İçeriğe geç

Esenyurt Atatürk Mahallesi Hurdacı Firması

  Esenyurt geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Güncel İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaktayız. Atatürk mahallesi merkez hurdacı firması olarak her türde hurda eşyanızı adresinizden alıyoruz Aslında Esenyurt firmasıyız. Bununla birlikte Atatürk mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz.

  Her çeşit hurda malzeme alıyoruz. Demtaş Metal firmamızla Esenyurt Atatürk mahallesine yakın konumlarda hizmetimize devam ediyoruz. Atatürk mahallesi hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. İstanbul hurdacısı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Avrupa yakası Esenyurt Atatürk mahallesi mahallesinin her mahallesinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle ekip gönderiyoruz Yüksek tonajlı hurda alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo satımlarında yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Esenyurt Atatürk mahallesi hurdacı firma olarak Atatürk mahallesinde hizmet veriyoruz. Avrupa yakası Esenyurt Atatürk mahallesi bölgesinde hurda ve ikinci el ofis mobilyaları alıyoruz

  Atatürk Mahallesi Hurdacısı

  İstanbul Esenyurt hurdacı firması olarak Avrupa yakası genelinde hurda eşya alımı yapmaktayız. Sizde her türlü kablo hurdası satışı için mobil hatlarımızı aramalısınız. Atatürk mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İşi bitmiş plastik ve metalleri eriterek hepimizin yararı için çalışıyoruz. Atatürk mahallesi hurdacı firma mı arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Atatürk mahallesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaktayız. İstanbul ilinin büyüyen mahallesi Atatürk mahallesi gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Atatürk mahalle merkezinde değil, tüm şehirlerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak sürekli büyüyoruz. Atatürk mahallesinde ve Esenyurt merkezinde her türlü hurda eşya alan yerler arasında en iyisiyiz.

  Büyük bir geri dönüşüm firması doğal kaynakları korur. Yeraltı kaynaklarının bir sınırı vardır. Bir kaçı çok gibi gözükse de artan nüfusla tüketimde her geçen gün artıyor. Atık metali geri dönüşümü ihtiyacımız olan doğal cevherlerin korunmasını sağlamaktayız. Bu sayede madenleri gelecek nesillere de aktarmayı başarabiliriz.

  İstanbul Geri dönüşüm Türkiye’nin enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Metal cevherlerinin madenden kazılarak işlenmesi oldukça zahmetlidir. Hammaddeyi sıfırdan üretmek için yüksek enerji harcanıyor. Hurda metalin dönüştürülmesi yüzde 90 çok az azdır.

  Karbon emisyonunun azalmasını sağlamaktadır. Gereksiz enerji tüketilince ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin ana sebebidir. Geri dönüşümdeki harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü bu emisyonun doğaya zarar vermesini önlüyor.

  Atatürk Hurdacı Telefon Numarası

  Atatürk mahallesinde yerinden hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle bizi aramanız gereklidir. Hemen arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. İstanbul Esenyurt Atatürk Mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

  Atatürk Kablo Hurdası Alımı

  Atatürk mahallesinde genelinde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alımına öncülük ediyoruz. Atatürk mahallesi hurdacısı Demtaş Metal firmamız her türlü antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. İstanbul Esenyurt Atatürk Mahallesinde mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak hurda fare yemez kablolar alımı için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Çünkü sadece hurda alımında uğraşmıyoruz.

  İçerisindeki tellerin türüne göre ve de dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu sayfada yer alan Atatürk mahallesi bakır kablo fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz. Müşterilerde bolca satılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Güncel bilgi için bilgiye erişmek için hurda kablo yazıya göz atın. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz.

  Yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun yanısıra enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo alım satımında en doğru fiyatları vermekteyiz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Atatürk mahallesi hurdacı firmayız. .

  Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Hurda kablolar telindeki bakır madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder.

  Atatürk Mahallesi Hurda Krom Alım Satımı

  Çok sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılıyor. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Krom hurda kilo fiyatı paylaşımımızı okuyabilirsiniz. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alan yerler bölümüne bir göz atmalısınız.

  Atatürk Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Satımı

  İstanbul Avrupa yakası Esenyurt Atatürk mahallesi hurda kurşun alımıyla uğraştığımız mahallelerdendir. Buradaki İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi kurşun hurda kg fiyatı sürekli güncellenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi rengiyle göze çarpıyor. Kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu dünüşünülmektedir. Cami sökümü hurda kurşun, Minare kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası için yüksek fiyat garantisi sunuyoruz.

