İçeriğe geç

Gültepe Mahallesi Hurdacı

  Gültepe hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı almaktayız Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Anlık İstanbul Küçükçekmece Gültepe hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Şu anda Küçükçekmece firmaları içindeyiz. Lakin Küçükçekmece Gültepe mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmet vermeye devam etmektedir.

  Avrupa yakası Küçükçekmece Gültepe mahallesi çevresinde sürekli olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla adresinize uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Demtaş Metal ismiyle İstanbul Küçükçekmece mahallesinde hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Gültepe mahallesinin her tarafında hurda malzeme ve temiz kullanılmış eşyalar alımında eşyanızın değerini peşin ödemekteyiz Küçükçekmece Gültepe hurdacı firma olarak Gültepe mahallesinde her türden hurda alıyoruz. Gültepe mahallesi geri dönüşümcüleri içindeyiz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı olarak Gültepe mahallesinin her sokağında hizmet ediyoruz. Gültepe mahallesi hurdacı şirketleri içinde lideriz.

  Küçükçekmece Gültepe Hurdacıları

  Küçükçekmece hurdacısı olarak Avrupa yakası mahallelerinde her nevi hurda atık alım satımı yapmaktayız. Gültepe bölgesinde hizmet gösteriyoruz. Hurda metalleri geri dönüştürerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizde her tür hurda alüminyum satışı yapmak amacı ile telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Küçükçekmece mahallesinde ve Gültepe mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alanlar içerisindeyiz.

  Gültepe hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Gültepe içerisinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Gültepe gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Gültepe etrafında değil, tüm mahallelerde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Gültepe Mahallesi Hurdacı Numarası

  Gültepe Mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Gültepe Mh adresten hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer alır. Zaman kaybetmeden arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satmak nedeniyle mobil hattımızı aramanız gereklidir.

  Gültepe Sac Hurdası Alanlar

  Ardiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Şu anda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac mevcuttur. Sac hurda alım satımı yapanlar içindeyiz. Gültepe ve çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz.

  Gültepe Alüminyum Hurdası Alımı

  Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Gültepe bölgesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımı için tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda almak için telefon etmenizi beklemekteyiz.

  Bize hurda satanların sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum alan yerler hakkında yazılmış konuyu ziyaret edin. Bize verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler.

  Küçükçekmece Gültepe alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda alımı yapıyoruz.

  Gültepe Krom Hurdası Alım Satımı

  Hurda krom paslanmaz alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Hurda krom kilo fiyatı hurda krom konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alımıyla ilgileniyoruz.

  Gültepe Mahallesinde Çinko Hurdası Alanlar

  Bu sayfadaki Gültepe çinko hurdası fiyat listesini her gün gönderiyoruz. Hurda çinko fiyatı makalemizi incelerseniz güzel bir şey yapacaksınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul, Küçükçekmece Gültepe bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Küçükçekmece Çinko hurda ton fiyatı hurda çinko konusunda bilgi edinmek için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız.

  Gültepe Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası fiyatları konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz.. Gültepe mahallesi kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Gültepe kurşun hurdası kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerden biridir. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu satmak için bizi tuşlayarak ulaşın.

  Gültepe Mahallesi Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

  Hurda kablo içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılar için kıymetlidir. Müşterilerde çoğunlukla edinilebilen 40% bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde hemen nakit para ödeme yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Gültepe hurdacısı Demtaş Metal her nevi iç tesisat kablosu, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz.

  Gültepe genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdaları elinde olanlar hemen arayın. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda alüminyum kablolar için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çünkü Demtaş Metal olarak sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

  İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Gültepe ttr kablo hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Gültepe hurdacı firma arayanlara hizmet etmekteyiz. Bunun yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en güzel fiyatları veriyoruz.

  İstanbul Küçükçekmece Gültepe mahallesinin tümünde kablo hurdası alanlar içinde yüksek fiyatları veriyoruz. kablo hurda alanlar konulu yazıya göz atın. Yerinden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Gültepe Mahallesinde Hurda Demir Alımı

  Demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller arasındadır. Buradaki Gültepe inşaat demiri fiyatlarını bip grubumuza kayıt olanlar ile her gün paylaşıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar demir hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız.

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Firmamız Gültepe mahallesinin her yerinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alıyoruz. Gültepe mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

  Gültepe Mahallesi Sarı Hurdası Alan Yerler

  Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle bilinir. Gültepe mahallesinde hurdacı firmamız bu hurda sarıların yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımı yapıyor. Herkesin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece Gültepe hurdacı işletmemiz piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor.

  Bununla birlikte hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. İtiraf etmek lazımsa sarı hurda isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Haliyle Gültepe sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlığıyla yazılmış yazıyı inceleyin. Gültepe mahallenin tümünde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Gültepe Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alımı yapılır. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Gültepe soyma bakır hurdası kg fiyatı güncellendi. İstanbul Küçükçekmece Gültepe hurda bakır alan yerler içindeyiz. Gültepe içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Gültepe mahallesindeki hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Gültepe hurda bakır fiyat listesi için arayın.

  7/24 Açık Gültepe Hurdacı Firması

  Nerdeyse iki bin on dokuzdan bu günlere hurdacılıkla sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. Akıp giden senelerin kazandırdığı profesyonellikle araç gereç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Gültepe hurdacı firması olarak 7/24 işimizin başındayız.

