İçeriğe geç

Gevaş Hurdacı Hurda Alımı

  Van Gevaş hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız. Gevaş şehir merkezinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz. Güncel Gevaş hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Gevaş hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz.

  Şu an Gevaş hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Gevaş merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. DEMTAŞ METAL olarak Gevaş çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Van Gevaş merkezinin tamamında hurda ve ikinci el eşyalar değerinin üstünde almaktayız. DEMTAŞ METAL olarak Gevaş çevresinde hizmetimize devam ediyoruz. Gevaş meydanda uzun yollardır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı gönderiyoruz.

  Miktarı yüksek hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Van hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Gevaş hurdacı firmalar arasında lideriz.

  Van Gevaş Hurdacı Firmalar

  Gevaş hurdacı firması olarak Van ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin nakliyesi için adresinize en yakın bölgede bulunan hurda nakliye araçlarımızı göndermekteyiz. Gevaş merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek sizlerin geleceğine yarar sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü sarı hurdası satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramalısınız. Gevaş hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Van Gevaş içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Van ilinin değişen ilçesi Gevaş sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Van Gevaş bölgesinde değil, her şehirde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Gevaş Hurdacı Telefonu

  Van Gevaş yerinden hurda alımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz yerler içindedir. Gevaş hurdacı numarası sitemizin altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Dolayısıyla hurda satışı yapmak sebebi ile bizleri aramanız gereklidir. Hemen arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

  Gevaş Krom Hurda Alımı

  316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımıyla ilgileniyoruz. Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Gevaş hurda krom tank fiyatlarını her gün yollamaktayız. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurda alımı makalemizi ziyaret ediniz. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

  Gevaş Hurda Alımı

  Gevaş kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile elinizdeki hurda malzemeyi geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu sebepten metalin değerleri düşüyor. Zamak hurdası, hurda makina, hurda çelik, hurda kalay alan Gevaş hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda demir alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar arasındayız. Tonajlı hurda kablo, bakır, hurda alüminyum, çinko, ekstra demir, kurşun ve sarı hurdası aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Gevaş hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız.

  Gevaş hurdacı firması olan İstanbul hurdacı DEMTAŞ METAL her tür hurda atık alıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

  Gevaş Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Van Gevaş hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek almaktayız. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Bu sayfadaki Gevaş alüminyum fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için telefonunuzu bekliyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. Hurda satanların desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Gevaş bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alımı yaparken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

  Gevaş Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Bu yüzden Gevaş sarı pirinç hurda alan hurdacılar arasındayız. Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri yekün tutan hurdalar içerisinde sayılmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça gibi sarı pirinç hurdası türleri vardır. DEMTAŞ METAL hurdacılık bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

  Gevaş bölgesinde hurda sarı almaktayız. Sitemizdeki Gevaş hurda sarı pirinç kg fiyatını telegram grup üyelerine her gün gönderilmektedir. Sarı pirinç alan hurdacılar konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Aslında sarı hurda diye hurda çeşidi varolmamıştır. Gevaş hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Gevaş Kablo Hurdası Alım Satımı

  Gevaş etrafında hızlıca bulunan %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık kablo satanlar iletişim kurabilirsiniz.

  Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablolar almaktayız. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdaları, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı için değerinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Gevaş kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasası oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Daha kesin bilgi edinmek amacıyla hurda kablo alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz.

  İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Van Gevaş kablo fiyatlarını kayıt olanlara her gün göndermekteyiz. Hurda kablo içerisindeki bakır teller sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem arzeder. Aynı zamanda geri dönüşümde yapıyoruz.

  Van Gevaş hurdacısı olarak TTR hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Bir de hurda fare yemez kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Çünkü sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Van Gevaş hurdacısı DEMTAŞ METAL genellikle antigron kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Gevaş hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. .

  Gevaş Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

  Sitemizdeki Gevaş hurda çinko levha ton fiyatlarını grubumuzda eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar paylaşımımıza bir göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu satımı için arayabilirsiniz. Gevaş ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

  Gevaş Hurda Bakır Alan Yerler

  Gevaş bakır hurda fiyatları için cep telefonumuzu arayınız. Bakır hurdası alan Gevaş hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurdası alanlar bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alıyoruz.

  Buradaki Gevaş yanık bakır hurdası ton fiyatlarını dileyene her gün ulaştırmaktayız. Van Gevaş bakır hurda alan yerler arasındayız. Gevaş içinde bakır hurdası alıyoruz.

  Demir Hurda Alımı

  Gevaş etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Gevaş ilçe genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunan metaller arasında bulunmaktadır. Buradaki Gevaş hurda demir kg fiyatını abonelerimize ücretsiz göndermekteyiz. Güncel demir hurda fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı okumak öğrenmenizi sağlayabilir. Sizinde bildiği gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alım satımı yapılır.

  Gevaş Kurşun Hurda Alım Satımı

  Minare kurşunu, Kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yaparız. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası alımı bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Van Gevaş kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz ilçelerdendir. Sayfamızda paylaşılan Van Gevaş çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Kurşun hala kullanılan en eski madendir.