  Atatürk Hurda Çinko Alan Firmalar

  İstanbul, Esenyurt Atatürk mahallesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurda fiyatları çinko hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayınız. Buradaki Atatürk Mahallesinde nikel hurdası ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Çinko hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek için linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

  Atatürk Mahallesi Hurda Sarı Alanlar

  Bu sebep ile Atatürk mahallesi sarı hurdası alım satımı yapmaktayız. Demtaş Metal hurdacılık firması tüm bu hurdaların yanında radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımı yapıyor. Sitemizde bulunan sarı pirinç alan hurdacı içeriği inceleyebilirsiniz.

  İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Aslında sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı cinsleri vardır.

  Atatürk mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda almaktayız. Pirinç hurdaya halk ağzıyla sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

  Sac Hurda Alımı

  İstanbul Avrupa Atatürk Esenyurt çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru, ticareti için arayınız. Hurda sac alım satımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Hali hazırda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası mevcuttur.

  Demir Hurdası Alan Hurdacılar

  Demir, dünya genelinde en fazla kullanılan madenler içindedir. Sitemizdeki Atatürk mahallesi hurda demir kilo fiyatını günlük yollamaktayız. Atatürk mahallesi çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

  Unutmayın ki her cins demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Anlık güncel demir hurda fiyat listesi için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar bölümümüze bir göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız. Demtaş Metal İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler demir hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Atatürk Mahallesi Hurda Alımı

  Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Atatürk mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylece malzemenin piyasa kıymetini düşürmektedir. Hurda zamak, CNC artığı hurda, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı hedef edindik.

  Esenyurt ilçesindeki imalathanelerden makine artığı hurdası alıyoruz. Küçük parçalardan oluşan hurdalarınızı biriktirebilmenizi kolaylaştırmaktayız. Şantiyelere ve üretim tesislerine parça hurda konteyneri getiriyoruz.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapan Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alımında değerinin üzerinde fiyat teklifleri veriyoruz. Atatürk mahallesinde hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma çıkmaktayız.

  Atatürk Mahallesi Hurda Bakır Alan Fabrikalar

  Atatürk mahallesi bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgi bulabilirsiniz.

  Atatürk mahallesi hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Sayfamızdaki İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurda bakır fiyat listesi günceldir. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi hurda bakır alan yerler içindeyiz.

  TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Hurda bakır alan Atatürk mahallesinde hurdacı şirketimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

  Atatürk Mahallesi Alüminyum Hurdası Alanlar

  İş yerimize verdiğiniz önem için şükranlarımızı sunarız. Adresten alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı bekliyoruz.

  Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası Atatürk mahallesi hurdacısıyız. Esenyurt Atatürk Mahallesinde alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Hurda alüminyum başlığıyla paylaşılmış yazıyı ziyaret edin.

  Sizlerin yardımıyla her geçen gün büyüyoruz. Atatürk mahallesinin tamamında hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımında tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac almaktayız.

  Atatürk Mahallesinde Fabrika Söküm İşleri

  İşe başlamadan yıkımı yapılacak binanın detaylıca incelenmesi gerekiyor. Genellikle anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. İstanbul Esenyurt Atatürk fabrika söküm işleri yapımında tecrübeliyiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı yapanlar içinde başarılı bir konumdayız.

  Cam Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

  Bu dönemde renkli oto camı, süt şişesi ve benzeri cam hurdalar bulunuyor. Atatürk mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Bu dönemde renkli oto camı, süt şişesi ve benzeri cam hurdalar bulunuyor.

  Atatürk Mahallesi Hurda Karton Alımı

  Avantajlı ton fiyatıyla bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken uyguladığımız ekstra titizlikle satıcılara daha yüksek oranda kazanım etme olanağı takdim ediyoruz. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi kağıt hurda alan yerler içindeki firmamız sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası kilo fiyatı sorabilirsiniz. Karton hurda almaktayız. Sitemizdeki Atatürk mahallesi hurda karton ve kağıt fiyatları ayda bir güncellenmektedir

  En Yakın Atatürk Mahallesi Hurdacı Telefonu

  Atatürk mahallesi hurdacı firması bünyesinde çalışan ekiplerimizle kapınızdan hurda malzeme satım hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal hurdacılık olarak Atatürk mahallesinde hurda malzeme satımı işleri yapıyoruz. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurda alan yerler Atatürk mahallesi bölgesinde hizmetler vermekten gurur duyarız. Atatürk mahallesi  en yakın hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda metal nakliyesi yapmak sebebiyle adresinize gelmekteyiz.

  Araba Hurdası Alanlar

  Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ancak hurda otomobil trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek vagon hurdası, vergiden düşmüş hurda otomobil, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası için arayabilirsiniz. Bazen Atatürk mahallesi etrafında otomobil hurdası alıyoruz.

  2. El Jeneratör Alanlar

  Endüstriyel ve sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alınır, satılır. Bozuk jeneratör hurdası, trafo alan hurdacı firmayız için en yüksek fiyatı sunmaktayız. 2.el jeneratör satan yerler içinde en yakın işletmeyiz.

  Atatürk Mahallesinde Hurda Nikel Alımı

  Nikel hurdası zehirli olabilir. İstanbul Esenyurt ile Atatürk mahallesinde hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince dikkat ile hareket edilmelidir. İlçe genelinde turbo nikel, %95 ile %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alıyoruz.

  7/24 Hurda Alan Atatürk Mahallesinde Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Atatürk mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle 7/24 sektöre hizmet veriyoruz. 1996’dan bugünlere kadar hurdacılıkla sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların verdiği profesyonellikler vasıtasıyla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  Atatürk Klima Hurda Alım Satımı

  Atatürk mahallesi bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda klima Atatürk mahallesi çevresinde en fazla satılan hurda eşyalar arasında yer alır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Atatürk Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

  Demtaş Metal tarafından satın alınan her nevi hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımından sonra anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titizlikle yapılır. Yıkım molozları Esenyurt Belediyesi tarafından belirlenen yere boşaltılıyor.

  Atatürk Mahallesi Hurdacı Sitesi

  Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Atatürk mahallesi hurdacılar sitesi sekizinci blok içindeki depomuzla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Çok daha temiz bir İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi yaratmak için gece gündüz çalışıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz.

  Atatürk Mahallesi Akü Hurda Alanlar

  Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi deposu sıkça kullanılıyor. Yoğun kullanımla atık duruma düşen aküye hurda akü denmektedir. Akü hurda alanlar linkine tıklamalısınız. Hurda aküler içinde bulunan kurşun içeren sıvı nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Aküler diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolayan elektrik deposudur. Akü hurdası alan yerler paylaşımına kesinlikle bir göz atabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz gibi şirket içinde geri dönüştürme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

  Atatürk Mahallesi Plastik Hurdası Alımı

  Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. Atatürk mahallesi plastik hurdası alanlar içinde bulunan Atatürk hurda deposuyuz. Buradaki İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi plastik hurdası fiyatlarını bip grubumuzda her gün paylaşıyoruz Avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda naylon poşet, pimapen, beyaz naylon hurdası alım satımı yapmaktayız.

  Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. İstanbul ve Atatürk mahallesi bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı için sitemizdeki telefonlara ulaşabilirsiniz.

  Atatürk Mahallesi Hurda Fiyatları

  Anlık fiyata ulaşabilmek amacı ile bize ulaşmanız gerekiyor. Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurda alırken borsasından daha fazla fiyat teklifleri ödüyoruz. Atatürk mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında çabucak değişiklik gösteriyor.

  Atatürk Mahallesi 2.el Raf Fiyatları

  Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Hurda raf alım satımı konusunun olduğu linke tıklayın. Genellikle iflas eden baharatçılar tarafından satılan market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, teşhir rafları içinden seçilen yeniden farksız duran 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Buradaki İstanbul Esenyurt Atatürk Mahallesinde 2.el raf kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Hurda raf alan hurdacılar gönderimize göz atmalısınız. 2.el hurda raf satmak amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte kapatılan satıcılardan satın aldığımız Tamamlanmış projelerde yük asansörü, harç makinesi, alçı mikseri, boya makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood bulunur. Atatürk mahallesi bölgesinde yıkılan iş yeri binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, pencere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz.

  Atatürk Mahallesinde Kumaş Alım Satımı

  İstanbul Esenyurt Atatürk bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Tonajlı hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda parti kumaşı, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alıp satmaktayız. İstanbul Esenyurt Atatürk mahallesi etrafında hurda viskon kumaşı, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, hurda şifon, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alım satımlarında yerinize gelecek ekibi oluşturduk. Parti malı hurda ceketlik, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz. Sayfamızdaki Atatürk mahallesi kumaş hurdası fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Atatürk mahallesi kiloyla tartarak kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

  Atatürk Mahallesi 2.el Mutfak Malzemeleri Alımı

  İyi durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah altı üç kapaklı dolaplar alıyoruz. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi 2. El retoran mutfağı ekipmanları almaktayız. İşyerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü mekap, meze reyonları, bakır davlumbaz, krom evye, krom küvet, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatlarını görebilmeniz için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

  Atatürk Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Üstteki fabrika yıkım işlerinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Atatürk mahallesi kentsel dönüşüm sebebi ile eskimiş dükkanların en baştan inşaatının yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken lüzum görülen tedbir önlemleri

  Yıkımda pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler benzeri her türde hurda malzemeyi alıyoruz. Bina yıkımı hurdası bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.