İçeriğe geç

Mercan Mahallesi Hurdacı Firma

  İstanbul Avrupa yakası Fatih Mercan mahallesi bölgesinde kullanılmış eşyalar ve hurda malzeme alımı için malzemenin bedelini piyasadan yüksek fiyatla ödemekteyiz Aslında Fatih firmasıyız. Ancak Fatih Mercan mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Demtaş Metal ismiyle İstanbul Avrupa yakasına bağlı mahallelerde hizmet veriyoruz. Fatih Mercan mahallesi hurdacısıyız. Günlük Fatih Mercan hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Mercan hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız Fatih Mercan mahallesi hurdacı firmalar içinde öncüyüz. Avrupa yakası Fatih Mercan etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı amacı ile bulunduğunuz yere gelmekteyiz

  Çok miktarda alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Her türlü hurda alımında öncüyüz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki firmamız hurdacılık hizmeti beğeninize sunmaya devam etmektedir. Fatih hurdacı firması olarak Mercan mahallesinin çevresinde her türlü hurda alıyoruz.

  Fatih Mercan Mahallesi Hurdacı Firma

  Mercan genelinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz. Mercan hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İstanbul Fatih Mercan bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Fatih mahalle merkezinde ve Mercan mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ofis mobilyası alanlar arasında en eski firmayız. İstanbul merkezinin değişen mahallesi Mercan sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Fatih Mercan mahalle merkezinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Fatih hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak daima gelişmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak sebebi ile firmamızı kaydedebilirsiniz.

  Karbon emisyonunun azalmasını sağlar. Yüksek enerji tüketilmesi ile ortaya çıkan karbon emisyonu iklim değişikliğinin kaynağıdır. Hurda metal geri dönüştürülürken harcanılan enerjinin miktarının düşüklüğü emisyonun doğaya zarar vermesinin önüne geçiyor.

  Doğal kaynakların gereksiz sarfiyatını önlemektedir. Yer kabuğunda bulunan doğal kaynakların miktarı bellidir. Birkaç tanesi yüksek miktarda gibi gözükse de artan nüfusla dünyanın doğal kaynaklara ihtiyaçlarıda her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hurdaları geri dönüştererek ihtiyacımız olan metallerin korumayı başarabiliriz. Bu sayede yeraltı madenlerini gelecek döneme aktarmayı başarabiliriz.

  Geri dönüşüm firmaları enerji tasarrufu yapmamızı sağlıyor. Bir madenin yeraltından çıkartılarak işlenmesi zahmetli bir iştir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji oldukça fazladır. Hurda metalin geri dönüşümü yüzde doksan çok az azdır.

  Mercan Hurdacı Numarası

  İstanbul Fatih Mercan hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Dolayısıyla hurda atık satmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Boş yere süre harcamadan telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak nakit para kazanabilirsiniz. Mercan hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır.

  Mercan Bakır Hurda Alım Satımı

  Mercan mahallesinde bakır hurdası fiyatları için arayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel alıyoruz.

  Bakır alan Mercan mahallesinde hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurdası, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Mercan bölgesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Buradaki İstanbul Fatih Mercan bakır fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. İstanbul Fatih Mercan bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  Mercan Mahallesi Hurda Demir Alımı

  Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alırız. Firmamız Mercan mahalle genelinde hurda demir alımı yapmaktadır.

  Anlık güncel demir hurdası fiyatları edinmek amacı ile hemen arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı yazısını incelemek iyi gelir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alımı yazımıza bakmak istersiniz.

  Mercan ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alım satım işi yapıyoruz. Demir, yer kabuğunda çokça bulunan madenler içindedir. Bu sayfadaki Mercan 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını kayıt olanlara ücretsiz gönderiyoruz.

  Mercan Hurda Alüminyum Alan Fabrikalar

  Kesin sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar metne göz atın. Güvenilir bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Mercan mahallesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alırken tartımları güvenle yapıyoruz. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Fatih Mercan hurda alüminyum alanlar arasındayız. Bize güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız. Siz değerli müşterilerin sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda ticareti yapıyoruz. Her nevi hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

  Mercan Kurşun Hurda Alım Satımı

  Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yaparız. Kurşun cevherleri gümüşe yakın mavi renkli biçimiyle göze çarpar. Fatih Hurda kurşun alan hurdacı firma bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz.. Mercan kurşun hurdası alım satımı için en yüksek fiyat listesini verdiğimiz mahallelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Fatih Mercan kurşun hurdası kilo fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Kurşun eski madenlerdendir.

