İçeriğe geç

Eleşkirt Hurdacı Hurda Fiyatları

  Normalde Eleşkirt hurdacı firmaları içindeyiz. Lakin Eleşkirt merkezinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Eleşkirt merkezi etrafında 2.el ofis mobilyaları ve hurda alımında peşin ödemeler yapmaktayız. Demtaş Metal ismiyle Eleşkirt merkez her caddesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Eleşkirt hurda fiyatlandırmayla hurda alımı hizmeti veriyoruz.

  Hurdacı firması olarak hurda malzeme en iyi fiyatlarla almaktayız. Miktarı yüksek hurda alımlarına özel yüksek fiyat uyguluyoruz. Ağrı hurdacı firmalar içindeyiz. Eleşkirt hurdacı firmalar arasında öncüyüz.

  Eleşkirt meydanda uzun süredir yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz. Eleşkirt merkez hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Ağrı hurdacı firma olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Eleşkirt meydanının etrafında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Her türlü hurda alımında profesyoneliz.

  Eleşkirt Hurdacıları

  Eleşkirt bölgesinde faaliyet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin ve bizlerin geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her türlü hurda satışı yapmak sebebiyle firmamızı cep telefonunuza ekleyebilirsiniz. Eleşkirt hurdacı olarak Ağrı genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için müsait hurda nakil ekiplerimizi göndermeyi sürdürmekteyiz. Eleşkirt hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. Ağrı Eleşkirt bölgesinde yep yeni anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ağrı merkezinin eşsiz ilçesi Eleşkirt 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sadece Ağrı Eleşkirt ilçesinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

  Eleşkirt Hurdacı Numarası

  Eleşkirt adresten her tür hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetleri sunduğumuz bölgeler arasında yer alır. Ağrı Eleşkirt hurdacı telefonu bu sayfanın içinde kolayca arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Zaman kaybetmeden arayarak anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeniyle cep telefonumuzu aramalısınız.

  Hurda Sac Alımı

  Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Ağrı Eleşkirt ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru, satışı yapmak nedeniyle arayabilirsiniz.

  Eleşkirt Hurda Bakır Alanlar

  Buradaki Eleşkirt yanık bakır hurdası fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Ağrı Eleşkirt bakır hurda alan yerler arasındayız. Eleşkirt bakır hurda kilo fiyatı için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alıyoruz.

  Eleşkirt genelinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Eleşkirt hurdacı telefonunu hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır alan hurdacılar bölümünde daha geniş bilgi var.

  Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

  Eleşkirt Ağrı hurda kurşun alımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler içindedir. Sayfamızdaki Eleşkirt çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatı güncellendi. Kurşun kullanılmakta olan madendir. Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen metal kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Hurda kurşun alan yerler sayfasının olduğu linke tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda fiyat listesi edinmek amacıyla bizi aramanız yeterli olacaktır.

  Eleşkirt Hurda Alım Satımı

  Ağrı Eleşkirt hurdacı firma olan Demtaş Metal hurdacılık her çeşit hurda atık alıyor. Eleşkirt yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdanızı şimdi satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın değerini düşürmektedir.

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi ilke edindik. Tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarında fiyatlar sunuyoruz. Eleşkirt hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız.

  Hurda antimon zamak, torna artığı, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda raf alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

  Eleşkirt Çinko Hurdası Alanlar

  Eleşkirt ve çevresinde hurda çinko alıyoruz. Buradaki Ağrı Eleşkirt hurda çinko levha ton fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yollamaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı paylaşımımızı okumak hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Eleşkirt Krom Hurda Alım Satımı

  Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Ağrı Eleşkirt hurda krom ton fiyatı biraz önce güncellendi. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatı bölümünün linkine tıklayın. Gayet sert yapısı gereği zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz.

  Eleşkirt Hurda Sarı Pirinç Alanlar

  Eleşkirt hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapıyor. Bu sayfadaki Ağrı Eleşkirt sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Daha güncel sitemizdeki hurda sarı yazıyı inceleyebilirsiniz. Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda cinsi bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

  Eleşkirt ilçesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metaline yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Hurdacı firmamız bu çeşitlerin yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında öncülük etmektedir. Bu sebeple Eleşkirt sarı hurdası alımı alan hurdacıyız. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri sıkça bulunur.

