İçeriğe geç

Fındıklı Hurdacı Adresten Hurda Alımı

  Fındıklı bölgesinin yakınlarında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Şu anda Rize Fındıklı hurdacı firmasıyız. Fakat Fındıklı merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Rize Fındıklı merkez hurdacı firması olarak Fındıklı merkezi bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Rize Fındıklı meydanda yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız yere ekiplerimizi gönderiyoruz.

  Fındıklı hurdacı şirketleri arasında lideriz. Rize Fındıklı hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz. Fındıklı merkezi bölgesinde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alımı için hurdanın değerini nakit ödemekteyiz. Demtaş Metal şirketimiz ile Rize Fındıklı çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Günlük Rize Fındıklı hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz.

  Rize hurdacı firma olan firmamız hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Çok miktarda alımlarda Fındıklı hurda fiyatlarından yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Rize hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

  Fındıklı Hurdacıları

  Fındıklı bölgesinde hurda alım satımı faaliyetleri sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın faydası için çalışıyoruz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Fındıklı hurdacı firması olarak Rize ilinin tümünde her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Fındıklı hurdacı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Fındıklı içerisinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Rize ilinin hızla değişen ilçesi Fındıklı ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Rize Fındıklı çevresinde değil, tüm Türkiye’de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Fındıklı Hurdacı Telefon Numarası

  Rize Fındıklı hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Bu neden ile hurda atık fiyatları sormak için bizi aramanız yeterlidir. Rize Fındıklı hurdacı numarası iletişim sayfasının altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Hemen numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

  Fındıklı Hurda Alan Firma

  Rize Fındıklı geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Demtaş Metal her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda kablo almak üzere kapınıza gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

  Zamak hurdası, hurda makine artığı, hurda çelik, kalay hurdası alan Fındıklı hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı amaç edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

  Fındıklı adresten hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurdaların piyasa fiyatını düşürmektedir. Tonajlı pirinç sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımında fiyat listeleri uygulamaktayız. Fındıklı hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne geçiyoruz.

  Krom Hurda Alımı

  Yapısı itibari ile gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, hurda krom tank alıyoruz.

  Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları makalesine bakmak isteyebilirsiniz. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Buradaki Rize Fındıklı krom tank hurdası kilo fiyatını arzu edene güncel olarak ulaştırmaktayız.

  Hurda Çinko Alan Firma

  Fındıklı ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Fındıklı nikel hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle her gün paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı makalemize mutlaka göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı yapıyoruz.

  Fındıklı Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

  Hurda ticareti yapanların bildiği gibi hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Bu sayfadaki Fındıklı hurda sarı pirinç ton fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Sitemizde bulunan hurda pirinç sarı alan hurdacı içeriğe bir göz atabilirsiniz. Bu neden ile Fındıklı sarı pirinç hurdası alım satımı yapanlardanız. Fındıklı bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Aslında sarı hurda adıyla hurda çeşidi yoktur.

  Pirinç hurdaya mahalle arasında sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor. Fındıklı hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti yapıyor. Demtaş Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı bronz araiş alımında en yüksek fiyatları vermektedir. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri olduğu biliniyor.

  Fındıklı Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Fındıklı genelinde bakır hurdası alıyoruz. Fındıklı bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgilendirme mevcut. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin alım faaliyetleri veriyoruz.

  Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel alımı yapılır. Bu sayfadaki Rize Fındıklı hurda bakır ton fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Rize Fındıklı bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Fındıklı hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

  Fındıklı Hurda Demir Alanlar

  Sizinde bildiği gibi her cins demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Demtaş Metal Fındıklı ilçe genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

  Anlık hurda demir kilo fiyatı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma paylaşımını ziyaret ederseniz şahane olacaktır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesine bir göz atmalısınız.

  Fındıklı etrafında tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda demir, Fındıklı ilçe genelinde bol miktarda çıkarılan madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizde yer alan Rize Fındıklı toplama demir hurdası fiyat listesini telegram hattımızda bedelsiz paylaşıyoruz.

  Fındıklı Kablo Hurda Alanlar

  Kablolar iletkenliği nedeniyle makinelerde kullanılmaktadır. İlaveten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki tellerin madenine bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Fındıklı hurda bakır kablo fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Fakat tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alım satımında ederinin üstünde fiyatları teklif ediyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo satarak daha çok kazanmak isteyenler bize ulaşın. Fındıklı hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kabloları, antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Etrafta çoğunlukla satılan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz. Çünkü Demtaş Metal adıyla sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasasından daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. Hurda kablo içerdiği bakır sebebiyle hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır.

  Bloğumuzda daha önce paylaşılmış hurda kablo alan hurdacı makaleyi okuyun. Fındıklı hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Her yerden hurda enya kablo, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Hurda kablolar alan Fındıklı hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet ediyoruz. Rize Fındıklı ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler arasındayız.

  Fındıklı Kurşun Hurda Alım Satımı

  Fındıklı Rize kurşun hurda aldığımız bölgelerden biridir. Bu sayfadaki Fındıklı kurşun hurdası fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alanlar makalemizi okuyabilirsiniz. Kurşun metali eski madenlerden biridir. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi tuşlayıp irtibata geçmeniz gerekiyor.

  Fındıklı Hurda Sac Alanlar

  Sac hurda alımı yapıyoruz. Fındıklı etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez sac, galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek amacıyla. Şantiye çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Elimizde her çeşit ikinci el trapez sac hurda vardır.

  Fındıklı Alüminyum Hurda Alanlar

  Ek olarak alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Burada yayımlanmış olan Fındıklı alüminyum hurdası fiyatlarını dileyene ücretsiz yollamaktayız. Sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar yazıyı ziyaret edin. Fındıklı ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak için nakit ödeme veriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş almak için aramanızı beklemekteyiz. Rize Fındıklı hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. İş yerimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Sizin destekleriyle sürekli yenilikler üretiyoruz.

  Güncel Fındıklı Hurda Fiyatları

  Güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Unutmayın ki tonajlı hurdalar alırken piyasa fiyatından yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Fındıklı hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri her an güncellenmektedir.

  2.el jeneratör Alımı

  Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan yerlerdeniz alım satımında en iyi fiyatı sunuyoruz. 2.el jeneratör satanlar arasında en yakın hurdacı firmayız. Her türde iyi durumda 2.el jeneratör bulunur.

  Hurda Kağıt Alımı

  Avantajlı fiyatlarla kağıt bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. Fındıklı hurda kağıt alım satımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Rize Fındıklı hurda kağıt, karton fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız Bölgenin tümünde 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle size daha çok oranda kazanç etme imkanı veriyoruz. Fındıklı Rize hurda kağıt alan yerler içerisindeki firmamız ile koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt ton fiyatı sorabilirsiniz.

  Fındıklı Hurda Nikel Alanlar

  Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu ilçede %95 – %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel alım satımında en doğru fiyatı veriyoruz. Fındıklı nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp, satılırken elden geldiğince dikkatle davranılmalıdır.

  Fındıklı Hurdacılar Sitesi

  Fındıklı organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Fındıklı hurdacılar sitesi on birinci blok içindeki dükkanımız vasıtası ile geri dönüşüm yapıyoruz. Yalnızca bu tür hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Çocuklarımıza yaşanabilir bir Fındıklı yaratmak için fazlasıyla çalışıyoruz.

  Fındıklı Bina Yıkımı

  Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri tüm hurda malzemeleri piyasa fiyatına satın alıyoruz. Fındıklı kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek apartmanların yenilenerek inşa edilmesi sebebiyle yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında belirtilen tedbir önlemleri Aynen fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

  Fındıklı 2.el Restaurant Aletleri Alanlar

  İyi durumda çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alınır. Ardiyelerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, restoran tipi set üstü mekap, dinlendirici, küvet, evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından görmek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle irtibata geçebilir. Endüstriyel tipte 2. El restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz.

  Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Defolu hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı satışı yapmak amacıyla buradaki numarayı çok geçmeden arayabilirsiniz. Parti malı parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye kumaş, dokuma kumaş, hurda atlet kumaşı, spot kumaş alıyoruz. Rize Fındıklı ilçesinde parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Sitemizdeki Fındıklı hurda kumaş ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Rize Fındıklı kilo ile tartıp hurda kumaş alan firmalar içerisinde en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Rize Fındıklı çevresinin tümünde hurda gömlek kumaşı,süprem kumaş hurdası, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında arzu ettiğiniz adrese geliyoruz.

  En Yakın Fındıklı Hurdacı Firma

  Demtaş Metal firmamızla Fındıklı ilçesinin tamamında her türlü hurda alımı işi yapıyoruz. Bu hizmetler ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Fındıklı çevresinde servis vermekten mutluluk duyuyoruz. Fındıklı hurdacı sitesi arasındaki personelimizle yerinden hurda alımı yapıyoruz. En yakın Fındıklı hurdacı adıyla her cins hurda alırken deponuza tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz.

  Fındıklı 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur. Fındıklı bölgesinde yıkılan apartman vs. binalardan temin edilmiş kullanılabilir durumda 2. el pencereler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Birde iflas eden esnaflardan satın aldığımız

  Hurda Klima Alımı

  Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Fındıklı çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Klima hurdası Fındıklı bölgesinde en fazla alınan hurdalar arasında yer alıyor. 2. El Kombi alanlar arasındayız.

  Fındıklı Moloz Döküm Yerleri

  Molozlar Fındıklı Belediyesi’nce bildirilen alanlara taşınması gerçekleştiriliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların taşıma işleri itinalı bir şekilde firmamız tarafından yapılıyor. Demtaş Metal tarafından satın alınacak her türlü hurda eşyaların depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

  Fındıklı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Fabrika yıkımıyla uğraşanların bahsettiği şekilde kolay bir işlem olmamıştır. Güvenilir bir biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Rize Fındıklı fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Uzun zamandır çok sayıda fabrika bozum ihaleleri tamamladık. Fabrika sökülmeden önce yıkılacak fabrika binasının detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında nam saldık.

  Fındıklı Akü Hurda Alan Firmalar

  Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına yarayan depolardır. Akü hurda alan yerler yazısını incelerseniz güzel bir şey yaparsınız. Bu neden ile Rize Fındıklı hurdacı depomuz benzeri şirket içerisinde geri dönüşüm fabrikası bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır.

  Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Akü hurdaları içindeki kurşunlu sıvı sebebi ile geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir.

  Hurda Raf Alan Yerler

  Genellikle batan aktarlardan satın aldığımız orta reyonlar, mağaza rafları, market rafı hurdası, demir raflar, çelik raflar içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan 2. el raf satan hurdacılar arasındayız. Sayfamızdaki Rize Fındıklı 2.el raf ton fiyatını günlük gönderiyoruz. Raf hurda fiyatları hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek için linkine tıklayabilirsiniz. Fındıklı hurda raf alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz.

  7/24 Hizmet Veren Fındıklı Hurdacı Firma

  7/24 hizmet veren Fındıklı hurdacı olan şirketimizle zamana takılmadan çalışıyoruz. Yılların sağladığı tecrübelerle makine parkurumuzu arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bahsettiğimiz gibi yirmi beş yıldan bu yana geri dönüşüm yapıyoruz.

  Fındıklı Plastik Hurda Alan Hurdacılar

  Rize il Fındıklı ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren satmak sebebi ile numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Fındıklı plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Fındıklı hurdacısıyız. Sayfamızdaki Fındıklı hurda plastik kilo fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

  Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik gibi çeşitleri vardır. En yüksek fiyatla pet şişe hurdası, market poşeti, hurda mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

  Fındıklı Hurda Araba Alan Yerler

  Fındıklı hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Fındıklı etrafında araç hurdası alıyoruz. Elbette size araba hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri, hurda vagon, hasarlı otomobil hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

  Fındıklı Beyaz Eşya Hurdası

  Piyasasından fiyata titiz biçimde kullanılmış, ikinci el ev mobilyaları alabilirsiniz. Her çeşit 2.el buzdolapları, derin dondurucular, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak sebebiyle telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Az kullanılmış ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası mevcuttur. Temiz kullanıldığı belli olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı adresten satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alım satımı hakkında detaylı bilgi paylaşılan paylaşıma ulaşınız

  Fındıklı Kırık Cam Hurda Alanlar

  Fındıklı çevresinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf ve renkli meyve suyu şişesi, kırık araba camı vb. cam hurdaları bulunabilmekte. Cam saydam yada yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı madde muhafaza eden organik olmayan katı bir maddedir.