  Mercan Mahallesi Sac Hurda Alımı

  Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. İstanbul Avrupa Mercan Fatih etrafında hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvanizli sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, satışı nedeniyle arayabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

  Mercan Hurda Krom Alan Hurdacılar

  Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda fiyatı makalesine göz atmalısınız. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatı makalemizi okursanız şahane olacaktır.

  310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor.

  Mercan Çinko Hurda Alımı

  Mercan etrafında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Hurda çinko fiyatı içeriğinin linkine tıklayabilirsiniz. Sayfamızdaki Mercan hurda çinko fiyat listesini kayıt olanlara saat başı ulaştırılmaktadır. Çinko hurda fiyatı gönderimizi ziyaret etmek çinko hurda hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alım satımı yapıyoruz.

  Mercan Kablo Hurdası Alım Satımı

  Mercan hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Çünkü Demtaş Metal olarak yalnızca hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır tel nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder.

  Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir. Sitemizde paylaşılan Mercan elektrik kablosu ton fiyatını dileyenlere günlük gönderiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümcülük yapıyoruz. İstanbul Fatih Mercan kablo hurdası alıyoruz.

  Kablo iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca alüminyum hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Mercan hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

  Bunun yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası için en yüksek fiyat listesini öneriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla fiyat sunuyoruz. İstanbul Fatih Mercan Mahallesi bölgesinde kolayca toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

  Hurda kablo içerikli konuyu inceleyin. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablolar satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. İstanbul Fatih Mercan hurdacı firması olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları ticareti yapıyoruz.

  Mercan Sarı Hurda Alım Satımı

  Mercan hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Hurda sarı alanlar konulu konuyu ziyaret edin. Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda cinsi bulunmamaktadır. Mercan mahallesinin tamamında hurda sarı almaktayız. Mercan mahallesinin tamamında hurda sarı almaktayız.

  Pirinç hurdaya halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denmektedir. Haliyle Mercan sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda satanların öğrendiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. İstanbul Fatih Mercan Mahallesi hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapıyor.

  Mercan Hurda Alan Yerler

  Fatih çevresindeki üretim yerlerinden makine artığı hurdası alımı yapıyoruz. Küçük malzemelerinizi biriktirmenize imkan sağlıyoruz. Fabrikalara ve imalathanelere hurda konteynerı bırakmaktayız.

  Mercan Mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zararınızı önlemek amacı ile hurdanızı şimdi satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile hurdanın piyasadaki değerleri düşebilir. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, kalay hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda krom alımı için yerinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir ve sarı hurda alımlarında fiyat listesi sunuyoruz. Mercan hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. İstanbul Fatih Mercan mahallesi hurdacı firma olan Demtaş Metal her nevi raf hurdası alıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

  Mercan Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

  Başlamadan önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan projenin hazırlanması doğru olur. Mercan fabrika söküm işi yapıyoruz.

  Böylece fabrika söküm ve yıkımı yapan firmalar içerisinde lider konumdayız. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Uzun yıllardır onlarca fabrika bozumu ihaleleri tamamladık. Hurdacıların dile getirdiği şekilde kolay olmamıştır.

  Mercan Plastik Hurdası Alımı

  Mercan plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan firmayız. Buradaki İstanbul Fatih Mercan naylon hurdası ton fiyatı biraz önce güncellenmiştir En yüksek fiyata mavi kapak, hurda şeffaf naylon, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri çeşitleri vardır. İstanbul il Mercan mahallesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda satmak sebebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Mercan Mahallesi Klima Hurdası Alım Satımı

  Klima hurdası Mercan çevresinde en fazla alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Mercan bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

  Mercan Moloz Dökümü

  Mercan hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan tüm hurda malzemelerin iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliyesi güvenlikle yapılır. Yıkım molozu Fatih Belediyesi’nce planlanan arazilere boşaltılıyor.

  Mercan Hurda Nikel Alanlar

  İlçe genelinde turbo nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel hurda, anot nikel hurdası alıyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içerir. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken çok hassas çalışmalıyız. Mercan nikel hurdası alımı yapıyoruz.

  Mercan Mahallesinde Hurda Akü Alan Firma

  Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur. Kullanımdan sonra atık duruma düşen aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alımı makalemizi dolaşmalısınız. Otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeni ile kullanılabiliyor. Akü hurdası alım satımı hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla Mercan Mahallesinde hurdacı benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor.

