İçeriğe geç

Dörtdivan Hurdacı Firması

  Dörtdivan merkezinin tümünde hurda eşyalar ve 2.el ev eşyaları için nakit ödemeler yapıyoruz. Bolu Dörtdivan merkez hurdacı firması olarak her cins hurda alıyoruz. Bolu geri dönüşüm firması olan Demtaş Metal hizmetlerine devam ediyor. Günlük Bolu Dörtdivan hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız.

  Bolu Dörtdivan hurdacı firmaları içinde lideriz. Her çeşit hurda alıyoruz. Bolu Dörtdivan genelinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle araçlarımızı gönderiyoruz.

  Şu anda Dörtdivan firmasıyız. Ancak Dörtdivan merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Demtaş Metal ismiyle Dörtdivan bölgesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bolu hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bolu Dörtdivan hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi yerinden alıyoruz. Bolu Dörtdivan şehir merkezinde hurdacı firmasıyız.

  Bolu Dörtdivan Hurdacı Firma

  Dörtdivan merkez ve mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın yararına çalışıyoruz. Dörtdivan hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Dörtdivan etrafında benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bolu şehir merkezine bağlı nadide ilçesi Dörtdivan sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Bolu Dörtdivan ilçe merkezinde değil, tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Dörtdivan hurdacı firması olarak Bolu ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın nakliyesi için müsait hurda alım aracımızı yönlendirmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak için firmamızı kaydedebilirsiniz.

  Dörtdivan Hurdacı Numarası

  Dörtdivan hurdacı telefonu sayfamızın içinde kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Bolu Dörtdivan hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Bu neden ile hurda satışı yapmak için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Şimdi arayın günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satın.

  Dörtdivan Kablo Hurda Alanlar

  Bolu Dörtdivan hurdacısı olarak özellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. İçindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Dörtdivan elektrik kablosu ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Kapıdan enya kablo hurdası, hurda antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdası almaktayız. Bunların yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdası alımında değerinin üstünde fiyatı vermekteyiz.

  Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Bundan başka fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeni ile sıkça kullanılıyor. Piyasada sıklıkla satılan %30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alırken değerini elden ödüyoruz.

  Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından fazla teklifler sunuyoruz. Sayfamızdaki hurda kablo yazıyı ziyaret edin. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

  Karışık kablo hurdası, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Bolu Dörtdivan ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Dörtdivan hurdacı firmayız. Dörtdivan hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alan yerler için çok kıymetlidir.

  Dörtdivan Krom Hurda Alım Satımı

  Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Dörtdivan krom hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar paylaşımımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Dörtdivan Hurda Alüminyum Alanlar

  Dörtdivan ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil alımı için hurda tartımını dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Buradaki Dörtdivan hurda alüminyum kg fiyatını isteyenlere her gün gönderiyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz.

  Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız. Bolu Dörtdivan alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek alıyoruz. Sizlerin sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Her nevi alüminyum hurda alıyoruz.

  Dörtdivan Demir Hurdası Alanlar

  Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Dörtdivan etrafında ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Burada paylaşılan Dörtdivan hurda demir fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar yazımıza bakınmak isteyebilirsiniz. Anlık güncel demir hurda fiyatları öğrenmek sebebi ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma gönderisine mutlaka bir göz atmalısınız. Demtaş Metal Bolu Dörtdivan genelinde demir hurdası alımı yapmaktadır.

  Dörtdivan Sarı Hurdası Alan Firmalar

  Aslına bakarsanız hurda sarı adında hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Dörtdivan ilçesinin tamamında hurda sarı alımı yapıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Dörtdivan sarı pirinç kg fiyatı güncelliğini korumaktadır. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu içeriğe göz atabilirsiniz. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri sıkça bulunur.

  Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Bolu Dörtdivan hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yerinize geliyor.

  Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarıların ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, sarı hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Bu nedenle Dörtdivan sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz.

  Dörtdivan Hurda Bakır Alanlar

  Hurda bakır alanlar sayfamızda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki Bolu Dörtdivan bakır hurdası ton fiyatı güncellenmiştir. Bolu Dörtdivan bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Dörtdivan bakır hurdası kilo fiyatı için cep telefonumuzu arayın.

  antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Dörtdivan genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Dörtdivan hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

  Hurda Kurşun Alan En Yakın Firmalar

  Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler arasında olduğu söyleniyor. Cami minaresi hurda kurşunu
  , Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alım satımı yaparız. Yer yüzünde cevher halinde elde edilen kurşun metali mavi-gümüş renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı bölümüne kesinlikle göz atabilirsiniz. Dörtdivan kurşun hurdası aldığımız bölgelerden biridir. Sitemizdeki Dörtdivan kurşun hurdası kg fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız.

  Dörtdivan Hurda Alan Yerler

  Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı prensip edindik. Yüksek tonajlı kablo ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko hurdası, demir hurdası, kurşun hurdası alımına özel yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Dörtdivan hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Dörtdivan yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın pazardaki kıymetinin düşmesine neden olmaktadır. Hurda kağıt alımı için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bolu Dörtdivan ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her tür hurda atık alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

  Dörtdivan Hurda Çinko Alanlar

  Burada bulunan Dörtdivan hurda nikel fiyatları günceldir. Hurda çinko alanlar paylaşımını gezmek iyi gelecektir. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası fiyat listesi talep etmek için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Dörtdivan çevresinin tamamında hurda çinko alıyoruz.

  Dörtdivan Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Firmamızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Bolu Dörtdivan ilçesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, alım satımı amacıyla arayınız. Ardiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Hurda sac alımı yapıyoruz.

