İçeriğe geç

Eceabat Hurdacı Firma

  DEMTAŞ Metal şirketimiz ile Çanakkale yakasına yakın noktalarda hizmet veriyoruz. Eceabat hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Eceabat hurdacısı olarak hurdanızı adresten almaktayız. Güncel Eceabat hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz.

  Eceabat çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle adresinize kadar gelmekteyiz. Çanakkale hurdacı olan DEMTAŞ Metal hizmetlerine devam ediyor. Eceabat hurdacı firması olarak Eceabat merkezi genelinde hurdacılık yapıyoruz. Eceabat bölgesinin çevresinde hurdacı firmasıyız.

  Çok miktarda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Çanakkale hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Şu anda Eceabat hurdacı firmaları içindeyiz. Ancak Eceabat merkezinde de hizmet veriyoruz. Eceabat merkezinde hurda malzemeler ve az kullanılmış eşya alım satımı için eşyanızın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz. Her nevi hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz.

  Eceabat Hurdacı Firmalar

  Eceabat meydanında faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek hepimizin geleceğini kurtarmaktayız. Eceabat hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Eceabat bölgesinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Çanakkale ilinin gelişen ilçesi Eceabat sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Eceabat bölgesinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Eceabat hurdacı olarak Çanakkale ilçelerinde her çeşit hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin taşınması için yerinize en yakın hurda nakil çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile telefonlarımızı aramalısınız.

  Eceabat Hurdacı Telefonu

  Çanakkale Eceabat adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Çanakkale Eceabat hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacıyla operatörlerimizi aramalısınız.

  Çinko Hurdası Alımı

  Buradaki Eceabat çinko levha kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar gönderimizi ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Çanakkale, Eceabat bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Eceabat Bakır Hurda Alan Firmalar

  TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Eceabat bakır hurdası fiyatları için arayın. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası alanlar içerisindeyiz. Eceabat genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Eceabat yanık bakır hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Çanakkale Eceabat hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan Eceabat hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Eceabat Hurda Alüminyum Alımı

  Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Eceabat bölgesinde alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için telefonunuzu bekliyoruz.

  Sizin sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası almaktayız. Sitemizdeki Eceabat alüminyum hurdası ton fiyatı anlık güncelleniyor. Hurda alüminyum başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

  Çanakkale Eceabat hurda alüminyum alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Eceabat Hurda Demir Alım Satımı

  Demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan metaller arasındadır. Sitemizde yayımlanan Eceabat inşaat demiri fiyat listesi biraz önce güncellendi. Eceabat etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel demir hurda fiyatları edinmek için gecikmeden arayın. Hurda demir fiyatları paylaşımımızı incelemek iyi gelecektir. Eceabat bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir merdiven korkuluğu, demir kapı, pencere demiri alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı demir hurda konusunda bilgi almak için linkine tıklayın.

  Eceabat Hurda Alan Firmalar

  Eceabat adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı geç kalmadan elinizden çıkarın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir su ile temas ederse korozyona uğrar. Bu yüzden hurda malzemenizin kıymetini düşürüyor. Tonajlı inşaat demiri, bakır, hurda kurşun, kablo, çinko hurdası, hurda sarı ve alüminyum hurdası alırken yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Eceabat hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız.

  Zamak hurda, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda bakır almak amacıyla adresinize kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız.

  Eceabat geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı DEMTAŞ Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

  Eceabat Sac Hurda Alanlar

  Firmamızda tek bir deliği bulunmayan 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Eceabat çevresinde hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, alım satımı nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

  Krom Hurda Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Hurda krom alan hurdacılar konusunda bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız. Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Burada paylaşılan Çanakkale Eceabat hurda krom ton fiyatları güncellenmiştir.

  Eceabat Kablo Hurdası Alan Firmalar

  Eceabat kablo hurdası alanlar arasındayız. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arzeder.

  Karışık kablo hurdası, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satacak olanlar bizi arayabilir. Genelde yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Kablo alan hurdacılar içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Aynı anda geri dönüşümde yapıyoruz. İçindeki tellerin cinsine göre ve de dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Burada yayınlanan Eceabat fare yemez kablo kg fiyatı günceldir.

  Eceabat hurdacısı DEMTAŞ Metal firmamız genellikle antigron kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alımı için buradayız. Üstelik hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Eceabat hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

  Çünkü DEMTAŞ Metal şirketimizle sırf hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Fakat hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı öneriyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Çanakkale Eceabat hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Müşterilerde sıklıkla bulunan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo alırken değerini yerinde ödüyoruz.

  Eceabat Sarı Pirinç Hurda Alan Firmalar

  Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda radyatör, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında liderlik etmektedir. Sayfamızdaki Çanakkale Eceabat sarı pirinç hurdası fiyat listesini kayıt olanlara her gün ulaştırmaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı metine göz atın. Pirinç hurdalar halk dilinde renginden ötürü sarı hurda denilmektedir. Dolayısıyla Eceabat sarı pirinç hurda alım satımı alan hurdacıyız. Çanakkale Eceabat hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor.

  Eceabat bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Aslında hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bu işi yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

  Eceabat Hurda Kurşun Alan Firmalar

  Yer yüzünde cevher olarak bulunan kurşun mavimsi gümüş rengiyle göze çarpar. Hurda kurşun alan hurdacı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın. Minare kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Cami sökümü kurşun hurdası alımı yaparız. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Çanakkale Eceabat kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Çanakkale Eceabat çatı söküm kurşun hurdası fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

  Eceabat Hurda Akü Alanlar

  Akümülatör başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Atıl aküler içerdiği kurşun içeren sıvılar ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Zamanla kullanılmayacak haline gelen aküye hurda akü denmektedir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Akü hurda alan yerler gönderisine bir göz atmalısınız. Dolayısı ile bizim vb. kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapar.

  Hurda Jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her türde çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Eceabat Hurdacı

  7/24 Eceabat hurdacı firması dükkânımız sayesinde haftanın yedi günü sektöre hizmet ediyoruz. Sektörün sağladığı deneyimler vasıtası ile alet sayımızı arttırarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 37 senedir hurda alımı yapan işletmeye sahibiz.

  Eceabat Hurdacılar Sitesi

  Eceabat hurdacılar sitesi 5. bloktaki depomuzla hurdacılık yapıyoruz. Sadece bu tür hurdaları almıyoruz. Daha yaşanabilir bir Çanakkale ve şimdikinden daha temiz Eceabat oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Eceabat oto sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

  Eceabat Hurda Araba Alan Yerler

  Tabiki de sizlere hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazen Eceabat çevresinde otomobil hurdası alıyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan trafikten çekme belgeli araba hurdası, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, vagon hurdası, motor hurdası . Fakat hurda otomobil trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

  En Yakın Eceabat Hurdacı Telefonu

  DEMTAŞ Metal şirketimizle Eceabat çevresinde hurda alıyoruz. En yakın Eceabat hurdacı firması servisiyle her cins hurda malzeme tartımı yapmak için deponuza gelmekteyiz. Eceabat hurdacı sitesi içinde çalışan ekiplerimizle arzu ettiğiniz mekandan hurda malzeme alımı ve satımı yapıyoruz. Bu sebep ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı firma Eceabat ilçesinin tümünde servisler veriyoruz.

  Eceabat Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacılar

  Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı maddeyi geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Eceabat etrafında cam hurda alanlar içerisindeyiz. Son zamanlarda renkli soda şişesi, oto camları benzeri cam hurda cinsleri bulunabiliyor.

  2. El Restoran Ekipmanı Alanlar

  Temiz kullanılan bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restorant tipi ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz salata dolapları vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını görmek için sizleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el restaurant aletleri alıyoruz. Temiz tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Çanakkale Eceabat etrafında kumaş fire hurdası alımı yapılmaktadır. Parti malı hurda nevresimlik kumaş, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıp satıyoruz. Eceabat ilçesinde hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alımları için bulunduğunuz konuma araçlarımızı gönderiyoruz. Parti malı kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş hurdası satmak için bizi çok geçmeden arayınız. Sayfamızdaki Eceabat kumaş hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Eceabat kiloyla kumaş hurda alan firmalar içinde en doğru fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz.

  2.El Eşya

  Çanakkale Eceabat etrafında sıfır gibi, ikinci el oturma grubu satabilirsiniz. Temiz personel masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası alınır. Titizlik ile kullandığınız 2.el piyasasında alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepelerinizi konumunuzdan alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası alan hurdacı firma konulu makalesini incelemelisiniz Yeni gibi 2. el TV, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart satın almak sebebiyle bizlere ait numaralar ile iletişimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

  Eceabat İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısı ile malesef işi bırakan fabrikalardan almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, harç mikseri 2.el seyyar iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz. Eceabat ilçesinde yıkılan apartman vb binalardan sökülmüş yeni ayarında ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler satıyoruz.

  Hurda Klima Alan Firmalar

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Eceabat çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Eceabat çevresinde oldukça fazla alınan hurdalar arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Eceabat Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Eceabat hurdacı tarafından alınacak her cins hurdaların bizlere ait tesise taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Eceabat Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan alanlara taşınıyor. Bina yıkımı tamamlandığında sözleşmemize göre bina molozunun nakliyesi itinayla yapılır.

  Kağıt Hurdası Alımı

  Eceabat Çanakkale kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız DEMTAŞ Metal verdiği hizmetler sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satışı hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. İlçenin tümünde beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, okul kitabı hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara değerinden daha fazla miktarda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Eceabat hurda kağıt aldığımız yerler içinde yer alır. Bu sayfadaki Eceabat hurda karton ton fiyatlarını her gün gönderiyoruz Ederinden fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alımı yapan depolar içindeyiz.

  Eceabat Nikel Hurdası Alanlar

  Özellikle anot nikel, %95 ile 99 nikel şablon, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alım satımında oldukça özenli çalışılmalıdır. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Eceabat nikel hurda alıyoruz.

  Eceabat İkinci El Raf Fiyatları

  Buradaki Eceabat hurda çelik raf ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Raf hurda alan yerler yazımıza kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Raf hurdası Eceabat satmak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle iflas eden dükkânlardan elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün reyonları, demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el raf hurdası satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz.

  Eceabat Bina Yıkımı

  Bina yıkımı yapılırken gerekli tüm tedbirler Aynen fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi bedelsiz yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları gibi tüm hurdaları alıyoruz. Eceabat kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek ev ve işyerlerinin yeniden imar edilmesi sebebiyle yıkımını yapıyoruz.

  Hurda Plastik Alım Satımı

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere denir. Çanakkale şehri Eceabat ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz.

  İyi fiyatla mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız. Eceabat plastik hurdası alan firmalar içinde öncü işletmeyiz. Bu sayfadaki Eceabat plastik kg fiyatı günceldir.

  Eceabat Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek tesisin titizlikle gezilmesi gerekir. Yıkım işi yapanların söylediği şekilde kolay sayılmaz. Eceabat fabrika sökümü yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri yüzlerce fabrika yıkımı ihaleleri gerçekleştirdik. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle fabrika sökümü yapan hurdacılar içerisinde nam saldık.

  Eceabat Hurda Fiyatları

  Eceabat hurdacı firma hurdacılık esnasında kullanılan fiyatlar anlık değişiyor. Kesin fiyatlara erişmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek miktarda hurdalar alırken piyasa fiyatlarından özel fiyat teklifleri uyguluyoruz.