İçeriğe geç

Çiftlikköy Hurdacı Telefonu

  Yalova Çiftlikköy hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Günlük Yalova Çiftlikköy hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktayız. Çiftlikköy merkezinin çevresinde hurda ve ikinci el ofis mobilyaları alımında nakit ödemeler yapıyoruz. Çiftlikköy şehir merkezinde hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

  DEMTAŞ Metal firmamız ile Yalova merkezde hizmet veriyoruz. Çiftlikköy hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız. Çiftlikköy hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

  Çiftlikköy genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize geliyoruz. Bol miktarda hurda malzeme alımında yüksek fiyat sunuyoruz. Yalova hurdacı olarak Çiftlikköy merkezinin tamamında hizmet ediyoruz. Aslında Yalova Çiftlikköy hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Çiftlikköy merkezinde de hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Yalova geri dönüşüm firmaları içindeki DEMTAŞ Metal hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

  Çiftlikköy Hurdacı Firmalar

  Çiftlikköy hurdacısı olarak Yalova ilçelerinde hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzeme için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satmak amacı ile şirketimizi arayabilirsiniz. Çiftlikköy bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek hepimizin geleceğine yatırım yapıyoruz. Çiftlikköy hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Yalova Çiftlikköy bölgesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Yalova ilinin sempatik ilçesi Çiftlikköy daimi hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Yalnızca Yalova Çiftlikköy etrafında değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Çiftlikköy Hurdacı Telefonu

  Yalova Çiftlikköy hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacıyla operatörlerimizi aramalısınız. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Çiftlikköy hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

  Hurda Krom Alanlar

  Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler bölümümüze mutlaka bir göz atmalısınız. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Yalova Çiftlikköy krom tank hurdası fiyat listesini grubumuza üye olanlara ücretsiz yollanmaktadır.

  Çiftlikköy Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Haliyle Çiftlikköy hurda sarı ticareti yapan firmayız. Çiftlikköy hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Buradaki Çiftlikköy sarı pirinç hurdası ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Daha güncel sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar makaleyi okuyun. Hurda satanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurdası türleri vardır. Ek olarak kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri vardır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası denilmektedir.

  DEMTAŞ Metal tüm bu hurda sarıların yanında hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımı yapıyor. Çiftlikköy ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. Gerçekte hurda sarı ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Yalova Çiftlikköy kurşun hurdası alım satımı için adresinize geldiğimiz ilçelerden biridir. Bu sayfadaki Yalova Çiftlikköy çatı minare kurşunu kg fiyatı dün güncellenmiştir. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma yazısını inceleyiniz. Kurşun hala kullanılan eski madenlerden biridir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun fiyatıfiyatları istemek amacı ile telefon numaramızı şimdi tuşlayınız.

  Çiftlikköy Hurda Kablo Alımı

  Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı için piyasanın üzerinde fiyatları biz veriyoruz. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Yalova Çiftlikköy bakır kablo kilo fiyatı günceldir. Daha kesin sitemizdeki kablo hurda alanlar içeriğe göz atın. Çünkü yalnızca hurda alım satımında uğraşmıyoruz.

  Yalova Çiftlikköy hurda kablo almaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo hurdası alan Çiftlikköy hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda kablo içerisindeki bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için önem teşkil eder. Kablo iletkenliğiyle sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda çok damarlı kablolar alımı amacı ile arayabilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, antigron hurda kablo, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Çiftlikköy bölgesinde sıklıkla ele geçen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde peşin ödeme yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken hurda kablo borsası fazla teklifler veriyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yalova Çiftlikköy hurdacısı DEMTAŞ Metal firmamız her nevi antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alım satımı için yerinize geliyoruz. Yalova Çiftlikköy hurdacı firması olarak TTR kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

  Çiftlikköy Hurda Çinko Alım Satımı

  Sitemizdeki Çiftlikköy hurda çinko ton fiyatını grubumuzdakilerle dakik bir şekilde paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar paylaşımımıza göz atın. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Çiftlikköy çevresinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Çiftlikköy Bakır Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

  Bakır hurda alanlar sitemizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Soyma bakır hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Çiftlikköy içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Burada yayınlanmış olan Çiftlikköy yanık bakır hurdası ton fiyatı güncelliğini koruyor. Yalova Çiftlikköy hurda bakır alan yerler içindeyiz. Çiftlikköy hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan Çiftlikköy hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

  Hurda Demir Alan Firma

  Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Hurdacı firmamız Çiftlikköy bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor. Demir, dünya genelinde bol miktarda çıkarılan madenler içerisindedir. Burada yer alan Çiftlikköy demir hurdası ton fiyatları güncellenmiştir.