  Dörtdivan Fabrika ve Makine Sökümü

  Dörtdivan fabrika söküm işleri yapıyoruz. Uzun süredir onlarca fabrika yıkımı ihaleleri yerine getirdik. Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde lider yerdeyiz. Profesyonel bir biçimde fabrika sökümü gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökerken sökümü istenen iş yerinin detaylı şekilde gezilmesi gerekmektedir. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir.

  Dörtdivan Hurda Araç Alanlar

  Tabiki de sizlere hurda araç alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Dörtdivan hurda alımında hizmet veriyoruz. Fakat hurda otomobil trafikten çekme evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı hurda otomobil, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor . Bazen Dörtdivan yakınlarında hurda araba alıyoruz.

  Beyaz Eşya Hurdası

  Titiz ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir biçimdeki oturma gruplarınızı yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi alan yerler konusunda bilgi yazılan içeriğe göz atabilirsiniz Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile firmamıza ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Dörtdivan çevresinde sıfır ve 2. el mobilya satın alabilirsiniz. 2. El etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyaları, sekreter masası, personel koltukları çok miktarlı bulunur.

  Dörtdivan İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış apartman binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencere, mutfak dolabı, demir kapı alan yerler içerisindeyiz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç mikseri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda satılıktır. Bunun ile birlikte batmış satıcılardan almış olduğumuz

  Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı nedeniyle oldukça değerlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçları için bulunmaktadır. Hurda akü alan hurdacı firma sayfamızı incelemelisiniz. Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme dökümhanesi bulunan depolar kuru akü ve sulu akü alanlar arasındadır.

  Dörtdivan Hurdacı Sitesi

  Dörtdivan OSB hurdacıları arasındayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Dörtdivan hurdacılar sitesi 3. bloktaki tesisimiziz sayesinde hurda eşya alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Sırf bu çeşit hurdalarınızın alımını yapıyor değiliz. Her hali ile güzel bir Dörtdivan oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

  Hurda Klima Alanlar

  Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el klima Dörtdivan çevresinde oldukça fazla satılan elektronik eşya hurdaları içindedir. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Dörtdivan ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

  İkinci El Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

  İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü dolap, tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. İşyerimize mevcut olan döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, aspiratör, dinlendirme küveti, krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmeniz için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el restaurant aletleri almaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilir.

  Dörtdivan Hurda Kumaş Alanlar

  Dörtdivan etrafında hurda jesica, şifon kumaş hurdası, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alımlarında çağırdığınız konuma gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alımı yapmaktayız. Parti malı hurda dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, parça mayo kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, hurda spot kumaş alım satımında kapınızda ödeme yapmaktayız.

  Spota düşmüş kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş, ceket kumaşı, hurda eteklik, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki telefon numarasını şimdi aramalısınız. Dörtdivan kiloyla kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Bu yazdıda paylaşılan Bolu Dörtdivan hurda kumaş fiyat listesini her gün yollamaktayız.

  Dörtdivan Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Yıkım molozları Dörtdivan Belediyesi’nce bildirilen yere nakledilir. Fabrika yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozların nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır.

  En Yakın Dörtdivan Hurdacı Telefon Numarası

  Dörtdivan hurdacıları içerisinde içindeki ekiplerimiz ile konumuzdan hurda malzeme alım satım hizmetleri vermekteyiz. Dörtdivan en yakın hurdacı firması servisi ile hurda metal alım satımında ayağınıza gelmekteyiz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Dörtdivan bölgesinde hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz. Haliyle hurda eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Dörtdivan ilçesinin yakınlarında hurdacılık yapmaktan onur duyarız.

  Dörtdivan Hurda Kağıt Alım Satımı

  Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımıyla ilgileniyoruz. Buradaki Dörtdivan kağıt hurdası ton fiyatları güncellenmiştir

  Dörtdivan Bolu kağıt hurdası alanlar içerisindeki şirketimiz sunduğu hizmetlerle hurda karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı satımı gerçekleştirebilirsiniz. derinden çok fiyatlarla karton bardak, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alıyoruz.

  Dörtdivan Bina Yıkımı

  Tıpkı fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdayı almaktayız. Yıkım esnasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Bina yıkım hurdası bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Dörtdivan kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılması gereken ev ve işyerlerinin tekrar inşa edilmesi için yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

  Dörtdivan Nikel Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir. Dörtdivan hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alım satımında gayet dikkat ile davranılmalıdır. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurda alıyoruz.

  Plastik Hurda Alım Satımı

  Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Bolu il Dörtdivan bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, plastik abs, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, hurda naylon poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Dörtdivan plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne çıkan işletmeyiz. Sayfamızdaki Dörtdivan plastik ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak gönderilmektedir Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  7/24 Hizmet Veren Dörtdivan Hurdacı

  Tam 22 yıldan beri hurda alım yapıyoruz. Sektörün bahşettiği deneyimle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Dörtdivan hurdacı firması depomuz vasıtası ile 7/24 sektöre hizmet etmekteyiz.

  Dörtdivan Güncel Hurda Fiyatları

  Sayfamızdaki güncel hurda fiyatları metni okuyabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda ticaretinde daha fazla ton fiyatı veriyoruz. Dörtdivan hurdacı firma olarak hurda alırken kullanılan fiyat listesi çabucak güncellenmektedir. En güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeniyle bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Dörtdivan Hurda Raf Alan Yerler

  Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Genellikle restorasyon yapan kuruyemişçilerden satın aldığımız teşhir rafları, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, market rafları içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki Bolu Dörtdivan ikinci el raf fiyat listesini telegram grubu üyelerine güncel olarak gönderilmektedir. Raf hurdası kilo fiyatı yazımızı gezmelisiniz. Raf hurdası Dörtdivan almak amacıyla bize ait telefona ulaşabilirsiniz.

  İkinci El Jeneratör Alımı

  Endüstriyel az kullanılmış ikinci el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasındayız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.