İçeriğe geç

Hamur Hurdacı

  Ağrı Hamur genelinde yaptığımız gibi hurda almak amacıyla bulunduğunuz yere geliriz. Anlık Ağrı Hamur hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Hamur merkezinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları kıymetinin üstünde alıyoruz.

  Hamur hurdacı depoları arasında lider konumdayız. Ağrı Hamur hurdacı olarak hurda eşyaları nakit almaktayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz.

  Ağrı Hamur merkezindeki Hamur merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Ağrı hurdacı firmalar içindeki firmamız Demtaş Metal hurdacılık hizmetlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. Ağrı Hamur merkezinin yakınlarında hurda metal dönüşümü yapan tesisimiz var. Miktarı yüksek hurda satımlarında yüksek fiyat sunuyoruz. Ağrı hurdacısı firmalar arasındayız. Normalde Hamur hurdacı firmasıyız. Ancak Hamur merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Demtaş Metal olarak Hamur bölgesinde hurda alıyoruz.

  Hamur Hurdacısı

  Hamur merkez mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğramış olan metalleri eriterek insanlığın geleceğine yatırım yapıyoruz. Hamur hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. Hamur bölgesinde yep yeni bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Ağrı şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Hamur 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf Hamur bölgesinde değil, bütün şehirlerde hizmet veriyoruz. Hamur hurdacısı olarak Ağrı bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın yüklenmesi için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda satışı için mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

  Hamur Hurdacı Numarası

  Ağrı Hamur hurdacılık hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Ağrı Hamur hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız gereklidir. Hemen arayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

  Hamur Sac Hurda Alanlar

  Ağrı Hamur etrafında hurda sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edebilirsiniz. Hali hazırda bir tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurda var. Hurda sac alımı yapanlar içerisindeyiz. Depo çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

  Hamur Bakır Hurda Alanlar

  Hamur hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hamur içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Hamur soyma bakır hurdası ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Ağrı Hamur bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız.

  Bakır hurdası alan Hamur hurdacı telefonunu kolayca arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır konumuzda geniş bilgi var. antigron kırma granür bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapılır.

  Hamur Kurşun Hurda Alımı

  Cevher halindeki metal kurşun mavimsi renktedir. Hurda kurşun alımı yazımıza bir göz atmalısınız. Minare kurşunu hurda, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk satmak nedeni ile internet sayfamızdaki firmamızın numarasını arayıp irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Hamur hurda kurşun için yüksek fiyatları sunduğumuz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Ağrı Hamur çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Metal kurşun kullanılmakta olan madendir.

  Hamur Hurda Alımı

  Hamur yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurda metalin kıymetinin inmesine sebep olmaktadır. Antimon zamak hurdası, hurda makina, çelik hurda, hurda kalay alan Hamur hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, hurda çinko, alüminyum hurdası, bakır, kablo hurdası ve sarı hurdası alımı yaparken Hamur hurdacılarının üstünde fiyat teklifleri sunuyoruz. Hamur hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öne geçiyoruz. Hamur ilçesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal hurdacılık her tür hurda alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaç edindik.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Ağrı, Hamur çevresinde hurda çinko alıyoruz. Sayfamızdaki Hamur nikel hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurda fiyatı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için bizimle irtibata geçin.

  Hamur Hurda Krom Alım Satımı

  Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Çok sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz oluşur. Buradaki Hamur krom tank hurdası kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

  Hamur Sarı Hurda Alan Yerler

  Hamur ilçesinin tamamında sarı hurda alıyoruz. Demtaş Metal firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde liderdir. Pirinç metallerin hurdalarına bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı hurda denilmektedir. Bu neden ile Hamur hurda sarı alan yerler arasındayız.

  Ağrı Hamur hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yapıyor. Sitemizdeki Hamur sarı pirinç hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile her hafta paylaşıyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki konuyu inceleyin. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri bulunabilir. Bu işi yapanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Aslında sarı hurda ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır.

  Hamur Hurda Alüminyum Alımı

  Ağrı Hamur alüminyum hurda alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapılır. Ayrıyeten alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurda satmak için iletişime geçebilirsiniz. Şirketimize verdiğiniz destek sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Sitemizdeki Hamur hurda alüminyum kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Her çeşit alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Bize hurda satanların destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Hamur ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak Hamur hurdacısıyız. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için telefonunuzu istiyoruz.

  Hamur Demir Hurdası Alımı

  Bildiğiniz üzere her çeşit demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alırız. Demir, Hamur ilçe genelinde çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Sayfamızda yayımlanan Ağrı Hamur demir kg fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz.

  Hamur etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı bağlantısına tıklayınız.

  Güncel anlık demir hurda fiyat listesi edinmek amacı ile firmamıza ulaşın. Demir hurdası alım satımı makalemizi dolaşmak iyi gelecektir. Firmamız Hamur genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

  Hamur Hurda Kablo Alanlar

  Hurda kablo alan hurdacı hakkında paylaşılmış konuyu ziyaret edin. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez elinde olanlar bizi arayabilir.

  Genel olarak hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri bulunur. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz.

  İçindeki tellerin madenine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Bu sitede yayımlanan Ağrı Hamur bakır kablo kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Lakin hurda enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı gönderiyoruz. Hamur ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Ağrı Hamur ilçesinin tüm sokaklarından TTR kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alım satımında liderlik yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için önem teşkil eder.

  Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alımında ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Hamur hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Her yerden hurda antigron kablo, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Etrafta sıklıkla bulunan 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Hamur hurdacı arayanlar için buradayız.

  Plastik Hurda Alan Hurdacılar

  Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Hamur hurda plastik alan yerler içerisinden ön planda olan Hamur hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Ağrı Hamur plastik hurdası fiyat listesini telegram hattımızda paylaşıyoruz Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Ağrı ve Hamur bölgesinin tamamından polipropilen moblen, hurda abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En iyi fiyata pet şişe, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda alıyoruz.

  Hamur Kağıt Hurdası Alımı

  Hamur hurda kağıt alanlar içerisindeki iş yerimiz hizmetleriyle toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli fiyatları isteyebilirsiniz. İlçede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra müşkülpesentle hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kazanç elde etme imkanı yöneltiyoruz. Karton, kağıt hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Bu yazdıda yer almakta olan Hamur hurda kağıt kg fiyatını talep edenlere bedelsiz göndermekteyiz Yüksek fiyatlarla karton bardak hurdası, kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, peçete hurdası alım satımı yapan depolar içindeyiz.

  Hamur Hurda Akü Alanlar

  Hurda akü içerdiği kurşunlu akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alanlar konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayınız. Bu yüzden Hamur hurdacı gibi işletme bünyesinde geri dönüşüm atölyesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Motosikletlerde enerji ihtiyacı amacıyla bulunmaktadır. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz aküye hurda akü deniliyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır.

  Hamur Bina Yıkımı

  Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda kapı pencere, çıkma pimapen ve benzeri tüm hurda malzemeleri alıyoruz. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

  Hamur Fabrika Bozumu

  Başlamadan önce yıkımı yapılacak mülkün incelikle dolaşılması gerekir. Ağrı Hamur fabrika sökümü işi konusunda tecrübeliyiz. Uzun yıllardır binlerce fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde nam saldık. Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay değildir.

  Hamur 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bunun ile birlikte kapanan depolardan aldığımız Yıkılmış iş yeri binalarından sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolapları, pimapenler alıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç karıştırma makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood bulunur.

  İkinci El Cafe Ekipmanı Alımı

  Endüstriyel restaurant mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Temiz durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. 2.el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizimle irtibata geçebilir.

  Hurda Kumaş Alım Satımı

  Parti malı poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alım satımında peşin para ödeme yapmaktayız. Hamur bölgesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, hurda kot kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki numarayı vakit geçirmeden aramalısınız. Ağrı Hamur bölgesinin her mahallesinde hurda şifon kumaşı, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, hurda jesica alımlarında yerinize geliyoruz. Hamur kilosu ile kumaş hurdası alanlar arasında en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Sitemizdeki Hamur kumaş hurdası fiyatları güncellenmiştir.

  Hurda Cam Kırığı Alanlar

  Son zamanlarda rengarenk sökülmüş araba camı, şişesi şekillerinde hurda camlar bulunuyor. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvıları tutabilen inorganik amorf yumuşak olmayan malzemelerin adıdır. Hamur yakınlarında hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Nikel Hurda Alımı

  Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. Özellikle turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurdalar – %99 nikel şablon alım satımında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet dikkatle çalışmalıyız. Ağrı Hamur nikel hurda alım satımı yapıyoruz.

  Hamur Hurdacı Sitesi

  Yarınlara yaşanılır bir Ağrı Hamur yaratmak için çok çalışıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın ticaretini yapıyor değiliz. Hamur OSB hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Hamur hurdacılar sitesi içerisindeki hurda dükkanımızla geri dönüşümde hizmet ediyoruz.

  Hamur İkinci El Hurda Raf

  Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızda bulunan Ağrı Hamur ikindi el raf hurdası fiyatlarını arzu edenlere günlük yollamaktayız. Hurda raf alanlar raf hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Hamur ikinci el hurda raf alım satımı nedeni ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan depolardan aldığımız mağaza raf hurdası, hurda çelik raf, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar içlerinden seçilen kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. 2.el Klima Hamur bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. Bozuk hurda kombi alanlar arasındayız. Hamur çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun.

  Hamur Moloz Dökümü

  Demtaş Metal tarafından satın alınan her çeşit hurda eşyanın depomuza yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Hamur Belediyesi tarafından daha önceden planlanan arazilere boşaltılıyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliyesi titizlikle yapılmaktadır.

  En Yakın Hamur Hurdacı Numarası

  Hamur hurdacı bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden hurda alım hizmetimiz var. Demtaş Metal hurdacılık olarak Hamur ilçesinin her yerinde hurda almaktayız. Bu biçimde size en yakın hurdacı firma Hamur genelinde servisler veriyoruz. En yakın Hamur hurdacı firması adıyla her tür hurda malzeme alıp satarken yerinize deneyimli çalışanlarımızı yolluyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Hamur Hurdacı

  7/24 Hamur hurdacı olarak günün her saatinde işimizin başındayız. Yılların kazandırdığı tecrübeyle araç gereç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Neredeyse 38 yıldan bu yana geri dönüşüm yapıyoruz.

  2. El Jeneratör Alım Satımı

  Sanayi tipi yıpranmamış ikinci el jeneratör satışı için buradayız. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz.

  Hamur 2.el Ev Eşyası

  Titiz kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi evinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alan hurdacılar hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan yazımızı ziyaret edin Hamur çevresinin her yerinden titiz şekilde kullanılan ve 2. el mobilya alabilirsiniz. Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, set üstü ocak, mutfak gereçleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı sormak için cep telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, patron masaları alınır satılır.

  Hamur Hurda Fiyatları

  Hamur hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatı an be an değişmekte. Daha geniş sayfamızda bir kaç gün önce paylaşılmış hurda fiyatları metine bir göz atın Güncel kilo fiyatına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız yeterlidir. Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımlarında pazar fiyatlarından fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz.

  Hamur Hurda Araç Alanlar

  Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Hamur hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Lakin hurda araç trafikten düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, yük vagonu, trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, motor hurdası alımı yapıyoruz. Bazı dönemlerde Hamur etrafında hurda araba alıyoruz.