İçeriğe geç

Tevfik Bey Mahallesi Hurdacı

  Tevfik Bey mahallesi hurdacı firmalar arasında öncü konumdayız. Tevfik Bey hurdacı firması olarak her nevi hurda malzemenizi almaktayız İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey hurdacı firma olarak Tevfik Bey mahallesi caddelerinde hizmet veriyoruz.

  Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul hurdacı içerisindeki firmamız profesyonel devam ediyor. Küçükçekmece Tevfik Bey hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Demtaş Metal olarak Küçükçekmece Tevfik Bey mahallesinin tamamında hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey hurda fiyatlandırma ile hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Küçükçekmece bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle araç gönderiyoruz Şu anda Küçükçekmece firmasıyız. Elbette ki Küçükçekmece Tevfik Bey mahallesinde de hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olarak Tevfik Bey bölgesinde hizmet ediyoruz. Avrupa yakası Küçükçekmece Tevfik Bey mahallesinin çevresinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alım satımı için eşyanın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz

  Küçükçekmece Tevfik Bey Hurdacı Firmalar

  Küçükçekmece hurdacı firması olarak Avrupa yakasında her çeşit hurda eşya alımı yapıyoruz. Tevfik Bey bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizin ve bizim geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her tür hurda kablo satmak için mobil hatlarımızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Tevfik Bey mahallesi çevresinde her cins hurda alan yerler içerisindeyiz. Tevfik Bey hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey içerisinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri zorluyoruz. İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Tevfik Bey gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Tevfik Bey bölgesinde değil, her yerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

  Tevfik Bey Mahallesi Hurdacı Telefonu

  İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey yerinden her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu sebeple hurda fiyatı sormak nedeniyle firmamızı aramanız yeterlidir. Tevfik Bey Mahallesi hurdacı numarası sitemizin içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

  Tevfik Bey Kablo Hurdası Alanlar

  Çünkü sadece hurda ticaretiyle ilgilenmiyoruz. Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar alım satımı için ederinin üzerinde öneriyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Tevfik Bey bakır kablo ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alıyoruz.

  Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi arayın. İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır madeni sebebi ile hurdacılar için önem teşkil eder. Tevfik Bey Mahallesi kablo hurdası alanlar içindeyiz.

  Yüksek miktarda hurda kablo alırken ederinden fazla fiyat sunuyoruz. Kesin bilgi almak için bilgi edinmek amacıyla kablo hurda alanlar yazıyı inceleyin. Tevfik Bey mahallesinde genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey Mahallesi bölgesinde çoğunlukla toplanlanan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

  Kullanıldığı alanlara göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, alüminyum hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılmaktadır. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Tevfik Bey hurdacı firmayız. .

  Tevfik Bey Hurda Krom Alım Satımı

  Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alan yerler içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. İstanbul Krom hurda alanlar krom hurdası konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayabilirsiniz.

  Tevfik Bey Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Cevher halindeki kurşun gümüşe yakın mavi renktedir. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun alıyoruz. Metal kurşun kullanılan en eski madenlerdendir. Tevfik Bey Mahallesinde hurda kurşun için en yüksek fiyat listesini uyguladığımız yerlerdendir. Buradaki Tevfik Bey kurşun hurda ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız.

  Tevfik Bey Hurda Çinko Alımı

  Tevfik Bey bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası fiyatları konusunda bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Sitemizde bulunan Tevfik Bey hurda çinko levha kg fiyatını abonelerimizle anlık bir biçimde paylaşıyoruz. Çinko hurda fiyatları konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

  Tevfik Bey Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firma

  Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz ticareti yapıyor. Tevfik Bey mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Bu sebep ile Tevfik Bey Mahallesi sarı hurdası alanlar içindeyiz. Tevfik Bey hurdacı firması olarak her çeşit hurda alımı yerinize geliyor.

  Pirinç sarı alan hurdacı içerikli yazıyı inceleyin. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır.

  Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Herkesin bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

  Tevfik Bey Hurda Sac Alım Satımı

  Tevfik Bey çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile. Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası var. Kiler çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Tevfik Bey Demir Hurda Alımı

  Tevfik Bey bölgesinde demir hurdası alımı ile ilgileniyor. Hurda demir, dünyada en çok bulunan metaller içerisindedir. Buradaki Tevfik Bey demir ton fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı makalesini okumak iyi gelir. Unutmayın ki her çeşit demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alıyoruz. Tevfik Bey ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz.

  Tevfik Bey Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

  Tevfik Bey bakır hurda fiyatları için arayın. Küçükçekmece Bakır hurdası alanlar içeriğimizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Sayfamızdaki Tevfik Bey soyma bakır hurdası fiyat listesini abonelerimize her gün ulaştırılmaktadır. İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey bakır hurda alan yerler arasındayız. Tevfik Bey bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan Tevfik Bey hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Tevfik Bey Hurda Alüminyum Alan Firma

  Her tür alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Tevfik Bey mahallesinin tümünde alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil alırken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan firmayız. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı için aramanızı beklemekteyiz. Alüminyum alan hurdacılar içerikli metni inceleyin. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Hurda satanların desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Küçükçekmece Tevfik Bey alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

  Tevfik Bey Mahallesi Fabrika Söküm Yıkım İşleri

  Etrafta bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Tevfik Bey fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Fabrika sökümünden önce yıkılacak mülkün incelikle gezilerek gerekli aletlerin ayarlanması gerekmektedir. Yıllardır bol miktarda fabrika yıkım ihalelerini aldık. Böylece Küçükçekmece fabrika yıkımı gerçekleştiren yerler arasında ünlü olduk.

