İçeriğe geç

Manyas Hurdacı Telefonu

  Manyas ilçesi çevresinde hurdacıları içindeyiz. Balıkesir hurdacıları içindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm vazgeçilmez devam ediyor. Manyas hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız. Balıkesir Manyas hurdacı firması olarak Manyas ilçesinin hurda alım hizmeti veriyoruz. Manyas merkezinin tümünde hurda eşyalar ve ikinci el ofis mobilyası ticareti yapmaktayız.

  Her türlü hurda satışı amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Manyas merkezinde yaptığımız gibi hurda alım satımı için yerinize kadar profesyonel ekip gönderiyoruz. Anlık Balıkesir Manyas hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız.

  Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Balıkesir hurdacı firmalar içindeyiz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Balıkesir Manyas merkezine yakın noktalarda hizmetimize devam ediyoruz. Hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. Hali hazırda Balıkesir Manyas hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Balıkesir Manyas merkezinde de hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Manyas Hurdacı Firmalar

  Manyas merkezinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri eriterek tüm insanların geleceğini kurtarmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü çinko hurdası satışı amacı ile numaramızı tuşlamalısınız. Manyas hurdacısı olarak Balıkesir genelinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Manyas hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Balıkesir Manyas merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Balıkesir merkezinin tatlı ilçesi Manyas daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Manyas etrafında değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Manyas Hurdacı Numarası

  Manyas yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Hemen arayın yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık fiyatı talep etmek üzere hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Balıkesir Manyas hurdacı telefonu sayfamızın içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

  Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

  310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları yazısını okusanız iyi olacaktır. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Bu sayfadaki Manyas krom hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Yapısından dolayı çok sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Manyas Hurda Alım Satımı

  Hurda zamak antimon, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Manyas hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda alüminyum alımı için evinize gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

  Balıkesir Manyas ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal Geri Dönüşüm her nevi hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun aldığımızda değerinden daha fazla fiyat listeleri vermekteyiz. Manyas hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Manyas yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu yüzden hurdanızın piyasa kıymetini düşürüyor.

  Manyas Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Bizlere güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Manyas ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenle yapmaktayız. Her tür hurda alüminyum alıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz.

  Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Balıkesir Manyas hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz.

  Buradaki Balıkesir Manyas alüminyum hurda ton fiyatları az önce güncellendi. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapıyoruz.

  Manyas Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Bu sebeple Manyas sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Manyas sarı pirinç hurdası fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu konuya bir göz atın. Manyas hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti yapıyor.

  Bu işi yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda türleri vardır. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır. Manyas ilçesinde sarı hurdası ticareti yapıyoruz.

  Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Pirinç metali halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. Demtaş Metal Geri Dönüşüm tüm bu çeşitlerin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde liderdir.

  Manyas Kablo Hurda Alımı

  Balıkesir Manyas genelinde %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Piyasada hızlıca toplanlanan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Daha doğru sayfamızdaki kablo hurdası alanlar yazıya bir göz atın. Konumdan tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur.

  Çünkü sırf hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Manyas hurdacı firmayız. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı yaparken ederinin üzerinde vermekteyiz. Manyas hurdacısı Demtaş Metal Geri Dönüşüm firmamız özellikle iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron kablolar alım satımı yapıyoruz.

  Kablolar iletken olarak elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda alüminyum kablolar alımı amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Buradaki Balıkesir Manyas hurda bakır kablo fiyat listesi günceldir. Kablo hurdaları içindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılar için önem teşkil eder. Balıkesir Manyas ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız.

