İçeriğe geç

Çivril Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Çivril hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Denizli Çivril merkezinin tamamında hurda malzeme ve 2.el eşyalar almaktayız. Çivril hurdacısı olarak hurdanızı almaktayız. Şu an Çivril hurdacı firmasıyız. Lakin Çivril merkezinde de hizmet vermekteyiz.

  Çivril ilçesinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Her nevi hurda satışı amacıyla arayın. Anlık Çivril hurda fiyatlandırma ile hurdacılık hizmeti veriyoruz. Çivril merkezde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile araç göndermekteyiz.

  DEMTAŞ Metal şirketimizle Çivril merkez yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Denizli hurdacı firmalar içindeyiz. Denizli hurdacı firmalar içerisindeki firmamız DEMTAŞ Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam etmektedir. Çivril hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz.

  Denizli Çivril Hurdacı Firmalar

  Çivril hurdacısı olarak Denizli genelinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanız için en yakın hurda nakil personellerimizi göndermekteyiz. Çivril merkezinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış olan plastikleri işlemden geçirerek bütün halkımızın yararına çalışıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda karton satışı sebebi ile telefonumuzu aramalısınız. Çivril hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Çivril etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunuyoruz. Denizli merkezinin nadide ilçesi Çivril öncelikli hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sırf Denizli Çivril ilçesinde değil, tüm şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

  Çivril Hurdacı Telefonu

  Denizli Çivril hurdacılık hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Bu yüzden hurda atık satmak amacıyla numaralarımızı aramanız gereklidir. Boş yere zaman geçirmeden arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Denizli Çivril hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Çivril Hurda Krom Alanlar

  Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Buradaki Çivril hurda krom fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma paylaşımımıza göz atın. Sert yapısından dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Çivril Demir Hurda Alımı

  Unutmayın ki her tür demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alımı yapıyoruz. Firmamız Çivril bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Güncel anlık hurda demir kilo fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşın. Demir hurdası alan yerler bölümünü okumak iyi gelecektir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları gönderimize göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız.

  Çivril ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Demir hurdası, dünyada bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Çivril demir hurda fiyatlarını arzu edene bedelsiz yollanmaktadır.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Sayfamızdaki Çivril çatı söküm çinkosu ton fiyatı güncellendi. Çinko hurda alan hurdacı gönderimizi dolaşmak bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha alıyoruz. Denizli, Çivril çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Çivril Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Bu işi yapanların öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu benzeri sarı hurda türleri vardır. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati çeşitleri kıymetlidir. Çivril genelinde sarı hurdası almaktayız. Haliyle Çivril sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Sayfamızdaki Denizli Çivril pirinç sarı ton fiyatları güncellenmiştir. Sarı pirinç alan hurdacı başlıklı içeriğe bir göz atabilirsiniz. Gerçekte sarı hurdası adıyla bir hurda yoktur.

  DEMTAŞ Metal şirketi tüm bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz ticareti yapıyor. Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Denizli Çivril hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

  Hurda Kurşun Alanlar

  Kurşun metali hala kullanılan madenlerden biridir. Çivril Denizli hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Denizli Çivril hurda kurşun kg fiyatını arzu edenlere günlük ulaştırıyoruz. Yeryüzünde cevher şeklinde çıkarılan kurşun mavimsi renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı makalesine bir göz bakarsanız harika bir şey yaparsınız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami çatı söküm kurşunu alımı yapıyoruz.

  Hurda Sac Alım Satımı

  Çivril ilçesinin her yerinden hurda sac onduline, sac varil, galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih edip daha fazla kazanabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Ek bina çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Depomuzda tek deliği olmayan 2.el trapez sac mevcuttur.

  Çivril Kablo Hurda Alımı

  Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasasından pahalı teklifler sunuyoruz. Çivril hurdacısı olarak özellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alıyoruz. Genelde çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Lakin tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alımında en güncel fiyat listesini gönderiyoruz. Denizli Çivril ilçesinde hurda kablo alan hurdacılar arasında en iyi fiyatı vermekteyiz. kablo hurda alanlar içerikli yazıya bir göz atabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Üstelik hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz.

  Çivril hurdacı firma olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Satıcılarda bolca ticareti yapılan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Çivril hurda bakır kablo kilo fiyatı güncellendi.

  Çünkü DEMTAŞ Metal ismiyle sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Çivril hurdacı firmayız. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alanlar için önemlidir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız.

  Çivril Hurda Bakır Alım Satımı

  Çivril genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Çivril hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır hurda alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alan firmayız.

  TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Çivril bakır hurdası kg fiyatını günlük yollamaktayız. Denizli Çivril bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Çivril hurdacı numarasını acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

  Çivril Alüminyum Hurdası Alımı

  Ayrıyeten alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Sitemizde yer almakta olan Denizli Çivril alüminyum hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Güncel sayfamızdaki hurda alüminyum konuyu okuyabilirsiniz.

  Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Denizli Çivril alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Her türlü alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

  Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapıyoruz. Çivril ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

  Çivril Hurda Alımı

  Çivril kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan nakite çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin piyasa kilo fiyatını düşürmektedir. Hurda alüminyum alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alan Çivril hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

  Çivril ilçesinde hurdacılık yapan DEMTAŞ Metal her çeşit hurda alım hizmeti veriyor. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı hurda alımında yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Çivril hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

  Klima Hurdası Alımı

  Çivril ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Çivril ilçesinde çok satılan elektronik hurdaları içinde yer alır. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

  Çivril Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozu Çivril Belediyesi’nce daha önce bildirilen yerlere dökülür. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozun taşıma işi titizlik ile yapılmaktadır. Çivril hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurdaların firmamıza ait tesise yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılır.

  Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdası zehirlidir. Denizli Çivril çevresinde turbo nikel, %95 hurda nikel şablon – %99 şablon nikel hurdalar, anot nikel hurda alım satımında borsasının üstünde ton fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken elimizden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır. Çivril nikel hurda alıyoruz.

  Çivril Bina Yıkımı

  Üst taraftaki fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken istenen tüm önlemler

  Yıkımdan sonra çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurdaları ücreti karşılığında alıyoruz. Çivril kentsel dönüşüm dahilinde eskimiş evlerin gerektiği biçimde inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

  Çivril Hurdacılar Sitesi

  Çivril hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkânımız iş birliği ile geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Yalnızca bu türde hurda eşyaların alımını yapmıyoruz. Şimdikinden daha iyi bir Çivril yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Çivril sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz.

  Cam Hurda Alım Satımı

  Cam yarı saydam veya tam saydam genelde sert yapıdaki sıvı maddeyi tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemeye verilen isimdir. Genellikle şeffaf ve renkli araba camı, soda şişesi ve benzeri cam hurdaları bulunuyor. Çivril ilçesi çevresinde cam hurda alanlar içerisindeyiz.

  Hurda Araba Alan Firma

  Çivril hizmet veriyoruz. Ara sıra Çivril bölgesinde hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz. Lakin hurda araba trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de sizlere araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda vagon, kazalı otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları, motor hurdası .

  Çivril 2.el Mutfak Ekipmanları Alımı

  Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restoran tipi ocaklar, aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz krom yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini görmek amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2. El bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma makinesi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz kullanılan çöp sıyırmalı tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi alıp satmaktayız.

  Çivril Parça Kumaş Alım Satımı

  Defolu hurda çamaşır kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaş, hurda mayo kumaşı, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Hurda kumaş firesi almaktayız. Kiloyla gabardin kumaş, hurda örme, parça pantolon kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş alımı için buradaki telefon numarasını zaman kaybetmeden aramalısınız. Çivril çevresinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. Çivril kilo ile kumaş hurda alan yerler içerisindeyiz. Buradaki Denizli Çivril hurda kumaş kilo fiyatını her gün göndermekteyiz.

  Anlık Çivril Hurda Fiyatları

  Güncel kilo fiyatına ulaşmak sebebiyle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı sitemizdeki hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurda alım satımında ton fiyatlarından yüksek fiyatla hurda alımı yapıyoruz. Çivril hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri Çivril pazarında her saat güncellenmektedir.

  Çivril 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Sayfamızdaki Çivril ikinci el market rafı ton fiyatlarını günlük yollamaktayız. Raf hurdası alımı hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Çivril ikinci el raf hurdası fiyatları öğrenmek sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Genelde batan baharatçılardan satın aldığımız mağaza rafı hurdaları, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda market rafı içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el market rafı satan firmalar içerisindeyiz.

  Çivril Hurda Kağıt Alımı

  İlçenin tümünde renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle sizlere daha çok kâr elde etme şansı veriyoruz. Çivril karton hurdası aldığımız ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Çivril hurda karton ve kağıt fiyatlarını telegram grubuna güncel olarak yollamaktayız

  Denizli Çivril kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli satışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyata bristol hurda, kağıt bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alan yerler içerisindeyiz.

  Çivril Plastik Hurdası Alımı

  Denizli il Çivril bölgesinin her yerinden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Çivril plastik hurda alımı yapanlar içerisinden öne çıkan Çivril hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Denizli Çivril hurda plastik ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatlarla mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alımı yapıyoruz.

  2.El Eşya

  Sahibinden satılık çalışma masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları almak amaçlı olarak firmamızı arayın. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek biçimdeki salon takımlarınızı kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgi için beyaz eşya hurdası alım satımı hakkında detaylı bilgi veren paylaşımımızı ziyaret edin Çivril yeni, 2.el ev mobilyaları satabilirsiniz. Yeniden farkı olmayan 2. El buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Çivril Hurdacı Firma

  Sektörün verdiği deneyimlerler sektörün teknolojisine ayak uydurarak artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Çivril hurdacı olarak hafta sonu bile geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz. İki bin on üç yıllarından bu günlere hurdacılığa hizmetimizi sunuyoruz.

  Çivril Hurda Akü Alanlar

  Motosikletlerde enerji ihtiyacında kullanılıyor. Hurda akü alan hurdacı firmalar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Denizli Çivril hurdacı benzeri firma içerisinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Akü diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan cihazdır. Akü hurdası içindeki kurşun içeren sıvılar sebebi ile oldukça kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü denilmektedir.

  En Yakın Çivril Hurdacı Firma

  DEMTAŞ Metal şirketimizle Çivril etrafında hurda malzeme alıyoruz. Çivril en yakın hurdacı firması servisiyle her türlü hurda metal alıp satmak nedeni ile deponuza ekiplerimizi yolluyoruz. Böylelikle sizlere en yakın hurdacı firma Çivril ilçesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız. Çivril hurdacı firma içindeki personelimizle adresinizden hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

  2. El Jeneratör Satanlar

  Her türlü çalışır durumda 2.el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan hurdacılar arasındayız. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Çivril ilçesinde yıkılan ev binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satanlar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıyoruz. Dolayısı ile malesef iflas eden esnaflardan edindiğimiz

  Çivril Fabrika Sökümü

  Çivril fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

  Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında lider olduk. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozum ihalesi aldık. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek taşınmazın etraflıca dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde aletlerin ayarlanması gereklidir. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir.