İçeriğe geç

İspir Hurdacı Firma

  Aslında İspir hurdacı depoları içerisindeyiz. Fakat Erzurum İspir merkezinde de hizmetler vermekteyiz. İspir meydanında sürekli yaptığımız gibi hurda alımı için konumunuza gelmekteyiz. Erzurum hurdacı firmalar içindeki Demtaş Metal hizmetinizdedir. İspir hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız. İspir hurdacı şirketleri içinde lideriz. Demtaş Metal şirketimiz ile İspir merkeze yakın yerlerde hizmet veriyoruz. Erzurum İspir merkezinin tümünde 2.el eşya ve hurda alımında hurdanın bedelini peşin ödemekteyiz. Her nevi hurda malzeme alıyoruz.

  Erzurum İspir merkezindeki İspir merkez hurdacı firma olarak İspir ilçesinin hizmet ediyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Erzurum hurdacısı olarak İspir meydanında hizmet ediyoruz. İspir meydanının çevresinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm firmasıyız. Güncel İspir hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız.

  İspir Hurdacıları

  İspir hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. İspir bölgesinde yep yeni bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her tür hurda alüminyum satışı sebebiyle telefonumuzu kaydedebilirsiniz. Erzurum merkezinin naif ilçesi İspir 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Erzurum İspir ilçe merkezinde değil, tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. İspir merkez mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğini korumaktayız. İspir hurdacı firması olarak Erzurum ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurda için uygun hurda nakil elemanlarımızı yönlendiriyoruz.

  İspir Hurdacı Telefon Numarası

  İspir hurda alımı hurda malzeme alım hizmetleri yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Bu sebeple hurda satmak nedeni ile bizleri aramanız gereklidir. Hemen arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz. İspir hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor.

  İspir Hurda Alımı

  Tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarında fiyat listesi uyguluyoruz. İspir hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Erzurum İspir ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Demtaş Metal her nevi ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. İspir kapıdan hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın fiyatı düşüyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Hurda çinko almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

  İspir Krom Hurdası Alan Hurdacılar

  Nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Bu sayfadaki İspir krom fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

  Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

  Erzurum, İspir çevresinin her yerinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Erzurum İspir hurda çinko levha kg fiyatını isteyene güncel olarak gönderiyoruz. Hurda çinko alan hurdacılar sayfamızı incelemek iyi gelecektir. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi talep etmek için arayın.

  İspir Sarı Pirinç Hurdası Alan Firma

  Demtaş Metal hurdacılık firması bu çeşitlerin alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda sarı pirinç bronz ticareti yapıyor. İspir hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı için adresinize geliyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri sıkça bulunur. İspir ilçesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz.

  Buradaki Erzurum İspir sarı pirinç kilo fiyatını kayıt olanlara günlük yolluyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar başlıklı içeriğe bir göz atın. Bu yüzden İspir sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Aslına bakarsanız sarı hurda olarak geçen hurda çeşidi varolmamıştır.

  Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar bazı yörelerde rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

  İspir Bakır Hurda Alanlar

  TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası alınır. İspir bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bu sitede yer alan Erzurum İspir soyma bakır hurdası ton fiyatları günceldir. Erzurum İspir bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alan firmayız.

  İspir hurda bakır fiyatları için bizi arayın. Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan İspir hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

  Hurda Demir Alanlar

  Güncel hurda demir fiyatı öğrenmek için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın. İspir ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her türde demir trabzan, demir kapı, pencere demiri alıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda çıkarılan metaller içindedir. Sitemizde bulunan İspir toplama demir hurdası kg fiyatını abonelerimize her gün yollanmaktadır.

  İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı gezmelisiniz. Demtaş Metal Erzurum İspir ilçesinin her yerinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor.

  İspir Kablo Hurdası Alım Satımı

  İspir hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan İspir hurdacı arayanlar için buradayız. . Üstelik hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor.

  Hurda kablo içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılar için kıymetlidir. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kullanım alanları itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo çeşitleri bulunur. kablo hurda alanlar başlığıyla yazılmış konuyu inceleyin.

