İçeriğe geç

İkizce Hurdacı Hurda Fiyatları

  İkizce yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz. Güncel İkizce hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaya devam ediyoruz. Ordu hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Şu anda İkizce hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bununla birlikte Ordu İkizce merkezinde de hizmetler vermekteyiz. Ordu İkizce merkezinde ikinci el ev eşyası ve hurda malzeme için nakit ödeme yapıyoruz.

  Demtaş Metal şirketimiz ile Ordu İkizce hizmetimizi sürdürüyoruz. Ordu İkizce hurdacı firması olarak hurdanızı adresten alıyoruz. Her nevi hurda alıyoruz.

  Ordu İkizce hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum satımlarında yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Ordu hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Ordu İkizce çevresinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla çağırdığınız adrese kadar ekip göndermekteyiz. İkizce hurdacı firmalar arasında öncü şirketiyiz.

  İkizce Hurdacı Firma

  İkizce merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Korozyona uğramış olan metalleri yeniden işleyerek insanlığın yararı için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda krom satışı için iş yerimizi kaydedebilirsiniz. İkizce hurdacı firması olarak Ordu ilinin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın alım satımı için en yakın araçlarımızı yönlendirmekteyiz. İkizce hurdacısı mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Ordu İkizce bölgesinde eşsiz bir anlayışla hizmet sunuyoruz. Ordu ilinin değişen ilçesi İkizce öncelikli hizmet verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Sırf İkizce için değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz.

  İkizce Hurdacı Numarası

  Ordu İkizce hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içinde yer alır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir. Boş yere süre harcamadan arayın günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. İkizce hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir.

  İkizce Hurda Krom Alan Firma

  Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Sayfamızdaki Ordu İkizce krom hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alanlar makalemize kesinlikle göz atabilirsiniz.

  Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

  İkizce Hurda Alım Satımı

  Hurda zamak antimon, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda demir almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

  Ordu İkizce ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyor. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarına özel fiyatlar uygulamaktayız. İkizce hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik. İkizce yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Hurda eşyalarınızı hemen satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdaların kıymetinin inmesine sebep olur.

  İkizce Alüminyum Hurda Alanlar

  İkizce ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Ordu İkizce hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Şirketimize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Güvenli bir şekilde alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu satışı yapmak amacıyla arayabilirsiniz. Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek için nakit ödeme yapıyoruz. Buradaki İkizce alüminyum hurdası kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Alüminyum alan hurdacı içerikli yazıyı inceleyin Her nevi hurda alüminyum alımı yapılır. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz.

  İkizce Sarı Hurdası Alım Satımı

  Aslında hurda sarı diye hurda türü varolmamıştır. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunmaktadır. İkizce ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

  Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası ismiyle bilinir. Bu sebeple İkizce hurda sarı alanlar içindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda cinsleri bulunmaktadır.

  Burada paylaşılmış olan İkizce hurda sarı pirinç ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Anlık sitemizde önceden yazılmış sarı alan hurdacı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde sarı pirinç hurda bronz araiş alımıyla iştigal ediyor. Ordu İkizce hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

  İkizce Kablo Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda kablolar içindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Piyasada kolayca edinilen Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini nakitle ödüyoruz. Ordu İkizce genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız.

  Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıkça kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyat sunuyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz.

  Sitemizdeki hurda kablo alan yerler metne göz atabilirsiniz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İkizce hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İkizce hurdacı firma olarak her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Bunlarla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alım satımında en iyi fiyatları biz veriyoruz.

  Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. Ordu İkizce ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Bu yazıda yayımlanan İkizce bakır kablo ton fiyatlarını telegram grubu üyelerine saat başı gönderilmektedir. Kapıdan enya kablo hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Çinko Hurdası Alan Firma

  İkizce çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İkizce hurda çinko levha kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Çinko hurdası fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

  İkizce Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

  Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurda, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. İkizce bakır hurdası kilo fiyatı için firmamızı arayın.

  Bakır hurdası alan İkizce hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadına varın. İkizce içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

  Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz. Bu sayfadaki İkizce bakır fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz. Ordu İkizce hurda bakır alan yerler arasındayız.

  İkizce Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemize bir göz atın. Demir hurdası, dünyada en fazla kullanılan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Ordu İkizce demir hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek amacı ile şimdi arayın. Hurda demir alanlar konusunda bilgi edinmek için konusunun olduğu linke tıklayın.

  İkizce ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Firmamız İkizce ilçesinin tümünde demir hurdası ticareti ile iştigal ediyor. Unutmayın ki her nevi demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz.

  İkizce Kurşun Hurda Alanlar

  Cami minaresi kurşun hurdası, Hurda kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alırız. Cevher halindeki kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası fiyatı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla sayfasının linkine tıklamalısınız. Ordu, İkizce hurda kurşun alımı yaptığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki İkizce çatı minare kurşunu fiyat listesini dileyenlere güncel olarak yollamaktayız. Kurşunun hala kullanılan madenler içerisinde olduğu düşünülmektedir.

  İkizce Sac Hurdası Alanlar

  Hurda sac alım satımı yapıyoruz. İkizce Ordu çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, fiyatı istemek nedeni ile. Elimizde deliksiz 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

  2.el jeneratör Alımı

  2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın işletmeyiz. Her türlü yüksek kw 2.el jeneratör alım satımı için arayın. Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan hurdacıyız için yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

  En Yakın İkizce Hurdacı Telefon Numarası

  İkizce hurdacı içinde çalışan personelimiz ile yerinizden her tür hurda eşya alımına devam ediyoruz. Bu biçimde sizlere en yakın hurdacı firma İkizce genelinde hizmet veriyoruz. Demtaş Metal şirketimizle İkizce çevresinde her türlü hurda eşya satımı işleri yapıyoruz. En yakın İkizce hurdacı firma hizmetlerimizle hurda alım satımında adresinize gelmekteyiz.

  İkizce Kağıt Hurda Alım Satımı

  İkizce Ordu kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki iş yerimiz sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin tamamında A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt alımı yaparken uyguladığımız fazladan özen ile sizlere çok daha fazla kazanç elde etme olanağı iletiyoruz.

  Yüksek fiyatlarla hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. Kağıt, karton hurda alım satımı için konumunuza geliyoruz. Sayfamızdaki İkizce karton hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük yollamaktayız

  Hurda Raf Alan Yerler

  Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Sayfamızdaki İkizce 2.el market rafı ton fiyatları daima güncelleniyor. Raf hurdası fiyatı yazısına bir bakınmak istersiniz. Raf hurdası İkizce satın almak sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle restorasyon yapan mandıralardan elde ettiğimiz çelik raflar, hurda demir raflar, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası arasından bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafları satanlar içerisindeyiz.

  Kırık Cam Hurda Alan En Yakın Firma

  Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki sıvı muhafaza eden amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. Çağımızda renkli kırılmış oto camı, süt şişesi şeklinde cam hurdalar tonajlı satılıyor. İkizce çevresinde cam hurdası alan firmalar içinde yer almaktayız.

  İkizce Hurda Plastik Alımı

  İyi fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası, pimapen hurda, hurda beyaz naylon, pet şişe almaktayız. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır. İkizce hurda plastik alan firmalar içerisinden öne çıkan firmayız. Bu sayfadaki Ordu İkizce hurda plastik ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız. Ordu şehri İkizce bölgesinin tümünden plastik abs, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak amacıyla iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

  İkizce Güncel Hurda Fiyatları

  İkizce hurdacı firma olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listesi piyasada saat başı değişmektedir. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdalar alırken piyasa fiyatlarından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Anlık hurda fiyat listesine ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.

  İkizce Araç Hurdası Alan Yerler

  Tabiki de size araba hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet veriyoruz. Bazen İkizce yakınlarında araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, yük vagonu, patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri, motor hurdası gibi hurda malzemelerin fiyat bilgisini öğrenmek için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Fakat araba hurdası trafikten çekme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

  7/24 Açık İkizce Hurdacı Firması

  Yılların bahşettiği deneyimlerler sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren İkizce hurdacı şirketimiz aracılığıyla günün her saatinde hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz. Nerdeyse dokuz yıldır hurda alım satım yapan şirketiz.

  İkizce İkinci El Lokanta Ekipmanı Alan Firma

  2. El krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizi arayabilir. İş görecek durumda tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri alımı yapmaktayız. Sanayi tipi 2.el restoran malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz meze dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

  Kumaş Alım Satımı

  Parti malı parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş, spot kumaş hurdası alım satımında peşin ödeme yapmaktayız. Hurda kumaş alımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı gabardin kumaş, hurda örme, parça pantolon kumaşı, hurda kot kumaş, hurda eteklik, ceket kumaşı alımı için telefonlarımızı zaman geçirmeden aramalısınız. İkizce çevresinin her tarafında hurda süprem, hurda şifon kumaşı, hurda viskon kumaşı, jesica kumaş, gömleklik kumaş, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik alım satımlarında yerinize gelecek ekipleri oluşturduk. Ordu İkizce kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Bu sayfadaki İkizce kumaş hurdası fiyatlarını saat başı gönderiyoruz.

  İkizce Bina Yıkımı

  Aynen fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkımı ücretsiz yapıyoruz. İkizce kentsel dönüşümü nedeniyle eskimiş dükkanların en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, hurda kapı pencere, pimapen hurdası gibi her cinste hurdaları satın alıyoruz.

  Yıkımda istenen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

  İkizce Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

  Hurda aküler barındırdığı kurşunlu akü suyu nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü hurda alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayın. Dolayısıyla bizim vb. kendi bünyesinde geri dönüştürme tesisi olanlar kuru akü ve sulu akü alanlar içindedir. Aküler başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan depolardır. Kullanımdan sonra kullanılamayacak hale gelen akülere hurda akü diyoruz. Motosikletlerde enerji ihtiyaçlarında kullanılabiliyor.

  İkizce Fabrika Bozumu

  Profesyonelce fabrika söküyoruz. Uzun zamandır yüzlerce fabrika bozumu ihaleleri aldık. İkizce Ordu fabrika sökümü işi profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak fabrika binasının titizlikle incelenerek ihtiyaç duyulan ekipman ve projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde nam saldık. Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır.

  İkizce 2.El İnşaat Malzemesi

  Yıkılan depo binalarından alınan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler alımı yapıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz Büyük projelerde yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya makinesi 2.el seyyar iskele, hurda plywood mevcuttur.

  İkizce Nikel Hurdası Alan En Yakın Firma

  Özellikle %99 şablon nikel hurdalar – %95 şablo nikel hurdası, anot hurda nikel, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken çok dikkat ile hareket etmeliyiz. Ordu ile İkizce nikel hurdaları alıyoruz.

  2.el Ev Eşyası

  Kısa bir süre ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi dilediğiniz yerden değerinde alıyoruz. Buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda buzdolabı alımı yapan firmalar hakkında bilgi yazılmış olan içeriğimizi inceleyiniz İkizce çevresinde sıfır gibi, ikinci el yatak odası takımları alabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Temiz ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu alımlarında peşin para ödeme yapmaktayız.

  Hurda Klima Alım Satımı

  Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İkizce bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima İkizce bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

  İkizce Moloz Dökümü

  Molozlar İkizce Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önceden planlanan alanlara boşaltılır. Yıkımdan sonra sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliye işi titiz bir şekilde yapılır.

  İkizce Hurdacılar Sitesi

  Daha yaşanılır bir Ordu İkizce oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. İkizce hurdacılar sitesi dokuzuncu blok içinde bulunan depomuzun aracılığı ile hurdacılık işleri yapıyoruz. Yalnızca bu malzemelerinizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. İkizce organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.