  Gültepe Hurdacı Sitesi

  Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Gültepe hurdacılar sitesi 9. blok içerisindeki hurda alım depomuzla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Sırf bu çeşitlerdeki hurdaların ticaretini yapıyor değiliz. Çevreci dostlara temiz bir şehir bırakmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

  Anlık Gültepe Hurda Fiyatları

  Kesin fiyat listesine ulaşabilmek amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımında piyasadan fazla ton fiyatı veriyoruz. Gültepe hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatları her saat değişiyor.

  Gültepe Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  Endüstriyel iyi durumda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Kullanılmayan jeneratör hurdası, elektrik trafosu alıyoruz.

  Gültepe Mahallesinde Hurda Raf Alanlar

  Demir raf hurdası işleri liderlik ettiğimiz alanlardandır. Hurda raf alımı paylaşımını okursanız muhteşem olur. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Gültepe mahallesi ikinci el market rafı kilo fiyatını telegram grubuna güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler sayfasının linkine tıklayın. Gültepe 2.el raf hurdası satışı yapmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan aktarlar tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satıyoruz.

  En Yakın Gültepe Mahallesinde Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Gültepe çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Gültepe en yakın hurdacı deposu hizmetiyle hurda metal alımında gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Gültepe mahallesi hurdacısı bünyesinde çalışan personelimizle adresinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetlerle size en yakın hurda alanlar Gültepe çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

  Gültepe Klima Hurda Alım Satımı

  Gültepe çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Gültepe çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda kombi alan yerler arasındayız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır.

  Gültepe Mahallesi Moloz Dökümü

  Yıkım molozları Küçükçekmece Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önce bildirilen alanlara taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması itinayla yapılır.

  Gültepe Fabrika Bozumu

  İstanbul Avrupa Küçükçekmece Gültepe mahallesi fabrika sökümü deneyime sahibiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu nedenler fabrika söküm işleri yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca dolaşılması gerekiyor. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihalesini yerine getirdik.

  Gültepe Araba Hurdası Alan Hurdacı

  Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda otomobil trafikten düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek parçalanmış araba hurdası, yük vagonu, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Bazen Gültepe bölgesinde hurda araba alıyoruz.

  Gültepe Hurda Nikel Alan Hurdacı Firmalar

  Nikel hurdaları arsenik içermektedir. İstanbul Küçükçekmece Gültepe mahallesi nikel hurda alıyoruz. Bu sebeple nikel hurdalar alınıp, satılırken mümkün olduğunca dikkatle hareket etmeliyiz. Özellikle turbo nikel, %95 nikel şablon ve %99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Gültepe Hurda Akü Alım Satımı

  Akü içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm tesisleri için kıymetlidir. Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Hurda akü alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Akü hurdası alanlar bölümümüze bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bu neden ile Gültepe hurdacı iş yerimiz vb. işletme bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alanlar arasındadır. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerji depolayan depolardır. Araçlarda elektrik kaynağı bulunur.

  Gültepe Bina Yıkımı

  Yıkım esnasında istenen tüm iş güvenliği önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış apartmanların en baştan yapılması sebebiyle yıkımını yapıyoruz. Çıkacak yıkım hurdaları bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika sökümünde yaptığımız üzere hurdalar karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdaları satın alıyoruz.

  Gültepe İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Dolayısıyla iflas eden nalburlardan satın almış olduğumuz Yıkılan apartman vs binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2. el pimapenler, kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Bazı projelerde alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç mikseri, boya tabancası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

  Gültepe Mahallesi Kumaş Hurdası Alanlar

  Yüksek tonajlı dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurda alıyoruz. Buradaki Gültepemahallesi kumaş hurdası fiyatlarını dileyene bedelsiz yollanmaktadır.

  Gültepe kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan firmalar içinde en doğru fiyatı öneriyoruz. Hurda kumaş firesi almaktayız.

  İstanbul Küçükçekmece Gültepe bölgesinde şifon kumaş hurdası, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alımı için yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. Spot hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik satışı yapmak için bizi çok geçmeden arayınız.

  Gültepe İkinci El Lokanta Malzemeleri Alan En Yakın Hurdacılar

  Hali hazırda mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi ocak, yemek dilendiricileri, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görmek amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el restaurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgahlar, restoran tipi bulaşık makinası alıyoruz. Kullanılmış çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  Gültepe Hurda Plastik Alım Satımı

  Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Güncel fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz. İstanbul şehri Gültepe bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, hurda jelatin fiyatları öğrenmek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Gültepe hurda plastik alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Gültepe hurdacısıyız. Sitemizdeki Gültepe hurda plastik ton fiyatı günceldir

  Gültepe Kağıt Hurda Alım Satımı

  İlçenin tamamında defter, kitap hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra özen ile satıcılara çok daha yüksek kazanma avantajı yöneltiyoruz. Gültepe kağıt hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Gültepe hurda kağıt ve karton fiyat listesini arzu edenlere bedelsiz yollamaktayız derinden çok fiyatlarla kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alıyoruz. Gültepe Mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki Demtaş Metal ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli satabilirsiniz.

  Gültepe Beyaz Eşya Hurdası

  Yeni gibi 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası almak sebebiyle telefonumuzuarayabilirsiniz. Titiz kullandığınız 2. el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuk, kanepenizi dilediğiniz konuma gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi gönderilmiş olan sitemizi incelemelisiniz Çok ekonomik fiyatlarla yeni ve ikinci el salon takımı satın alabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, çalışma masası almak amacıyla telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.