  Tevfik Bey Mahallesinde Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firma

  Yüksek fiyata bristol hurda, karton bardak hurdası, peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Tevfik Bey kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası ton fiyatı isteyebilirsiniz. Tevfik Bey karton hurda aldığımız yerler arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey hurda kağıt ve karton ton fiyatını grubumuzdakilerle bedelsiz paylaşıyoruz Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alımında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle hurda satıcılarına normalden daha yüksek miktarda kazanma avantajı takdim ediyoruz.

  En Yakın Tevfik Bey Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal hurdacılık olarak Tevfik Bey genelinde hurda alıyoruz. Tevfik Bey en yakın hurdacı firma ismiyle her nevi hurda eşya tartmak sebebiyle deponuza geliyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Tevfik Bey mahallesinde servisler veriyoruz. Tevfik Bey hurdacısı olarak kapıdan her cins hurda malzeme alım satım hizmetimiz var.

  Tevfik Bey Mahallesinde Araç Hurdası Alan Yerler

  Tevfik Bey hizmetimizi sürdürmekteyiz. İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Tevfik Bey yakınlarında araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Elbette sizlere hurda araba alımı hakkında yardım etmek isteriz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan yük vagonu, vergiden düşmüş hurda otomobil, patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

  Tevfik Bey Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

  Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır.

  Tevfik Bey Hurda Nikel Alımı

  Nikel hurdaları zehirlidir. İstanbul Küçükçekmece ile Tevfik Bey hurda nikel alımı yapıyoruz. Özellikle anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası alınıp satılırken elden geldiğince özen ile davranmalıyız.

  7/24 Hizmet Veren Tevfik Bey Mahallesinde Hurdacı Firma

  7/24 açık Tevfik Bey hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü sektöre hizmet etmekteyiz. Sektörün verdiği tecrübeler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Tam 27 seneden beri hurda alımı yapmaktayız.

  Tevfik Bey Klima Hurdası Alımı

  Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Tevfik Bey etrafında 2.el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Tevfik Bey çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Tevfik Bey Moloz Nakliyesi

  Molozlar Küçükçekmece Belediyesi’nce planlanan arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre molozun nakliyesi itinayla yapılmaktadır.

  Tevfik Bey Hurdacılar Sitesi

  Tevfik Bey hurdacılar sitesi D bloktaki iş yerimizin vasıtası ile geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Sevenlerine daha yaşanılır bir İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey yaratmak için çok çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

  Tevfik Bey Mahallesinde Hurda Akü Alım Satımı

  Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan cihazdır. Akü hurdaları içindeki kurşun içeren suları ayrıştırılabildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurdası kilo fiyatı linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla Demtaş Metal ve benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Zamanla enerji depolamaz aküye akü hurdası deniliyor. İstanbul Akü hurdası alan hurdacı firma gönderimizi dolaşmalısınız. Araçlarda enerji ihtiyacını karşılamak nedeniyle kullanılmaktadır.

  Tevfik Bey Mahallesi Plastik Hurdası Alımı

  Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Tevfik Bey hurda plastik alımı yapanlar arasında öncü işletmeyiz. Sitemizdeki İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey hurda plastik fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız İstanbul ve Tevfik Bey mahallesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, hurda jelatin satışı yapmak sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatla pet şişe, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satım işleri yapmaktayız.

  Tevfik Bey Anlık Hurda Fiyatları

  Güncel fiyatlara ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşın. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken borsa fiyatlarından fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Tevfik Bey hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı piyasada saatlik olarak güncelleniyor.

  Tevfik Bey 2.el Hurda Raf Fiyatları

  Buradaki Tevfik Bey hurda çelik raf fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda raf alanlar yazısına bir göz atmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Tevfik Bey satmak nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen şarküterilerden satın aldığımız çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası içinden personelimizce seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satıyoruz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. İstanbul Hurda raf alanlar sayfasının linkine tıklayınız.

  Tevfik Bey İkinci El İnşaat Malzemesi

  Bunun ile birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız Yıkılan fabrika vs. binalardan sökülen yeni ayarında ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı alıyoruz. İnşaat alanlarında inşaat vinci, harç karıştırma makinesi, alçı mikseri, boya makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

  Tevfik Bey Mahallesinde Hurda Kumaş Alım Satımı

  Yüksek tonajlı tekstil artığı hurda kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda, hurda atlet kumaşı alımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Tevfik Bey çevresinde hurda parça kumaş alımı yapılır. Defolu gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş alımı için buradaki telefon numarasını zaman geçirmeden arayın. İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey çevresinde hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş, süprem kumaş alımları için belirttiğiniz yere gelmekteyiz. Tevfik Bey kiloyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki İstanbul Küçükçekmece Tevfik Bey kumaş hurdası fiyatları az önce güncellenmiştir.

  Tevfik Bey Mahallesinde 2.el Restoran Malzemeleri Alımı

  Endüstriyel tipte 2.el restoran ekipmanları alımı yapıyoruz. Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı iki kapaklı dolap, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom davlumbaz, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi set üstü mekap vb. endüstriyel mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacıyla alıcıları işyerimize davet etmekteyiz.

  Tevfik Bey Beyaz Eşya Hurdası

  Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak sebebi ile cep telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Çok az kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki kanepelerinizi adresinize gelerek alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgi için çamaşır makinesi hurdası alımı yapan firma başlıklı paylaşımını ziyaret ediniz 2.el patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro ofis mobilyası alınır satılır. Tevfik Bey içinde sıfır gibi ve ikinci el ev mobilyası satın alabilirsiniz.

  Tevfik Bey Mahallesi Bina Yıkımı

  Üst taraftaki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeniyle yenilenmesi gereken iş yerlerinin yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları ve benzeri her türlü hurda malzemeleri almaktayız.

  Yıkımda istenilen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz.