İçeriğe geç

Yeşilova Hurdacı Hurda Fiyatları

  Yeşilova hurdacısı olarak hurda malzemeler almaktayız Burdur geri dönüşüm firmaları içerisindeki Demtaş Metal avantajlı devam ediyor. Burdur Yeşilova merkezinin tamamında kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda eşyalar almaktayız Burdur Yeşilova hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Aslında Yeşilova firmalar içerisindeyiz. Ancak Burdur Yeşilova merkezinde de hizmetler veriyoruz.

  Her çeşit hurda alımında öncüyüz. Yeşilova hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Demtaş Metal şirketimizle Yeşilova hurda malzeme alıyoruz. Güncel Burdur Yeşilova hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız.

  Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Burdur hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Yeşilova meydanda devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla Yeşilova ilçesinin her caddesine ekip göndermekteyiz Yeşilova merkezi yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

  Burdur Yeşilova Hurdacısı

  Yeşilova merkezinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Sizde her türlü hurda inşaat demiri satmak için bizi kaydedebilirsiniz. Yeşilova hurdacı olarak Burdur ilinin tümünde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın transferi için yerinize en yakın hurda taşıma aracımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Yeşilova hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Burdur Yeşilova içerisinde benzersiz bir anlayış ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Burdur ilinin büyüyen ilçesi Yeşilova daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Yeşilova bölgesinde değil, bütün bölgelerde hizmet vermekteyiz.

  Yeşilova Hurdacı Telefon Numarası

  Burdur Yeşilova hurdacılık her tür hurda alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içinde yer alıyor. Burdur Yeşilova hurdacı telefonu sayfamızın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Boşa zaman harcamadan numaramızı tuşlayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Bu neden ile hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

  Yeşilova Krom Hurda Alımı

  Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alımı gönderisini ziyaret etmek iyi gelir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Yeşilova hurda krom tank kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

  Yeşilova Hurda Alan Yerler

  Burdur Yeşilova hurdacı firması olan Demtaş Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor. Yeşilova adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Zarar etmemek için topladığınız hurdaları şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin pazardaki piyasasının inmesine sebep olmaktadır. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurda, bakır hurdası, hurda kurşun,çinko hurdası, sarı ve demir hurdası alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Yeşilova hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı amaç edindik. Hurda çinko almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Yeşilova Alüminyum Hurda Alanlar

  Bize hurda satanların yardımıyla her gün tecrübe elde ediyoruz. Yeşilova ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını müşteriyle yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır.

  Bu sayfadaki Yeşilova alüminyum hurda kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan yerler konulu konuyu inceleyin İş yerimize verdiğiniz destek sebebi ile saygılar sunarız. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda ticareti için arayın. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için telefonunuzu istiyoruz.

  Burdur Yeşilova alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız.

  Yeşilova Sarı Hurdası Alımı

  Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Demtaş Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurda alım satımı yapıyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Burdur Yeşilova hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

  Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati türleri bulunmaktadır. Yeşilova ilçenin tümünde hurda sarı alımı yapıyoruz. Buradaki Burdur Yeşilova sarı pirinç hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar hakkındaki içeriği okuyun. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda adıyla hurda cinsi bulunmamaktadır. Haliyle Yeşilova hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız.

  Yeşilova Hurda Kablo Alımı

  Burdur Yeşilova hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında deneyime sahibiz. Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe iştigal etmiyoruz. Kablo hurdaları içerdiği bakır tel nedeni ile kablo hurdası alanlar için çok önemlidir.

  Kapıdan hurda tek damar kablosu almaktayız. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Yeşilova bakır kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilere ücretsiz gönderilmektedir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Yeşilova ilçesinin tümünde kablo hurdası alıyoruz.

  Ayrıyeten hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılıyor. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Yeşilova hurdacı firmayız.

  Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, hurda enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında en iyi fiyatı öneriyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Burdur Yeşilova bölgesinde sıklıkla bulunan Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası ticaretinde değerini nakit ödüyoruz.

  Kablo hurdası alanlar hakkındaki metini ziyaret edin. Hurda telefon kabloları, karışık kablo, fare yemez kablo elinde olanlar bizi arayabilir. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Burdur Yeşilova hurdacısı Demtaş Metal her çeşit antigron kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

  Yeşilova Çinko Hurda Alımı

  Yeşilova etrafında hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Yeşilova hurda çinko levha kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan hurdacı paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz iyi olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satmak için arayın.

  Yeşilova Hurda Bakır Alanlar

  Kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alanlar içerisindeyiz. Yeşilova hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır hurdası alanlar sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. Buradaki Burdur Yeşilova soyma bakır hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Burdur Yeşilova bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Yeşilova içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Yeşilova hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadına varın.

  Demir Hurdası Alımı

  Yeşilova çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Firmamız Yeşilova ilçe genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı yazımıza bir göz atın. Hurda demir, yeryüzünde çokça alınıp satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Yeşilova inşaat demiri fiyat listesi günceldir. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek amacı ile firmamıza ulaşın. Demir hurda ton fiyatı sayfamıza göz bakmanız pişmanlık duymayacaksınız. Sizinde bildiği gibi her tür demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız.

  Yeşilova Kurşun Hurdası Alanlar

  Cami minaresi hurda kurşunu
  , Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Yeşilova kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Yeşilova kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Metal kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Doğada cevher olarak bulunan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alım satımı yazımızı okumalısınız.

  Yeşilova Sac Hurda Alan Firmalar

  Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Hurda sac alıyoruz. Elimizde her türde ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Yeşilova Burdur ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih etmelisiniz.

  Yeşilova İkinci El Jeneratör Alanlar

  Her türde çalışır durumda 2. el jeneratör alınır. Jeneratör hurdası alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasındayız.

  En Yakın Yeşilova Hurdacı Firma

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Yeşilova çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Yeşilova hurdacı servisiyle hurda metal alırken deponuza araç yolluyoruz. Yeşilova hurdacı içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden her türde hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmet ile atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Yeşilova çevresinde servis veriyoruz.

  Yeşilova Hurda Karton Alım Satımı

  Ederinden fazla hurda kağıt fiyatı ile kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, karton bardak, gazete hurdası alımı yapanlar arasındayız. İlçede 1. hamur beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan duyarlılık sayesinde size değerinden fazla kazanma olanağı sunuyoruz. Yeşilova hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı gerçekleştirebilirsiniz. Karton hurda alım satımı ile ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Yeşilova karton hurdası fiyatları güncellendi

  İkinci El Raf Fiyatları

  Sayfamızdaki Yeşilova 2.el raf ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Raf hurda alanlar makalemizi harika olur. Yeşilova 2. el hurda raf alımı amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri öncülük ettiğimiz alanlardandır. Genellikle resterasyon yapan yerlerden aldığımız çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, market rafları, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el raf satıyoruz.

  Cam Hurda Alımı

  Yeşilova genelinde cam hurda alan firmalar içinde bulunmaktayız. Özellikle renkli kola şişesi, çıkma araç camı biçimlerinde cam hurda cinsleri yüklü miktarda alınıyor. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin adıdır.

  Plastik Hurda Alımı

  Avantajlı fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Yeşilova plastik hurda alanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. Sitemizdeki Burdur Yeşilova hurda naylon ton fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz Burdur ile Yeşilova ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  Yeşilova Güncel Hurda Fiyatları

  Kesin fiyatlara ulaşabilmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Yeşilova hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi anlık değişiyor. Şundan yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan fazla ton fiyatları veriyoruz.

  Hurda Araba Alan Yerler

  Bazı dönemlerde Yeşilova çevresinde hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz. Bu sektörde hizmetlerimize devam ediyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek yük vagonu, hurda çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
  , ağır hasarlı araba hurdası, motor hurdası alıyoruz. Pek tabi size araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Lakin otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Yeşilova Hurdacı Firması

  7/24 hizmet veren Yeşilova hurdacı olarak cumartesi pazar dahil çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere 1994 yılından beri hurdacılık ile yirmi dört saat hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı tecrübeyle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

  2. El Lokanta Ekipmanları Alımı

  İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, küvet, evye, krom davlumbaz, meze dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz. Temiz krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kumaş Alanlar

  Yüksek tonajlı pantolon kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş satmak amacı ile bizi vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Burdur Yeşilova kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar arasındayız.

  Bu sayfadaki Yeşilova hurda kumaş kg fiyatını arzu edene günlük ulaştırıyoruz. Yeşilova ilçesinde hurda süprem, şifon kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımında yerinize geliriz.

  Toptan parça poplin kumaş, atletlik kumaş, hurda top kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alımlarında yerinizde ödeme yapılır. Hurda kumaş firesi alıyoruz.

  Yeşilova Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak dükkanların tekrar yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımında istenilen iş güvenliği önlemleri Bir üstte fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her cinsten hurdaları satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

  Aküler diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denir. Araçlarda enerji ihtiyacında bulunabiliyor.

  Akü hurdaları içindeki kurşun içeren suları nedeni ile geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alanlar makalemizi dolaşmalısınız. Bu sebeple depomuz benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan firmalar kuru akü ve sulu akü alımı yapan fabrikalar içerisindedir.

  Yeşilova Fabrika ve Makine Sökümü

  Evvela yıkıma hazırlanan taşınmazın etraflıca gezilmesi gerekir. Uzun zamandır on binlerce fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik.

  Bu sebeple fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı olduk. Yeşilova Burdur fabrika söküm işleri yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

  Yeşilova 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan çıkma hala kullanılabilir ikinci el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Bununla birlikte ne yazık ki işi bırakan esnaflardan aldığımız Tamamlanmış projelerde boya tabancası, yük asansörü, alçı makinesi, harç mikseri ikinci el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır.

  Hurda Nikel Alan Firma

  Dolayısıyla nikel hurdalar taşınırken mümkün olduğunca dikkat ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdası muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirlidir. Yeşilova nikel hurda alımı yapıyoruz. Burdur Yeşilova ilçesinde %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablon nikel, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Yeşilova Beyaz Eşya Hurdası

  Kısa süreliğine kullandığınız ikinci el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki mobilyaları konumunuza gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için piyasanın üstünde fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alım satımı başlıklı yazımızı okuyunuz Kullanılmış büro ofis mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları elimizde sürekli bulunur. Ederinden makul fiyatlarla titiz bir biçimde kullanılmış olan ve 2.el salon takımları alabilirsiniz. İyi durumda 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart fiyatları sormak sebebiyle firmamıza ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

  Yeşilova Klima Hurdası Alım Satımı

  İkinci el klima Yeşilova bölgesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Yeşilova etrafında hurda klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Yeşilova Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Molozlar Yeşilova Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan alana nakliyesi yapılıyor. Yıkımda antlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlikle ekiplerimizle yapılıyor.

  Yeşilova Hurdacı Sitesi

  Çocuklara iyi bir şehir yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Yeşilova hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Yeşilova sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.