İçeriğe geç

Oruçreis Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Esenler hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Güncel İstanbul Esenler Oruçreis hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Esenler Oruçreis mahallesi bölgesinde kullanılmış eşya ve hurda malzeme için eşyanın ederini peşin ödemekteyiz Esenler Oruçreis mahallesi geri dönüşüm fabrikaları içerisindeyiz.

  Demtaş Metal adıyla İstanbul Avrupa yakasına bağlı bütün mahallelerde hizmetimize devam ediyoruz. Oruçreis hurdacısı olarak hurdanızı değerinde almaktayız Esenler Oruçreis mahallesi hurdacı firmalar arasında lideriz.

  İstanbul Avrupa yakası Esenler bölgesinin her tarafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla Oruçreis mahallesine gelmekteyiz Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Normalde Esenler firmasıyız. Bununla birlikte Oruçreis mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı içerisindeki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam ediyor.

  Oruçreis Mahallesi Hurdacısı

  Oruçreis hurdacı mı arıyordunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. İstanbul Esenler Oruçreis içerisinde yep yeni bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sizde her çeşit hurda kablo satmak sebebiyle şirketimizi aramalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Oruçreis ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Oruçreis mahallesinde değil, bütün mahallelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Esenler hurdacı olarak Avrupa yakası mahallelerinde hurdacılık yapıyoruz. Oruçreis mahallesinde hurda eşya alan yerler içindeyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak gün geçtikçe büyüyoruz. Oruçreis genelinde hizmet veriyoruz. Hurda metalleri geri dönüşüme kazandırarak milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız.

  Geri dönüşüm karbon emisyonunu azaltır. Çok miktarda enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin baş müsebbibidir. Hurda maden geri dönüştürülürken tüketilen enerjinin düşüklüğü karbon emisyonunun iklime ve doğaya zararının önüne geçiyor.

  Geri dönüşüm firması olanlar doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Birkaç tanesi yeterli miktarda bulunsada artan nüfusla beraber dünyanın tüketimi de her gün artmaktadır. Hurda metalleri geri dönüştürmek ihtiyacımız olan cevherlerin korumayı başarabiliriz. Böylelikle doğal kaynakları çocuklarımıza saklayabiliriz.

  Geri dönüşüm firması olanlar ülkelerin enerji tasarrufu yapmasını sağlar. Bir cevherin madenlerden çıkartılarak işlenmesi zordur. En baştan hammadde üretmek için harcanan enerji oldukça yüksektir. Hurdaların geri dönüştürülmesi %90 çok daha azdır.

  Oruçreis Hurdacı Telefon Numarası

  Oruçreis adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetleri sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme satmak sebebiyle telefonumuzu aramalısınız. Oruçreis hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

  Oruçreis Hurda Kablo Alanlar

  Oruçreis mahallesi bölgesinde TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır madeni yüzünden hurdacı firmalar için çok önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz. Kullanılış yerlerine göre çelik sargılı kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda kabloyu alan alan Oruçreis hurdacı arayanlar için buradayız. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Oruçreis bakır kablo fiyat listesini günlük ulaştırıyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

  Lakin enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en güzel fiyat listesini öneriyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo ticareti amacı ile arayabilirsiniz. İstanbul Esenler Oruçreis mahallesi mahallesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Oruçreis etrafında kolayca ticareti yapılan %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satmayı isteyenler bize ulaşın.

  Kablo alan hurdacı hakkındaki metini okuyun. Adresten hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar hurda kablo alıyoruz. İstanbul Esenler Oruçreis hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alım satımı yapmaktayız.

  Oruçreis Hurda Krom Alım Satımı

  Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alımı bölümümüzü dolaşmak iyi gelir. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı bölümünü incelemelisiniz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

  Oruçreis Kurşun Hurda Alan Hurdacı

  Metal kurşunun eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Cami minaresi hurda kurşunu, Çatı söküm kurşunu alırız. Kurşun cevheri gümüşe yakın mavi renkli şekliyle göze çarpıyor. İstanbul Kurşun hurdası alan yerler yazımıza bir göz atmak istemelisiniz.. Oruçreis Mahallesi kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Sitemizdeki İstanbul Esenler Oruçreis kurşun hurdası kilo fiyatını arzu edene saat başı göndermekteyiz.

