İçeriğe geç

Karamandere Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

  Normalde Çatalca firmaları içindeyiz. Bununla birlikte Karamandere mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul çevresinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz Çatalca Karamandere hurdacı firması olarak Karamandere mahallesi etrafında hizmet ediyoruz. Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa Çatalca mahallesinde hizmet veriyoruz.

  Her nevi hurda alıyoruz. Karamandere mahallesi hurdacı depoları içinde öncü işletmesiyiz. İstanbul Karamandere mahallesi etrafında ikinci el ev eşyaları ve hurda eşyalar alımı için peşin ödemeler yapıyoruz

  Güncel Çatalca Karamandere hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Çok miktarda hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Karamandere hurdacı firması olarak hurdalarınızı nakit almaktayız Çatalca Karamandere hurdacı firmasıyız. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Karamandere Hurdacı Firma

  Karamandere hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Çatalca Karamandere merkezinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Demtaş Metal hizmetinizde! Sizde her tür hurda satmak amacı ile hatlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul merkezinin büyüyen mahallesi Karamandere 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Çatalca Karamandere mahalle merkezinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Karamandere genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek hepimizin yararına çalışıyoruz. Çatalca mahalle merkezinde ve Karamandere mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el ofis mobilyası alan yerler içerisinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çatalca hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz.

  Profesyonel bir İstanbul Çatalca geri dönüşüm firması doğal kaynakları korumaktadır. Doğal kaynakların miktarı azdır. Birkaç tanesi yeterli olsada artan nüfus ile birlikte dünyanın tüketimi de artmaya devam etmektedir. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarır. Böylece yeraltındaki madenleri gelecek nesillere aktarmaktayız.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunun azalmasına katkı sağlamaktadır. Yüksek miktarda enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğine yol açmaktadır. Geri dönüştürülürken kullanılan düşük enerji miktarı emisyonun iklime zarar vermesinin önüne geçmektedir.

  İstanbul Çatalca Geri dönüşüm enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Cevherlerin madenlerden kazılıp işlenebilir hammaddeye dönüştürülmesi meşakatlidir. Sıfırdan hammadde oluşturmak için yüksek enerji harcanmaktadır. Hurdaların dönüştürülmesi yüzde doksan çok daha az olacaktır.

  Karamandere Mahallesi Hurdacı Numarası

  İstanbul Çatalca Karamandere mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul Çatalca Karamandere Mh yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu sebep ile hurda satmak için mobil hattımızı arayabilirsiniz.

  Karamandere Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Karamandere mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın. Bakır alan Karamandere hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alınır. Bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Buradaki Karamandere soyma bakır hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. İstanbul Çatalca Karamandere hurda bakır alan yerler içindeyiz. Karamandere bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Karamandere Demir Hurda Alan Firmalar

  Demtaş Metal Karamandere mahalle genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Unutmayın ki her cins demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Çatalca Demir hurdası alan yerler yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Güncel hurda demir kilo fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımımızı gezmek iyi gelir. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Buradaki Karamandere ekstra demir hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle hızlı bir biçimde paylaşıyoruz. Karamandere mahallesinin tüm sokaklarında tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz.

  Karamandere Hurda Alüminyum Alımı

  Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Her türden hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Karamandere mahallesinde alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı sizin yanınızda yapmaktayız. Alüminyum alan hurdacı konulu konuyu inceleyin. Çatalca Karamandere Mahallesinde alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

  Karamandere Mahallesinde Hurda Kurşun Alımı

  Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu söylenmektedir. İstanbul Çatalca Karamandere mahallesinde kurşun hurdası alım satımı hizmeti sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Burada bulunan İstanbul Çatalca Karamandere kurşun hurda kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırmaktayız. Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyatlar veriyoruz. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir.

  Karamandere Sac Hurdası Alım Satımı

  Hali hazırda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Sac hurda alımı yapıyoruz. Karamandere etrafında hurda sac onduline, sac hurda varil, hurda galvanizli sac, trapez, galvanizli boru, bizi tercih etmelisiniz. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

  Karamandere Hurda Krom Alım Satımı

  Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alımı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayınız. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı makalemizi gezmek bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Karamandere Mahallesi Çinko Hurdası Alan Yerler

  Karamandere mahallesi çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alanlar gönderisine bakmak isteyebilirsiniz. Buradaki İstanbul Avrupa Yakası Çatalca Karamandere nikel hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Hurda çinko alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

  Karamandere Kablo Hurda Alanlar

  Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizde paylaşılan İstanbul Çatalca Karamandere ttr kablo hurdası ton fiyatları dün güncellendi. Karamandere hurdacısı Demtaş Metal her nevi iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası alımı yapmaktayız.

  Ek olarak tek damar kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz. İstanbul Çatalca Karamandere hurdacı olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Karamandere mahallesinin tümünde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yerinden hurda enya kablo, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız.

  Kullanıldığı yerlere göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu çeşitleri vardır. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Kablo alan hurdacı hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz.

  Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda çok damarlı kablo için arayabilirsiniz. Piyasada kolayca toplanlanan %50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası alırken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Karamandere hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo hurdası içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için kıymetlidir.

  Karamandere Mahallesinde Hurda Sarı Alım Satımı

  Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Bu sebeple Karamandere mahallesinde sarı pirinç hurda alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Ayrıca hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri yekün tutan hurda malzemeler içerisinde sayılır.

  Hurda sarı pirinç alan yerler hakkındaki yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Karamandere mahallesinde hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor. Demtaş Metal bahsettiğimiz hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda bronz almaktadır.