  Hurda Çinko Alımı

  Buradaki Balıkesir Manyas hurda çinko levha fiyat listesini grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda çinko alan hurdacılar makalesine bakınmak istemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz. Balıkesir, Manyas ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

  Manyas Bakır Hurda Alan En Yakın Hurdacı

  Manyas bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Bakır hurdası alan Manyas hurdacı telefon numarasını şimdi arayın hızlı hizmetin tadına varın. Bakır boru hurdası, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurdası, hurda yanık bakır alan firmayız. Bu sayfadaki Manyas yanık bakır hurdası ton fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırıyoruz. Balıkesir Manyas hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Hurda antigron granür bakır, Bakır talaş hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Manyas genelinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Demir Hurdası Alımı

  Güncel demir hurdası ton fiyatı istemek için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Manyas çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Unutmayın ki her türlü demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda demir, Manyas genelinde çokça bulunan metaller arasındadır. Sitemizde yayımlanan Balıkesir Manyas hurda demir kg fiyatı güncellenmiştir.

  Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı sayfamıza göz atmak istersiniz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm Balıkesir Manyas ilçe genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Doğada cevher olarak bulunan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar bölümümüze bir göz atmak istemelisiniz. Kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare söküm kurşunu satmak nedeni ile çağrı merkezimizi tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Manyas kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Bu sayfadaki Manyas hurda Cami kurşunu ton fiyatı güncelliğini koruyor. Kurşun metali hala kullanılan en eski madendir.

  Manyas Sac Hurda Alanlar

  Depomuzda yeni üründen farksız 2. el trapez sac bulunuyor. Manyas çevresinde sac levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ticareti için irtibata geçebilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Bağ gumelesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Manyas 2.el jeneratör Satanlar

  2. el jeneratör satan firmalar içinde en yakın hurdacıyız. Hurda jeneratör alıyoruz. Her voltajda iyi durumda 2. el jeneratör alınır, satılır.

  En Yakın Manyas Hurdacı Telefonu

  Manyas hurdacı sitesi bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile istediğiniz adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Demtaş Metal Geri Dönüşüm olarak Manyas ilçesinde hurda satımı yapıyoruz. Manyas en yakın hurdacı firması servisi ile hurda alım satımında adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetimizle müşterilere en yakın hurda alan yerler Manyas çevresinde servis vermekten gurur duyarız.

  Karton Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  İlçede beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde hurda satıcılarına daha fazla miktarda kazanım elde etme şansı takdim ediyoruz. Daha fazla hurda kağıt fiyatlarıyla peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alımı yapanlar arasındayız. Manyas hurda kağıt alım satımı yapanlar içerisindeki Demtaş Metal Geri Dönüşüm ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Hurda karton almak için konumunuza geliyoruz. Sayfamızdaki Manyas hurda kağıt, karton fiyat listesi anlık olarak güncelleniyor

  Hurda Raf Alanlar

  Sayfamızda yayınlanan Balıkesir Manyas 2.el market rafı ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Hurda raf alımı gönderisini incelerseniz şahane olacaktır. Hurda raf Manyas satmak sebebiyle işletmemize ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan baharatçılar tarafından satılan hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raflar, ürün reyonları, mağaza rafları arasından tarafımızdan seçilen yeni gibi 2. el market rafları satanlar arasındayız. Hurda depolama rafları alıyoruz.

  Hurda Cam Alan Firma

  Cam tam yada yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan sert maddedir. Son zamanlarda renkli otomobil camı, cam şişe çeşitlerinde cam hurda bulunabiliyor. Manyas ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar arasındayız.

  Manyas Plastik Hurdası Alım Satımı

  Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Balıkesir ile Manyas ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurda, hurda polistren kristal fiyatları öğrenmek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Manyas hurda plastik alım satımı yapanlar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Manyas hurda plastik fiyat listesini abonelerimize güncel olarak göndermekteyiz.

  Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Güncel fiyata kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alım satım işleri yapıyoruz.

  Güncel Manyas Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında borsasından fazla fiyatlar öneriyoruz. En güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Güncel sayfamızda önceden paylaşılmış hurda fiyatları makaleyi okuyun Manyas hurdacı firmalar içerisinde hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listeleri Manyas hurda piyasasında saatlik olarak değişmektedir.

  Manyas Hurda Araç Alan Yerler

  Ara sıra Manyas yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Manyas hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı hurda araba, patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, hurda yük vagonu, motor hurdası . Tabiki de size otomobil hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak araba hurdası evrak hazırlama işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Manyas Hurdacı

  Sektörün bahşettiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Manyas hurdacı şirketimiz vasıtasıyla zaman farketmeksizin iş yerimizdeyiz. Yaklaşık on dokuz yıldan bu yana geri dönüşüm yapan şirketiz.

  2.el Lokanta Ekipmanı Alanlar

  Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, krom paslanmaz meze dolapları, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini yakından görmek amacı ile siz çok kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımızı ziyarete davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda sanayi tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalıklı tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. İkinci el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. Sanayi tipi restoran mutfağı aletleri almaktayız.

  Manyas Kumaş Alanlar

  Kiloyla hurda gabardin, örme kumaş, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaşı, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için bu sayfadaki numaraları şimdi aramalısınız. Toptan dokuma kumaş hurdası, hurda penye, nevresim kumaş parçası, parça mayo kumaşı, hurda parti kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaş parçası, hurda spot kumaş alıp satıyoruz. Kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Sayfamızdaki Manyas hurda kumaş fiyat listesi güncellendi. Balıkesir Manyas kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Manyas çevresinin tümünde hurda süprem, hurda şifon, hurda viskon, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımları için adresinize ekibimizi göndermekteyiz.

  Manyas Bina Yıkımı

  Manyas kentsel dönüşüm içinde yenilenecek iş yerlerinin gerektiği şekilde inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen iş güvenliği önlemleri Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri vebenzeri her cinsten hurdanızı değerinde alıyoruz. Yıkım hurdası bina yıkımı yapmaktayız.

  Akü Hurda Alım Satımı

  Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Hurda aküler içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası alımı akü hurdası hakkında bilgi bi şey öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile Manyas hurdacı gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Toplu taşıma araçlarında elektrik kaynağı kullanılır.

  Manyas Fabrika Sökümü

  Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. İşe başlamadan önce sökülecek imalathanenin detaylı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. Genelde söylendiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Balıkesir Manyas fabrika söküm işi yapıyoruz. Böylece fabrika sökümü yapan yerler içinde ünlü olduk. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika sökümü ihalelerini tamamladık.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından bir zaman diliminde kullanılmış olan inşaat vinci, boya tabancası, alçı mikseri, harç mikseri ikinci el portatif, plywood hurda alıp satıyoruz. Manyas çevresinde yıkılan ardiye vs. binalardan alınan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler satan firmalar içindeyiz. Bunun ile birlikte iflas eden satıcılardan satın aldığımız

  Nikel Hurda Alan Fabrikalar

  Nikel hurdaları içinde kükürt ve arsenik bulunduğundan zehirlidir. Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında çok dikkat ile davranmalıyız. Balıkesir ve Manyas nikel hurda alıyoruz.

  Manyas 2.el Ev Eşyası

  Çok makul fiyatlara sıfır gibi ve ikinci el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Az kullanılmış patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları adetli olarak bulunur. Çok az kullanılmış ikinci el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı, anakart almak sebebiyle firmamıza ait numaralar ile irtibata geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Titiz kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuklarınız istediğiniz yerden alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla hurda çamaşır makinesi alımı başlıklı yazıyı ziyaret ediniz

  Klima Hurda Alanlar

  Manyas etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Manyas ilçesinde en çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alanlar içindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  Manyas Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın bizlere ait fabrikaya taşıma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Yıkımda müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlikle yapılır. Yıkım molozu Manyas Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce planlanan alana nakledilir.

  Manyas Hurdacılar Sitesi

  Manyas hurdacılar sitesi içerisindeki hurda alım dükkânımızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sadece bu türdeki hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz. Şimdikinden daha iyi bir Balıkesir ve olması gerektiği gibi yaşanılır Manyas oluşturmak için çok çalışıyoruz. Manyas OSB organize sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.