İçeriğe geç

Maden Hurdacı Hurda Alımı

  Demtaş Metal olarak Avrupa çevresinde hurda alıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. İstanbul Maden mahallesi etrafında temiz kullanılmış eşya ve hurda alıyoruz

  İstanbul Sarıyer Maden mahallesi hurdacı firma olarak hurda alıyoruz. Hali hazırda Sarıyer firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Sarıyer Maden mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Maden mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Güncel Sarıyer Maden hurda fiyat listesi ile hurda alımı hizmeti veriyoruz.

  Avrupa yakası Sarıyer Maden mahallesi genelinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz Maden mahallesi hurdacı işletmeleri içerisinde lider konumdayız.

  Maden mahallesi hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda malzeme ticaretinde yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

  Maden Mahallesi Hurdacıları

  Maden hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstanbul Sarıyer Maden merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizde her türlü hurda alüminyum satışı yapmak için numaramızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. İstanbul merkezinin sempatik mahallesi Maden ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İstanbul Sarıyer Maden etrafında değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Sarıyer hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tamamında her türlü hurda alımı yapıyoruz. Sarıyer mahallesinin her yerinde ve Maden mahallesinde hurda alan firmalar arasındayız. Avrupa yakası hurdacı olarak daima gelişmekteyiz. Maden genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri eriterek vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız.

  Sarıyer Geri dönüşüm firması enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bir metalin ocaklardan çıkartılıp işlenebilir hale dönüştürülmesi zahmetlidir. Hammaddeleri sıfırdan üretmek için harcanan enerji gayet fazladır. Bir hurdanın dönüştürülmesi üretimde harcanan enerji miktarından yüzde doksan daha az olacaktır.

  Doğal kaynakların boşa harcanmasını önlemektedir. Yer altı kaynakları insanlığa yetersizdir. Bazıları çok gibi gözüksede artan nüfusla insanların tüketimide artmaya devam ediyor. Hurda madeni geri dönüştererek ihtiyacımız olan metallerin korumayı başarabiliriz. Böylece yeraltındaki madenleri çocuklarımıza saklayabiliriz.

  Karbon emisyonunu azaltır. Yüksek enerji tüketildiğinde ortaya karbon emisyonu çıkar ve bu durum iklim değişikliğinin körükleyicisidir. Metaller geri dönüştürülürken harcanan düşük enerji bu emisyonun iklime ve doğaya zararının önüne geçmektedir.

  Maden Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

  İstanbul Sarıyer Maden hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasında yer almaktadır. Bu neden ile hurda malzeme satmak nedeni ile sitedeki telefonumuzu arayabilirsiniz. Maden hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Şimdi arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

  Maden Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

  Maden mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın. Sarıyer Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Sayfamızdaki Maden bakır fiyatlarını saat başı yollamaktayız. İstanbul Sarıyer Maden bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Maden bölgesinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Maden hurdacı telefonunu kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alanlar içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurdası, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz.

  Maden Mahallesi Demir Hurda Alan Firma

  Demtaş Metal Maden mahallesinin tamamında hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Demir, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Bu sitede yer almakta olan İstanbul Sarıyer Maden demir hurdası fiyat listesini kayıt olanlara bedelsiz gönderilmektedir. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Sarıyer Demir hurda fiyatı yazısına kesinlikle göz atmalısınız.

  Anlık hurda demir kilo fiyatı istemek amacı ile Maden hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı gönderimize bir göz atmak isteyebilirsiniz. Unutmayın ki her türlü pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alırız. Maden çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

  Maden Mahallesinde Hurda Alüminyum Alımı

  Sizlerin yardımıyla daha hızlı büyüyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası alımı yapan hurdacıyız. Her türlü alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı istiyoruz.

  Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu yapmaktayız. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar konulu konuya bir göz atın.

  Sarıyer Maden alüminyum hurdası alanlar içinde fark yaratıyoruz. Maden mahallesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını sizinle yapıyoruz.

  Maden Kurşun Hurda Alım Satımı

  Kurşun metali eski madenlerden biridir. İstanbul Avrupa yakası Sarıyer Maden mahallesinde hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Buradaki Maden çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor. Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami kurşunu alıyoruz. Kurşun cevheri mavimsi renklidir.

  Maden Sac Hurda Alım Satımı

  Sac hurdası alımı yapan hurdacılar arasındayız. Şantiye çatısı kaplamak amacıyla kullanabilirsiniz. Maden ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih etmelisiniz. Firmamızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda bulunuyor.

