İçeriğe geç

Erdek Hurdacı Firması

  Erdek hurdacı işletmeleri içerisinde lideriz. Balıkesir Erdek merkezinde 2.el ofis mobilyası ve hurda eşyalar almaktayız. Erdek meydanında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda alımı için ekiplerimizi göndermekteyiz. Erdek merkez hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Balıkesir hurdacıları içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm övgülerinizi kazanmaya devam ediyor.

  Güncel Balıkesir Erdek hurda fiyatları ile alım satım yapmaktayız. Normalde Erdek hurdacı firmalar içerisindeyiz. Lakin Balıkesir Erdek merkezinde de hizmet veriyoruz. Erdek meydanında etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız.

  Balıkesir Erdek hurdacı olarak hurdalarınızı almaktayız. Demtaş Metal Geri Dönüşüm olarak Erdek merkeze yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. Her türlü hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Tonajlı demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Balıkesir hurdacısı firmalar içindeyiz.

  Erdek Hurdacıları

  Erdek hurdacısı olarak Balıkesir ilçelerinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür kablo hurdası satmak sebebiyle hatlarımızı arayabilirsiniz. Erdek merkez mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Metalleri eriterek sizin ve bizim faydalanması için çalışıyoruz. Erdek hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Balıkesir Erdek bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Balıkesir merkezinin sempatik ilçesi Erdek daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Erdek ilçesinde değil, tüm bölgelerde hizmet veriyoruz.

  Erdek Hurdacı Telefonu

  Erdek yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayın en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları nakite döndürebilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeni ile sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Erdek hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Erdek Hurda Krom Alımı

  Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

  Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Erdek krom fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımızı gezmek öğrenmenizi sağlar.

  Hurda Demir Alanlar

  Unutmayın ki her türde demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bağlantısına tıklamalısınız. Firmamız Erdek bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor. Erdek çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

  Güncel anlık hurda demir fiyat listesi edinmek için Erdek hurdacı firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla alınıp satılan madenler içindedir. Buradaki Erdek demir hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

  Çinko Hurdası Alanlar

  Erdek ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Erdek çatı söküm çinkosu fiyatlarını her gün yollamaktayız. Hurda çinko alan yerler sayfamıza göz atmalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz.

  Erdek Pirinç Sarı Hurda Alan Firma

  Erdek genelinde hurda sarı alıyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda alım satımında piyasaya hakimdir. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Erdek hurdacı depomuz her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

  Bu nedenle Erdek hurda sarı ticareti yapıyoruz. Gerçeği demek gerekir ise hurda sarı adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Pirinç metali mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda deniliyor. Buradaki Balıkesir Erdek pirinç sarı fiyatlarını grubumuza üye olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Hurda sarı alan yerler konulu makaleyi inceleyebilirsiniz. Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı musluk, vana çeşitleri bulunabiliyor.

  Erdek Kurşun Hurda Alımı

  Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alırız. Metal kurşunun en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renklidir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımımızı ziyaret etmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Erdek kurşun hurda aldığımız ilçelerden biridir. Buradaki Erdek kurşun hurda kg fiyatını arzu edene her gün gönderilmektedir.

  Erdek Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurdası alıyoruz. Hali hazırda sıfırdan farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Balıkesir Erdek etrafında hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek için iletişim kurabilirsiniz. Ardiye çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Erdek Kablo Hurdası Alımı

  Etrafta sıklıkla toplanlanan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken anında peşin para ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Erdek hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . İçerisindeki tellerin madenine göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Erdek hurda bakır kablo kg fiyatını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz. İlaveten hurda alüminyum kablo, çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletken olarak elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Erdek hurdacı firması olarak her çeşit antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Balıkesir Erdek hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında uzmanız. Kapıdan antigron kablo hurdası, tek damar kablo hurdası alıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz. Balıkesir Erdek ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar arasındayız.

  Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden pahalı teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurdacı firmalar için kıymetlidir. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, hava kablosu, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

  Bunun yanı sıra tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alım satımı sırasında en güncel fiyatları gönderiyoruz. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli metini ziyaret edin.

  Erdek Hurda Bakır Alan Firmalar

  Erdek içinde bakır hurda alıyoruz. Erdek hurda bakır fiyatları için operatörlerimizi arayabilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır.

  Buradaki Erdek bakır ton fiyatları güncelliğini koruyor. Balıkesir Erdek bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler konumuzda detaylı bilgi var. Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alan firmayız. Hurda bakır alan Erdek hurdacı şirketimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

  Erdek Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Sitemizdeki Erdek alüminyum kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda alüminyum alan yerler konulu makaleyi inceleyebilirsiniz Ayrıca hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu yapmaktayız. Erdek ilçesinin tamamında hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurdası alımında tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Adresten alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonlarınızı istiyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Balıkesir Erdek alüminyum hurda alan yerler arasında fark yaratıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız. Müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan firmayız.

  Erdek Hurda Alanlar

  Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, kablo, bakır hurdası, hurda kurşun,hurda çinko, demir hurda aldığımızda Erdek hurdacısından daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Erdek hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Balıkesir Erdek ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Demtaş Metal Geri Dönüşüm her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda paslanmaz almak için yerinize gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı istiyoruz. Erdek kapıdan hurda alımı yapılan semtler içerisindedir. Zararı önlemek amacı ile biriktirdiğiniz hurdaları hiç zaman harcamadan satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas ettiğinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın değerinin inmesine sebep olmaktadır.

  Erdek Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Erdek bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Klima hurdası Erdek bölgesinde en çok alınıp satılan hurda eşyalar arasındadır. 2. El Kombi alanlar içerisindeyiz.

  Erdek Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması güvenli bir şekilde yapılır. Firmamız tarafından alınan her cins hurdanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılıyor. Molozlar Erdek Belediyesi tarafından daha önceden planlanan arazilere taşınıyor.

  Erdek Nikel Hurdası Alan En Yakın Firma

  İlçe genelinde turbo nikel hurdası, %99 şablon nikel hurdalar ve %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alımında en doğru fiyatı sunuyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Bu yüzden nikel hurdalar depolanırken elimizden geldiğince hassasiyetle hareket edilmelidir. Erdek hurda nikel alıyoruz.

  Erdek Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yukarıda fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. her türden hurdanızı satın almaktayız. Yıkımda gerekli tüm önlemler Erdek kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin kısmen yıkılmış evlerin istendiği bir şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz.

  Erdek Hurdacı Sitesi

  Erdek OSB hurdacıları içerisindeyiz. Hurda metal alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Şimdiki halinden yaşanabilir bir Balıkesir ve olması gerektiği gibi güzel Erdek yaratmak için çok çalışıyoruz. Erdek hurdacılar sitesindeki hurdacı dükkanımızın iş birliğiyle hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sadece bu hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

  Cam Hurdası Alanlar

  Erdek çevresinde hurda cam alan yerler arasında bulunuyoruz. Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvıları tutan organik olmayan katı maddelerin adıdır. Günümüzde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, oto camı benzeri cam hurda cinsleri tonlarca eritiliyor.

  Araba Hurdası Alanlar

  Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak isteriz. Erdek hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Erdek bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda araba, vagon hurdası, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

  Erdek 2.el Mutfak Malzemeleri Alanlar

  Sanayi tipi 2. El restoran mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, restorant tipi kuzine, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, krom yemek dilendiricileri ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz amacıyla alıcıları ardiyelerimize davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alıyoruz.

  Erdek Hurda Kumaş Alım Satımı

  Kilosuyla nevresim kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, atletlik kumaş, spot kumaş alıp satmaktayız. Erdek bölgesinde hurda kumaş firesi alım satımı yapmaktayız. Kiloyla parça kot kumaşı hurdası, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş, hurda örme satmak için bu sayfadaki numaraları zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Erdek ilçesinde hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, hurda jesica alım satımında yerinize gelmekteyiz. Balıkesir Erdek kilosu ile kumaş hurda alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki Erdek hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız.

