İçeriğe geç

Yakutiye Hurdacı Telefon Numarası

  Erzurum Yakutiye merkez hurdacı firması olarak Yakutiye merkezi bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Anlık Yakutiye hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz. Erzurum Yakutiye merkezinin çevresinde kullanılmış eşya ve hurda değerinde. Yakutiye merkezinin yakınlarında hurdacısıyız.

  Demtaş Metal firmamız ile Yakutiye şehir merkezinde hizmet veriyoruz. Yakutiye hurdacı firması olarak her çeşit hurda eşyanızı nakit almaktayız. Yakutiye hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz.

  Erzurum Yakutiye genelinde yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebiyle Yakutiye profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Tonajlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum satımında yüksek fiyat teklif etmekteyiz. Erzurum hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Aslında Yakutiye hurdacı firmasıyız. Elbette ki Yakutiye merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Erzurum hurdacıları arasındaki firmamız Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor.

  Yakutiye Hurdacı Firmalar

  Yakutiye hurdacı mı arıyorsunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Erzurum Yakutiye çevresinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her tür kağıt hurdası satışı yapmak nedeniyle firmamızı çaldırabilirsiniz. Erzurum merkezinin eşsiz ilçesi Yakutiye öncelikli hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir. Yalnızca Yakutiye çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz. Yakutiye merkez mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İşi bitmiş madenleri yeniden işleyerek sizlerin faydası için çalışıyoruz. Yakutiye hurdacı firması olarak Erzurum bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz.

  Yakutiye Hurdacı Telefon Numarası

  Yakutiye hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer alır. Bu sebeple hurda atık fiyatı talep etmek üzere hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Hemen numaramızı arayarak günlük hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak peşin para kazanabilirsiniz. Yakutiye hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir.

  Yakutiye Kablo Hurdası Alım Satımı

  Çünkü Demtaş Metal firmamızla yalnızca hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Etrafta kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Yakutiye ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar ticaretinde deneyime sahibiz. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri bulunur.

  Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler şimdi arayın. Bunların yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımında en güncel fiyatları öneriyoruz.

  İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfada yayımlanan Yakutiye kablo ton fiyatlarını dileyene her gün gönderilmektedir. Yakutiye ilçesinde hurda kablo alanlar içinde en yüksek ton fiyatını biz veriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Yakutiye hurdacı arayanlar için buradayız. Kablo alan hurdacılar içerikli metne bir göz atabilirsiniz. Hurda kablo telindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir. Yakutiye hurdacı firması olarak her türlü hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

  Yakutiye Hurda Krom Alanlar

  Oldukça sert yapısıyla zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

  Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizde yayınlanan Erzurum Yakutiye krom fiyat listesi güncelliğini koruyor. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı makalemizi incelemek iyi gelecektir.

  Yakutiye Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda satışı için iletişim kurabilirsiniz. Bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Sizin yardımıyla daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Bu sayfada yayımlanan Yakutiye hurda alüminyum kg fiyatını üyelerimizle hızlı bir biçimde paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunan alüminyum hurdası alanlar yazıya göz atın. Erzurum Yakutiye alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Yakutiye ilçesinin her yerinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı için hurda tartımını güvenle yapıyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak ticareti yapıyoruz.

  Yakutiye Hurda Demir Alanlar

  Yakutiye çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası kilo fiyatları edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümümüze bir göz bakınırsanız iyi bir şey yapmış olursunuz.

  Hurdacı firmamız Yakutiye genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları makalesine bir göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu için peşin ödeme yapmaktayız. Demir, Yakutiye ilçe genelinde en fazla kullanılan madenler içindedir. Burada yayınlanan Yakutiye extra demir hurda fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırıyoruz.

  Yakutiye Sarı Pirinç Hurdası Alan Yerler

  Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Bununla beraber hurda sarı kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Haliyle Yakutiye sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Yakutiye genelinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır.

  Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denmektedir. Gerçekte hurda sarı isminde hurda türü varolmamıştır. Bu sitede bulunan Yakutiye sarı pirinç fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Kesin sitemizdeki sarı alan hurdacı makaleyi inceleyin. Erzurum Yakutiye hurdacı depomuz piyasadaki her türde hurda alımı yapıyor.

  Yakutiye Hurda Bakır Alan Yerler

  Sayfamızdaki Erzurum Yakutiye bakır kg fiyatı güncellendi. Erzurum Yakutiye bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz.

  Hurda bakır alan Yakutiye hurdacı şirketimizi hemen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar makalemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Yakutiye bakır hurda fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. Yakutiye içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz.

  Kurşun Hurda Alımı

  Cevherleri olan metal kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alan yerler bölümüne bir göz atmak istemelisiniz. Yakutiye kurşun hurdası aldığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Yakutiye hurda kurşun ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Cami çatı söküm kurşunu, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk için iyi fiyat uyguluyoruz. Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu biliniyor.

  Yakutiye Hurda Alan Firmalar

  Hurda krom almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alan Yakutiye hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Yakutiye geri dönüşüm firması Demtaş Metal her türlü hurda sarı alımı gerçekleştiriyor.

  Yüksek tonajlı demir hurda, bakır hurda, kurşun, kablo, çinko, sarı ve hurda alüminyum alımında fiyat listesi sunuyoruz. Yakutiye hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız. Yakutiye kapıdan hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurdayı hiç zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdaların kıymetinin düşmesine sebep olmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

  Hurda Çinko Alımı

  Bu sayfadaki Yakutiye çinko levha kg fiyatını her gün yollamaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı firma bölümünü dolaşmalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Erzurum, Yakutiye bölgesinde hurda çinko alıyoruz.

