüş renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurda alan yerler hurda kurşun hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşunu alım satımı yaparız. Çorum Osmancık hurda kurşun alım satımıyla hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sayfamızdaki Osmancık çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını dileyenlere her gün gönderiyoruz. Kurşunun eski madenler içinde olduğu düşünülüyor.

  Sac Hurda Alan Firma

  Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz. Firmamızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır. Osmancık çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih ederek kazanabilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

  Osmancık Kablo Hurdası Alım Satımı

  Piyasada kolayca bulunan 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken ederinden daha yüksek fiyat sunuyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Osmancık hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet vermeye devam ediyoruz. Osmancık ilçesinin tümünde kablo hurdası alan hurdacılar arasında değerinde fiyatı biz veriyoruz. Çünkü sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılmaya devam ediyor.

  Çorum Osmancık ilçesinin tamamında TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Osmancık hurdacı firması olarak her türlü elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Osmancık hurda bakır kablo fiyatları günceldir. Bunların yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alımında en doğru fiyat teklifini sunuyoruz.

  Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez, karışık kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir. Adresten enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Sayfamızdaki kablo alan hurdacı konuyu okuyabilirsiniz. Genel olarak koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir.

  Osmancık Hurda Bakır Alanlar

  Sitemizdeki Çorum Osmancık hurda bakır ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Çorum Osmancık hurda bakır alan yerler içindeyiz. Osmancık bakır hurdası fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz.

  Osmancık içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan Osmancık hurdacı telefon numarasını kolayca arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır alan hurdacılar makalemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Osmancık Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Çorum Osmancık alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant Osmancık hurdacısıyız. Ek olarak alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alıyoruz.

  Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Osmancık ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız. Sayfamızdaki Osmancık alüminyum fiyatlarını isteyenlere saat başı yollanmaktadır. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar metini okuyun. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Sizin yardımıyla her geçen gün büyüyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız.

  Osmancık Hurda Alan Yerler

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurda, bakır, hurda demir, kablo hurdası, çinko,sarı, ve çatı minare kurşunu alımı yaparken fiyat listeleri uyguluyoruz. Osmancık hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

  Osmancık geri dönüşüm firması DEMTAŞ Metal hurdacılık her türlü hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Hurda sarı almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Antimon zamak hurdası, makina artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Osmancık kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temasında korozyona uğrar. Bu yüzden hurdanın değerini düşürüyor.

  Klima Hurda Alanlar

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Osmancık çevresinde çok satılan hurdalar arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz. Osmancık bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir.

  Osmancık Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Osmancık Belediyesi Fen İşleri tarafından bildirilen alanlara naklediliyor. Fabrika yıkımında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması güvenli bir biçimde yapılır. Osmancık hurdacı DEMTAŞ Metal tarafından alınacak her çeşit hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır.

  Osmancık Nikel Hurda Alan Firmalar

  Dolayısı ile nikel hurdaları taşınırken oldukça özenli çalışmalıyız. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli olabilir. Osmancık hurda nikel alıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel hurdası, %99 şablon nikel ve %95 şablon nikel, anot nikel hurdası alımında hurda nikel piyasasından fazla fiyatlar veriyoruz.

  Osmancık Bina Yıkımı

  Osmancık kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak evlerin yenilenerek imar edilmesi nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları ve benzeri tüm hurdaları almaktayız. Tıpkı fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımda istenilen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Osmancık Hurdacılar Sitesi

  Osmancık OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Osmancık hurdacılar sitesi altıncı blok içerisindeki iş yerimiz iş birliğiyle hurda eşya geri dönüşüm işine başladık. Sadece bunları alıyor değiliz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Osmancık yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz.

  Osmancık Hurda Cam Alanlar

  Osmancık ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan amorf katı malzemenin adıdır. Günümüzde renkli ve şeffaf kola meşrubat şişesi, kırık araba camları şeklinde cam hurdaları yüksek miktarda geri dönüştürülüyor.

