İçeriğe geç

Esenyurt İnönü Mahallesi Hurdacı

  Normalde Esenyurt firmasıyız. Ancak Esenyurt İnönü mahallesinde de hurda alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt içesi etrafında olduğu gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese geliyoruz İstanbul Esenyurt İnönü mahallesi hurdacı firması olarak hurda alım hizmetleri veriyoruz. Demtaş Metal olarak İstanbul Avrupa Esenyurt mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz.

  Her çeşit hurda satışı nedeniyle iletişime geçin. İnönü mahallesi hurdacı işletmeleri arasında öncü şirketiyiz. İnönü mahallesi çevresinde az kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar alımı yapıyoruz

  Güncel İstanbul Esenyurt İnönü hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İnönü mahallesinde hurdacı olarak hurdalarınızı alıyoruz Esenyurt İnönü hurda dönüşümü yapan firmayız. İstanbul hurdacı firma olan Demtaş Metal hizmetinizdedir.

  Esenyurt İnönü Mahallesi Hurdacısı

  İnönü hurdacısı mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. İnönü içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Demtaş Metal hizmetinizde! Sizde her tür kablo hurdası satışı için numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan mahallesi İnönü daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf İstanbul Esenyurt İnönü bölgesinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti veriyoruz. İnönü mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek tüm insanların yararı için çalışıyoruz. İnönü mahallesi çevresinde hurda eşya alan firmalar içinde hurda alım hizmetleri vermekteyiz. Esenyurt hurdacısı olarak Avrupa yakasında her tür hurda alım satımı yapmaktayız.

  Karbon emisyonunu azaltmaktadır. Fazla enerji tüketildiğinde ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğine neden olur. Geri dönüşümdeki harcanan enerjinin düşüklüğü emisyonun iklime zararının önüne geçmektedir.

  Geri dönüşüm firmaları Türkiye’nin enerji tasarrufunu sağlıyor. Cevherlerin ocaklardan yeryüzüne çıkartılarak işlenmesi zahmetli bir işlemdir. Ham maddeleri sıfırdan üretmek için oldukça yüksek enerji harcanıyor. Hurda malzemelerin dönüştürülmesi %90 daha az olacaktır.

  Doğal kaynakların boşa harcanmasını önler. Yeraltı kaynaklarının miktarı bellidir. Bazı kaynaklar yeterli olsada artan nüfusla beraber dünyanın tüketimi de artıyor. Hurdaların geri dönüştürülmesi doğal kaynakları kurtarır. Böylelikle yeraltı kaynaklarını gelecek nesillere aktarmaktayız.

  İnönü Hurdacı Telefonu

  İstanbul Esenyurt İnönü yerinden her nevi hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz mahalleler içerisindedir. Bu sebep ile hurda satmak amacı ile telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. İstanbul Esenyurt İnönü hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

  İnönü Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

  Bakır kırkambar hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. İnönü bakır hurdası fiyatları için şirket hattımızı arayın. Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, lama bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Hurda bakır alanlar alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Esenyurt İnönü bakır ton fiyatı az önce güncellendi. İstanbul Esenyurt İnönü bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. İnönü bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan İnönü hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

  İnönü Hurda Demir Alan En Yakın Firmalar

  Hurda demir, dünyada en çok bulunabilen metaller arasındadır. Buradaki İstanbul Esenyurt İnönü demir hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Güncel demir hurdası kilo fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı linkine tıklayın.

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı bölümünü gezmek öğrenmenizi sağlar. Firmamız İnönü genelinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Sizinde bildiği gibi her türde demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz. İnönü mahallesinin tüm caddelerinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alımı yapıyoruz.

  İnönü Mahallesi Hurda Alüminyum Alım Satımı

  Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. İnönü mahallesinin her yerinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. Sitemizdekihurda alüminyum alanlar içeriği okuyun. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebiyle sonsuz teşekkürler.

  Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız.

  Esenyurt İnönü Mahallesinde alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alımı için aramanızı beklemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

  İnönü Mahallesinde Hurda Kurşun Alım Satımı

  Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu alım satımı yaparız. İnönü hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Burada yer almakta olan İstanbul Esenyurt İnönü kurşun hurda ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Cevher halindeki kurşun metali mavi-gümüş rengiyle öne çıkıyor. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir.

  İnönü Hurda Sac Alımı

  Şu anda tek bir deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası vardır. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için daha ucuz olacaktır. İnönü bölgesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, galvaniz sac, trapez, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek kârlı çıkabilirsiniz. Hurda sac alım satımı yapıyoruz.

