İçeriğe geç

Burdur Hurdacı Hurda Alımı

  Burdur’un tamamında kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler alımında nakit ödeme yapmaktayız Burdur meydanda yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla yerinize geliyoruz. Günlük Burdur hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapıyoruz. Demtaş Metal şirketimiz ile Burdur merkeze yakın mekanlarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Burdur merkez hurdacı firma olarak Burdur merkezi bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Burdur hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden almaktayız Şu anda Burdur firmasıyız. Ancak Burdur merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Burdur hurdacı depoları içinde lideriz. Miktarı yüksek hurda eşya satanlara Burdur merkez fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Burdur hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Burdur merkez hurdacı firmasıyız. Burdur hurdacıları arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  Burdur Hurdacısı

  Burdur hurdacı firması olarak Burdur ilçelerinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak için telefonumuzu tuşlamalısınız. Burdur genelinde hizmet yürütüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Burdur hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Burdur etrafında yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Burdur sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Burdur etrafında değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Burdur Hurdacı Telefonu

  Burdur adresten her tür hurda alımı her nevi hurda alımı faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek için iş yerimizi arayabilirsiniz. Burdur hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

  Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Burdur ve çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, alım satımı amacı ile arayabilirsiniz. Depo tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Firmamızda bir tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  Burdur Hurda Bakır Alanlar

  Burdur bakır hurda fiyat listesi için arayın. Hurda bakır alanlar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Burada bulunan Burdur bakır hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Burdur hurda bakır alan yerler arasındayız. Burdur genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan Burdur hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

  Burdur Hurda Kurşun Alım Satımı

  Burdur’da kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Burdur kurşun hurda fiyat listesi güncellenmiştir. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alıyoruz. Kurşun cevheri mavimsi renklidir. Hurda kurşun alan yerler gönderimizi gezmelisiniz. Kurşun metali hala kullanılan en eski madenlerden biridir.

  Burdur Hurda Alanlar

  Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda kablo alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız.

  Burdur hurdacı firması olan Demtaş Metal her tür sarı hurdası alım satım hizmeti veriyor. Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurda, inşaat demiri, kablo hurda, hurda çinko,sarı hurdası, ve kurşun hurda alımlarında Burdur pazarından daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Burdur hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Burdur’da adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Zararı önlemek için hurda malzemelerinizi şimdi elinizden çıkarmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece malzemenin değerini düşürüyor.

  Burdur Çinko Hurdası Alan Hurdacı

  Bu sayfadaki Burdur çatı söküm çinkosu fiyatlarını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı gönderimizi geziniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyatları için whatsapp hattımıza ulaşabilirsiniz. Burdur etrafında hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Hurda Krom Alan Yerler

  Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin. Paslanmaz krom hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı sayfamızı incelemelisiniz. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Burdur krom fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor.

  Burdur Hurda Sarı Alan Firma

  Burdur hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, hurda bronz alımında piyasaya hakimdir.

  Sitemizdeki Burdur pirinç sarı ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük ulaştırılmaktadır. Pirinç sarı alan hurdacılar içerikli yazıya bir göz atabilirsiniz. Haliyle Burdur sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir. Burdur ilçenin tümünde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

  Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır.

  Burdur Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Burdur ilçesinde alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında hurda tartımını güvenilir şekilde yapıyoruz. Bu sayfadaki Burdur hurda alüminyum fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Anlık hurda alüminyum yazıya bir göz atın. Hurdasını satanların desteğiyle her gün büyüyoruz.

  Burdur alüminyum hurdası alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alınır. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurda satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız.

  Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant alım satımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı almak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan firmayız.

  Burdur Hurda Demir Alımı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı sayfamızı gezmek iyi gelir. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda çıkarılan madenler arasında bulunmaktadır. Buradaki Burdur demir hurdası kg fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırıyoruz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için Burdur hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firmalar linkine tıklayın. Firmamız Burdur’da hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Burdur ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Sizin de bildiği gibi her cins pencere demiri, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz.

  Burdur Hurda Kablo Alan En Yakın Yerler

  Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Ayrıca alüminyum hurda kablo alımı amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan Burdur hurdacı firmayız. .

  Çünkü Demtaş Metal adıyla sırf hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Sayfamızdaki kablo hurdası alanlar yazıya bir göz atın. Bunlarla birlikte enya kablo hurdaları, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyatları teklif ediyoruz.

  Yüksek miktarda kablo hurdası alımında değerinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Burdur ttr kablo hurdası kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. Adresten hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz.

  Kablo hurdaları içerisindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Burdur ilçesinde kablo hurdası alan yerler arasında en yüksek fiyatları veriyoruz. Burdur hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Müşterilerde bolca ticareti yapılan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken nakit ödeme yapıyoruz. Burdur Burdur hurdacısı olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar alıyoruz.

  Burdur Plastik Hurdası Alım Satımı

  Burdur bölgesinin tümünden jelatin, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En güncel fiyata kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alım satımı yapmaktayız. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Burdur plastik hurda alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Burdur hurdacısıyız. Sitemizde yayımlanmış olan Burdur plastik hurdası fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz

  Burdur Karton Hurda Alanlar

  Burdur kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki firmamız sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli satabilirsiniz. Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt alıp satarken uyguladığımız extra titizlikle satıcılara normalden yüksek oranda kazanma olanağı sunuyoruz. Hurda karton alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Burdur karton hurdası kg fiyatını arzu edene her gün gönderiyoruz derinden çok fiyata karton bardak, hurda kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alan yerler içerisindeyiz.

  Akü Hurdası Alan Hurdacı

  Uzun müddet sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Akü hurdaları barındırdığı kurşunlu sıvılar ayrıştırıldığından kıymetlidir. Akü diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan cihazdır. Hurda akü kilo fiyatı linkine tıklayın. Dolayısı ile depomuz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacı amacı ile kullanılmaktadır.

  Burdur Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Burdur kentsel dönüşüm olsun olmasın eskimiş ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi sebebiyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Tıpkı fabrika sökümünde yaptığımız gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her türde hurda malzemeleri almaktayız.

  Burdur Fabrika Sökümü

  Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan fabrika binasının etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin hazırlanması gerekiyor. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş değildir. Burdur fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Yıllardır on binlerce fabrika sökümü ihalesi gerçekleştirdik. Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde lider konumdayız.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç mikseri, alçı sıva makinesi, boya makinesi 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Burdur çevresinde yıkılmış lokanta binalarından çıkma sıfır gibi 2. el kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan firmalar içindeyiz. Bunun ile birlikte ne yazık ki iflas eden şirketlerden almış olduğumuz

  Burdur İkinci El Restoran Aletleri Alanlar

  2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satan yerler bizi arayabilir. Profesyonel restaurant malzemeleri alıyoruz. 2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurulama tezgahı satan yerler bizi arayabilir. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi ocak, hücreli aspiratör, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmek için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

  Burdur Parça Kumaş Alan Firmalar

  Parça kumaş hurdası alım satımı yapılır. Kiloyla atletlik kumaş, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça nevresim hurdası, hurda parça kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alıp satıyoruz. Burdur’da hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica kumaşı alımlarında yerinize geliyoruz. Toptan hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaşı, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası satmak amacıyla firmamızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Buradaki Burdur hurda kumaş fiyat listesini her gün yollamaktayız. Burdur kiloayla tartarak kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Burdur Nikel Hurda Alanlar

  Bu nedenle nikel hurdalar alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassasiyet ile davranmalıyız. Burdur ilçesinde anot nikel, turbo nikel, %95 , 99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içermektedir. Burdur hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Burdur Hurdacı Sitesi

  Burdur hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda alım dükkânımızla geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Burdur oto sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Her hali ile iyi bir şehir için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz.

  2.el Hurda Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alıyoruz. Bu sayfadaki Burdur raf hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurda alan yerler gönderimizi okumak iyi gelecektir. Hurda raf Burdur satışı yapmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Genellikle kapatılan kasaplardan satın aldığımız orta reyonlar, çelik raf hurdası, market rafları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafları satanlar içindeyiz.

  Burdur Klima Hurdası Alımı

  Burdur bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Burdur bölgesinde oldukça fazla alınan hurdalar içinde yer alıyor. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Burdur Moloz Dökümü

  Yıkım molozu Burdur Belediyesi’nce imzalanan kararla planlanan arazilere nakliyesi yapılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozun taşınması itinayla yapılır.

  En Yakın Burdur Hurdacı Telefonu

  Burdur en yakın hurdacı deposu adı ile her çeşit hurda tartmak için ayağınıza araç yolluyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Burdur ilçesinin yakınlarında her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Böylelikle müşterilere en yakın hurda alan yer Burdur’un tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Burdur hurdacı arasındaki ekiplerimizle kapıdan hurda alımına devam ediyoruz.

  7/24 Açık Burdur Hurdacı Firma

  Yılların kazandırdığı deneyimlerler araç gereç parkurumuzu arttırarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 1995 yılından bu günlere geri dönüşüm faaliyetleriyle hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 Burdur hurdacı olarak günün her saatinde hurda malzeme alıyoruz.

  İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alırken en yüksek fiyatı biz veriyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Her türde yeni gibi ikinci el jeneratör alınır.

  İkinci El Ev Eşyası

  Temiz kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki yatak odası takımlarınızı kapınızdan almaktayız. Buzdolabı hurdası, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan yerler hakkında detaylı bilgi içeren paylaşıma ulaşabilirsiniz Değerinden fiyatlara sıfır ve 2. el koltuk alabilirsiniz. İyi durumda 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart almak sebebi ile işletmemizle bağlantı kurabilirsiniz. Az kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu mevcuttur.

  Burdur Hurda Fiyatları

  Hurda fiyatları başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz Burdur hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatı Burdur pazarında hızlı bir şekilde güncelleniyor. En güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla bize ulaşmanız gerekmektedir. Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurda alım satımında oldukça fazla fiyata alımlar gerçekleştiriyoruz.

  Araba Hurdası Alan Yerler

  Bazen Burdur çevresinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Burdur hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı araç hurdası, römork, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda çeki demiri, hurda motor için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Pek tabi size araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda otomobil evrak hazırlama evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.