  Osmancık Araç Hurdası Alan Hurdacılar

  Tabiki de sizlere araç hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Osmancık hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Osmancık etrafında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdaları, hurda vagon, hurda motor için arayabilirsiniz. Lakin hurda araç trafikten düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  2. El Endüstriyel Malzemesi Alım Satımı

  İkinci el çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Kullanılabilir durumda otel tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alınır. 2. El endüstriyel tip restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan aletleri almaktayız. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restoran tipi ocaklar, aspiratör, krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom meze reyonları vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla alıcıları işyerimizi ziyarete davet ediyoruz.

  Osmancık Parça Kumaş Alım Satımı

  Osmancık bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alımları için adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Parça kumaş hurdası almaktayız. Kiloyla iç çamaşırı kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz.

  Defolu hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için bizi çok geçmeden arayınız. Çorum Osmancık kiloyla hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki Çorum Osmancık hurda kumaş fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız.

  Osmancık Güncel Hurda Fiyatları

  Yeni hurda akü fiyatları içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda ticareti yaparken oldukça fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. Osmancık hurdacı firma olarak hurda alırken uygulanılan ton fiyatları hızlı bir şekilde değişiyor. En güncel ton fiyatlarına ulaşmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Genelde raflarını yenileyen yerler tarafından satılan hurda çelik raf, teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satan yerler içindeyiz. Demir raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Sitemizde yer alan Osmancık raf hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alanlar sayfamızı dolaşmak iyi gelecektir. Hurda raf Osmancık alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Kağıt Alanlar

  Osmancık hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız DEMTAŞ Metal yardımıyla hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, karton koli hurdası fiyatı öğrenebilirsiniz. Osmancık karton hurda alımı yaptığımız yerler içinde yer alıyor. Sayfamızdaki Çorum Osmancık karton hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere günlük yollamaktayız Ederinden fazla fiyata hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alımı yapmaktayız. İlçenin tümünde 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, defter, kitap hurdası, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra özen ile size normalden daha fazla kazanma imkanı sunuyoruz.

  Plastik Hurdası Alanlar

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. İyi fiyatlarla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe alım satım işleri yapmaktayız.

  Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Çorum ile Osmancık ilçesinin tamamından abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Osmancık plastik hurdası alımı yapanlar içinde lider konumdaki işletmeyiz. Bu sayfadaki Osmancık plastik hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz.

  2.El Eşya

  Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Temiz büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu çok miktarlı bulunur. Titizlik ile 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı yerinize gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinası hurdası fiyatı konulu makalemizi okuyunuz Piyasasından fiyata sıfır gibi ve ikinci el yatak odası tk. satıyoruz.

  7/24 Açık Osmancık Hurdacı

  7/24 Osmancık hurdacı firması olan firmamızla gece gündüz iş yerimizdeyiz. Sektörde uzun süredir Osmancık hurdacı olarak faaliyet vermenin sağladığı kurumsallaşma süreciyle çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. Tam tamına dokuz yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

  Osmancık Akü Hurda Alanlar

  Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı kullanılabiliyor. Zamanla şarj tutmaz akülere akü hurdası diyoruz. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden değerlidir. Akü başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan yerler makalesini okuyunuz. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar.

  En Yakın Osmancık Hurdacı Telefonu

  En yakın Osmancık hurdacı firma hizmeti ile her çeşit hurda metal alırken adresinize gelmekteyiz. Osmancık hurdacıları içerisinde arasındaki personelimiz ile arzu ettiğiniz adresten hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Osmancık ilçesinde servis ediyoruz. DEMTAŞ Metal firmamızla Osmancık bölgesinde hurda alımı işleri yapmaktayız.

  Jeneratör Hurda Alan Yerler

  İkinci el jeneratör satanlar içinde en iyi işletmeyiz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında nakit para ödeme yapmaktayız. Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör bulunur.

  Osmancık 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Bununla birlikte batan fabrikalardan satın almış olduğumuz Yıkılmış elbiseci binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz.

  Osmancık Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Osmancık Çorum fabrika söküm işi yapıyoruz. Sektörde sayısız fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Böylece hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı bir yerdeyiz. Güvenli bir şekilde fabrika söküyoruz. İşe başlamadan sökülecek binanın titizlikle gezilerek gerekli ekipmanın hazırlanması gereklidir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.