  Anlık Erdek Hurda Fiyatları

  Erdek hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları saat başı değişmektedir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan daha fazla ton fiyatları ödüyoruz. Güncel hurda fiyatları başlıklı metine göz atın En doğru fiyata ulaşabilmek için bize ulaşmanız yeterlidir.

  Erdek 2.el Raf Hurdası

  Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla batan şarküteriler tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi ikinci el raf hurdası satan hurdacılar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Balıkesir Erdek 2.el raf kilo fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Raf hurdası alanlar paylaşımımıza göz atmalısınız. Hurda raf Erdek satın almak sebebiyle sitede yer alan telefona ulaşabilirsiniz.

  Kağıt Hurdası Alım Satımı

  Erdek hurda karton ticareti yaptığımız bölgeler içinde yer alıyor. Buradaki Erdek hurda kağıt ve karton ton fiyatlarını arzu edenlere her gün gönderiyoruz Erdek kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz sayesinde toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satışı yapabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kağıt peçete, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt alanlar arasındayız. Bölgenin tamamında hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle sizlere daha çok oranda kazanç etme olanağı veriyoruz.

  Plastik Hurdası Alım Satımı

  Erdek plastik hurda alan firmalar arasında lider konumda olan Erdek hurdacısıyız. Sayfamızdaki Erdek plastik hurdası kilo fiyatını talep edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Balıkesir il Erdek ilçesinin tümünden hurda abs plastik, jelatin, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurda satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. Güncel fiyata hurda pet şişe, hurda poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası alıyoruz.

  Erdek İkinci El Ev Eşyası

  Her türlü 2. el buzdolabı, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bize ait numaralarla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Titizlikle 2.el olarak değerlendirilebilecek temizlikteki mobilyaları kapınıza gelerek değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinası alımı yapan firmalar konulu paylaşımını incelemelisiniz Piyasasından fiyata çok az kullanılmış, 2.el salon takımı satabilirsiniz. Kullanılmış ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları satın almak amacıyla bizi arayınız.

  7/24 Açık Erdek Hurdacı

  7/24 hurda alan Erdek hurdacı firması olan firmamız ile gece gündüz çalışıyoruz. 2004’den bu zamana hurdacılığa size hizmete devam ediyoruz. Yılların verdiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Araçlarda enerji kaynağı kullanılmaktadır.

  Atıl aküler içerisindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için kıymetlidir. Akü hurda alan yerler paylaşımını incelemek öğrenmenizi sağlar. Bu nedenle şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi bulunan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapabiliyor.

  En Yakın Erdek Hurdacı

  En yakın Erdek hurdacı firması adıyla her cins hurda tartmak için adresinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu neden ile müşterilere en yakın hurda alanlar Erdek etrafında hizmet vermekten mutluluk duyarız. Demtaş Metal Geri Dönüşüm hurdacılık olarak Erdek bölgesinde her çeşit hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz. Erdek hurdacı bünyesindeki ekiplerimiz ile yerinden her tür hurda satım hizmetleri veriyoruz.

  Erdek İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  İkinci el jeneratör satan yerler içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör alımı yapıyoruz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Erdek etrafında yıkılan ardiye vs binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas eden esnaflardan satın almış olduğumuz İnşaat alanlarında boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, harç pompası ikinci el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır.

  Erdek Fabrika Sökümü

  Güvenli bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökerken yıkılacak üretim yerinin etraflıca gezilerek uygun proje ve ekipmanın seçilmesi doğru bir çalışma olur. Erdek fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Yıkımla uğraşanların dediği şekilde kolay değildir. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde ünlü olduk. Uzun süredir onlarca fabrika bozum ihalesi aldık.