İçeriğe geç

Eğil Hurdacı

  Eğil merkezinin her yerinde temiz kullanılmış ev eşyası ve hurda eşyalar ticareti yapmaktayız. Diyarbakır Eğil merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Diyarbakır hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Anlık Eğil hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz.

  Diyarbakır Eğil hurdacı firmaları içinde lideriz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Diyarbakır Eğil bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle ekip göndermekteyiz.

  Hali hazırda Diyarbakır Eğil hurdacı işletmeleri arasındayız. Ancak Eğil merkezinde de hizmet vermekteyiz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm adıyla Eğil hizmetimizi sürdürüyoruz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Diyarbakır hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Eğil hurdacısı olarak her çeşit hurda malzemeyi adresinizden alıyoruz. Diyarbakır Eğil yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm işletmesiyiz.

  Eğil Hurdacısı

  Eğil hurdacı mı arıyordunuz? Endişe etmeyin. Diyarbakır Eğil etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak amacı ile bizi tuşlamalısınız. Diyarbakır merkezinin naif ilçesi Eğil gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Sırf Eğil etrafında değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Eğil hurdacı firması olarak Diyarbakır ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın yüklenmesi için müsait araçlarımızı göndermekteyiz. Eğil meydanında faaliyet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek insanlığın geleceğini kurtarıyoruz.

  Eğil Hurdacı Telefonu

  Eğil hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Eğil yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebep ile hurda fiyatları istemek amacı ile firmamızı aramanız gereklidir.

  Eğil Hurda Alan Firmalar

  Yüksek tonajlı kablo hurda ve hurda bakır, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko hurda, demir, kurşun hurdası alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Eğil hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimizle ön plana çıkmaktayız. Eğil kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdanızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin piyasa değerini düşürüyor. Eğil ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda sarı almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız. Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alıyoruz. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi yaparak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

  Eğil Krom Hurda Alım Satımı

  310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Yapısı itibariyle gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Eğil hurda krom tank ton fiyatlarını isteyenlere güncel olarak yolluyoruz.

  Hurda Çinko Alım Satımı

  Sayfamızdaki Eğil çinko levha kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı gönderilmektedir. Çinko hurdası alan yerler bağlantısına tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için arayın. Diyarbakır, Eğil çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Eğil Pirinç Sarı Hurda Alımı

  Pirinç metal hurdası halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması tüm bu hurda sarıların yanında hurda sarı bronz araiş hurdası almaktadır. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Diyarbakır Eğil hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alımı yapmaktadır.

  Piyasada sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar arasında sayılmaktadır. Eğil ilçesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Sayfamızdaki Diyarbakır Eğil hurda sarı pirinç kilo fiyatını arzu edene günlük gönderiyoruz. Hurda pirinç sarı konulu içeriği inceleyin. Gerçekte sarı hurdası adıyla hurda çeşidi yoktur. Bu sebeple Eğil sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Eğil Bakır Hurda Alım Satımı

  Eğil bakır hurda kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın. Sitemizdeki Eğil hurda bakır ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Diyarbakır Eğil bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Eğil içerisinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır hurdası alan Eğil hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Demir Alanlar

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı demir hurdası hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Demir hurdası, Eğil bölgesinde en fazla çıkarılan metaller arasında yer alır. Buradaki Eğil hurda demir ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara ücretsiz göndermekteyiz.

  Eğil ilçesinin tüm mahallelerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hurdacı firmamız Eğil bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Anlık güncel hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası kilo fiyatı gönderisine bir göz atın. Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alımı yapıyoruz.

  Eğil Hurda Kablo Alanlar

  Eğil hurda kablo alan yerler arasındayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan pahalı fiyatlar veriyoruz. Her yerden enya kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kabloları çeşitleri bulunur. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem arzeder. Kablo alan hurdacı konulu yazıya göz gezdirebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Eğil hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. .

  Diyarbakır Eğil hurdacısı Demtaş Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar alım satımı yapmaktayız. Diyarbakır Eğil genelinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İçinde bulunan telin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizde yer alan Eğil kablo ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara saat başı gönderiyoruz. Çünkü Demtaş Metal Geri Dönüşüm ismiyle sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

  Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alım satımı için ederinin üzerinde vermekteyiz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Kablolar iletkenliği ile elektrikli araç ve gereçlerde kullanılıyor. İlaveten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdaları ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Diyarbakır Eğil etrafında bolca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz.

  Eğil Kurşun Hurda Alanlar

  Metal kurşunun en eski madenler arasında olduğu söylenmektedir. Eğil hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Eğil hurda kurşun kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Cami minaresi hurda kurşunu, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alım satımı linkine tıklayın.

  Eğil Hurda Sac Alanlar

  Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Eğil ve çevresinde sac levha, sac varil hurda, hurda sac paslanmaz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı sebebiyle arayabilirsiniz. Hali hazırda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac mevcuttur. Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız.

  Eğil Alüminyum Hurda Alanlar

  Diyarbakır Eğil alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Her tür alüminyum hurda peşin alınır. Sizin desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz.

  Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz. Eğil bölgesinde alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz.

  Buradaki Diyarbakır Eğil hurda alüminyum kilo fiyatını dileyene saat başı gönderiyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki yazıyı ziyaret edin Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz.

  Güncel Eğil Hurda Fiyatları

  Eğil hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı hızlıca değişmekte. Anlık kilo fiyatına erişmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Şunu söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları konulu konuya bir göz atabilirsiniz

  Hurda Jeneratör Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Endüstriyel yıpranmamış ikinci el jeneratör satılır.

