İçeriğe geç

Gölbaşı Hurdacı Firma

  Ankara Gölbaşı merkez hurdacı firması olarak Gölbaşı merkezinin her caddesinde hizmet veriyoruz. Anlık Gölbaşı hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz. Hurdacı firması olarak hurdanızı yerinden almaktayız. Gölbaşı merkezinin tümünde hurda malzeme ve 2.el ev eşyası değerinde. Ankara hurdacıları içindeki firmamız Demtaş Metal övgünüzü toplamaya devam ediyor.

  Ankara Gölbaşı hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Gölbaşı etrafında olduğu gibi hurda alım satımı sebebi ile Gölbaşı sınırlarındaki her sokağa araçlarımızı göndermekteyiz.

  Demtaş Metal olarak Gölbaşı hizmetimizi sürdürüyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Hali hazırda Gölbaşı hurdacı şirketleri arasındayız. Fakat Gölbaşı merkezinde de hurdacılık hizmetleri vermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat sunuyoruz. Ankara hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Gölbaşı merkezinde geri dönüşüm tesisleri içindeyiz.

  Gölbaşı Hurdacıları

  Gölbaşı merkezindeki mahallelerde faaliyet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek milletimizin yararına çalışıyoruz. Gölbaşı hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Ankara Gölbaşı bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ankara ilinin hızla büyüyen ilçesi Gölbaşı ilk hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Sırf Ankara Gölbaşı etrafında değil, tüm bölgelerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Gölbaşı hurdacı firması olarak Ankara ilçelerinde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için uygun araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Sizlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz.

  Gölbaşı Hurdacı Telefon Numarası

  Ankara Gölbaşı adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Gölbaşı hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bu sebeple hurda satmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramalısınız.

  Hurda Krom Alan Hurdacı

  310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz. Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Ankara Gölbaşı hurda krom kg fiyatını abonelerimiz ile her saat paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar makalemizi okumalısınız. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

  Gölbaşı Hurda Alan Firmalar

  Gölbaşı ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik.

  Hurda atık alımı için yerinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar arasındayız. Gölbaşı yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Hurda eşyalarınızı zaman harcamadan nakite çevirin. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda suyla temasında korozyona uğrar. Bu sebeple hurdaların kıymetini düşürmektedir. Hurda antimon zamak, makina artığı, hurda çelik, kalay hurdası almaktayız. Birlikte kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Tonajlı çinko hurdası, çatı minare kurşunu, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum hurdası,demir hurdası ve sarı hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Gölbaşı hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve uzman personelimizle öne çıkıyoruz.

  Gölbaşı Alüminyum Hurda Alanlar

  Buradaki Ankara Gölbaşı alüminyum hurda fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli metni ziyaret edin Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Bize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz. Ankara Gölbaşı hurda alüminyum alan firmalar içinde öncüyüz.

  Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Gölbaşı ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alırken tartımı müşteriyle yapıyoruz. Sizin desteğiyle sürekli tecrübe elde ediyoruz.

  Bununla birlikte alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel Gölbaşı hurdacı firmaları arasındayız. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

  Gölbaşı Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

  Gölbaşı hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor. Gölbaşı ilçesinin tamamında sarı hurda almaktayız. Bu sebeple Gölbaşı hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Pirinç hurdalar mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri sıkça bulunur.

  Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Gölbaşı sarı pirinç hurdası kg fiyatını arzu edenlere her gün ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi öğrenmek amacıyla sarı hurda alanlar metine göz atın. Hurdacı firmamız bu hurdaların alımına ek olarak hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası ticaretinde liderdir. Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır.

  Gölbaşı Kablo Hurdası Alanlar

  Ayrıca tek damar kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo hurdaları alımı yaparken en yüksek fiyatı vermekteyiz. Kullanılış biçimlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Ankara Gölbaşı ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Piyasada kolayca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken değerini oracıkta ödüyoruz.

  Kablo hurdası içerisindeki bakır nedeni ile hurda kablo alan yerler için önemlidir. Yüksek miktarda hurda kablo alımında değerinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Gölbaşı hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . Üstelik alüminyum kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablo elektrik iletiminde sıkça kullanılmaya devam ediyor. Gölbaşı hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Çünkü Demtaş Metal firmamızla sadece hurda alımında uğraşmıyoruz.

  Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. İçerisindeki iletkenin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Gölbaşı hurda bakır kablo fiyat listesi günceldir. Kablo hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış konuyu okuyabilirsiniz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar kablo hurdaları alıyoruz.

  Gölbaşı hurdacı firması olarak her türlü iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alıyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satmak isteyenler bize ulaşın.

  Çinko Hurda Alan Yerler

  Sitemizdeki Gölbaşı çinko hurdası kg fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Hurda çinko alan yerler gönderisini gezmek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayabilirsiniz. Ankara, Gölbaşı ilçesinin her yerinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

  Gölbaşı Bakır Hurdası Alım Satımı

  Gölbaşı hurda bakır fiyat listesi için firmamızı arayın. Bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgi var. Buradaki Gölbaşı bakır ton fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Ankara Gölbaşı hurda bakır alan yerler içindeyiz. Gölbaşı bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Gölbaşı hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alan firmayız. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapılır.

  Demir Hurdası Alan Hurdacılar

  Anlık demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firmalar bağlantısına tıklayın. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki Ankara Gölbaşı toplama demir hurdası kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Gölbaşı çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Gölbaşı ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

  İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız.

  Kurşun Hurda Alan Firmalar

  Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan en eski madenlerdendir. Gölbaşı kurşun hurda alımı hizmeti sunduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Ankara Gölbaşı kurşun hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renktedir. Kurşun hurda alan hurdacı firmalar paylaşımına kesinlikle göz atmalısınız.

  Sac Hurdası Alım Satımı

  Gölbaşı bölgesinde sac levha, sac varil hurdası, galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır.

  2.el jeneratör Alımı

  2. el jeneratör satan yerler arasında en doğru hurdacıyız. Kullanılmayan hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi ikinci el jeneratör alınır.

  En Yakın Gölbaşı Hurdacı

  En yakın Gölbaşı hurdacı adıyla her türlü hurda metal alım satımı sebebi ile istediğiniz yere gelmekteyiz. Demtaş Metal olarak Gölbaşı genelinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Gölbaşı hurdacı firması bünyesindeki personelimiz ile yerinden hurda alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurdacı firma Gölbaşı bölgesinde servis veriyoruz.

  Gölbaşı Kağıt Hurdası Alım Satımı

  İlçede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, kitap, defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde hurda satmak isteyenlere normalden daha yüksek miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Ankara Gölbaşı karton hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz

  Gölbaşı hurda kağıt alanlar içindeki işletmemiz yardımıyla iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli fiyatı sorabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla kağıt bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alıyoruz.

  Hurda Raf Alanlar

  Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen yerlerden satın aldığımız teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, mağaza raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. Bu sayfadaki Ankara Gölbaşı hurda çelik raf fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurda alan yerler yazısını güzel bir iş yapacaksınız. Gölbaşı ikinci el raf hurda satın almak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

  Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ankara şehri Gölbaşı bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatı öğrenmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Gölbaşı hurda plastik alım satımı yapanlar arasında öncü Gölbaşı hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Gölbaşı hurda naylon ton fiyatını her gün gönderiyoruz

  Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. En iyi fiyatlarla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe alımı yapmaktayız.

  Gölbaşı Anlık Hurda Fiyatları

  En güncel ton fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bize ulaşın. Gölbaşı hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında hızlıca değişiklik gösteriyor. Şundan fayda görüyoruz ki tonajlı hurda alım satımında oldukça yüksek kilo fiyatları veriyoruz.

  Hurda Otomobil Alan Yerler

  Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmetimize devam ediyoruz. Ara sıra Gölbaşı etrafında otomobil hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan hasarlı araç hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Fakat araba hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz.

  7/24 Hurda Alan Gölbaşı Hurdacı Firması

  Bu sürenin sağladığı kurumsallaşmayla çağın teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Gölbaşı hurdacı firması iş yerimiz aracılığı ile günün her saatinde hurda eşya alıyoruz. Nerdeyse sekiz yıldır hurda alım yapan firmayız.

  Gölbaşı Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alanlar

  Endüstriyel restoran ekipmanları almaktayız. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, çöp sıyırmalı tezgahlar alıyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, dinlendirici, sanayi tipi ocaklar vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilir.

  Gölbaşı Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Toptan hurda parti kumaş, parça nevresim hurdası, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alıyoruz. Ankara Gölbaşı bölgesinde hurda kumaş kırpıntı alım satımı yapıyoruz. Kilosuyla gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceket kumaşı alımı için firmamızı çok geçmeden aramalısınız. Ankara Gölbaşı çevresinde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında dilediğiniz yere geliriz. Ankara Gölbaşı kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Ankara Gölbaşı hurda kumaş kilo fiyatını güncel olarak göndermekteyiz.

  Gölbaşı Bina Yıkımı

  Aynı fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımı bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri her türlü hurdaları almaktayız.

  Kentsel dönüşüm sebebi ile yenilenecek binaların yeniden imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen iş güvenliği önlemleri

  Gölbaşı Akü Hurdası Alım Satımı

  Taşıtlarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır. Uzun süre sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denir. Hurda aküler içerisindeki kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası alanlar sayfamızı incelemelisiniz. Bu sebep ile şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar.

  Gölbaşı Fabrika Sökümü

  Öncelikle yıkılacak fabrika binasının incelikle dolaşılarak uygun aletler ve araçların seçilmesi gerekmektedir. Gölbaşı fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz.

  Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında öncü bir konumdayız. Profesyonelce fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Uzun süredir yüzlerce fabrika söküm ihalesini güvenle yerine getirdik. Hurdacı firmaların dile getirdiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan ardiye binalarından çıkma yeni ayarında 2.el çelik kapı, pimapen pencere, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz. Bununla birlikte kapatılan nalburlardan almış olduğumuz

  Gölbaşı Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurda zehirlidir. Özellikle anot nikel, %95 – %99 şablon nikel hurdası, turbo nikel hurda alıyoruz. Gölbaşı nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp, satılırken çok hassasiyetle çalışılmalıdır.

  Gölbaşı İkinci El Eşya

  Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait numaralarla iletişimde bulunarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Gölbaşı bölgesinin tümünde sıfır gibi ve 2.el masa, sandalye satın alabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, sekreter masası almak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Titiz kullanıldığı belli olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi adresinizden iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinesi hurdası alanlar konulu sitemizi okuyunuz

  Klima Hurda Alanlar

  Hurda klima Gölbaşı çevresinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Gölbaşı çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2.el Kombi alan firmalar arasındayız.

  Gölbaşı Moloz Dökümü

  Molozlar Gölbaşı Belediyesi’nce planlanan arazilere nakil ediliyor. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozlarının nakliye işleri itina ile yapılmaktadır. Gölbaşı hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınacak her cins hurdaların depomuza yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

  Gölbaşı Hurdacılar Sitesi

  Gölbaşı hurdacılar sitesindeki depomuzun aracılığı ile sektöre hizmet ediyoruz. Her haliyle yaşanabilir bir Gölbaşı için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Gölbaşı organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu türden hurda eşyanızın geri dönüşümünü yapmıyoruz.