İçeriğe geç

Dursunbey Hurdacı Hurda Fiyatları

  Balıkesir Dursunbey hurdacı firmalar içinde lider konumdayız. Dursunbey merkezinde hurdacı firmasıyız. Balıkesir Dursunbey hurdacı olarak her çeşit hurda eşyayı almaktayız. Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamızla Dursunbey hizmetimizi sürdürüyoruz. Dursunbey merkezinin her tarafında kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alımı için peşin ödemeler yapıyoruz. Balıkesir Dursunbey merkezindeki Dursunbey merkez hurdacı firma olarak hurda alımı yapmaktayız.

  Balıkesir geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir. Anlık Balıkesir Dursunbey hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Şu an Balıkesir Dursunbey hurdacı firmasıyız. Elbette ki Balıkesir Dursunbey merkezinde de hizmetler veriyoruz. Toptan hurda alımlarına özel piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Balıkesir hurdacı olarak Dursunbey meydanında hurdacılık yapmaktayız.

  Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Dursunbey meydanında yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle bulunduğunuz yere geliyoruz.

  Balıkesir Dursunbey Hurdacı Firmalar

  Dursunbey hurdacı firması olarak Balıkesir ilinin tümünde her nevi hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Dursunbey bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları eriterek tüm vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Sizlerde her türlü sarı hurdası satışı için firmamızı tuşlayabilirsiniz. Dursunbey hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Balıkesir Dursunbey çevresinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Balıkesir ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Dursunbey daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Balıkesir Dursunbey ilçe merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Dursunbey Hurdacı Telefonu

  Balıkesir Dursunbey hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor. Dursunbey hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak amacı ile bizleri arayabilirsiniz.

  Demir Hurdası Alım Satımı

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı yazısını okumak iyi gelecektir. Dursunbey etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Dursunbey ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Anlık hurda demir kilo fiyatı için Dursunbey hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma gönderisini incelemelisiniz. Sizlerinde bildiği üzere her türde demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız. Demir hurdası, yeryüzünde en çok bulunabilen metaller arasında yer almaktadır. Sitemizdeki Dursunbey hurda demir kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız.

  Hurda Krom Alımı

  Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılıyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sayfamızdaki Dursunbey krom ton fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Krom paslanmaz hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

  Dursunbey Hurda Bakır Alım Satımı

  TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakırlı petek hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Dursunbey bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayınız.

  Bakır hurdası alan Dursunbey hurdacı numarasını şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Dursunbey içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurdası alım satımı yapıyoruz. Bu sayfada yayınlanan Dursunbey bakır fiyatlarını arzu edene her gün yollamaktayız. Balıkesir Dursunbey bakır hurda alan yerler arasındayız.

  Kurşun Hurdası Alımı

  Dursunbey hurda kurşun alım satımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Bu sayfada yer almakta olan Dursunbey kurşun hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda, Cami kubbe kurşunu alımı yapıyoruz. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurdası alımı linkine tıklamalısınız. Kurşun metalinin kullanılan eski madenler içerisinde olduğu biliniyor.

  Çinko Hurda Alım Satımı

  Balıkesir, Dursunbey çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Dursunbey hurda nikel kg fiyatını kayıt olanlara ücretsiz yollamaktayız. Hurda çinko fiyatları paylaşımımıza bakmak istersiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satmak için arayın.

  Dursunbey Hurda Alan Firmalar

  Balıkesir Dursunbey hurdacı firma olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor. Hurda alüminyum almak için kapınıza geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz. Dursunbey yerinden hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı çok zaman harcamadan paraya çevirin. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın piyasa fiyatını düşürmektedir. Yüksek tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurdası, kablo, bakır hurda, çatı minare kurşunu,çinko hurda, toplama demir alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Dursunbey hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuz ile öne çıkmaktayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi istiyoruz.

  Dursunbey Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

  Pirinç hurdalar yöresel olarak sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda deniliyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu gibi sarı hurda çeşitleri vardır. Balıkesir Dursunbey hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor. Dursunbey ilçesinde sarı hurda almaktayız.

  Doğruyu söylemek lazımsa hurda sarı diye adlandırılmış hurda cinsi bulunmamaktadır. Bu sebep ile Dursunbey sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Sitemizdeki Balıkesir Dursunbey pirinç sarı fiyatları güncellenmiştir. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkında paylaşılmış makaleyi ziyaret edin. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık tüm bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

  Dursunbey Kablo Hurda Alım Satımı

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Dursunbey hurdacı firmayız. . Dursunbey kablo hurdası alan yerler arasındayız. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satmayı isteyenler bize ulaşın. Dursunbey hurdacısı olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu alıyoruz.

  Dursunbey hurdacı olarak TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Çünkü sırf hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Balıkesir Dursunbey çevresinde bolca edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde nakit ödeme yapıyoruz. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılıyor. Kablo hurdaları içerisindeki bakır teller nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Yerinden hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz.

  Kullanılış yerlerine göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Hurda kablo içerikli içeriği okuyun. Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, hurda enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alımında anlık fiyat listesini teklif ediyoruz. İçinde bulunan tellerin cinsine bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Dursunbey hurda kablo fiyat listesini bedelsiz gönderiyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz.

  Dursunbey Alüminyum Hurdası Alımı

  Dursunbey ilçesinin tümünde alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Sizin sayesinde her gün yenilikler üretiyoruz. Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası yapıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Sayfamızdaki Dursunbey alüminyum hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Balıkesir Dursunbey alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak Dursunbey hurdacılık firmasıyız.

  Dursunbey Hurda Sac Alımı

  Ardiye tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alan hurdacılar içindeyiz. Balıkesir Dursunbey çevresinde sac levha, hurda sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac vardır.

  Hurda Plastik Alım Satımı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Dursunbey plastik hurda alımı yapanlar içerisinden ön planda olan Dursunbey hurdacı firmasıyız. Burada bulunan Dursunbey plastik ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır.

  Balıkesir şehri Dursunbey ilçesinin tümünden abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatı sormak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alımı yapıyoruz.

  Dursunbey İkinci El Jeneratör Alanlar

  İkinci el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacıyız. Kullanılamayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacıyız için en iyi fiyatı sunmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alım satımı gerçekleştiriyoruz.

  2.el Hurda Raf

  Özellikle raflarını yenileyen toptancılardan satın aldığımız market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası içinden seçtiğimiz kullanılabilir ikinci el raf satan firmalar içerisindeyiz. Sitemizde yer alan Balıkesir Dursunbey 2.el market rafı kg fiyatını telegram grup üyelerine saat başı yollamaktayız. Raf hurdası alan yerler gönderimizi gezmek konusunda bilgi edinmenizi sağlayabilir. Raf hurdası Dursunbey fiyatları hakkında bilgi almak nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

  Dursunbey Hurda Akü Alım Satımı

  Zamanla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir. Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile kullanılabiliyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren suları ayrılabildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Aküler diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurdası alan hurdacı firma gönderisine mutlaka bir göz atabilirsiniz. Bu sebep ile depomuz gibi işletme bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir.

  Dursunbey Fabrika Bozumu

  Profesyonel şekilde fabrikaları söküyoruz. Genelde anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

  Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk. Fabrika sökümünde önce sökülecek binanın etraflıca incelenmesi gerekiyor. Dursunbey fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Uzun süredir on binlerce fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik.

  Dursunbey Hurda Fiyatları

  Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurda alırken ton fiyatlarından fazla teklifler sunuyoruz. Doğru fiyat listesine erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Dursunbey hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi an be an güncellenmektedir.

  2. El Restoran Aletleri Alımı

  Sanayi tipi restoran aletleri alıyoruz. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alınır. Depomuzda bulunan teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, aspiratör, krom küvet, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü mekap vb. lokanta tipi otel ve mutfak aletini incelemek için sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satanlar bizimle iletişim kurabilir.

  Kumaş Alanlar

  Spot dokuma kumaş hurdası, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, parça mayo kumaşı, top kumaş hurdası, parça poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. Parça kumaş hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı hurda gabardin, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Balıkesir Dursunbey çevresinde hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica, süprem kumaş hurdası alım satımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. Dursunbey kilosuyla kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Dursunbey kumaş hurdası kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız.

  Karton Hurda Alan Firmalar

  Kağıt, karton hurda alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfadaki Dursunbey hurda kağıt ton fiyatları günceldir Dursunbey kağıt hurda alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz. Piyasanın üstünde kağıt fiyatıyla kuşe kağıt, karton bardak, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alım satımı yapıyoruz. Bölgede hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle müşterilerimize normalden yüksek kâr etme avantajı veriyoruz.

  En Yakın Dursunbey Hurdacı Firma

  Dursunbey hurdacı şirketi olarak adresten hurda alım satımına devam ediyoruz. Dursunbey en yakın hurdacı hizmeti ile hurda malzeme tartmak için bulunduğunuz yere personel yolluyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Dursunbey ilçesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Dursunbey çevresinde hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz.

  Dursunbey Nikel Hurdası Alanlar

  Özellikle %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel alıyoruz. Bu yüzden hurda nikel depolanırken elden geldiğince dikkatli çalışmalıyız. Balıkesir Dursunbey nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurdaları arsenik içerir.

  Dursunbey Bina Yıkımı

  Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılacak iş yerlerinin tekrar yapılması sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken istenen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeyi satın almaktayız. Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

  Araç Hurdası Alan Yerler

  Dursunbey hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Çok yoğun olmadığımızda Dursunbey bölgesinde otomobil hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araç vergiden muafiyet alma işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen römork, parçalanmış hurda araç, zirai alet hurdası, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Dursunbey Hurdacılar Sitesi

  Geleceğe olması gerektiği gibi temiz bir Dursunbey bırakmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Dursunbey OSB hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her nevi hurdaları alıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz. Dursunbey hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamız vasıtasıyla sektöre hizmet ediyoruz.

  7/24 Hurda Alan Dursunbey Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Dursunbey hurdacı olan firmamızla gece gündüz hurda metal alıyoruz. Tam tamına on iki yıldır hurda alımı yapan firmayız. Geçip giden senelerin sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan fabrika binalarından sökülen sıfır ayarında 2. el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Ayrıca kapanan depolardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinci, harç mikseri, boya tabancası az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

  İkinci El Ev Eşyası

  2.el öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası alma işlerinde yüksek fiyatlarla ücretler yapıyoruz. Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle bizlere ait numaralarla irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Piyasadan ucuz fiyata çok temiz kullanılmış ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikteki koltuklarınız yerinden almaktayız. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için çamaşır makinası hurdası alımı yapanlar konulu yazımızı incelemelisiniz

  Klima Hurdası Alımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Dursunbey ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İkinci el klima Dursunbey çevresinde çok alımı yapılan hurdalar arasında yer almaktadır.

  Dursunbey Moloz Nakliyesi

  Demtaş Metal Geri Dönüşüm tarafından satın alınan her çeşit hurdanın iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozun taşıma işleri güvenle ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Dursunbey Belediyesi Fen işlerince daha önce belirlenen yerlere boşaltılıyor.

  Dursunbey Cam Hurdası Alımı

  Dursunbey ilçesi çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Genelde şeffaf ve renkli cam şişe, otomobil camları vs. cam hurdası tonlarca alınıyor. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvı tutabilen inorganik yumuşak olmayan maddedir.