  Eleşkirt Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

  Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek ticareti için arayın. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan firmayız.

  Burada yer alan Ağrı Eleşkirt alüminyum hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli yenilikler üretiyoruz. Eleşkirt ilçesinin tamamında alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı sizin yanınızda gerçekleştiriyoruz.

  Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefonunuzu istiyoruz. Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Ağrı Eleşkirt hurda alüminyum alan yerler arasındayız.

  Eleşkirt Hurda Demir Alım Satımı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı gönderimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Eleşkirt ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Demtaş Metal Ağrı Eleşkirt bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

  Güncel anlık demir hurdası fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, dünyada çokça bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Eleşkirt ekstra demir hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

  Eleşkirt Hurda Kablo Alımı

  Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Eleşkirt hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar telindeki bakır oranı sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için kıymetlidir. Hurda kablo alan yerler başlıklı içeriği okuyun. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Bu sayfadaki Ağrı Eleşkirt fare yemez kablo kg fiyatını whatsapp grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz.

  Fakat tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablolar, enya kablolar alım satımı yaparken en güzel fiyat teklifini teklif ediyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, enya kablo hurdası, tek damar hurda kablo almaktayız. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

  Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar şimdi arayın. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyatlar sunuyoruz.

  Genelde alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablo, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Ek olarak hurda fare yemez kablolar alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Etrafta bolca bulunan Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alımında değerini elden ödüyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle yalnızca hurda alımında hizmet vermiyoruz.

  Ağrı Eleşkirt genelinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Ağrı Eleşkirt hurdacısı Demtaş Metal özellikle hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Eleşkirt ilçesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz.

  Eleşkirt Plastik Hurda Alımı

  Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Eleşkirt plastik hurda alımı yapanlar arasında olan Eleşkirt hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Ağrı Eleşkirt naylon hurdası fiyat listesini arzu edene güncel olarak ulaştırılmaktadır Ağrı ile Eleşkirt ilçesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurdası satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatla hurda pet şişe, hurda poşet, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

  Eleşkirt Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alan yerler içindeyiz. Eleşkirt Ağrı kağıt hurda alan hurdacılar içindeki şirketimiz verdiği hizmetler sayesinde matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı, koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz. Eleşkirt kağıt hurdası alım satımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sayfamızda bulunan Eleşkirt karton hurdası kilo fiyatını talep edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız Bölgede beyaz kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile hurda satıcılarına değerinden yüksek kazanma olanağı sunuyoruz.

  Eleşkirt Akü Hurdası Alanlar

  Akü başka deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Arabalarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle bulunur.

  Akü içinde bulunan kurşunlu sıvı nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Akü hurdası alımı bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısı ile depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan depolar sulu akü ve kuru akü alan tesisler içindedir. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü denir.

  Eleşkirt Bina Yıkımı

  Ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Çok önce fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken apartmanların en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları gibi tüm hurdaları değerinde satın alıyoruz. Yıkım esnasında önem verilen iş güvenliği önlemleri

  Eleşkirt Fabrika Sökümü

  İnsanların söylediği biçimde kolay olmamıştır. Güvenlice fabrikaları söküyoruz. Evvela sökülecek üretim yerinin detaylı şekilde gezilmesi gerekir. Eleşkirt fabrika sökümü yapıyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde ünlü olduk. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalesini başarılı şekilde yerine getirdik.