  Çünkü yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdası, hurda enya kablo, çok damarlı kablo alım satımı için piyasanın üstünde fiyatı sunuyoruz. İçindeki tellerin türüne bağımlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki İspir ttr kablo hurdası ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara güncel olarak ulaştırıyoruz.

  İspir bölgesinde bolca toplanlanan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken anında nakit ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. İspir ilçesinde hurda kablo alan firmayız. Erzurum İspir hurdacı firma olarak her nevi hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron hurda kablo, elektrik kablosu hurdaları için buradayız.

  İspir Kurşun Hurda Alımı

  Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda satmak nedeni ile telefon numaralarımızı arayarak irtibata geçebilirsiniz. Erzurum ve İspir kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz ilçelerden biridir. Buradaki İspir çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Kurşun cevheri mavi-gümüş rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan yerler gönderisine göz gezdirmeniz pişman olmazsınız. Kurşun kullanılmakta olan madendir.

  Sac Hurda Alan Firmalar

  Elimizde her kalitede 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alım satımı yapan işyerleri içerisindeyiz. Erzurum İspir ilçesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak sebebi ile arayabilirsiniz. Şantiye çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir.

  İspir Alüminyum Hurdası Alım Satımı

  Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Ayrıca alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör yapıyoruz. Erzurum İspir alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Her türlü alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Sayfamızdaki Erzurum İspir alüminyum kg fiyatı güncellendi. İspir bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları müşterinin yanında yapmaktayız. Bize verdiğiniz destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizlerin sayesinde her geçen gün büyüyoruz.

  Anlık Güncel İspir Hurda Fiyatları

  İspir hurdacı firmalar içinde hurda alırken uygulanılan kilo fiyatları piyasada anlık değişiklik göstermektedir. Kesin hurda ton fiyatına erişmek nedeni ile bize ulaşın. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurda alırken kilo fiyatından daha fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

  İspir İkinci El Jeneratör Alan Firma

  2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alınır. Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  İspir Hurda Karton Alımı

  Yüksek fiyata bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt alıp satarken uyguladığımız extra duyarlılık ile sizlere daha çok kazanç etme avantajı veriyoruz. İspir kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki iş yerimiz yardımıyla kırpıntı kağıt, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı fiyatı isteyebilirsiniz. Kağıt, karton hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Buradaki İspir kağıt hurdası kg fiyatı güncelliğini korumaktadır

  İspir Hurda Nikel Alanlar

  Bu ilçede hurda turbo nikel, %95 ve %99 hurda nikel şablon, anot nikel alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Erzurum ve İspir hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu sebep ile hurda nikeller alındığında çok dikkat ile davranmalıyız.

  İspir Hurdacılar Sitesi

  Milletimize yaşanabilir bir şehir oluşturmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. İspir organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sırf bunları almıyoruz. İspir hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı dükkanımızla geri dönüşüm firması olarak hizmet veriyoruz.

  İspir Bina Yıkımı

  Bir üstte fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, pimapen hurdaları benzeri tüm hurdayı almaktayız. İspir kentsel dönüşümü nedeni ile yenilenecek binaların en baştan inşa edilmesi nedeni ile yıkılmasını sağlıyoruz. Hurdalar bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım esnasında belirtilen tedbir önlemleri

  2. El Cafe Ekipmanı Alım Satımı

  Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. İyi durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel 4 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, krom davlumbaz, küvet, dinlendirici vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz için sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi restaurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

  İspir Kumaş Hurdası Alım Satımı

  Parti malı tekstil artığı hurda kumaş, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, atletlik kumaş alımı yapmaktayız. İspir ilçesinde hurda parça kumaş almaktayız. Defolu hurda pantoloun kumaşı, hurda gabardin, örme kumaş, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayın. İspir bölgesinde hurda gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda viskon, hurda şifon, jesica kumaş, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında adresinize geliriz. İspir kilo ile tartım yaparak hurda kumaş alan firmalar içerisinde en doğru fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Bu sayfadaki İspir kumaş hurdası ton fiyatını isteyene ücretsiz ulaştırıyoruz.

  En Yakın İspir Hurdacı

  En yakın İspir hurdacı deposu ismi ile hurda ticareti nedeni ile yolladığınız konuma geliyoruz. Böylece hurda satanlara en yakın hurda alanlar İspir çevresinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Demtaş Metal hurdacı sitesi olarak İspir çevresinde hurda malzeme alırız. İspir hurdacıları arasında olan firmamız ile kapıdan hurda satım hizmeti vermeye başladık.

  İkinci El İnşaat Malzemeleri

  İnşatlarda inşaat vinci, harç karıştırma mikseri, alçı makinesi, boya tabancası 2.el iskele, hurda plywood mevcuttur. Dolayısı ile işi bırakmak mecburiyetinde kalmış esnaflardan aldığımız İspir bölgesinde yıkılan ardiye benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencere satıyoruz.

  İspir Klima Hurda Alımı

  Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İspir çevresinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurun. İkinci el klima İspir bölgesinde çok satılan hurdalar arasında yer alıyor. 2. El Kombi alan firmalar içindeyiz.

  İspir Hurda ve Moloz Nakliyesi

  Yıkım molozları İspir Belediyesi’nce planlanan alanlara dökülür. Yıkımda müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınması güvenlikle personellerimizce yapılıyor. İspir hurdacı Demtaş Metal tarafından alınan her çeşit hurdanın firmamıza ait fabrikaya taşınması bedelsiz yapılır.

  İspir Fabrika Bozumu

  İşe başlamadan yıkımı yapılacak üretim yerinin etraflıca incelenerek uygun aletlerin hazırlanması uygun olacaktır. İspir fabrika sökümü yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Yıkımla ilgilenenlerin bahsettiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika bozumu ihalesi yerine getirdik.

  İspir Hurda Akü Alım Satımı

  Kullanımdan sonra kullanılmayacak hale düşen bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan cihazdır. Akü hurdası alımı bağlantısına tıklayın. Bu nedenle İspir hurdacısı depomuz benzeri fabrika içerisinde geri dönüştürme fabrikası bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Akü içerisindeki kurşunlu suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik deposu bulunuyor.

  İkinci El Raf Hurdası

  Sitemizdeki Erzurum İspir ikinci el market rafı kilo fiyatını bip grubumuzda paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatı yazımıza göz atmak istemelisiniz. İspir hurda raf alımı sebebiyle telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Özellikle restorasyon yapan pastanelerden temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, orta reyonlar, mağaza rafı hurdaları, market rafları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz.

  7/24 Açık İspir Hurdacı Firma

  Tam bin dokuz yüz doksan yediden beri hurdacılık faaliyetleri ile hizmete devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren İspir hurdacı firması olan firmamızla zaman kavramı olmadan sektöre hizmet vermekteyiz. Sektörde harcadığımız yılların verdiği profesyonellikle sektörün teknolojisine ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  İspir Hurda Plastik Alanlar

  İyi fiyata kırmızı, mavi kapak, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası alıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

  İspir plastik hurdası alımı yapanlar içinde olan hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki İspir plastik fiyat listesini üyelerimizle paylaşıyoruz. Erzurum ile İspir ilçesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alımı için bize ulaşabilirsiniz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

  İspir Araç Hurdası Alan Firmalar

  İspir hizmet ediyoruz. Ara sıra İspir yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri sürekli yerine getiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, römork, çekme belgeli araç hurdası, motor hurdası satışı için arayabilirsiniz.

  İspir 2.El Eşya

  Kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, personel masaları, çalışma koltuğu satılır. Temiz kullandığınız 2. el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki salon takımlarınızı istediğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için buzdolabı hurdası alımı yapanlar konulu içeriği okuyunuz Çok uygun fiyatlara yeni gibi ve ikinci el ev mobilyası alabilirsiniz. İyi durumda 2. El derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyaları, bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart almak nedeni ile bizimle etkileşime geçebilirsiniz.

  İspir Cam Hurdası Alımı

  Genelde renkli ve şeffaf soda şişesi, kırık araç camları cinslerde cam hurdalar çok fazla eritiliyor. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert yapıda bulunan sıvı madde geçirmeyen inorganik sert malzemelerdir. İspir ilçesi çevresinde hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.