İçeriğe geç

Konyaaltı Hurdacı Telefonu

  Konyaaltı hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Antalya Konyaaltı hurdacı firması olarak her çeşit hurda malzemeyi alıyoruz. Konyaaltı hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yaparız.

  Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Antalya hurdacı olan Demtaş Metal hizmet vermeye devam ediyor. Konyaaltı ilçesinin yakınlarında hurda dönüşümü yapan şirketiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Antalya merkezde hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Antalya Konyaaltı hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti veriyoruz.

  Konyaaltı meydanında yaptığımız gibi hurda alım satımı için konumunuza ekip göndermekteyiz. Şu an Konyaaltı hurdacı firmasıyız. Elbette ki Antalya Konyaaltı merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Bol miktarda hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat uyguluyoruz. Antalya hurdacı firmalar içindeyiz. Konyaaltı merkezinin tümünde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alımlarında hurdanın ederini piyasadan yüksek fiyatla ödemekteyiz.

  Antalya Konyaaltı Hurdacı Firmalar

  Konyaaltı hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Konyaaltı çevresinde benzersiz anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Antalya merkezinin en yaşanılası ilçesi Konyaaltı sürekli hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Sırf Antalya Konyaaltı ilçesinde değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Konyaaltı merkezinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek insanlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Konyaaltı hurdacısı olarak Antalya ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için adresinize en yakın araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz.

  Konyaaltı Hurdacı Telefon Numarası

  Antalya Konyaaltı adresten hurda malzeme alımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içinde yer almaktadır. Boş yere zaman harcamadan arayın günlük hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak para elde edebilirsiniz. Antalya Konyaaltı hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu neden ile hurda fiyatı öğrenmek sebebiyle operatörlerimizi aramanız gereklidir.

  Konyaaltı Hurda Demir Alanlar

  Bildiğiniz gibi her türlü demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri alım satımı yapılır. Demir, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Konyaaltı demir hurda fiyat listesini üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı talep etmek nedeni ile gecikmeden arayın. Hurda demir ton fiyatı bağlantısının linkine tıklayınız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımıza bakmak istersiniz. Konyaaltı çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Konyaaltı ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor.

  Konyaaltı Krom Hurda Alım Satımı

  Oldukça sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

  Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Konyaaltı hurda krom fiyat listesi her ay güncelleniyor.

  Konyaaltı Hurda Bakır Alanlar

  Bakır hurdası alan Konyaaltı hurdacı iş yerimizi kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Konyaaltı bakır hurda fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Hurda bakır alan yerler sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, bakır levha hurda, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, Hurda antigron granür bakır, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Buradaki Konyaaltı hurda bakır fiyatlarını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Antalya Konyaaltı bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Konyaaltı bölgesinde bakır hurda almaktayız.

  Konyaaltı Kurşun Hurda Alanlar

  Konyaaltı Antalya hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Konyaaltı çatı minare kurşunu ton fiyatı güncellenmiştir. Kurşun cevheri mavimsi renklidir. Hurda kurşun alan yerler paylaşımımızı ziyaret edebilirsiniz. Kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşunu, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz.

  Konyaaltı Hurda Çinko Alan Firmalar

  Sayfamızdaki Konyaaltı çatı söküm çinkosu fiyat listesi günceldir. Çinko hurdası alan hurdacı gönderimize mutlaka göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu ton fiyatı için arayabilirsiniz. Konyaaltı, Antalya bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz.

  Konyaaltı Hurda Alan Firma

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Konyaaltı yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı hiç zaman harcamadan elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu sebep ile metalin pazardaki piyasasının düşmesine neden olur.

  Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı ilke edindik. Hurda kablo alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız.

  Antalya Konyaaltı geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü hurda atık alım satımı yapıyor. Tonajlı demir hurda, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko hurdası, hurda sarı ve hurda alüminyum alımına özel yükseltilmiş fiyat teklifi vermekteyiz. Konyaaltı hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkıyoruz.

  Konyaaltı Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Konyaaltı hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti yapmaktadır. Sitemizdeki Konyaaltı hurda sarı kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yollanmaktadır. Hurda sarı başlığıyla paylaşılmış konuya bir göz atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde hurda sarı cinsleri vardır. Bu nedenle Konyaaltı hurda sarı alım satımı yapanlardanız.

  İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası diye bir hurda bulunmamaktadır. Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunabilir.

  Konyaaltı ilçesinde sarı hurdası almaktayız. Demtaş Metal bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir.

  Konyaaltı Kablo Hurdası Alım Satımı

  Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmak isteyenler şimdi arayın. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Antalya Konyaaltı hurdacısı olarak her nevi antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız.

  Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Adresten tek damar hurda kablo alıyoruz.

  Çünkü sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz. Hurda kablolar tellerindeki bakır oranı nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır.

  İçerisindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Konyaaltı elektrik kablosu kg fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Antalya Konyaaltı hurdacı firma olarak TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyatı vermekteyiz. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır.

  Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz. Antalya Konyaaltı ilçesinin tümünde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Detaylı sayfamızdaki kablo hurda alanlar konuya bir göz atın. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Konyaaltı hurdacı firmayız. Etrafta çoğunlukla ele geçen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alışverişinde peşin para ödeme yapıyoruz.

  Konyaaltı Alüminyum Hurda Alımı

  Antalya Konyaaltı alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Her nevi hurda alüminyum nakit alınır.

  İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Konyaaltı ilçesinin tamamında hurda alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı için tartımları dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Sayfamızdaki Konyaaltı hurda alüminyum ton fiyatları güncellenmiştir. Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Müşterilerimizin sayesinde sürekli gelişiyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz.

  Konyaaltı Hurda Sac Alımı

  Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Konyaaltı Antalya bölgesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamızda hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var. Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

  Hurda Plastik Alımı

  Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyata pet şişe hurdası, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Antalya il Konyaaltı ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurda fiyatı edinmek amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Konyaaltı hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Konyaaltı hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Konyaaltı naylon hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

  İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

  Her voltajda az kullanılmış 2.el jeneratör satıyoruz. Bozulmuş jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasında en yakın işletmeyiz.

  2.el Raf Fiyatları

  Hurda raf demiri alıyoruz. Sayfamızdaki Konyaaltı ikindi el raf hurdası kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda raf alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklamalısınız. Raf hurdası Konyaaltı alımı nedeni ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle restorasyon yapan mandıralar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, market rafları, hurda mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el raf satışı yapıyoruz.

  Konyaaltı Akü Hurda Alan Hurdacılar

  Motosikletlerde elektrik enerjisi kaynağı sıkça kullanılır. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü alan yerler paylaşımını okumalısınız. Dolayısıyla Demtaş Metal gibi kendi bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapar.

  Zamanla kullanılmaz hale düşen aküye akü hurdası diyoruz. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren suyu sebebiyle geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir.

  Konyaaltı Fabrika Sökümü

  Evvela yıkılması teklif edilen imalathanenin etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin hazırlanması gerekiyor. Antalya Konyaaltı fabrika söküm işi yapıyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika yıkımı ihalesini gerçekleştirdik. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde öncü olduk. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz.

  Konyaaltı Hurda Fiyatları

  Bir defa daha söylemekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda ticaretlerinde piyasasından daha fazla ton fiyatı uyguluyoruz. Konyaaltı hurdacısı olarak hurda alırken kullanılan ton fiyatı piyasada günlük değişmekte. Sitemizdeki hurda demir fiyatları yazıyı inceleyin Kesin hurda fiyatlarına erişmek amacı ile bize ulaşmanız yeterlidir.

  Kullanılmış Lokanta Malzemesi Alan Firma

  İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile almak isteyenleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. İkinci el sanayi tipi restaurant aletleri alıyoruz. İyi durumda mermer tezgah, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap, pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. 2. El tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

  Hurda Kumaş Firesi Alımı

  Antalya Konyaaltı çevresinde kumaş fire hurdası almaktayız. Toptan hurda nevresim kumaşı parçası, hurda parti kumaşı, poplin kumaş kırpıntı, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası için peşin para ile ödeme yapıyoruz. Konyaaltı bölgesinde jesica kumaş, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında adresinize gelecek araçlarımız var. Defolu hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için firmamızı şimdi arayın. Sitemizdeki Konyaaltı hurda kumaş fiyat listesi bugün güncellendi. Antalya Konyaaltı kiloyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

  Konyaaltı Hurda Karton Alımı

  Bölgenin tümünde beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle müşterilerimize daha fazla kazanç elde etme avantajı takdim ediyoruz. Konyaaltı Antalya hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki şirketimiz sayesinde hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatı isteyebilirsiniz. Karton hurdası almak için yerinize geliyoruz. Bu sayfadaki Konyaaltı hurda karton ve kağıt kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz derinden çok hurda kağıt fiyatlarıyla hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alımı yapan hurdacılar içindeyiz.

  En Yakın Konyaaltı Hurdacı Telefon Numarası

  Konyaaltı hurdacı sitesi istihdamındaki çalışanlarımızla yerinizden hurda alım satımı yapıyoruz. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurdacı Konyaaltı etrafında servis vermekten kıvanç duyuyoruz. En yakın Konyaaltı hurdacı firması hizmetleri ile her cins hurda malzeme tartmak amacı ile deponuza gelmekteyiz. Demtaş Metal firmamızla Konyaaltı genelinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

  Nikel Hurda Alan Yerler

  Bu sebeple nikel hurdalar taşınırken gayet hassasiyet ile davranmalıyız. Konyaaltı nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurda zehirli olabilir. İlçe genelinde anot nikel, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablo nikel hurdası, turbo nikel hurda alımı yapıyoruz.

  Konyaaltı Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yukarıda fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında istenen iş güvenliği önlemleri Yıkımda pimapen hurdaları, sökülmüş çelik kapılar, yer döşemeleri vb. tüm hurdayı satın almaktayız. Konyaaltı kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yenilenecek apartmanların gerektiği şekilde imar edilmesi sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz.

  Hurda Araç Alanlar

  Elbette müşterilerimize hurda araç alımı hakkında yardım etmek isteriz. Konyaaltı hizmet veriyoruz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası . Bazı dönemlerde Konyaaltı etrafında otomobil hurdası alımı yapıyoruz.

  Konyaaltı Hurdacılar Sitesi

  Çocuklarımıza yaşanılır bir Antalya ve her haliyle iyi Konyaaltı bırakmak için gece gündüz çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür malzemelerinizin geri dönüşümünü yapmıyoruz. Konyaaltı hurdacılar sitesindeki depomuz vasıtası ile atıl hurda eşya ticareti servisi veriyoruz. Konyaaltı organize sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Konyaaltı Hurdacı

  7/24 açık Konyaaltı hurdacı olarak 7/24 kapınıza kadar geliriz. 2011 yılından beri geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörün bahşettiği deneyimle sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  Müteahhitler tarafından kısa zaman diliminde kullanılmış boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Dolayısıyla işi bırakan nalburlardan edindiğimiz Yıkılan iş yeri binalarından kenara ayrılan yeni gibi ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satanlar içerisindeyiz.

  Hurda Beyaz Eşya

  Konyaaltı ilçesinde az kullanılmış, ikinci el yemek odası takımları satıyoruz. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları sormak sebebiyle firmamızı arayabilirsiniz. İkinci el büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltuğu stok hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Kısa süre kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki mobilyaları bildirdiğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda buzdolabı alan hurdacı hakkında bilgi yazılan sayfamızı okuyabilirsiniz

  Konyaaltı Klima Hurdası Alımı

  Konyaaltı çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Konyaaltı ilçesinde oldukça fazla alınıp satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Konyaaltı Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza göre molozların taşınması titizlik ile yapılmaktadır. Konyaaltı hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Konyaaltı Belediyesi tarafından önceden planlanan moloz bırakma arazilerine dökülür.

  Cam Hurda Alım Satımı

  Konyaaltı genelinde cam hurda alan yerler içindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeleri muhafaza eden inorganik amorf sert malzemeye verilen adıdır. Günümüzde renkli meyve suyu şişesi, otomobil camı biçimlerinde cam hurda türleri çok fazla eritiliyor.