  Oruçreis Mahallesi Çinko Hurda Alanlar

  Oruçreis mahallesi çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Hurda çinko alan yerler konusunun linkine tıklamalısınız. Sitemizdeki Oruçreis nikel hurdası ton fiyatları güncellendi. Hurda çinko alan yerler makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha fiyatları için arayabilirsiniz.

  Oruçreis Hurda Sarı Alım Satımı

  Oruçreis hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Pirinç sarı alan hurdacılar başlığıyla yazılmış içeriğe bir göz atabilirsiniz. Doğruyu söylemek lazım ise sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

  Oruçreis mahallenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Demtaş Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticaretinde öncü firmadır. Bu sebep ile Oruçreis mahallesi sarı pirinç hurda alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Bununla beraber kırkambar sarı hurda, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur.

  Oruçreis Sac Hurdası Alım Satımı

  Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Firmamızda tek bir deliği olmayan 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alanlar arasındayız. İstanbul Esenler Oruçreis çevresinde sac hurda levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih etmelisiniz.

  Oruçreis Demir Hurdası Alanlar

  Güncel demir hurda fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayın. Oruçreis ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Unutmayın ki her türden demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda demir, dünyada çokça bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Esenler Oruçreis hurda demir kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz.

  İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Esenler Demir hurda alan yerler linkine tıklayın. Hurdacı firmamız Oruçreis genelinde hurda demir alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Oruçreis Hurda Alan Hurdacılar

  Hurda zamak, torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı ilke edindik. Oruçreis geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü paslanmaz hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda demir almak için evinize geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Oruçreis yerinden hurda alımı yapılan mahalleler içerisindedir. Elinizdeki hurdaları hemen nakite çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, bakır hurdası, demir hurda, kablo hurda, hurda çinko, kurşun hurdası aldığımızda Oruçreis hurdacılarından daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Oruçreis hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne geçiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

  Fabrikalardan imalat artığı hurdası almak için yerinize geliyoruz. Parça malzemelerinizi biriktirebilmenizi sağlıyoruz. Fabrikalara ve şantiyelere hurda malzeme toplamaları için konteyner getiriyoruz.

  Oruçreis Bakır Hurdası Alım Satımı

  Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Esenler Hurda bakır alan hurdacı alanında daha geniş bilgi var. Hurda bakır alan Oruçreis hurdacı numarasını şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Sitemizde paylaşılmış olan Oruçreis hurda bakır fiyatları güncelliğini koruyor. İstanbul Esenler Oruçreis bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Oruçreis içerisinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Oruçreis Mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır profil hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz.

  Oruçreis Hurda Alüminyum Alımı

  Her türlü hurda alüminyum alım satımı yapılır. Esenler Oruçreis alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek alıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki metni okuyabilirsiniz. Konumdan alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda Oruçreis hurdacısıyız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Oruçreis mahallesinde hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz.

  Oruçreis Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Böylelikle fabrika söküm ve yıkımı yapanlar arasında lider konumdayız. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan binanın detaylıca incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması daha doğrudur. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihalesi tamamladık. Oruçreis fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz.

  En Yakın Oruçreis Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

  Oruçreis mahallesi en yakın hurdacı firması ismi ile her türden hurda tartmak nedeniyle yerinize geliyoruz. Bu sebep ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Oruçreis mahallesinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Oruçreis çevresinde hurda almaktayız. Oruçreis hurdacı firması içinde çalışmakta olan personelimiz ile yerinizden her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

  Oruçreis Hurda Otomobil Alanlar

  Oruçreis hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Oruçreis yakınlarında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Fakat hurda araba evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, römork, çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

  Oruçreis Mahallesi Jeneratör Hurda Alımı

  2.el jeneratör satan firmalar arasında en yakın hurdacı firmasıyız. Her voltajda iyi durumda ikinci el jeneratör alıyoruz. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacıyız için peşin para ödeme yapmaktayız.

  Oruçreis Nikel Hurda Alım Satımı

  Dolayısıyla nikel hurdaları depolanırken gayet hassasiyet ile davranmalıyız. Nikel hurda arsenik içerir. Oruçreis hurda nikel alımı yapıyoruz. Özellikle turbo nikel hurdası, anot nikel hurda, %95 , %99 hurda nikel şablon alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Oruçreis Hurdacı Firması

  Farkına vardığınız üzere otuz altı senedir hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 hurda alan Oruçreis hurdacı depomuz yardımıyla yirmi dört saat adresinize geliyoruz. Geçen yılların verdiği kurumsallaşma vasıtası ile araç gereç parkurumuzu arttırarak yolumuza devam etmekteyiz.

  Oruçreis Klima Hurdası Alan En Yakın Yerler

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Oruçreis çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima Oruçreis mahallesinde en çok satılan elektronik hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alanlar içindeyiz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

  Oruçreis Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Molozlar Esenler Belediyesi’nce daha önce planlanan yerlere taşınır. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmaya göre molozun taşınması güvenle araçlarımızla yapılıyor. Oruçreis hurdacı tarafından alınacak her nevi hurdaların bize ait fabrikaya taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

  Oruçreis Hurdacılar Sitesi

  Oruçreis mahallesi hurdacılar sitesindeki iş yerimiz vasıtasıyla hurdacılık işi yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Şimdiki halinden yaşanılır bir Oruçreis için haddinden fazla çalışıyoruz.

  Oruçreis Hurda Akü Alanlar

  Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir pil benzeri enerji depolayan depolardır. Akü hurdaları içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeni ile hurdacılar için oldukça değerlidir. Hurda akü alanlar yazısını gezmek öğrenmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla Oruçreis mahallesi hurdacı gibi kendi bünyesinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yaparlar. Bir müddet sonra atık haline düşen aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alım satımı gönderisine göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor.

  Oruçreis Mahallesinde Plastik Hurdası Alan Firmalar

  Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Oruçreis hurda plastik alımı yapanlar içerisinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Burada bulunan İstanbul Esenler Oruçreis plastik hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor İstanbul ve Oruçreis mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda satışı yapmak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

  Oruçreis Hurda Fiyatları

  Anlık hurda ton fiyatına erişmek nedeniyle bize ulaşmanız gerekiyor. Şunu söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurda alımı yaparken daha fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Sitemizde bulunanhurda fiyatları metni ziyaret edin Oruçreis mahallesi hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımında kullanılan kilo fiyatı hurda borsasında her dakika değişiklik gösteriyor.

  Oruçreis İkinci El Raf Hurdası

  Sayfamızdaki Oruçreis çıkma raf fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alımı makalemizi gezmek iyi gelecektir. Oruçreis 2.el raf hurdası satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. İstanbul Hurda raf alan yerler raf hurdası konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Çoğunlukla iflas eden baharatçılar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2.el raf satanlar içerisindeyiz.

  Oruçreis 2.El İnşaat Malzemesi

  Dolayısı ile batan depolardan satın aldığımız Müteahhitlerce kullanılan yük asansörü, harç makinesi, alçı makinesi, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda alım satımı yapıyoruz. Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

  Oruçreis Kumaş Alanlar

  Oruçreis çevresinde kumaş fire hurdası alımı yapıyoruz. Oruçreis bölgesinde hurda süprem, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alım satımında yerinize gelmekteyiz. Kilosuyla atletlik kumaş, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, nevresim kumaşı, top kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda poplin kumaş, hurda spot kumaş için peşin para ödeme yapıyoruz.

  Parti malı ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk satışı yapmak amacıyla firmamızı vakit kaybetmeden aramalısınız. Oruçreis kilosu ile kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Esenler Oruçreismahallesi hurda kumaş fiyat listesi günceldir.

  Oruçreis Mahallesinde İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alımı

  Temiz durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. 2.el krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma tezgahı satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, lokanta tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, evye, krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

  Oruçreis İkinci El Eşya

  Her türlü 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile bizituşlayabilirsiniz. Oruçreis sıfır, 2.el koltuk alabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2. el olarak satılabilecek biçimdeki mobilyaları yerinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma konulu sitemizi okuyunuz İkinci el öğrenci masası, ofis büro mobilyası, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satacaklara ücreti değerinde ödüyoruz.

  Oruçreis Bina Yıkımı

  Yıkımlarda istenilen tedbir önlemleri Esenler Oruçreis mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin kısmen yıkılmış dükkanların yenilenerek yapılması için yıkımını sağlıyoruz. Daha önce fabrika yıkım işinde olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler benzeri her türden hurda malzemeyi satın almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.