İçeriğe geç

Germencik Hurdacı

  Aslında Germencik hurdacı işletmeleri içindeyiz. Ancak Germencik merkezinde de hizmet vermekteyiz. Aydın Germencik hurdacı firma olarak hurda alımı yapmaktayız. Germencik hurdacı firmaları içinde lideriz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Demtaş Metal firmamız ile Aydın dolaylarında hizmetimizi sürdürüyoruz. Germencik hurdacı firması olarak hurda malzemeler alıyoruz.

  Günlük Aydın Germencik hurda fiyat listesiyle hurda alımı yapmaya devam ediyoruz. Aydın Germencik etrafında geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Tonajlı hurda eşya satımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. Aydın hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Germencik genelinde olduğu gibi hurda alımı sebebiyle Germencik ilçesinin her caddesine araçlarımızı gönderiyoruz. Aydın Germencik merkezinde ikinci el eşyalar ve hurda almaktayız. Aydın hurdacı firmalar arasındaki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmeti sunmaya devam ediyor.

  Aydın Germencik Hurdacısı

  Germencik bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek sizlerin yararlanması için çalışıyoruz. Germencik hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. Germencik içerisinde benzersiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Aydın şehir merkezine bağlı hızla büyüyen ilçesi Germencik öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sadece Germencik etrafında değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Germencik hurdacı firması olarak Aydın ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda nakil araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı nedeniyle telefon numaralarımızı tuşlamalısınız.

  Germencik Hurdacı Telefon Numarası

  Germencik hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı istemek sebebiyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Aydın Germencik hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  Krom Hurdası Alımı

  Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızda yayınlanmış olan Germencik krom fiyatlarını abonelerimize güncel olarak ulaştırılmaktadır. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar gönderisini dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

  Germencik Hurda Alan Yerler

  Hurda inşaat demiri almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alanlar arasındayız. Aydın Germencik ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür sarı hurdası alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Germencik adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Hurdalarınızı hemen elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğrar. Bu nedenle hurda malzemenizin değerleri düşebilir. Zamak hurdası, hurda makina, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Tonajlı sarı ve alüminyum hurda, kablo, bakır hurda, kurşun,çinko, demir hurdası alırken yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Germencik hurda alan firmalar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız.

  Germencik Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Germencik ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel alımı için tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Sayfamızdaki Aydın Germencik alüminyum hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alanlar içerikli konuya bir göz atın Bizlere destek olanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz.

  Aydın Germencik alüminyum hurdası alan yerler içinde öncüyüz. Her türlü alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıyeten alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz.

  Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için aramanızı diliyoruz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

  Germencik Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

  Gerçeği demek gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır. Germencik ilçenin tümünde hurda sarı alıyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Sayfamızda yayımlanan Aydın Germencik hurda sarı pirinç fiyat listesi güncelliğini koruyor. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki makaleyi okuyun. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda radyatör, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır.

  Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Herkesin bildiği gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Aydın Germencik hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yerinize geliyor. Bu yüzden Germencik hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Germencik Kablo Hurda Alım Satımı

  Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile kablo hurdası alanlar için çok önemlidir. Germencik hurda kablo alan firmayız. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için piyasanın üstünde fiyatları gönderiyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık hurda kablolar, hurda fare yemez satanlar şimdi arayın.

  Genel olarak hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Özellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Germencik hurdacı arayanlar için buradayız. . Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdaları alımı amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyatlar sunuyoruz.

  Müşterilerde kolayca edinilebilen 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Germencik genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan telin türüne bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Germencik ttr kablo hurdası kilo fiyatını arzu edene her gün ulaştırmaktayız. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Germencik hurdacısı Demtaş Metal genellikle iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Sitemizdeki kablo alan hurdacı makaleyi okuyabilirsiniz.

  Germencik Çinko Hurda Alımı

  Bu sayfadaki Germencik çinko levha ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yollanmaktadır. Hurda çinko alan yerler paylaşımını okumak iyi gelecektir. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Germencik çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Germencik Bakır Hurda Alan Hurdacı

  Germencik bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

  Bakır hurdası alan Germencik hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Germencik içerisinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Sayfamızdaki Germencik bakır kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Aydın Germencik bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı sayfamızda daha detaylı bilgi var.

  Germencik Hurda Demir Alanlar

  Anlık demir hurda fiyatları istemek nedeni ile fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alanlar linkine tıklayınız. Hurda demir, yeryüzünde en fazla alınıp satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Germencik ekstra demir hurdası fiyat listesini günlük gönderiyoruz.

  Germencik çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar makalemizi okusanız şahane olur. Demtaş Metal Germencik bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her tür demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alımı yapılır.

  Germencik Hurda Kurşun Alan Yerler

  Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası alıyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler içerisinde olduğu bilinmektedir. Germencik kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Germencik çatı minare kurşunu fiyat listesini abonelerimize bedelsiz yollanmaktadır. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alan hurdacı firmalar konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

  Sac Hurdası Alımı

  Bağ kulübesi çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Sac hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. Aydın Germencik çevresinde sac levha, sac varil hurda, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile. Şu anda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır.

  2. El Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi 2.el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içinde en iyi firmayız. Jeneratör hurdası alıyoruz.

  En Yakın Germencik Hurdacı Telefon Numarası

  Germencik en yakın hurdacı firma ismiyle her nevi hurda ticareti sebebi ile ayağınıza gelmekteyiz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Germencik ilçesinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Germencik çevresinde her cins hurda malzeme satımı gerçekleştiriyoruz. Germencik hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinden her türlü hurda alım ve satım hizmeti vermekteyiz.

  Kağıt Hurda Alım Satımı

  Hurda karton almaktayız. Sitemizdeki Germencik hurda kağıt kilo fiyatı günceldir İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen sayesinde satıcıya daha yüksek kazanç etme şansı iletiyoruz. Germencik Aydın kağıt hurdası alan hurdacılar içerisindeki şirketimiz ile çalışarak hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatı talep edebilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  Germencik Hurda Raf Alanlar

  Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle kapatılan iş yerleri tarafından satışa çıkarılan orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, mağaza rafı hurdaları, demir raflar içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir 2.el market rafı satan hurdacılar içerisindeyiz. Buradaki Germencik hurda çelik raf kg fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Raf hurdası fiyatı yazımıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Raf hurdası Germencik fiyatları öğrenmek amacıyla cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

  Germencik Plastik Hurda Alım Satımı

  Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En güncel fiyatla pet şişe, hurda naylon poşet, hurda mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, kırkambar plastik almaktayız.

  Germencik hurda plastik alımı yapanlar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Germencik plastik fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. Aydın ile Germencik ilçesinin tamamından hurda abs plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda alım satımı için telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

  Anlık Güncel Germencik Hurda Fiyatları

  En doğru hurda kilo fiyatına erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Germencik hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı çabucak güncelleniyor. Hurda demir fiyatları içerikli yazıya göz gezdirebilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurda ticareti yaparken öteki firmalardan fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

  Araç Hurdası Alanlar

  Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Germencik hizmet ediyoruz. Ama hurda araç evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda vagon, ağır hasarlı araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası alımı yapıyoruz. İşten fırsat oldukça Germencik çevresinde hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Açık Germencik Hurdacı Firma

  Yılların sağladığı kurumsallık vasıtası ile çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Germencik hurdacı dükkânımız yardımıyla gece gündüz geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz. Bin dokuz yüz doksan sekiz yılından bu zamana hurdacılıkla sizlere hizmet veriyoruz.

  2.el Kafe ve Lokanta Aletleri Alan Hurdacı Firma

  Endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı alınır. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, bakır davlumbaz, krom dinlendirici vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek için sizleri depomuza davet ediyoruz. 2. El tabak kurulama makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

  Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Aydın Germencik bölgesinde hurda parça kumaş alım satımı yapmaktayız. Germencik bölgesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımında adresinize geliyoruz. Kilosuyla parça nevresim kumaşı, parça kumaş hurda, poplin kumaş, mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş alımında piyasadan yüksek ödeme yapılır.

  Kilosuyla hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş, örme kumaş, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı alımı için firmamızı zaman kaybetmeden arayınız. Aydın Germencik kilo ile hurda kumaş alan firmalar içerisinde en doğru fiyatı veriyoruz. Sayfamızda yayımlanan Aydın Germencik hurda kumaş fiyatları güncelliğini korumaktadır.

  Germencik Bina Yıkımı

  Yukarıdaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülmüş laminant parkeler, sökülen çelik kapılar, pimapen hurdası gibi her cinsten hurdaları satın almaktayız. Yıkımlarda gerekli tedbir önlemleri Çıkacak hurdalar bina yıkımı yapmaktayız. Germencik kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş ev ve işyerlerinin istenildiği biçimde inşaatının yapılması amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

  Germencik Akü Hurdası Alan Yerler

  Zamanla ömrünü tamamlamış haline düşen aküye akü hurdası diyoruz. Akü barındırdığı kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan cihazdır. Akü hurda alanlar gönderimize göz atabilirsiniz. Dolayısıyla şirketimiz ve benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyacı sebebi ile bulunuyor.

  Germencik Fabrika Sökümü

  İlk önce yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı biçimde gezilmesi gerekmektedir. Sektöre başladığımızdan bu yana binlerce fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı konumdayız. Güvenilir bir şekilde fabrikaların sökümlerini gerçekleştiriyoruz.

  Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında başarılı konumdayız. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Germencik fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında boya tabancası, alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Bunun ile birlikte kapatılan şirketlerden satın almış olduğumuz Germencik yakınlarında yıkılmış market binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda 2. el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

  Germencik Nikel Hurda Alım Satımı

  Nikel hurdası zehirlidir. Aydın ile Germencik nikel hurdaları alıyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları depolanırken çok hassasiyet ile davranmalıyız. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 ile %99 şablon nikel alımı yapıyoruz.

  İkinci El Eşya

  Makul fiyata yeni, 2. el kanepeler satabilirsiniz. Kısa süreliğine kullanılmış 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle telefonumuzu arayabilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası temin edilir. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki kanepe ve koltuklarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi verilmektedir. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı konulu makalesini gezebilirsiniz

  Klima Hurdası Alan Hurdacı

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Germencik ilçesinde çok alınan hurdalar arasındadır. İkinci el kombi alan firmalar içerisindeyiz. Germencik ilçesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

  Germencik Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşınma işi itinayla yapılmaktadır. Yıkım molozları Germencik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce belirlenen yerlere boşaltılıyor. Germencik hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyanın şirketimize ait depolama alanına taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

  Germencik Hurdacı Sitesi

  Germencik oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Daha çok yaşanabilir bir Aydın Germencik yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Yalnızca bu cins malzemelerinizin alım satımını yapıyor değiliz. Germencik hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içindeki tesisimiziz yardımıyla hurda geri dönüşüm işleriyle bu sektörde liderlik etmekteyiz.