  Sac Hurdası Alan Yerler

  Hali hazırda yeni üründen tek farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Hurda sac alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Gevaş çevresinde sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurdası, işletmemizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

  Hurda Jeneratör Alanlar

  2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör bulunur. Çalışmayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacı firmayız alımında en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

  En Yakın Gevaş Hurdacı Telefonu

  DEMTAŞ METAL firmamızla Gevaş çevresinde hurda malzeme almaktayız. Gevaş hurdacıları içerisinde içinde çalışan personelimiz ile konumuzdan hurda alımına devam ediyoruz. Gevaş en yakın hurdacı firma servisi ile hurda eşya tartmak için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Böylece size en yakın hurdacı Gevaş etrafında hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

  Gevaş Hurda Kağıt Alım Satımı

  Yüksek fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda gazete alımı yapan firmalar arasındayız. Gevaş kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz hizmetleri ile kırpıntı kağıt, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

  Bölgenin tümünde beyaz kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra duyarlılık ile satıcılara daha çok miktarda kazanma avantajı sunuyoruz. Gevaş karton hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Sayfamızdaki Van Gevaş hurda kağıt kg fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız

  Gevaş Hurda Raf Alımı

  Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Genellikle raflarını yenileyen toptancılardan aldığımız market rafı hurdası, çelik raf hurdası, demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satışı yapıyoruz. Buradaki Van Gevaş ikindi el raf hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası alımı makalesini incelemelisiniz. Raf hurdası Gevaş satmak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz.

  Gevaş Cam Hurdası Alan Firma

  Gevaş genelinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Cam yarı saydam veya tam saydam genelde kırılgan bir yapıdaki su tutan inorganik sert bir maddedir. Genelde şeffaf ve renkli içecek şişesi, oto camları ve benzeri cam hurdalar çok fazla geri dönüştürülüyor.

  Hurda Plastik Alım Satımı

  Güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alımı için adresinize gelmekteyiz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Gevaş hurda plastik alanlar arasında lider konumdaki Gevaş hurdacısıyız. Sitemizdeki Van Gevaş naylon hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Van ve Gevaş bölgesinin tamamından plastik abs, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatları istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Gevaş Güncel Hurda Fiyatları

  Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile bizi arayın. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurda alımı yaparken daha yüksek teklifler ödüyoruz. Gevaş hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan ton fiyatları hurda borsasında anlık değişmekte.

  Gevaş Hurda Otomobil Alanlar

  İşlerden fırsat oldukça Gevaş çevresinde araç hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan çekme belgeli hurda araba, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Gevaş Hurdacı

  7/24 açık Gevaş hurdacı iş yerimiz vasıtası ile gece gündüz sektöre hizmet ediyoruz. Bahsettiğimiz gibi dört yıldan beri hurda alımı yapıyoruz. Sizlerin bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

  Gevaş 2.el Restaurant Ekipmanları Alım Satımı

  2. El tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamızı arayabilir. Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı, mermer tezgah alıyoruz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi kuzine, krom meze dolapları, bakır davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, endüstriyel aspiratör vb endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz için sizleri işyerimize davet etmekteyiz.

  Gevaş Kumaş Alanlar

  Toptan dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim kumaşı, mayo kumaşı, top kumaş hurdası, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alımında nakit parayla ödeme yapıyoruz. Sitemizdeki Gevaş kumaş hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz.

  Gevaş kilo ile kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Gevaş ilçesinde hurda kumaş almaktayız.

  Gevaş ilçesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz. Defolu pantolon kumaşı, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş alımı için aşağıdaki telefon numarasını şimdi aramalısınız.

  Gevaş Bina Yıkımı

  Gevaş kentsel dönüşüm alanında yıkılması gereken iş yerlerinin istenildiği bir şekilde inşaatının yapılması için yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım sırasında gerekli tüm tedbirler

  Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vs. tüm hurdanızı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Daha önce fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkımı başarı ile yapıyoruz.

  Gevaş Akü Hurda Alım Satımı

  Kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü denmektedir. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçları için bulunabiliyor. Akü hurdası alan hurdacı firma makalesine kesinlikle göz atabilirsiniz. Dolayısıyla bizim gibi kendine ait geri dönüşüm kazanları olan fabrikalar sulu ve kuru akü alımı yapmaktadır. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için oldukça değerlidir. Akü başka deyişle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Gevaş Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Gevaş Van fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Profesyonelce fabrika söküm işleri yapıyoruz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem değildir. Başlamadan önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca incelenmesi gerekir. Sektörde on binlerce fabrika yıkımı ihalelerini güvenle tamamladık.

  Gevaş 2.El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte işi bırakan fabrikalardan edindiğimiz İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan market binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

  Gevaş Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu nedenle nikel hurdası alınıp, satılırken mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket edilmelidir. Van ile Gevaş nikel hurdası alımı yapıyoruz. Van Gevaş genelinde nikel turbo, %95 hurda nikel şablon ve %99 nikel şablon, anot nikel alımında hurda nikel piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz.

  Gevaş 2.El Eşya

  Gevaş Van içerisinde sıfır gibi ve 2.el ev eşyası alabilirsiniz. Sahibinden satılık personel masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası alınır satılır. Yeni gibi 2. el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak sebebi ile bizleri arayabilirsiniz. Çok az kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikteki mobilyaları nakit ücretle iyi fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alımı yapan firmalar konusunda detaylı bilgi paylaşılan makaleye ulaşınız

  Hurda Klima Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el klima Gevaş ilçesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. İkinci el kombi alan hurdacılar arasındayız. Gevaş etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır.

  Gevaş Moloz Dökümü

  Gevaş hurdacı DEMTAŞ METAL firmamız tarafından satın alınacak her çeşit hurda metallerin depomuza taşıma işleri bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Gevaş Belediyesi tarafından planlanan araziye nakledilir. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun taşınması titizlikle tarafımızca yapılıyor.

  Gevaş Hurdacı Sitesi

  Gevaş hurdacılar sitesi 2. blok içindeki iş yerimizle geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Çocuklara güzel bir Van ve çok daha güzel Gevaş oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Sırf bu türden atıkları alıyor değiliz. Gevaş OSB Organize Sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.