  Eleşkirt İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, boya makinesi, alçı makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda mevcuttur. Yıkılan öğrenci yurdu vb. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencereler alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte malesef işi bırakan nalburlardan satın aldığımız

  İkinci El Cafe Aletleri Alanlar

  Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, krom küvet, dinlendirici, restoran tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla sizi işyerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak ısıtma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel restaurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  Hurda Kumaş Alımı

  Kilosuyla mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda için peşin ödeme yapılır. Hurda parça kumaş alımı yapılır. Toptan hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satmak için firmamızı zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Ağrı Eleşkirt bölgesinin tamamında jesica kumaş, hurda şifon, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alımlarında adresinize geliyoruz. Ağrı Eleşkirt kilo ile tartarak hurda kumaş alan yerler içerisinde en iyi fiyatı vermekteyiz. Bu sayfadaki Eleşkirt hurda kumaş ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Eleşkirt Hurda Cam Alım Satımı

  Eleşkirt genelinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Bu dönemde şeffaf meyve suyu şişesi, araç camları vs. cam hurdası yüklü miktarda bulunabilmekte. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı madde geçirmeyen amorf yumuşak olmayan maddedir.

  Eleşkirt Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Özellikle turbo nikel, anot nikel, %99 nikel şablon , %95 nikel şablon alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken elden geldiğince özen ile davranılmalıdır. Nikel hurda zehirlidir. Ağrı ve Eleşkirt nikel hurdaları alıyoruz.

  Eleşkirt Hurdacı Sitesi

  Eleşkirt organize sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Eleşkirt hurdacılar sitesi 2. blok içinde bulunan hurdacı tesisimizle hurda malzeme alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Olması gerektiği gibi iyi bir Eleşkirt yaratmak için yılmadan çalışıyoruz. Sadece bu türlerdeki eşyaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz.

  2.el Raf Hurdası

  Genelde iflas eden pastaneler tarafından hurdaya ayrılan reyonlar, market rafları, hurda çelik raflar, mağaza rafları, demir raf hurdaları arasından seçilen hala kullanılabilir 2.el raf satıyoruz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Buradaki Eleşkirt raf hurdası fiyatları anlık güncellenmektedir. Hurda raf alanlar bölümümüze bir göz atabilirsiniz. Hurda raf Eleşkirt satın almak amacıyla mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

  Hurda Klima Alımı

  Eleşkirt etrafında hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Klima Eleşkirt bölgesinde en çok alımı yapılan hurdalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Eleşkirt Moloz Döküm Yerleri

  Yıkım molozu Eleşkirt Belediyesi tarafından daha önceden planlanan yerlere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize göre yıkım molozunun taşınması itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurda eşyanın işyerimizi taşıma işleri bedelsiz yapılıyor.

  En Yakın Eleşkirt Hurdacı Telefon Numarası

  Eleşkirt en yakın hurdacı firma servisi ile hurda alıp satarken yerinize güvenilir ekip yolluyoruz. Demtaş Metal şirketimizle Eleşkirt etrafında hurda alımı yapmaktayız. Bu yöntemle size en yakın hurda alanlar Eleşkirt ilçesinde servis ediyoruz. Eleşkirt hurdacı firma istihdamındaki personelimizle kapınızdan hurda alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Eleşkirt Hurdacı Firması

  Geçip giden yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bildiğiniz gibi 35 yıldan beri hurda alım satım yapmaktayız. 7/24 açık Eleşkirt hurdacı firması olan şirketimiz ile günün her saatinde işimizin başındayız.

  Eleşkirt Hurda Jeneratör Satanlar

  2. el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alıyoruz. Her türde titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz.

  Eleşkirt Beyaz Eşya Hurdası

  Çok ucuz fiyata az kullanılmış ve ikinci el salon tk. satın alabilirsiniz. Az kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu bulunmaktadır. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satılabilecek bir temizliğe sahip mobilyalarınızı dilediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için hurda buzdolabı fiyatı başlıklı yazımızı ziyaret ediniz Yeni gibi 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi almak amacıyla telefon numaraları aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Eleşkirt Anlık Hurda Fiyatları

  Doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir. Eleşkirt hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı anlık değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alımında borsasından yüksek fiyatlandırmalar uyguluyoruz.

  Eleşkirt Hurda Otomobil Alanlar

  Bazı dönemlerde Eleşkirt yakınlarında hurda araba alıyoruz. Eleşkirt hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evrak işi olmayan çekme belgeli araba hurdası, yük vagonu, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, hurda motor için dilediğiniz an arayabilirsiniz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Ancak hurda araç vergiden düşürme işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.