  Çiftlikköy ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası fiyatları için şimdi arayın. Hurda demir ton fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları bölümünü ziyaret ederseniz mükemmel olacaktır.

  Çiftlikköy Sac Hurdası Alanlar

  Hurda sac alan işyerleri içerisindeyiz. Çiftlikköy bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şu anda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac bulunmaktadır. Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

  Çiftlikköy Hurda Alanlar

  Hurda zamak, makina artığı, kalay hurdası, hurda çelik alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı amaç edindik. Tonajlı demir, bakır hurda, kurşun hurda, kablo, hurda çinko, sarı ve alüminyum alımı yaparken fiyat listesi sunmaktayız. Çiftlikköy hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız. Çiftlikköy kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Zararınızı önlemek için biriktirdiğiniz hurdaları gecikmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Bu yüzden metalin piyasa fiyatını düşürüyor. Hurda demir almak amacıyla evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan yerler arasındayız. Çiftlikköy ilçesindeki hurdacılar arasında olan DEMTAŞ Metal her türlü kablo hurdası alıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Çiftlikköy Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

  Çiftlikköy ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Sayfamızdaki Çiftlikköy hurda alüminyum ton fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Geniş sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı yazıyı okuyun. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Yalova Çiftlikköy alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Güvenli bir biçimde hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda satışı yapmak için arayın.

  2.el Hurda Raf

  Bu sayfadaki Yalova Çiftlikköy ikinci el market rafı kg fiyatını abonelerimize saat başı ulaştırmaktayız. Raf hurdası alanlar gönderimizi dolaşmak bilgiye erişmenizi sağlar. Raf hurdası Çiftlikköy satışı yapmak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Çoğunlukla kapanan depolardan elde ettiğimiz orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafı satıcıları içindeyiz.

  7/24 Hizmet Veren Çiftlikköy Hurdacı

  7/24 hizmet veren Çiftlikköy hurdacı firması olan firmamız ile 7/24 sektörde hizmet ediyoruz. Tam tamına beş yıldır hurdacılık yapıyoruz. Geçen yılların sağladığı kurumsallaşmayla teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz.

  Çiftlikköy Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

  Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır. Zamanla enerji depolamaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdaları içerdiği kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından oldukça değerlidir. Arabalarda elektrik ihtiyaçlarında bulunuyor. Hurda akü alan hurdacılar sayfamıza mutlaka bir göz atın. Dolayısıyla firmamız benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi olan hurdacılar sulu ve kuru akü alan fabrikalar arasındadır.

  Çiftlikköy Hurda Karton Alan Hurdacı

  Çiftlikköy hurda kağıt alan yerler içerisindeki şirketimiz yardımıyla toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alım satımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Çiftlikköy hurda karton fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken uyguladığımız ekstra özenle sizlere daha çok kâr etme imkanı yöneltiyoruz. Piyasadan fazla fiyatlarla bristol hurda, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alanlar içerisindeyiz.

  Çiftlikköy Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Çiftlikköy fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Sektörde sayısız fabrika bozumu ihalelerini başarılı bir şekilde tamamladık. Evvela yıkımı yapılacak taşınmazın detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların seçilmesi uygundur. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider olduk. Yıkım yapanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz.

  Klima Hurda Alımı

  Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Çiftlikköy çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima Çiftlikköy ilçesinde en fazla satılan hurdalar arasındadır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Çiftlikköy Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Molozlar Çiftlikköy Belediyesi Fen işlerince daha önce belirlenen arazilere dökülüyor. DEMTAŞ Metal tarafından satın alınacak tüm hurda eşyanın iş yerimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır.

  Çiftlikköy Hurdacı Sitesi

  Çiftlikköy hurdacılar sitesindeki depomuz yardımıyla hurda malzeme geri dönüşüm işine başladık. Sadece bu çeşitlerdeki hurda malzemenizin ticaretini yapıyor değiliz. Çiftlikköy OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda alımında ayrım yapmadan her çeşit hurdanızı alıyoruz. Olması gerektiği gibi iyi bir Çiftlikköy yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz.

  Çiftlikköy İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Çiftlikköy yakınlarında yıkılmış fabrika vs. binalardan alınan yeni gibi 2.el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan alçı mikseri, yük asansörü, harç pompası, boya tabancası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan satıcılardan satın aldığımız

  Çiftlikköy Plastik Hurda Alımı

  Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. En yüksek fiyata hurda pet şişe, market poşeti, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik alıyoruz. Yalova ile Çiftlikköy ilçesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurdası alımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Çiftlikköy plastik hurda alım satımı yapanlar içerisinde olan Çiftlikköy hurda deposuyuz. Sitemizde yayımlanan Çiftlikköy hurda naylon fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız.

  Çiftlikköy Güncel Hurda Fiyatları

  Anlık hurda fiyatları başlıklı metni inceleyin En doğru fiyatlara ulaşabilmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurda alımlarında ton fiyatlarından fazla ton fiyatları ödüyoruz. Çiftlikköy hurdacısı olarak hurda alım esnasında uygulanılan ton fiyatı her saat değişiyor.

  Nikel Hurdası Alan Hurdacı

  Özellikle %95 hurda nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir. Yalova Çiftlikköy nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdaları alınırken çok hassas davranmalıyız.

  Çiftlikköy İkinci El Eşya

  Çiftlikköy Yalova içerisinde sıfır gibi ve 2. el kanepe satabilirsiniz. Az kullanılmış personel masası, büro ofis mobilyaları, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı alımında ücreti yüksek fiyattan ödemekteyiz. Kısa süre 2. el piyasasında satılabilecek durumdaki koltuk, kanepenizi yerinize gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firma başlıklı makalemize ulaşabilirsiniz Az kullanılmış 2. El buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, hurda ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla burdaki telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

  Hurda Araç Alan Yerler

  Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Çiftlikköy hizmetimize devam ediyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Çiftlikköy çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek çekme belgeli hurda araba, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, hurda vagon, hurda motor alımı yapıyoruz. Fakat hurda araç trafikten çekme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

  En Yakın Çiftlikköy Hurdacı

  En yakın Çiftlikköy hurdacı firması ismiyle hurda nakliyesi yapmak nedeniyle yerinize gelmekteyiz. DEMTAŞ Metal hurdacılık olarak Çiftlikköy ilçesinin her yerinden hurda almaktayız. Çiftlikköy hurdacı sitesi istihdamındaki personelimizle kapıdan hurda satım hizmetleri veriyoruz. Bu yöntemle size en yakın hurdacı firma Çiftlikköy ilçesinin etrafında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyarız.

  Çiftlikköy Bina Yıkımı

  Daha önce fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında istenen iş güvenliği önlemleri Çiftlikköy kentsel dönüşüm alanında eskimiş evlerin istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

  Çıkacak hurdalar bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş hurda çelik kapı, yer döşemeleri vs. tüm hurda malzemeleri ücretle alıyoruz.

  Hurda Jeneratör Satanlar

  Jeneratör hurdası alan Çiftlikköy hurdacıyız alırken en iyi fiyatla ödemeler yapmaktayız. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en yakın işletmeyiz. Sanayi tipi iyi durumda ikinci el jeneratör alımı için arayabilirsiniz.

  Kırık Cam Hurda Alan Firmalar

  Cam saydam yada yarısaydam genellikle kırılgan ve sert yapıdaki sıvı madde geçirmeyen inorganik katı maddedir. Son zamanlarda şeffaf meyve suyu şişesi, kırık araç camları cinslerde hurda camlar bulunabiliyor. Çiftlikköy etrafında cam hurdası alan firmalar arasındayız.