İçeriğe geç

Çanakçı Hurdacı Telefon Numarası

  Aslında Çanakçı hurdacı firmasıyız. Elbette ki Giresun Çanakçı merkezinde de hizmetler veriyoruz. Giresun Çanakçı meydanda sürekli yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araç gönderiyoruz. Çanakçı merkez hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Giresun Çanakçı hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Çanakçı hurdacı şirketleri içerisinde lider konumdayız. Giresun Çanakçı merkezi bölgesinde hurda eşyalar ve kullanılmış ofis mobilyaları alıyoruz.

  Güncel Çanakçı hurda fiyatlandırmayla alım yapmaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Giresun hurdacısı olarak Çanakçı bölgesinde hizmet ediyoruz. Giresun Çanakçı hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz. Çanakçı merkezinin yakınlarında hurdacısıyız. Giresun geri dönüşüm firması olan firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor.

  Giresun Çanakçı Hurdacısı

  Çanakçı hurdacı firması olarak Giresun ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki hurdanızın transferi için müsait hurda nakil mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak amacı ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Çanakçı merkezde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları yeniden işleyerek insanlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Çanakçı hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Çanakçı bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Giresun şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Çanakçı ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Çanakçı bölgesinde değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Çanakçı Hurdacı Telefonu

  Giresun Çanakçı adresten hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı öğrenmek nedeniyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Çanakçı hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Çanakçı Hurda Alımı

  Çanakçı yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Zararınızı önlemek için hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle metallerin piyasa fiyatını düşürmektedir. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz. Giresun Çanakçı geri dönüşüm firması Demtaş Metal her nevi hurda kablo alıyor.

  Yüksek tonajlı kurşun hurda, toplama demir, hurda çinko, alüminyum, bakır, hurda kablo ve hurda sarı alımına özel fiyatlar uyguluyoruz. Çanakçı hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Zamak hurda, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alan Çanakçı hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda bakır alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Çanakçı Krom Hurda Alanlar

  Gayet sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar linkine tıklayabilirsiniz. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Çanakçı hurda krom tank fiyat listesini günlük yollamaktayız. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Çanakçı Hurda Çinko Alım Satımı

  Buradaki Çanakçı çinko hurdası fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar makalemizi dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çanakçı, Giresun etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Çanakçı Sarı Hurda Alımı

  Çanakçı ilçenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Haliyle Çanakçı sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Demtaş Metal hurdacılık firması bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı bronz alımıyla iştigal ediyor. Çanakçı hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti yapmaktadır.

  Bununla beraber kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Gerçekte sarı hurda olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Buradaki Çanakçı sarı pirinç hurdası fiyat listesini dileyenlere her gün gönderilmektedir. Sarı pirinç alan hurdacılar içerikli içeriği okuyun. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle hitap edilmektedir.

  Çanakçı Bakır Hurdası Alan Yerler

  Çanakçı içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Çanakçı bakır hurda fiyatları için arayın. Bu sitede yer almakta olan Giresun Çanakçı bakır fiyat listesini bip grubumuza üye olanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Giresun Çanakçı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alan firmayız. Hurda bakır alan yerler makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Çanakçı hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz.

  Çanakçı Hurda Demir Alan Hurdacı

  Demir, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Buradaki Giresun Çanakçı inşaat demiri ton fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Çanakçı ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler makalemizi dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Çanakçı bölgesinde hurda demir alım satımı yapıyor. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazısına kesinlikle bir göz atın.

  Çanakçı Kablo Hurdası Alanlar

  Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Çanakçı hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablo içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacı firmalar için önem teşkil eder. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı konuyu ziyaret edin. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Çanakçı hurda bakır kablo kilo fiyatını üyelerimizle her saat paylaşıyoruz.

  Ayrıca enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alımı yaparken en doğru fiyatı biz veriyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Telefon kablosu hurdası, karışık kablo, fare yemez kablo hurdası satarak daha çok para kazanmayı isteyenler bize ulaşın. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla teklifler sunuyoruz.

  Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri bulunur. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdaları için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Etrafta sıklıkla toplanlanan Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

  Çanakçı hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Giresun Çanakçı hurdacısı Demtaş Metal genellikle iç tesisat kabloları, antigron kablolar, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Çanakçı ilçesinin tamamında kablo hurdası alan hurdacılar arasında yüksek fiyatları veriyoruz.

  Çanakçı Hurda Kurşun Alanlar

  Yer yüzünde cevher halinde bulunan kurşun metali mavimsi renklidir. Hurda kurşun alanlar makalemize bir göz atın. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Çanakçı kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Buradaki Giresun Çanakçı çatı minare kurşunu kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Hurda kurşun oluk, Cami minaresi kurşun hurdası için özel fiyat veriyoruz.

  Hurda Sac Alan Hurdacılar

  Hurda sac alıyoruz. Çanakçı etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı istemek nedeniyle. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac bulunuyor.

  Çanakçı Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

  Sayfamızdaki Çanakçı hurda alüminyum ton fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollamaktayız. Güvenli bir şekilde alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör yapıyoruz. Çanakçı bölgesinde hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Giresun Çanakçı alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle teşekkür ederiz. Hurda satanların destekleriyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz.

  Anlık Güncel Çanakçı Hurda Fiyatları

  Kesin bilgiye ulaşmak için irtibat kurabilirsiniz. Çanakçı hurdacısı olarak hurdacılık yaparken kullanılan fiyat listesi piyasada saat başı değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alımında borsa fiyatından yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Sitemizdeki hurda fiyatları yazıya göz atın

  Çanakçı Jeneratör Hurdası Satanlar

  2. el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan firmayız alımında nakit ödemeler yapıyoruz.

  Hurda Karton Alanlar

  İlçenin her yerinde 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha yüksek kazanma imkanı iletiyoruz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Giresun Çanakçı hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz sayesinde karton koli hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda kağıt kırpıntı ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Kağıt hurda alıyoruz. Buradaki Çanakçı kağıt hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor

  Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdası zehirli olabilir. Çanakçı nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Özellikle anot nikel hurda, %95 ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel alıyoruz. Bu nedenle hurda nikel alınırken elden geldiğince özenli davranmalıyız.

  Çanakçı Hurdacılar Sitesi

  Çanakçı hurdacılar sitesi 5. blok içinde bulunan iş yerimizle atık hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya başladık. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Çanakçı OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Çok daha temiz bir şehir yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

  Çanakçı Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Çanakçı kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılacak dükkanların en baştan yapılması sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Üstteki konuda anlattığımız fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri her cinsten hurda malzemeleri alıyoruz. Yıkım sırasında istenen tedbir önlemleri

  Çanakçı 2.el Mutfak Ekipmanları Alanlar

  Kısa süreliğine kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolabı, buz makineleri alıp satmaktayız. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel lokanta mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel yemek ocağı, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, küvet, salata dolapları vs endüstriyel tipte mutfak malzemelerini yakından görmek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

  Çanakçı Parça Kumaş Alım Satımı

  Yüksek tonajlı parça kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Giresun Çanakçı kilosuyla kumaş hurdası alanlar arasında en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz.

  Sayfamızdaki Çanakçı hurda kumaş ton fiyatları daima güncelleniyor. Giresun Çanakçı bölgesinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alım satımında adresinize gelmekteyiz.

  Tonajlı mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş hurdası, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alıyoruz. Giresun Çanakçı bölgesinde hurda kumaş alım satımı yapılmaktadır.

  En Yakın Çanakçı Hurdacı

  Demtaş Metal olarak Çanakçı ilçesinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. En yakın Çanakçı hurdacı firması hizmetlerimizle her türlü hurda ticareti yapmak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Çanakçı hurdacı şirketi firmamızla yerinden her türde hurda almaya başladık. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yer Çanakçı etrafında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Dolayısı ile batmış iş yerlerinden almış olduğumuz Çanakçı çevresinde yıkılmış ev ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alıyoruz.

  Çanakçı Klima Hurdası Alım Satımı

  2.el Klima Çanakçı çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Çanakçı bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Çanakçı Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımında müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak molozların taşıma işleri güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Çanakçı hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından alınan her cins hurdaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Çanakçı Belediyesi Fen işlerince imzalanan kararlarla bildirilen yere taşınması gerçekleştiriliyor.

  Çanakçı Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  İşe başlamadan sökümü teklif edilen fabrikanın detaylı şekilde incelenerek uygun projenin hazırlanması çok daha doğrudur. Etrafta bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Yıllardır sayısız fabrika bozumu ihaleleri tamamladık. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında başarılı konumdayız. Güvenli şekilde tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Çanakçı Giresun fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Çanakçı Akü Hurdası Alan Firma

  Bir süre sonra ömrünü tamamlamış hale düşen bataryaya hurda akü denir. Araçlarda elektrik ihtiyacında sıkça bulunur. Hurda akü alımı yazımıza göz atarsanız iyi olur. Dolayısı ile firmamız gibi işletme içinde geri dönüştürme kazanları bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebi ile hurdacılar için değerlidir. Akü başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır.

  Hurda Raf Alanlar

  Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen aktarlar tarafından satılan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çanakçı ikindi el raf hurdası fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Raf hurdası alan hurdacılar gönderisini incelemek öğrenmenizi sağlar. Çanakçı 2.el raf hurdası alım satımı için cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Açık Çanakçı Hurdacı Firma

  7/24 Çanakçı hurdacı firması firmamız yardımıyla haftanın yedi günü hurdacılık sektöründe çalışıyoruz. Sektörde uzun zamandır Çanakçı hurdacı olarak hizmet vermenin sağladığı deneyim süreciyle makine parkurumuzu geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 1994’den beri hurdacılığa hizmet veriyoruz.

  Hurda Plastik Alanlar

  Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alımı ile ilgileniyoruz.

  Çanakçı plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Çanakçı hurdacı firmasıyız. Burada yayınlanmış olan Çanakçı naylon hurdası kg fiyatı dün güncellendi. Giresun ve Çanakçı bölgesinin tümünden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

  Hurda Otomobil Alan Yerler

  Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Çok sıkışık olmadığımızda Çanakçı etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Elbette sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ama otomobil hurdası vergiden düşürme işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdası, hurda vagon, trafikten çekme belgeli otomobil hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Her çeşit 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart hurdası almak maksadı ile numaralarımızla iletişim kurabilirsiniz. Çanakçı ilçesinin tamamında yeni, 2. el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk, kanepenizi evinizden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı konulu paylaşımımızı ziyaret ediniz 2. El personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu alınır.

  Çanakçı Cam Hurdası Alımı

  Cam tam ya da yarısaydam genellikle kırılgan yapıdaki sıvı koruyan amorf yumuşak olmayan maddelerin adıdır. Özellikle rengarenk soda şişesi, çıkma otomobil camları türde hurda camlar bulunmaktadır. Çanakçı ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar arasındayız.