  Karamandere mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası ismiyle anılan bir hurda varolmamıştır.

  Karamandere Hurda Alım Satımı

  Yüksek tonajlı sarı hurdası ve demir, bakır hurda, hurda kurşun, kablo, çinko hurda, alüminyum hurda satanlara özel yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Karamandere hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Karamandere yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı hiç zaman harcamadan satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temas ederse korozyona uğruyor. Bu sebepten hurdanızın değeri düşebilir. Karamandere geri dönüşüm firması Demtaş Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda alüminyum alımı için adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız. Hurda zamak, makina artığı, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı istiyoruz.

  Büyük üretim merkezlerinden imalat artığı hurdası almaktayız. Küçük malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlamaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere konteyner yerleştiriyoruz.

  Karamandere Fabrika Bozumu

  Karamandere fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Sökümden önce yıkılacak taşınmazın detaylıca gezilmesi gerekiyor.

  Bu sebeple fabrika söküm işleri gerçekleştiren firmalar içerisinde öncü yerdeyiz. Profesyonel bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Daha önce sayısız fabrika yıkımı ihalesini tamamladık.

  Karamandere Plastik Hurdası Alan En Yakın Yerler

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul ile Karamandere bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurdası satışı yapmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Karamandere plastik hurda alanlar arasında olan işletmeyiz. Bu sayfada bulunan Karamandere naylon hurdası kg fiyatı günceldir Avantajlı fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon alımı ile ilgileniyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır.

  Karamandere Klima Hurda Alan Hurdacı

  İkinci el klima Karamandere mahallesinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Karamandere etrafında 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Karamandere Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınan tüm hurdaların bize ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozu Çatalca Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından alınan karar ile planlanan moloz bırakma alanlarına taşınıyor.

  Karamandere Nikel Hurda Alımı

  Bu sebep ile hurda nikeller ticareti yapılırken çok dikkatli çalışılmalıdır. İstanbul Çatalca Karamandere nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. Özellikle anot nikel hurda, nikel turbo, %99 şablon nikel hurda ile %95 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Karamandere Hurda Akü Alanlar

  Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Akü hurda alımı paylaşımımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm fabrikası olan fabrikalar sulu ve kuru akü alan firmalar arasındadır. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Elektrikli otomobillerde enerji kaynağı kullanılıyor. Hurda aküler barındırdığı kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden kıymetlidir.

  Karamandere İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Birde işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız İnşaat alanlarında alçı makinesi, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Yıkılmış ev binalarından temin edilmiş kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alım satımı yapıyoruz.

  Karamandere İkinci El Jeneratör Satanlar

  2. el jeneratör satanlar içerisinde en iyi yerlerdeniz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. Her voltajda yeni gibi 2.el jeneratör bulunur.

  Güncel Karamandere Hurda Fiyatları

  Doğru hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda ticaretinde piyasadan daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Karamandere Mahallesi hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar her an değişiklik gösteriyor. Detaylı sitemizdeki hurda fiyatları içeriği inceleyebilirsiniz

  Karamandere Hurdacı Sitesi

  Karamandere hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım firmamızla atıl hurda eşya alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Sizin gibi değerli dostlara temiz bir Karamandere yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sadece bu türde hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz.

  En Yakın Karamandere Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Karamandere bölgesinde hurda malzeme alıyoruz. Karamandere hurdacıları arasında arasındaki çalışanlarımız ile kapınızdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu hizmet ile sizlere en yakın hurdacı Karamandere bölgesinde servis sunmaktan onur duyarız. En yakın Karamandere hurdacı firma adı ile hurda alımında ayağınıza gelmekteyiz.

  Karamandere Hurda Raf Alanlar

  Genellikle kapanan pastahanelerden elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, market rafları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Karamandere 2.el raf ton fiyatlarını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firmalar gönderisine göz atabilirsiniz. Hurda raf Karamandere satın almak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alımı bölümümüze göz atın.

  Karamandere Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Parti malı hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, kumaş topu, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, nevresim kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alımlarında nakit ödeme yapılır. Kumaş hurdası alıyoruz. Tonajlı kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, hurda eteklik, örme kumaş satışı yapmak amacıyla buradaki numaraları şimdi arayınız. Karamandere çevresinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında belirttiğiniz yere gelecek araçlarımız var. İstanbul Çatalca Karamandere kiloyla tartıp hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı yerinizden alıyoruz. Bu sayfadaki Karamandere kumaş hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor.

  Karamandere 2.el Restaurant Malzemesi Alım Satımı

  Hali hazırda bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, evye, bakır davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemeniz için siz değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel retoran mutfağı aletleri alıyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolap, çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Temiz paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz.

  Karamandere Mahallesi Hurda Araba Alan Firma

  Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam ediyoruz. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Karamandere çevresinde hurda araba alıyoruz. Lakin otomobil hurdası vergiden düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, hurda vagon, hasarlı hurda otomobil, hurda motor satmak için istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

  Karamandere Mahallesi Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, sökülen çelik kapılar, çıkma pimapen vebenzeri her cinsten hurda malzemeyi satın almaktayız. Daha önce fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Karamandere mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş iş yerlerinin yenilenerek imar edilmesi sebebiyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  7/24 Açık Karamandere Hurdacı Firma

  Bu sürenin sağladığı deneyimler süreci ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. Nerdeyse otuz üç senedir hurdacılık yapıyoruz. 7/24 açık Karamandere hurdacı firmamız vasıtasıyla zaman kavramı olmadan sektöre çalışmaktayız.