  Yakutiye Hurda Sac Alanlar

  Yakutiye bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru, satışı nedeniyle arayınız. Firmamızda sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası var. Hurda sac alımı yapan yerler içerisindeyiz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Yakutiye Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Yakutiye fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Uzun süredir yüzlerce fabrika bozum ihalesi gerçekleştirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Profesyonelce tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Sökümden önce sökülecek mülkün detaylı bir şekilde incelenerek uygun ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır.

  Hurda Otomobil Alan Firmalar

  Yakutiye hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Yakutiye etrafında araç hurdası alıyoruz. Elbette size hurda araç alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama araba hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, çekme belgeli hurda araba, motor hurdası .

  Yakutiye İkinci El Eşya

  Her çeşit 2. El derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart almak için telefon numaralarımı arayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla çok az kullanılmış, 2. el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Kısa bir zaman 2. el olarak alıcı bulabilecek bir temizlikteki oturma gruplarınızı nakit para ile alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Geniş bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alan yerler başlıklı gönderimize ulaşınız İkinci el patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları temin edilir.

  Yakutiye 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte işi bırakan fabrikalardan almış olduğumuz Yıkılmış iş yeri binalarından ayırılan sıfır gibi ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç makinesi 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

  Yakutiye Akü Hurda Alım Satımı

  Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası içindeki kurşunlu sıvılar ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden Demtaş Metal gibi kendi içinde geri dönüştürme tesisi bulunan fabrikalar kuru akü ve sulu akü alan tesisler içindedir. Arabalarda enerji ihtiyaçları için bulunabiliyor.

  Yakutiye Hurdacılar Sitesi

  Yakutiye hurdacılar sitesi içerisinde bulunan iş yerimiz aracılığı ile geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Şimdiki halinden iyi bir Erzurum Yakutiye için durmadan çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu çeşit hurda eşyaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Yakutiye sanayi sitesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz.

  Klima Hurdası Alan Hurdacı

  Hurda klima Yakutiye bölgesinde oldukça fazla satılan hurdalar arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yakutiye etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka görüşmelidir. Bozuk kombi hurdası alan yerler içindeyiz.

  2. El Endüstriyel Ekipmanları Alım Satımı

  İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilir. İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolapları, tezgahlar alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi yemek ocağı, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör vb. lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel mutfak aletleri alımı yapıyoruz.

  Yakutiye Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Hurda kumaş firesi almaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alımı yapmaktayız. Yakutiye ilçesinde hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımı için adresinize gelecek ekiplerimiz var. Parti malı ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme, hurda kot kumaş, pantolonluk kumaş hurdası alımı için buradaki numaraları şimdi arayınız. Sitemizdeki Erzurum Yakutiye hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Erzurum Yakutiye kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Yakutiye Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Yakutiye Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce daha önceden belirlenen alana naklediliyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre ortaya çıkacak molozların nakliye işi titiz bir biçimde ekiplerimizle yapılıyor.

  En Yakın Yakutiye Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal firmamızla Yakutiye etrafında hurda alıyoruz. Bu şekilde hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Yakutiye ilçesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz. Yakutiye en yakın hurdacı firma hizmetleri ile her tür hurda alıp satmak nedeniyle adresinize geliyoruz. Yakutiye hurdacı firma firmamızla konumuzdan hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

  Karton Hurdası Alan Hurdacı

  Karton hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Yakutiye karton hurdası fiyatlarını uygulamamızı kullananlara ücretsiz yollanmaktadır İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok oranda kazanma avantajı takdim ediyoruz. Yakutiye kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası ton fiyatı sorabilirsiniz. Avantajlı hurda kağıt fiyatları ile kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, hurda bristol kağıt, hurda peçete, hurda gazete alan yerler içerisindeyiz.

  Yakutiye Bina Yıkımı

  Bir üstte fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış binaların istendiği bir şekilde yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

  Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vb. her türden hurda eşyayı satın alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzeme karşılığında ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen güvenlik önlemleri

  Hurda Cam Alan Firmalar

  Cam saydam ya da yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip suları muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Yakutiye çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisinde yer alıyoruz. Son zamanlarda şeffaf oto camları, soda ve gazoz şişesi türlerde cam hurda tonlarca eritiliyor.

  Nikel Hurdası Alanlar

  Erzurum Yakutiye bölgesinde %95 nikel şablon ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. Yakutiye nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içermektedir.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Erzurum ve Yakutiye ilçesinin tamamından jelatin hurda, hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen almaktayız. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Yakutiye hurda plastik alan firmalar içerisinde öncü firmayız. Sitemizdeki Yakutiye plastik kg fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz.

  7/24 Açık Yakutiye Hurdacı Firma

  Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı deneyimlerler araç parkurumuzu arttırarak çoğalan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Yakutiye hurdacı olan şirketimiz ile 7/24 sektörde çalışıyoruz. Tam dört yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

  Anlık Yakutiye Hurda Fiyatları

  Güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Daha güncel sitemizdeki hurda fiyatları metne bir göz atın Yakutiye hurdacı firmalar içerisinde hurda alımında kullanılan fiyat listesi Yakutiye hurdacılar sitesinde çabucak değişkenlik gösteriyor. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alım satımlarında öteki hurdacılardan özel ton fiyatları ödüyoruz.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Sayfamızdaki Yakutiye ikindi el raf hurdası fiyatlarını talep edenlere bedelsiz yollanmaktadır. Raf hurdası alan hurdacı firmalar linkine tıklayın. Yakutiye 2.el hurda raf satmak amacı ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapanan depolar tarafından satılan hurda çelik raflar, orta reyonlar, market rafı hurdaları, mağaza rafları, demir raflar içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır.

  Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

  2.el jeneratör satan firmalar arasında en yakın işletmeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Her türlü yıpranmamış 2.el jeneratör satışı için buradayız.