  Maden Krom Hurdası Alımı

  Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Krom hurdası alan hurdacı firma gönderimize göz atmalısınız. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom fiyatı yazımıza göz atabilirsiniz. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

  Maden Çinko Hurda Alımı

  Buradaki İstanbul Sarıyer Maden mahallesinde çatı söküm çinkosu fiyat listesi az önce güncellendi. Çinko hurdası alımı çinko hurda hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda satışı yapmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul, Sarıyer Maden mahallesi yakınlarında çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek için linkine tıklamalısınız.

  Maden Hurda Kablo Alanlar

  Fakat tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablo alımında değerinin üstünde fiyatları sunuyoruz. Kullanılış alanlarına göre yer altı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Sarıyer Maden mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Piyasada çoğunlukla toplanlanan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında değerini nakitle ödüyoruz.

  Kablo hurdaları içerisindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alanlar için önemlidir. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden daha yüksek teklifler veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Maden mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka alüminyum kablo hurdaları için bize ulaşabilirsiniz. Maden genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal şirketimizle sadece hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

  Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Maden hurda kablo kg fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Anlık bilgi için bilgi edinmek için hurda kablo alanlar yazıya göz gezdirebilirsiniz. Her yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz.

  İstanbul Sarıyer Maden hurdacı firma olarak genellikle antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

  Maden Mahallesi Sarı Hurda Alımı

  Pirinç metali mahalle arasında renginden ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Gerçekte hurda sarı isminde hurda türü varolmamıştır. Daha detaylı sayfamızdaki hurda sarı pirinç alan yerler metini okuyun. Firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri kıymetlidir. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır.

  Maden hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alımı yerinize geliyor. Bu neden ile Maden sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Maden genelinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Maden Hurda Alan Firma

  Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alan Maden mahallesi hurdacı firmasıyız. Hep birlikte daha çok kazanarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Maden kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmemek için hurdalarınızı hemen satmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın değerleri düşebilir.

  Hurda çinko alımı için adresinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz.

  Fabrikalardan imalat artığı hurdası alımı yapmaktayız. Parça hurdaları biriktirmenize imkan sağlamaktayız. Fabrikalara ve şantiyelere hurda biriktirmek için konteyner bırakıyoruz.

  İstanbul Sarıyer Maden mahallesinde hurdacılık yapan Demtaş Metal her nevi hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Tonajlı kablo hurda, bakır hurda, alüminyum, çinko hurda, demir hurda, kurşun hurda ve sarı hurda alımına özel yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Maden hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

  Maden Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Maden Mahallesi fabrika söküm işleri deneyime sahibiz. Yıkım yapanların söylediği biçimde kolay değildir. Sektöre başladığımızdan bu yana binlerce fabrika bozumu ihalelerini gerçekleştirdik. Profesyonel bir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Böylece fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde öncü bir yerdeyiz. Başlamadan önce yıkıma hazırlanan binanın titizlikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanların hazırlanması gereklidir.

  Maden Plastik Hurda Alımı

  Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul şehri Maden bölgesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurdası, jelatin, polistren kristal hurda alımı yapıyoruz. Maden hurda plastik alım satımı yapanlar içinde öncü Maden hurdacısıyız. Buradaki Maden hurda naylon fiyatları günceldir

  Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. En iyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe almaktayız.

  Maden Klima Hurda Alan Yerler

  Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Maden çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. 2.el Klima Maden mahallesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır.

  Maden Moloz Dökümü

  Demtaş Metal tarafından satın alınan her nevi hurda eşyaların işyerimizi taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Sarıyer Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alana nakledilir. Yıkımda anlaşmaya göre molozun taşınması itina ile yapılır.

  Maden Hurda Nikel Alımı

  İlçe genelinde anot hurda nikel, turbo nikel hurdası, %95 – %99 şablon nikel alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken mümkün olduğunca hassas çalışılmalıdır. Maden mahallesinde hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir.

  Maden Akü Hurda Alım Satımı

  Akü içindeki kurşun bulunduran akü suyu ayrıştırıldığından geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Arabalarda elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için sıkça kullanılabiliyor. Akü başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerji depolanan cihazdır. Akü hurda ton fiyatı makalesine bir göz atmalısınız. Bu sebeple Demtaş Metal benzeri firma içerisinde geri dönüşüm tesisi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapan tesisler içindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü deniliyor. Sarıyer Hurda akü alan hurdacılar bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

  Maden Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte batan depolardan almış olduğumuz Maden yakınlarında yıkılmış fabrika binalarından sökülen hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, kapı satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç makinesi ikinci el portatif, hurda plywood satılıktır.

  Maden İkinci El Jeneratör Alım Satımı

  Her voltajda çalışır durumda 2.el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatları sunmaktayız.

  Maden Mahallesinde Güncel Hurda Fiyatları

  Anlık sitemizdeki yeni hurda fiyatları içeriğe bir göz atabilirsiniz Güncel fiyata erişmek nedeniyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Maden hurdacı hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatı piyasada hızlıca değişiklik göstermektedir. Ayrıca hatırlatmakta yarar görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından özel fiyat teklifleri veriyoruz.

  Maden 2.el Ev Eşyası

  Sıfırdan farksız ikinci el dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatı öğrenmek nedeni ile firmamıza ait telefon numaralarınıtuşlayabilirsiniz. Temiz etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, personel masaları, personel koltuğu stok öğrenmek amacı ile irtibat telefon numaramızı arayın. Kısa süreliğine kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek biçimdeki mobilyalarınızı evinize gelerek satın alıyoruz. Hurda buzdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma başlıklı paylaşımını ziyaret ediniz Piyasadan fiyata yeni gibi ve 2. el mobilya ve aksesuar satıyoruz.

  Maden Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Maden hurdacılar sitesi on birinci blok içerisindeki hurda dükkânımızla hurda alım işlerine başladık. Halkımıza yaşanılır bir İstanbul Sarıyer ve şimdikinden daha temiz Maden oluşturmak için çok çalışıyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz.

  En Yakın Maden Mahallesinde Hurdacı Numarası

  En yakın Maden hurdacı firma olarak her cinsten hurda malzeme alıp satarken adresinize geliyoruz. Bu yöntemle sizlere en yakın hurdacı Maden çevresinde hizmet veriyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Maden çevresinde her cins hurda eşya alırız. Maden hurdacı sitesi arasındaki çalışanlarımız ile yerinizden hurda almaya başladık.

  Maden Mahallesinde 2.el Raf Satanlar

  Özellikle raflarını yenileyen dükkânlar tarafından satılan mağaza rafları, market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar içinden personelimizce seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alımı yazısını incelemek iyi gelir. Sayfamızdaki Maden çıkma raf fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurda alımı linkine tıklayınız. Maden 2. el hurda raf alımı nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Maden Karton Hurda Alım Satımı

  İlçenin tümünde 1. hamur beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz extra özen sayesinde size daha çok oranda kazanç elde etme imkanı veriyoruz. Maden hurda kağıt alan hurdacılar içindeki firmamız Demtaş Metal sayesinde toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı yapabilirsiniz. Karton hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizde yayınlanan Maden hurda karton kağıt fiyat listesini arzu edene günlük göndermekteyiz Piyasanın üstünde fiyata hurda peçete, bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, kullanılmış gazete alıyoruz.

  Maden Kumaş Alanlar

  Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş, eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk satışı yapmak amacıyla firmamızı şimdi arayabilirsiniz. Kiloyla poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası alıp satıyoruz. İstanbul Sarıyer Maden etrafında hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Buradaki İstanbul Sarıyer Maden hurda kumaş fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz göndermekteyiz. İstanbul Sarıyer Maden kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar arasında en iyi fiyatı vermekteyiz. İstanbul Sarıyer Maden mahallesinde viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş hurdası, döşeme kumaşı, jesica kumaş, hurda süprem alım satımlarında istediğiniz yere gelmekteyiz.

  Maden 2.el Endüstriyel Malzemeleri Alan Hurdacı Firma

  2. El bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir. 2. El endüstriyel tip lokanta mutfağında kullanılan aletleri alıyoruz. 2. El bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir. İşyerimize mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi set üstü mekap, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipte mutfak aletini yakından inceleyebilmek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

  Maden Hurda Araç Alanlar

  Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Zaman zaman Maden yakınlarında araba hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Elbette size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş araç hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda yük vagonu, motor hurdası .

  Maden Bina Yıkımı

  Bina yıkımında istenen güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Sarıyer Maden mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenmesi gereken dükkanların yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vb. her cinsten hurda malzemeyi değerinde almaktayız.

  7/24 Hurda Alan Maden Hurdacı

  Sektörde uzun süre geçirmenin verdiği profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Maden hurdacı depomuz aracılığı ile yirmi dört saat sektörde çalışıyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan sekiz yıllarından buyana hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz.