İçeriğe geç

Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

  Şu anda Küçükçekmece firmasıyız. Ancak Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesinde hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Avrupa yakası Küçükçekmece Fevzi Çakmak genelinde yaptığımız gibi hurda alımı sebebiyle uzman ekiplerimizi gönderiyoruz Avrupa yakası Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesinin çevresinde hurda malzemeler ve kullanılmış eşya alımı için malzemelerin değerini nakit ödemekteyiz Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı depoları arasında lideriz. Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz.

  İstanbul hurdacı olan firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Bol miktarda hurda malzeme satımında İstanbul Küçükçekmece fiyatlarından yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Fevzi Çakmak mahallesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Demtaş Metal ismiyle İstanbul Küçükçekmece mahallesinde hizmet veriyoruz.

  Fevzi Çakmak hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firma olarak her nevi hurda eşya alım hizmetleri veriyoruz. Günlük İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz.

  Küçükçekmece Fevzi Çakmak Hurdacısı

  Küçükçekmece hurdacı olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapıyoruz. Fevzi Çakmak genelinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek bütün insanların yararlanması için çalışıyoruz. Sizde her nevi bakır hurdası satmak için iş yerimizi aramalısınız. Küçükçekmece merkezinde ve Fevzi Çakmak mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Fevzi Çakmak hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Endişe etmeyin. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak merkezinde benzersiz anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak her yıl büyümekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı gözde mahallesi Fevzi Çakmak sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca Fevzi Çakmak mahallesinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Fevzi Çakmak Hurdacı Telefonu

  İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak adresten hurda alımı hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Şimdi telefonumuzu tuşlayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak sebebiyle bizi aramalısınız.

  Fevzi Çakmak Bakır Hurda Alan Hurdacılar

  Fevzi Çakmak Mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayınız. Bakır hurdası alan Fevzi Çakmak hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. İstanbul Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alınır. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda alanlar içerisindeyiz.

  Sitemizdeki Fevzi Çakmak bakır kg fiyatını günlük gönderiyoruz. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Fevzi Çakmak genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Demir Hurda Alan Hurdacılar

  Firmamız Fevzi Çakmak mahallesinin tümünde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satışı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece Demir hurdası alımı paylaşımımızı incelerseniz güzel olur. Sizinde bildiği gibi her çeşit demir kapı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu alırız.

  Anlık demir hurda ton fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurda alan yerler bölümünü incelerseniz güzel olacaktır. Fevzi Çakmak mahallesi ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en çok bulunabilen madenler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak extra demir hurda ton fiyatını abonelerimize bedelsiz gönderiyoruz.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Hurda Alüminyum Alanlar

  Küçükçekmece Fevzi Çakmak hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. .

  Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak alıyoruz. Fevzi Çakmak mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil alımında tartımı sizin yanınızda yapmaya özen gösteriyoruz.

  Bununla birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum petek satışı amacıyla arayabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle durmadan büyüyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

  Bizlere gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Her türde alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır.

  Fevzi Çakmak Kurşun Hurdası Alım Satımı

  Metal kurşun kullanılmakta olan madenlerden biridir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşun hurdası, Cami çatı söküm kurşunu satmak için yetkili personellerimizi arayarak ulaşın. Fevzi Çakmak kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız yerler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak kurşun hurda kg fiyatı ayda bir güncellenmektedir. Yeryüzünde cevher olarak bulunan metal kurşun mavimsi rengiyle göze çarpar.

  Fevzi Çakmak Mahallesinde Sac Hurda Alımı

  Sac hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak bölgesinin tamamında sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, satışı yapmak amacı ile arayın. Elimizde sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Şantiye tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir.

  Fevzi Çakmak Krom Hurdası Alan En Yakın Firmalar

  304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için iletişime geçin. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Hurda krom fiyatı bölümünü okuyunuz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

  Fevzi Çakmak Hurda Çinko Alanlar

  Fevzi Çakmak yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı bölümümüzü incelerseniz harika olacaktır. Bu sayfadaki Fevzi Çakmak nikel hurdası ton fiyatını telegram grubu üyelerimize bedelsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası alım satımı konusunun linkine tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satışı yapmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Fevzi Çakmak Kablo Hurda Alan Yerler

  Sitemizde önceden yazılan kablo hurda alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. İçerisindeki telin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeydeki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak kablo kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

  Kablo iletken olarak elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Çünkü firmamız sırf hurda ticaretinde uğraşmıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem taşır. Hurda telefon kablosu, karışık kablolar, fare yemez kablo satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunların yanısıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, hurda enya kablolar alımı esnasında anlık fiyat listesini öneriyoruz. Etrafta bolca bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo alımında değerini kapınızda ödüyoruz.

  İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak hurdacı olarak TTR kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Adresten antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası almaktayız. Her türde hurda kablolar alan alan Fevzi Çakmak hurdacı arayanlar için buradayız. Fevzi Çakmak hurdacı firma olarak özellikle antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Genelde hava kabloları, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alımı

  Demtaş Metal bu hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, bronz hurdası alım satımı yapıyor. Fevzi Çakmak mahallesinin her yerinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Bu yüzden Fevzi Çakmak mahallesi sarı pirinç hurda alımı yapmaktayız. Sitemizde bulunan sarı pirinç hurda alanlar makaleye göz atabilirsiniz.

  İtiraf etmek lazım ise hurda sarı ismiyle anılan hurda cinsi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Etrafta kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, musluk, su saati cinsleri vardır. Pirinç metali mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Fabrika Söküm İşleri

  Başlamadan önce yıkımı yapılacak tesisin detaylı şekilde incelenerek gerekli araç ve gereçlerin ayarlanması gereklidir. Yıllardır çok sayıda fabrika bozumu ihalelerini tamamladık. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak Mahallesi fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz.

  Bu sayede fabrika yıkımı yapan hurdacılar içinde öncü olduk. Yıkımla ilgilenenlerin söylediği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Güvenlice fabrikaların söküm işini gerçekleştiriyoruz.

  Fevzi Çakmak Plastik Hurda Alanlar

  İstanbul şehri Fevzi Çakmak bölgesinin tamamından plastik abs, jelatin hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal fiyatı edinmek amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

  Avantajlı fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası almaktayız. Fevzi Çakmak plastik hurda alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan Fevzi Çakmak hurdacısıyız. Sitemizde yer alan İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak hurda naylon fiyat listesini isteyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

  Fevzi Çakmak Klima Hurdası Alan Firma

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Fevzi Çakmak bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Fevzi Çakmak çevresinde en çok alınıp satılan hurdalar arasındadır.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Moloz Nakliyesi

  Fevzi Çakmak hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozları Küçükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce önceden belirlenen yerlere nakledilir. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor.

  Fevzi Çakmak Nikel Hurda Alımı

  Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu bölgede %99 şablon nikel hurdalar , %95 şablon nikel, anot hurda nikel, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Bu nedenle nikel hurdası alınıp satıldığında gayet hassasiyet ile davranmalıyız. Fevzi Çakmak hurda nikel alımı yapıyoruz.

  Fevzi Çakmak Mahallesinde Hurda Akü Alanlar

  Motosikletlerde enerji deposu bulunur. Akü hurda kilo fiyatı konusunun linkine tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz ve benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası diyoruz. Hurda akü alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz. Aküler başka bir deyişle batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Akü hurdaları içerdiği kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırıldığından geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir.

  Fevzi Çakmak 2.El İnşaat Malzemeleri

  Bununla birlikte iflas eden nalburlardan edindiğimiz Yıkılan yurt ve benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan firmalar içindeyiz. Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi, alçı mikseri, boya tabancası 2.el inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur.

  Fevzi Çakmak Mahallesinde İkinci El Jeneratör Alanlar

  2.el jeneratör satanlar içerisinde en doğru işletmeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör bulunur.

  Fevzi Çakmak Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki yüksek tonajlı hurda ticareti yaparken piyasa fiyatından yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Fevzi Çakmak Mahallesi hurdacı firma hurdacılık ve geri dönüşümde kullanılan kilo fiyatları hurda piyasasında her an değişmekte. Kesin hurda kilo fiyatına ulaşmak nedeniyle bizi arayın.

  Fevzi Çakmak İkinci El Ev Eşyası

  Titiz 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan yemek takımlarını yerinden değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası vb hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinası alan firma konulu makaleyi ziyaret ediniz Sıfır gibi 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli el aletleri, çıkma ekran kartı, anakart fiyatı sormak için firmamıza ait cep telefon numaraları ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Çok ekonomik fiyata kullanılmış, 2.el ev mobilyası satıyoruz. Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, personel masaları, öğrenci koltuğu satmak isteyenlere yüksek fiyattan ücretler yapıyoruz.

  Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacılar Sitesi

  Olması gerektiği gibi güzel bir İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesi için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Fevzi Çakmak hurdacılar sitesi içinde bulunan hurda iş yerimiz sayesinde sektörde hizmet veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu çeşit malzemeleri almıyoruz.

  En Yakın Fevzi Çakmak Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak Fevzi Çakmak bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Fevzi Çakmak çevresinde servis ediyoruz. Fevzi Çakmak hurdacısı olan firmamız ile konumdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firması ismi ile hurda metal alımında ayağınıza geliyoruz.

  Fevzi Çakmak 2.el Raf Hurdası

  Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Küçükçekmece Raf hurda alan yerler makalesine göz atmak istemelisiniz. Sitemizde yayınlanan Fevzi Çakmak mahallesi ikinci el raf fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak göndermekteyiz. Raf hurda alımı makalesini okusanız muhteşem bir iş yapacaksınız. Hurda raf Fevzi Çakmak satışı yapmak amacıyla dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan butiklerden satın aldığımız çelik raf hurdası, market rafları, ürün reyonları, demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz.

  Fevzi Çakmak Hurda Karton Alımı

  Fevzi Çakmak karton hurdası aldığımız alanlar içinde yer almaktadır. Bu sayfadaki Fevzi Çakmak hurda karton ve kağıt fiyat listesini isteyenlere bedelsiz yolluyoruz Fevzi Çakmak mahallesinde kağıt hurdası alan firmalar içindeki iş yerimiz sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kağıt kırpıntı satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ederinden fazla kilo fiyatlarıyla hurda peçete, hurda kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt alıp satarken uyguladığımız fazladan müşkülpesentle size piyasa değerinden fazla kâr etme avantajı sunuyoruz.

  Fevzi Çakmak Hurda Kumaş Alanlar

  Sayfamızdaki Fevzi Çakmakmahallesi kumaş hurdası kg fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Parti malı pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satışı yapmak için bizi zaman geçirmeden arayınız. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak bölgesinde hurda jesica kumaşı, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında yerinize gelecek araçlarımız var. İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak kilo ile kumaş hurda alan yerler arasındayız.

  İstanbul Küçükçekmece Fevzi Çakmak mahallesinde hurda parça kumaş alıyoruz. Parti malı hurda top kumaş, nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş, atletlik kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz.

  Fevzi Çakmak Mahallesi 2. El Lokanta Ekipmanı Alımı

  Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi kuzine, krom dinlendirici, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile sizi depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları almaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, pizza dolapları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar alınır.

  Fevzi Çakmak Mahallesinde Araç Hurdası Alanlar

  Hurdacılık sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Ara sıra Fevzi Çakmak mahallesi yakınlarında hurda otomobil alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda otomobil alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda araba evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen vagon hurdası, kazalı araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, motor hurdası alıyoruz.

  Fevzi Çakmak Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

  Ücretsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi her türde hurdayı ücretle almaktayız. Tıpkı fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Fevzi Çakmak mahallesi kentsel dönüşüm dahilinde yeniden inşa edilecek iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda gerekli tüm önlemler

  7/24 Açık Fevzi Çakmak Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan Fevzi Çakmak hurdacı firması olarak günün her saatinde geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sektörün verdiği kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Tam tamına 2019’dan bugüne hurdacılığa size hizmetimizi sürdürüyoruz.