İçeriğe geç

Çemişgezek Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Çemişgezek merkezi çevresinde ikinci el eşyalar ve hurda alım satımı yapmaktayız. Güncel Çemişgezek hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Şu an Çemişgezek hurdacı firmaları içindeyiz. Fakat Çemişgezek merkezinde de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her nevi hurda alımında profesyoneliz.

  Tunceli Çemişgezek merkezinde bulunan Çemişgezek merkez hurdacı firması olarak Çemişgezek ilçesinin hurda alımı yapmaktayız. DEMTAŞ METAL firmamız ile Tunceli Çemişgezek çevresinde hizmet veriyoruz. Tunceli geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir. Çemişgezek ilçesinin yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız.

  Çemişgezek hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemeyi alıyoruz. Tunceli Çemişgezek etrafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alımı için çağırdığınız yere ekip gönderiyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Tunceli hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Çemişgezek hurdacı işletmeleri arasında öncüyüz.

  Tunceli Çemişgezek Hurdacı Firmalar

  Çemişgezek hurdacı olarak Tunceli ilinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için müsait hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Çemişgezek merkezde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hurda plastik ve metalleri geri dönüştürerek insanlarımızın geleceğini kurtarıyoruz. Sizde her tür hurda satmak sebebiyle telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Çemişgezek hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Tunceli Çemişgezek merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Tunceli şehir merkezine bağlı gelişen ilçesi Çemişgezek öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Çemişgezek etrafında değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Çemişgezek Hurdacı Numarası

  Çemişgezek yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda satmak sebebiyle firmamızı aramanız yeterlidir. Çemişgezek hurdacı telefonu bu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak nakit para kazanabilirsiniz.

  Çemişgezek Krom Hurdası Alım Satımı

  Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Buradaki Çemişgezek hurda krom tank ton fiyatlarını telegram grubu üyelerimize her gün göndermekteyiz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar bölümünü gezmek iyi gelecektir.

  Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçebilirsiniz. Yapısından dolayı oldukça sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır.

  Hurda Demir Alanlar

  Demir, Çemişgezek bölgesinde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Çemişgezek demir fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Çemişgezek etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel demir hurda kilo fiyatı talep etmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın.

  Sizlerinde bildiği üzere her türden demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Firmamız Çemişgezek ilçesinde demir hurdası ticareti yapıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı gönderisini ziyaret ederseniz şahane bir iş yaparsınız.

  Çemişgezek Çinko Hurdası Alan Firma

  Bu sayfadaki Tunceli Çemişgezek çinko levha fiyatları güncellendi. Hurda çinko alan yerler yazımıza bakmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Çemişgezek bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Çemişgezek Hurda Sarı Alım Satımı

  Çemişgezek ilçesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Tunceli Çemişgezek hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor.

  Sitemizdeki Tunceli Çemişgezek sarı pirinç ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Anlık sitemizde bir kaç gün önceden paylaşılmış pirinç sarı hurdası alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Ayrıca kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Pirinç hurdaya halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı çeşitleri vardır.

  Haliyle Çemişgezek sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. DEMTAŞ METAL bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç radyatör, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda ticareti yapıyor.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatları konusunda bilgi almak amacı ile bölümünün linkine tıklamalısınız. Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu sökümü yapıyoruz. Çemişgezek kurşun hurdası alım satımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Bu sayfadaki Çemişgezek çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatları bugün güncellendi.

  Çemişgezek Hurda Sac Alımı

  Çemişgezek Tunceli çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurda, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek amacı ile. Sac hurdası alanlar içindeyiz. Hali hazırda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır. Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

  Çemişgezek Kablo Hurda Alımı

  Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Çemişgezek hurdacı firmayız. . Tunceli Çemişgezek ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satacak olanlar hemen arayın. Çemişgezek hurdacısı DEMTAŞ METAL firmamız genellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar ticareti yapıyoruz.

  Tunceli Çemişgezek ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Etrafta sıklıkla ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Kablolar iletken olarak elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Bir de hurda alüminyum kablo ticareti amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz.

  Kullanılış alanlarına göre yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Sayfamızdaki hurda kablo alan yerler metne bir göz atabilirsiniz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası için en güzel fiyat teklifini biz veriyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Tunceli Çemişgezek ttr kablo hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası piyasasından yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

  Çemişgezek Hurda Bakır Alımı

  Çemişgezek içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır alan Çemişgezek hurdacı şirketimizi hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Sitemizde yer alan Çemişgezek soyma bakır hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Tunceli Çemişgezek bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Çemişgezek bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alanlar içeriğimizde daha geniş bilgi var.

  Çemişgezek Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Her türlü hurda alüminyum alımı yapılır. Sitemizdeki Tunceli Çemişgezek alüminyum hurda fiyat listesini grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler başlığıyla paylaşılmış makaleyi inceleyin Tunceli Çemişgezek alüminyum hurda alan firmalar arasındayız. Çemişgezek bölgesinde hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Ek olarak hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör alıyoruz. Hurda satanların yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

  Çemişgezek Hurda Alanlar

  Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Çemişgezek adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurda eşyalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın fiyatının inmesine neden olmaktadır.

  Hurda atık alımı için yerinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

  Tunceli Çemişgezek ilçesinde hurdacılık yapan DEMTAŞ METAL her türlü hurda kağıt alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda sarı, ve hurda çinko, kurşun hurdası, bakır, kablo, alüminyum hurda,ekstra demir alımında Çemişgezek pazarından daha yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Çemişgezek hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

  Klima Hurda Alan Hurdacılar

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. İkinci el klima Çemişgezek ilçesinde çok alım satımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Çemişgezek etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir.

  Çemişgezek Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Çemişgezek hurdacı DEMTAŞ METAL tarafından alınacak her çeşit hurdanın işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Çemişgezek Belediyesi tarafından belirlenen araziye taşınır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi itina ile yapılır.

  Çemişgezek Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Tunceli Çemişgezek bölgesinde %99 şablon nikel ve %95 hurda nikel şablon, nikel turbo hurda, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içerir. Tunceli ile Çemişgezek nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satılırken elden geldiğince özenli hareket edilmelidir.

  Çemişgezek Bina Yıkımı

  Hurda bina yıkım işleri yapmaktayız. Üstteki fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Çemişgezek kentsel dönüşüm içinde kısmen yıkılmış dükkanların uygun bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımda belirtilen tüm iş güvenliği önlemleri

  Çemişgezek Hurdacı Sitesi

  Çemişgezek oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Çemişgezek hurdacılar sitesi içindeki tesisimiziz iş birliği ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Daha güzel bir Tunceli ve şimdikinden daha yaşanabilir Çemişgezek yaratmak için yılmadan çalışıyoruz.

  Cam Hurda Alımı

  Çemişgezek çevresinde cam hurdası alan yerler içerisindeyiz. Cam tam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı tutabilen amorf sert bir malzemedir. Genellikle şeffaf ve renkli sökülmüş otomobil camları, cam şişe şekillerinde cam hurda bulunabilmekte.

  Araç Hurdası Alanlar

  Bu sektörde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Fırsat oldukça Çemişgezek yakınlarında araç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Tabiki de müşterilerimize araba hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Ancak otomobil hurdası vergiden düşürme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hasarlı hurda otomobil, römork, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, motor hurdası .

  Çemişgezek İkinci El Lokanta Ekipmanı Alanlar

  Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. İşyerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi kuzine, lokanta tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, salata ve meze dolapları vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. İkinci el sanayi tipi lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alıyoruz.

  Parça Kumaş Alanlar

  Hurda kumaş alıyoruz. Çemişgezek etrafında gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, hurda şifon, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında bulunduğunuz adrese ekiplerimizi göndermekteyiz. Kilosuyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, hurda spot kumaş alımlarında peşin para ile ödeme yapıyoruz.

  Tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı satmak amacı ile firmamızı zaman geçirmeden aramalısınız. Tunceli Çemişgezek kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Çemişgezek hurda kumaş kg fiyatını whatsapp grumuzdakilere saat başı gönderiyoruz.

  Çemişgezek Hurda Fiyatları

  Çemişgezek hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri an be an değişiklik göstermektedir. Kesin fiyatlara erişmek amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda alım satımında öteki Çemişgezek firmalarından daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

  Çemişgezek 2.el Raf Fiyatları

  Çoğunlukla yenilen marketler tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raf hurdası, teşhir reyonları, mağaza rafları, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el raf satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Sitemizdeki Çemişgezek hurda çelik raf fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası kilo fiyatı gönderisini okusanız mükemmel olacaktır. Raf hurdası Çemişgezek satın almak sebebiyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Kağıt Hurda Alanlar

  Tunceli Çemişgezek hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız DEMTAŞ METAL ile irtibat kurarak hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Bölgenin tümünde hurda kitap defter, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özenle hurda satıcılarına çok daha fazla kazanma olanağı sunuyoruz.

  derinden çok kilo fiyatlarıyla karton bardak, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alıyoruz. Karton, kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Tunceli Çemişgezek hurda karton ve kağıt fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz

  Çemişgezek Plastik Hurda Alan Firmalar

  Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Çemişgezek plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki Çemişgezek plastik hurdası kilo fiyatını dileyenlere her gün yolluyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Tunceli şehri Çemişgezek ilçesinin tümünden plastik abs, hurda jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

  Çemişgezek 2.El Eşya

  Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası bulunmaktadır. Çemişgezek etrafında yeni ve 2. el mobilya satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı adresten almaktayız. Bulaşık makinesi hurdası, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alımı konusunda detaylı bilgi yazılmış olan içeriğimize ulaşınız Her türlü 2.el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek amacıyla burdaki numarayla ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Çemişgezek Hurdacı Firması

  7/24 Çemişgezek hurdacı olan firmamız ile cumartesi pazar bile açığız. Bildiğiniz gibi 21 yıldır hurda alım faaliyeti vermekteyiz. Sizlerin bahşettiği profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Akü Hurdası Alanlar

  Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolayan depolardır. Araçlarda elektrik ihtiyaçları sebebiyle kullanılabiliyor. Biraz süre sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denmektedir.

  Akü hurdası alanlar bölümünü gezmek iyi gelecektir. Bu nedenle iş yerimiz gibi işletme içinde geri dönüştürme atölyesi olanlar sulu ve kuru akü alımı yapabilir. Atıl aküler içerdiği kurşun bulunduran suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir.

  En Yakın Çemişgezek Hurdacı Firma

  DEMTAŞ METAL hurdacılık olarak Çemişgezek etrafında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Çemişgezek hurdacı şirketi firmamızla kapınızdan her türde hurda malzeme almaya başladık. Böylelikle sizlere en yakın hurda alanlar Çemişgezek bölgesinde hurdacılık yapmaktan onur duyuyoruz. En yakın Çemişgezek hurdacı hizmetlerimizle hurda eşya ticareti amacı ile bulunduğunuz yere gelmekteyiz.

  Jeneratör Hurda Alımı

  Her voltajda yeni gibi 2. el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alımı yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Birde iflas eden depolardan satın aldığımız İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, alçı makinesi, inşaat vinci, harç mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış market binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz.

  Çemişgezek Fabrika Bozumu

  Tunceli Çemişgezek fabrika sökümü işi yapımında deneyimliyiz. Güvenilir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapanlar içerisinde başarılı olduk. Uzun zamandır yüzlerce fabrika yıkım ihaleleri başarıyla yerine getirdik. Yıkımla uğraşanların anlattığı şekilde kolay olmamıştır. Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak mülkün etraflıca dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletlerin seçilmesi uygun olur.