İçeriğe geç

Gaziantep Hurdacı

  Gaziantep şehir merkezinde hurdacı firmalar içindeyiz. Gaziantep meydanında olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile uzman ekip gönderiyoruz. Güncel Antep hurda fiyatlandırma ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

  Gaziantep hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Gaziantep geri dönüşüm firmaları arasındaki Demtaş Metal hurdacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Demtaş Metal adıyla G.Antep bölgesinde hizmetimize devam ediyoruz. Gaziantep merkez hurdacı firma olarak tüm ilçelerde genelinde hurda alıyoruz.

  Her çeşit hurda satmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Gaziantep merkezinde hurda ve ikinci el ev eşyası almaktayız. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Gaziantep hurdacı olarak Antep merkezinin tümünde hizmet veriyoruz. Hurdacı olarak hurda eşya alıyoruz. Antep hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte Gaziantep merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

  Gaziantep Hurdacısı

  Gaziantep merkez mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek halkımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Gaziantep hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Gaziantep merkezinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Gaziantep şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan bütün ilçeleri daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Gaziantep ilçelerinde ve merkezinde değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Gaziantep hurdacısı olarak Gaziantep bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın taşınması için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Sizde her türlü hurda bakır satmak sebebiyle numaralarımızı arayabilirsiniz.

  Gaziantep Hurdacı Telefonu

  Gaziantep adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz büyükşehirler arasındadır. Şimdi arayıp en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Bu yüzden hurda satışı yapmak üzere telefon numaramızı arayabilirsiniz. Gaziantep hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

  Çinko Hurdası Alan Firma

  Gaziantep, Gaziantep çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Gaziantep hurda çinko fiyat listesi güncellenmiştir. Çinko hurda fiyatları bölümüne göz atarsanız harika bir şey yaparsınız. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satımı için telefonlarımızla irtibata geçin.

  Gaziantep Hurda Bakır Alan Firma

  Bakır hurdası alanlar makalemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Gaziantep soyma bakır hurdası ton fiyatını günlük yollamaktayız. Gaziantep bakır hurdası alan yerler arasındayız. Gaziantep bakır hurda fiyat listesi için operatörlerimizi arayın.

  antigron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz. Gaziantep genelinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır boru, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Gaziantep hurdacı telefonunu acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın.

  Gaziantep Alüminyum Hurda Alım Satımı

  Hurda satanların desteğiyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Gaziantep’in tamamında alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımı müşterinin gözünün önünde yapmaktayız. Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.

  Sayfamızdaki Gaziantep hurda alüminyum fiyat listesini abonelerimizle her saat paylaşıyoruz. Bloğumuzda bulunan alüminyum alan hurdacılar makaleye bir göz atabilirsiniz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda gerçekleştiriyoruz. Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

  Gaziantep hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda alıyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız.

  Gaziantep Demir Hurda Alan Hurdacı

  Antep ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Hurda demir, dünyada en çok satılan madenler arasındadır. Buradaki Gaziantep hurda demir fiyatları güncellendi.

  Bildiğiniz gibi her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir trabzan alıyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalemize bir göz atmanız pişman olmazsınız. Hurdacı firmamız G.antep genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır.

  Gaziantep Hurda Alan Yerler

  Yüksek tonajlı alüminyum, bakır hurdası, demir, kablo hurda, çinko,sarı hurdası, ve çatı minare kurşunu alımında piyasadan yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Gaziantep hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkmaktayız. Gaziantep hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her tür hurda inşaat demiri alımı yapıyor. Zamak hurda, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Gaziantep adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanızın kıymetinin inmesine sebep olur. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda atık almak amacıyla kapınıza kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmayız.

  Sac Hurdası Alımı

  Sac hurdası alımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor. Gaziantep bölgesinde sac levha hurdası, sac varil, galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

  Gaziantep Hurda Krom Alımı

  Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurdası alan yerler krom hurdası konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. Sitemizde yer alan Gaziantep hurda krom tank ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

  Gaziantep Hurda Kablo Alanlar

  Kullanım alanları itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Kapıdan hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken kablo hurdası borsasından daha yüksek teklifler veriyoruz. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaya devam ediyor. Ayrıca alüminyum kablo hurdası ticareti amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

  Gaziantep genelinde %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında uzmanız. İçindeki telin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Gaziantep bakır kablo fiyat listesini ücretsiz ulaştırıyoruz. Antep çevresinde bolca bulunan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo alımında değerini peşin parayla ödüyoruz.

  Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. kablo hurda alanlar başlıklı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Gaziantep hurdacısı Demtaş Metal genellikle antigron hurda kablolar, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu ticareti yapıyoruz. Karışık kablolar, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları satarak para kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir.

  G.Antep’in tamamında kablo hurdası alan firmalar içinde en iyi ton fiyatını vermekteyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Gaziantep hurdacı arayanlar için buradayız. Bunun yanısıra tek damar kablo, enya kablolar, çok damarlı kablolar alımı yaparken ederinin üzerinde vermekteyiz. Çünkü Demtaş Metal şirketimiz ile sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

  Gaziantep Hurda Sarı Alanlar

  Demtaş Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alım satımında öncüdür. Ayrıca sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri bulunmaktadır.

  Bu sebep ile Gaziantep sarı pirinç hurda alımı yapmaktayız. Gaziantep hurdacı firması olarak her nevi hurda alım satımı için adresinize geliyor. Aslında hurda sarı diye hurda türü varolmamıştır. Sayfamızdaki Gaziantep pirinç sarı fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda sarı alan yerler içerikli metini okuyun.

  Gaziantep’de hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Hurda ticareti yapanların bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır.

  Kurşun Hurdası Alanlar

  Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renkli haliyle göze çarpar. Kurşun hurda ton fiyatı paylaşımımızı incelerseniz muhteşem olur. Kurşun metalinin en eski madenlerden biri olduğu düşünülmektedir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası, Çatı söküm kurşunu için özel fiyatlar uyguluyoruz. Gaziantep Gaziantep kurşun hurda aldığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Gaziantep’te hurda Cami kurşunu kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Yoğun kullanımla enerji depolamaz aküye akü hurdası denmektedir. Akü hurdası alan hurdacılar bölümünü incelerseniz harika olacaktır. Dolayısıyla firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm imalathanesi bulunan işletmeler kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları amacıyla kullanılmaktadır. Akümülatör diğer adıyla batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda akü içindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir.

  Jeneratör Hurda Alanlar

  Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alırken en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Her türde çalışır durumda ikinci el jeneratör alım satımı için buradayız. 2.el jeneratör satan yerler içindeyiz.

  7/24 Hizmet Veren Gaziantep Hurdacı

  Sizlerin kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojiye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Tam altı yıldır hurda alım satım yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Gaziantep hurdacı firması olarak zaman farketmeden hurda malzeme alıyoruz.

  Gaziantep Hurdacılar Sitesi

  Gaziantep hurdacılar sitesindeki iş yerimizin aracılığı ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Gaziantep OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Çocuklarımıza her haliyle güzel bir Gaziantep bırakmak için yılmadan çaba sarf ediyoruz. Sırf bu türden hurdalarınızın alımını yapmıyoruz.

  Hurda Araç Alan Yerler

  İmkan oldukça Gaziantep yakınlarında hurda araç alıyoruz. Gaziantep hurda alımında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek hurda yük vagonu, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, hasarlı hurda araba, motor hurdası . Elbette size araç hurdası alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz.

  En Yakın Gaziantep Hurdacı

  Gaziantep hurdacı şirketi bünyesinde çalışan personelimizle kapınızdan her cins hurda atık alım hizmetleri vermekteyiz. Demtaş Metal şirketimizle Gaziantep’in ilçelerinde hurda malzeme alıyoruz. En yakın Gaziantep hurdacı firma ismiyle hurda metal alıp satarken adresinize güvenilir çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurdacı Gaziantep çevresinde hizmetler veriyoruz.

  Cam Hurda Alım Satımı

  Gaziantep yakınlarında hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki suları muhafaza eden amorf yumuşak olmayan bir maddedir. Çağımızda şeffaf cam şişe, kırık araba camı biçimlerinde cam hurdası bulunabilmektedir.