  Eğil Karton Hurda Alımı

  Eğil kağıt hurdası alan firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal Geri Dönüşüm sayesinde toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Eğil kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Sitemizdeki Eğil hurda kağıt, karton kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz İlçenin tümünde renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde müşterilerimize ederinden fazla miktarda kazanım etme şansı sunuyoruz. Ederinden fazla fiyatlarla hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alanlar içindeyiz.

  Nikel Hurdası Alımı

  Bu yüzden nikel hurdaları depolanırken çok hassasiyetle davranılmalıdır. Eğil nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası, anot hurda nikel alıyoruz. Nikel hurdaları zehirli olabilir.

  Eğil Hurdacılar Sitesi

  Eğil hurdacılar sitesindeki firmamızla hurda malzeme alımı ve satımı servisleri veriyoruz. Eğil OSB hurdacıları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir Eğil yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Sadece bu eşyaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

  Eğil Bina Yıkımı

  Eğil kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek imar edilmesi sebebiyle yıkım işini yapıyoruz. Bina yıkımında önem verilen tüm tedbirler Çok önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri bedelsiz yapıyoruz.

  Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdayı piyasa fiyatına alıyoruz.

  Eğil İkinci El Lokanta Aletleri Alan Firmalar

  Profesyonel lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Temiz tabak kurulama tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Temiz durumda tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi ocaklar, hücreli aspiratör, evye, krom davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemek amacı ile siz çok kıymetli müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Eğil ilçesinde şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımında adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Kumaş hurdası alıyoruz. Tonajlı parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, parça nevresim hurdası, kumaş topu, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş alımında yerinizde ödeme yapıyoruz.

  Defolu parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı satmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden arayınız. Eğil kilosu ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Burada yayınlanmış olan Eğil hurda kumaş kg fiyatı güncellendi.

  En Yakın Eğil Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Eğil çevresinde hurda malzeme almaktayız. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Eğil ilçesinde hizmetler ediyoruz. En yakın Eğil hurdacı firması olarak her cins hurda eşya ticareti yapmak nedeniyle adresinize güvenilir personel yolluyoruz. Eğil hurdacı firma istihdamındaki çalışanlarımız ile adresinizden hurda malzeme satım hizmetleri vermeye başladık.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılan ev binalarından sökülmüş yeni ayarında 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç mikseri, alçı karıştırma makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan aldığımız

  Hurda Klima Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Eğil bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız. 2.el Klima Eğil çevresinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasında yer alıyor. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

  Eğil Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozun nakliyesi titiz bir şekilde yapılmaktadır. Eğil hurdacı tarafından alınacak her cins hurdaların firmamıza ait depolama alanına yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Eğil Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce imzalanan kararlar ile bildirilen yere nakil ediliyor.

  Eğil Fabrika ve Makine Sökümü

  Eğil fabrika söküm işleri yapıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak taşınmazın etraflıca incelenmesi gerekmektedir. Sektöre başladığımızdan beri çok sayıda fabrika söküm ihalesi aldık. Profesyonelce fabrika söküyoruz.

  Eğil Akü Hurda Alım Satımı

  Akü içinde bulunan kurşunlu suları ayrılabildiğinden değerlidir. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alımı bölümümüzü incelerseniz iyi bir iş yapacaksınız. Dolayısı ile iş yerimiz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alım satımı yapıyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

  Eğil 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Genelde batan dükkanlardan elde ettiğimiz mağaza raf hurdası, market rafları, ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi ikinci el raf satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Eğil hurda çelik raf ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Raf hurdası alımı makalesine göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Eğil ikinci el raf hurdası almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Eğil Hurdacı Firma

  Tam tamına yirmi bir yıldır geri dönüşüm yapan firmayız. Sektörde uzun süre geçirmenin kazandırdığı profesyonellikle teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Eğil hurdacı dükkânımız vasıtasıyla zaman kavramı olmadan işimizin başındayız.

  Eğil Plastik Hurda Alanlar

  Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi çeşitleri vardır. Diyarbakır şehri Eğil ilçesinin tamamından abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin satmak sebebi ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eğil hurda plastik alan yerler içinden ön planda olan Eğil hurdacısıyız. Bu sayfadaki Eğil plastik hurdası fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır. En yüksek fiyatla kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

  Eğil Hurda Araç Alanlar

  Pek tabi sizlere araba hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Eğil hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bazı dönemlerde Eğil yakınlarında hurda araba alıyoruz. Resmi belge işi olmayan patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası, hurda yük vagonu, parçalanmış hurda otomobil, hurda motor . Lakin hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

  Eğil 2.el Ev Eşyası

  Yeni gibi 2. el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev aletleri, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart almak maksadı ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. 2.el ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masası alınır. Eğil Diyarbakır bölgesinde çok temiz kullanılmış olan ve 2. el ev mobilyaları satıyoruz. Titiz 2.el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı kapınıza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda beyaz eşya alımı yapanlar başlıklı paylaşımını ziyaret ediniz

  Hurda Cam Alım Satımı

  Eğil ilçesi çevresinde cam hurda alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Günümüzde şeffaf araba camları, meyve suyu şişesi ve benzeri hurda cam türleri bulunuyor. Cam saydam veya yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki sıvı maddeleri koruyan inorganik amorf sert bir malzemedir.