  İnönü Mahallesi Krom Hurda Alan Yerler

  Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom hurda alımı makalemize mutlaka bir göz atın. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın.

  316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın. Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

  İnönü Mahallesi Çinko Hurdası Alımı

  Bu sayfada yayınlanan İnönü çinko levha ton fiyatları günceldir. Çinko hurda alan hurdacı firmalar paylaşımını dolaşmak iyi gelecektir. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satışı yapmak için arayabilirsiniz. İstanbul, Esenyurt İnönü çevresinde hurda çinko alıyoruz. Esenyurt Çinko hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız.

  İnönü Hurda Kablo Alımı

  Hurda kablo alan hurdacı içeriğiyle yazılmış makaleye göz atabilirsiniz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler hemen arayın. Adresten hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Kullanılış yerlerine göre hava kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Ancak tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyatı öneriyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kablo hurdaları telindeki bakır madeni sebebi ile kablo hurdası alımı yapanlar için kıymetlidir. İnönü mahallesi etrafında hızlıca ticareti yapılan Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablo ticaretinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İnönü hurdacı firmayız.

  Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden yüksek fiyat listesi sunuyoruz. İnönü mahallesinin tümünde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alıyoruz. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızda bulunan İnönü bakır kablo ton fiyatları günceldir.

  İstanbul Esenyurt İnönü mahallesinde hurda kablo alan hurdacılar arasında en iyi fiyatları vermekteyiz. İstanbul Esenyurt İnönü hurdacısı olarak her türlü hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası, antigron hurda kablolar alımı için buradayız. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum kablo hurdası için arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaktadır.

  İnönü Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alımı

  Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. İstanbul Esenyurt İnönü hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda alımı yapmaya devam ediyor. Daha doğru sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar konuyu inceleyin.

  İnönü mahallesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz. Hurda sarı satanlarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Demtaş Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş ticaretinde liderdir.

  Bu sebep ile İnönü sarı pirinç hurda alan firmalar arasındayız. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası adında hurda çeşidi varolmamıştır. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

  İnönü Mahallesi Hurda Alımı

  Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı hizmetler sunmayı istiyoruz. İnönü mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdanızı şimdi elinizden çıkarın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurda metalin değeri düşebilir. İstanbul Esenyurt İnönü mahallesi hurdacı firması olan Demtaş Metal her tür hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda bakır alımı için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz.

  Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurda, bakır hurdası, ekstra demir, kablo hurda, çinko, hurda kurşun alımı yaparken yüksek fiyat listesi sunmaktayız. İnönü hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile ön plana çıkıyoruz.

  Esenyurt ilçesindeki fabrika ve imalathanelerden üretim artığı hurdası alıyoruz. Kırpıntı malzemeleri biriktirmenize yardım ediyoruz. Fabrikalara hurda konteynerı koyuyoruz.

  İnönü Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Uzun yıllardır onlarca fabrika söküm ihaleleri tamamladık. İnönü fabrika söküm işleri yapıyoruz. Evvela sökülecek iş yerinin detaylı biçimde gezilmesi gerekir. Bu sebeple İstanbul Esenyurt fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık.

  İnönü Plastik Hurdası Alım Satımı

  Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz.

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. İstanbul ve İnönü mahallesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. İnönü hurda plastik alan firmalar içerisinden öne çıkan İnönü hurda deposuyuz. Buradaki İstanbul Esenyurt İnönü naylon hurdası kg fiyatı güncellenmiştir

  İnönü Klima Hurda Alım Satımı

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İnönü çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. İkinci el kombi alan hurdacılar içerisindeyiz. İkinci el klima İnönü mahallesinde çok alımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

  İnönü Moloz Nakliyesi

  Yıkımdan sonra müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozları Esenyurt Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce belirlenen yerlere taşınması gerçekleştiriliyor. İnönü hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşınması bedelsiz yapılıyor.

  İnönü Mahallesinde Nikel Hurdası Alımı

  Bu yüzden hurda nikel taşınırken oldukça dikkatle çalışmalıyız. Nikel hurda zehirlidir. İlçe genelinde %95 şablon nikel ile %99 şablo nikel hurdası, hurda turbo nikel, anot nikel hurda alım satımında piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. İnönü nikel hurda alımı yapıyoruz.

  İnönü Mahallesinde Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

  Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik kaynağıdır. Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Kullanımdan sonra kullanılmaz hale gelen aküye akü hurdası denilmektedir. Akü hurda alım satımı sayfasının linkine tıklayabilirsiniz.