  İkinci El Cafe Ekipmanları Alım Satımı

  Sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Çok kısa bir süre kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makinesi alınır. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi ocak, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, küvet, salata ve meze dolapları vs endüstriyel tipte mutfak alet edavatını yakından incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

  Kumaş Hurdası Alanlar

  Buradaki Gaziantep kumaş hurdası ton fiyatları dün güncellenmiştir. Parti malı kot kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı zaman geçirmeden arayabilirsiniz. Gaziantep’te hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Gaziantep kilosu ile hurda kumaş alanlar içerisinde en iyi fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

  Gaziantep bölgesinin tamamında hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Toptan hurda atlet kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, makine artığı kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş alım satımı yapmaktayız.

  Gaziantep Beyaz Eşya Hurdası

  Sahibinden satılık patron masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron koltuğu alıp satıyoruz. Çok az 2el piyasasında satılabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı yerinizden alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda bulaşık makinesi fiyatları başlıklı sayfamıza ulaşın Her çeşit 2.el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası satın almak nedeni ile bize ait numaralarla irtibata geçerek sorularınız sorabilirsiniz. Ederinden fiyatlara titizlikle kullanılan ve 2.el kanepe satabilirsiniz.

  2.El İnşaat Malzemeleri

  Büyük projelerde alçı mikseri, boya makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Birde işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz Gaziantep etrafında yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında ikinci el kapı, pencere, mutfak dolabı alıyoruz.

  Gaziantep Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Gaziantep etrafında 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Gaziantep bölgesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. 2.el Kombi alan yerler içindeyiz.

  Gaziantep Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları Gaziantep Belediyesi Fen işlerince planlanan moloz döküm alanlarına boşaltılır. Bina yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak molozların taşınma işleri itina ile personellerimizce yapılıyor. Gaziantep hurdacı Demtaş Metal tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır.

  Kağıt Hurdası Alımı

  Gaziantep kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz ile ticaret yaparak hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. derinden çok fiyata hurda kağıt peçete, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak alan yerler arasındayız. Kağıt hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Gaziantep hurda kağıt, karton ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Kitap, defter, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla size çok daha yüksek oranda kazanım etme olanağı iletiyoruz.

  Hurda Nikel Alan Hurdacı

  Merkezde hurda %95 ve %99 nikel şablon, anot nikel hurda, nikel turbo hurda alımı yapıyoruz. Gaziantep nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası içinde arsenik olduğundan zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alındığında mümkün olduğunca hassas hareket edilmelidir.

  Gaziantep Hurda Raf Alanlar

  Genelde restorasyon yapan mağazalardan satın aldığımız market rafları, hurda çelik raf, demir raflar, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları içinden seçilen yeni durumdaki 2. el market rafları satıcıları içerisindeyiz. Hurda depolama rafları alımı işimizin bir parçasıdır. Sayfamızdaki Gaziantep ikinci el market rafı kilo fiyatını kayıt olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası alan hurdacılar bölümüne göz atmalısınız. Gaziantep ikinci el raf hurda fiyatları öğrenmek amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

  Gaziantep Bina Yıkımı

  Yıkımlarda belirtilen tedbir önlemleri Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımda çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, çıkma pimapen gibi tüm hurdaları almaktayız. Aynen fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılması gereken iş yerlerinin yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

  Gaziantep Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Gaziantep plastik hurda alan yerler içinden öne geçmeyi başaran Gaziantep hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Gaziantep plastik hurdası kg fiyatını isteyenlere güncel olarak ulaştırıyoruz. Gaziantep ilinin tamamından jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal fiyatları edinmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Gaziantep Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. Sökümden önce sökülecek fabrika binasının detaylıca gezilerek uygun projenin ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur.

  Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde meşhur olduk. Uzun süredir binlerce fabrika sökümü ihalesi tamamladık. Gaziantep’te fabrika söküm işleri yapıyoruz.

  Gaziantep Hurda Fiyatları

  Kesin kilo fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurdaların alımında diğer Gaziantep firmalarından yüksek fiyatla alımlar gerçekleştiriyoruz. Gaziantep hurdacı hurdacılık işleri yaparken uygulanılan kilo fiyatı her dakika değişmekte.