  Mercan 2.El İnşaat Malzemeleri

  Yıkılmış market binalarından sökülen sıfır ayarında 2. el pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alan firmalar içindeyiz. İnşatlarda alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç pompası ikinci el iskele, plywood hurda mevcuttur. Bununla birlikte kapanan şirketlerden aldığımız

  Mercan Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alımı

  Hurda jeneratör alan firmayız için yüksek fiyatla ödemeler yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

  Anlık Mercan Hurda Fiyatları

  Sayfamızdakihurda fiyatları metni ziyaret edin Mercan hurdacı firmalar içerisinde hurda alırken uygulanılan fiyat listesi hurda piyasasında her saat değişkenlik göstermektedir. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken ton fiyatlarından daha fazla fiyat teklifi ödüyoruz. Anlık fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Mercan Mahallesi Hurda Beyaz Eşya

  Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolapları, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi almak için bize ait cep numaraları ile iletişime geçerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları için mobil telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Çok az kullanılmış olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı konumunuza gelerek değerinde alıyoruz. Eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı yapan firma başlıklı yazımızı okuyunuz Çok makul fiyatlarla az kullanılan, ikinci el yatak odası takımları satıyoruz.

  Mercan Hurdacılar Sitesi

  Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Mercan hurdacılar sitesi 7. bloktaki tesisimiziz aracığıyla atıl hurda eşya alım yapmaya başladık. Hemşehrilerimize her haliyle yaşanabilir bir şehir yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz.

  En Yakın Mercan Hurdacı Telefonu

  Mercan hurdacısı firmamız ile adresten hurda alım satım hizmetimiz var. Demtaş Metal olarak Mercan mahallesinde hurda almaktayız. Mercan en yakın hurdacı firması olarak hurda eşya alıp satarken yerinize geliyoruz. Bu hizmetle atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Mercan mahallesinin çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız.

  Mercan Mahallesi 2.el Raf Hurdası

  Çoğunlukla batan baharatçılar tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, orta reyonlar, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafları satıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Fatih Mercan hurda raf kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Raf hurda alımı gönderisine bir bakmak istersiniz. Raf hurdası Mercan satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda alanlar paylaşımına göz atarsanız mükemmel olacaktır.

  Mercan Hurda Kağıt Alanlar

  İstanbul Fatih Mercan kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz hizmetleri ile toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Kağıt, karton hurda almaktayız. Sayfamızdaki Mercan hurda kağıt, karton ton fiyatlarını bip grubumuzda paylaşıyoruz İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alırken göstermiş olduğumuz ekstra titizlik sayesinde sizlere çok daha fazla kazanma imkanı sunuyoruz. Yüksek hurda kağıt fiyatıyla kuşe kağıt hurdası, karton bardak, bristol kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası alıyoruz.

  Mercan Parça Kumaş Alanlar

  Mercan bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında adresinize ekibimizi göndermekteyiz. İstanbul Fatih Mercan bölgesinin tamamında kumaş hurdası almaktayız. Spot penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, hurda mayo kumaşı, hurda spot kumaş, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alım satımında kapınızda ödeme yapılır.

  Kilosuyla hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik, ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayın. Mercan kilosuyla kumaş hurda alanlar arasındayız. Bu sayfadaki Mercan kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

  Mercan Mahallesinde 2. El Mutfak Ekipmanı Alımı

  Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Kısa zaman kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör vb endüstriyel mutfak aletlerini inceleyebilmeniz için alıcıları depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

  Mercan Hurda Araç Alan Firma

  Bazı dönemlerde Mercan etrafında hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz. Mercan hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belge işi olmayan kazalı hurda araç, patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası, römork, hurda motor alıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba hurdaya satma konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat araç hurdası trafikten çekme evrakları zaman aldığından bu hizmeti daima veremiyoruz.

  Mercan Mahallesinde Bina Yıkılır

  Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Mercan mahallesi kentsel dönüşümü sebebi ile yeniden inşa edilecek apartmanların gerektiği şekilde imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri her cins hurda malzemeyi satın alıyoruz. Aynı fabrika söküm işinde olduğu gibi ortaya çıkacak hurda karşılığında binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında önem verilen güvenlik önlemleri

  7/24 Açık Mercan Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan Mercan mahallesi hurdacı firması olan firmamız ile haftanın yedi günü atık hurda malzeme ticareti yaparız. Sektörde uzun yıllar geçirmenin sağladığı profesyonellikler vasıtası ile makine sayımızı çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık yirmi sekiz senedir hurda hurda alım satımı yapmaktayız.