  Akü hurdası kilo fiyatı gönderimize bir göz atmalısınız. Dolayısı ile depomuz gibi kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Akü hurdaları barındırdığı kurşun içeren sıvılar nedeni ile kıymetlidir.

  İnönü 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış market binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pencereler satıyoruz. Birde kapanan iş yerlerinden aldığımız Müteahhitler tarafından kullanılan alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alım satımı yapıyoruz.

  İnönü Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

  İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmayız. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.

  Anlık Güncel İnönü Hurda Fiyatları

  İnönü hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları hızlı bir biçimde güncellenmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alım satımında ton fiyatından fazla kilo fiyatları tavsiye ediyoruz. Yeni hurda fiyatları içerikli yazıya göz atın En doğru fiyatlara ulaşmak sebebiyle bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

  İnönü Hurda Beyaz Eşya

  Az kullanılan ikinci el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyaları, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları sormak nedeni ile firmamıza ait numaraları tuşlayarak iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Ederinden fiyata yeni gibi ve 2.el kanepe satabilirsiniz. Çok az ikinci el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan oturma gruplarınızı evinize gelerek almaktayız. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Detaylı bilgi için hurda çamaşır makinası alanlar hakkında detaylı bilgi veren paylaşımımızı inceleyin 2.el büro mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları alımlarında ücreti peşin ödemekteyiz.

  İnönü Hurdacı Sitesi

  Halkımıza temiz bir İnönü oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. İnönü hurdacılar sitesindeki firmamızla hurda malzeme alım gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz.

  En Yakın İnönü Hurdacı Firma

  İnönü en yakın hurdacı deposu hizmetleri ile hurda malzeme almak sebebiyle deponuza gelmekteyiz. Bu biçimde hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer İnönü genelinde hizmetler vermekten kıvanç duyarız. Demtaş Metal hurdacılık olarak İnönü çevresinde hurda almaktayız. İnönü hurdacı olan firmamızla adresten hurda malzeme alım satım hizmeti vermekteyiz.

  İnönü 2.el Hurda Raf

  Sitemizde yayınlanan İstanbul Esenyurt İnönü ikindi el raf hurdası ton fiyatı daima güncellenmektedir. Hurda raf fiyatları yazımızı geziniz. Hurda raf İnönü satmak sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan aktarlar tarafından satılan mağaza rafları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, ürün reyonları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satıcıları içindeyiz. Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Esenyurt Hurda raf alanlar yazımızı gezmek iyi gelir.

  İnönü Karton Hurda Alanlar

  Bölgede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanma olanağı veriyoruz. İstanbul Esenyurt İnönü kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

  Piyasanın üstünde fiyatlarla kağıt peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, karton bardak hurdası, hurda gazete alan yerler içindeyiz. Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İnönü Mahallesi hurda karton ton fiyatı güncelliğini koruyor

  İnönü Hurda Kumaş Alımı

  Yüksek tonajlı hurda penye kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş alımı yapıyoruz. İstanbul Esenyurt İnönü çevresinin tümünde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Spot kot kumaşı, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş satışı yapmak amacı ile bizi çok geçmeden arayabilirsiniz. İnönü mahallesinde şifon kumaş, süprem kumaş, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica alımlarında adresinize gelecek araçlarımız var. İnönü kiloayla tartarak hurda kumaş alan yerler içindeyiz. Sayfamızda bulunan İstanbul Esenyurt İnönü kumaş hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her saat paylaşıyoruz.

  İnönü İkinci El Kafe ve Lokanta Malzemesi Alım Satımı

  Elimizde bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü ocak, aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, krom paslanmaz dinlendirici vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını incelemek için sizi işyerimize davet etmekteyiz. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizi arayabilir. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Kısa süre kullanılmış olan bulaşık makinaları, tezgah, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız.

  İnönü Araç Hurdası Alan Yerler

  Bazı dönemlerde İnönü yakınlarında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. İnönü hurdacılık sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli araç hurdası, römork, patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere araba hurdası alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ancak hurda araç evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

  İnönü Bina Yıkımı

  Üst tarafta fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen tüm önlemler İnönü mahallesi kentsel dönüşüm içinde yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istendiği şekilde inşa edilmesi nedeniyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, sökülen çelik kapılar, çıkma parkeler vb. her cinsten hurda malzemeyi satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

  7/24 Hurda Alan İnönü Hurdacı

  Tam tamına 16 seneden beri hurdacılık yapan firmayız. Yılların verdiği deneyimler aracılığıyla alet parkurumuzu çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren İnönü hurdacı dükkânımız yardımıyla zaman kavramı olmadan adresinize gelmekteyiz.