İçeriğe geç

Güneysu Hurdacı Telefonu

  Güneysu hurdacı firma olarak Güneysu merkezi bölgesinde hizmet veriyoruz. Rize Güneysu bölgesinde olduğu gibi hurda alım satımı amacı ile adresinize ekiplerimizi göndermekteyiz. Rize Güneysu etrafında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. Şu anda Güneysu hurdacı işletmeleri içerisindeyiz. Lakin Rize Güneysu merkezinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

  Toptan bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası satımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Rize hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güneysu hurdacı firmalar içerisinde öncüyüz. Rize hurdacısı olan Demtaş Metal vazgeçilmez devam ediyor.

  Güncel Güneysu hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Güneysu hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden alıyoruz. Güneysu merkezinde hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyası almaktayız. Demtaş Metal ismiyle Rize Güneysu merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Rize Güneysu Hurdacısı

  Güneysu merkez ve mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Korozyona uğramış plastik ve metalleri geri dönüşüme kazandırarak bütün halkımızın faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit kurşun hurdası satışı yapmak için çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Güneysu hurdacısı olarak Rize bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanın taşınması için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Güneysu hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Güneysu etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Rize şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan ilçesi Güneysu 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Güneysu için değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

  Güneysu Hurdacı Numarası

  Güneysu hurdacılık hurda malzeme alım hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatı öğrenmek için telefonumuzu arayabilirsiniz. Rize Güneysu hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz.

  Krom Hurda Alanlar

  201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. Buradaki Rize Güneysu krom hurdası fiyatlarını arzu edenlere günlük gönderiyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alımı yazısına göz atabilirsiniz. Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

  Güneysu Demir Hurdası Alımı

  İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alım satımı bölümüne bir göz atın. Bildiğiniz üzere her tür demir merdiven korkuluğu, demir kapı, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Güneysu ilçe genelinde demir hurdası alımı yapmaya devam ediyor. Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi öğrenmek amacıyla fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alanlar bölümünü geziniz.

  Güneysu etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Hurda demir, dünyada en çok çıkarılan madenler içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Güneysu demir hurda fiyat listesi güncellenmiştir.

  Güneysu Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

  Rize, Güneysu etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Güneysu çatı söküm çinkosu fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Hurda çinko ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

  Güneysu Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

  Aslında hurda sarı olarak geçen hurda çeşidi yoktur. Bu yüzden Güneysu sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

  Güneysu ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç alıyoruz. Sayfamızdaki Rize Güneysu sarı pirinç hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Sayfamızdaki hurda sarı pirinç alanlar konuyu inceleyin. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Rize Güneysu hurdacı depomuz her nevi hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

  Firmamız bu hurdaların alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticareti yapıyor. Pirinç metaline mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Bu işi yapanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kurşun hurdası alım satımı yapıyoruz. Rize, Güneysu kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız ilçelerden biridir. Sitemizdeki Rize Güneysu çatı minare kurşunu ton fiyatlarını abonelerimize güncel olarak gönderilmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası alan yerler bölümümüzü incelemelisiniz. Metal kurşun en eski madendir.

  Hurda Sac Alan Firma

  Sac hurda alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Güneysu ilçesinde sac levha hurdası, sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, alımı sebebiyle arayınız. Kiler çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Depomuzda her türlü 2. el trapez sac hurda vardır.

  Güneysu Kablo Hurdası Alan Yerler

  Ayrıca hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdaları alımında anında nakit ödeme yapıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları satarak para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kablo alan hurdacılar konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Lakin enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken en güncel fiyat listesini öneriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Güneysu hurdacı arayanlar için buradayız.

  Hurda kablolar içerisindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için önemlidir. Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan telin madenine göre ve de kaplamadaki malzemenin isimlendirilir. Sayfamızdaki Rize Güneysu elektrik kablosu kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Güneysu hurdacısı Demtaş Metal firmamız genellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı için buradayız.

  Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Rize Güneysu hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz. Çünkü Demtaş Metal olarak sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Rize Güneysu ilçesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Genel olarak hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır.

  Güneysu Bakır Hurda Alanlar

  Güneysu bölgesinde hurda bakır alıyoruz. Bakır hurda alanlar alanında daha geniş bilgilendirme mevcut. Sitemizdeki Güneysu soyma bakır hurdası ton fiyatını saat başı gönderiyoruz. Rize Güneysu bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Güneysu hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır boru hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Güneysu hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

  Güneysu Hurda Alüminyum Alanlar

  Firmamıza verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Rize Güneysu alüminyum hurda alanlar içindeyiz.

  Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek, alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın. Hurdalarını bize satanların desteğiyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Güneysu bölgesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı güvenle gerçekleştiriyoruz.

  Sitemizdeki Rize Güneysu alüminyum hurdası kg fiyatını arzu edene ücretsiz ulaştırıyoruz. Alüminyum hurdası alanlar içerikli yazıyı okuyun Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Her çeşit alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel Güneysu hurdacısıyız. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için telefonunuzu diliyoruz.

  Güneysu Hurda Alımı

  Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı pirinç sarı ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımlarında yüksek fiyat listeleri sunmaktayız. Güneysu hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana geçiyoruz. Hurda alüminyum alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan firmalar içindeyiz. Rize Güneysu ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Demtaş Metal her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapıyor. Güneysu yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı şimdi nakit paraya çevirmelisiniz. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir suyla temas ederse korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanın piyasa değeri düşmektedir. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber kazanarak sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

  Klima Hurda Alımı

  Güneysu ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Klima hurdası Güneysu ilçesinde oldukça fazla satılan hurda malzemeler içindedir. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

  Güneysu Moloz Dökümü

  Molozlar Güneysu Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere nakliyesi yapılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında anlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması güvenle yapılmaktadır. Güneysu hurdacı Demtaş Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

  Nikel Hurdası Alanlar

  Bu ilçede %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdası toplanırken gayet dikkatle çalışmalıyız. Rize ile Güneysu nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası içeriğinde kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir.

  Güneysu Bina Yıkımı

  Çok önce fabrika yıkımında olduğu üzere bina yıkım işi başarı ile gerçekleştiriyoruz. Güneysu kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş dükkanların istendiği bir şekilde imar edilmesi nedeni ile yıkımlarını yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri vs. tüm hurda malzemeyi almaktayız.

  Yıkım esnasında gerekli tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz.

  Güneysu Hurdacı Sitesi

  Güneysu hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımız sayesinde hurda alım işlerine başladık. Güneysu sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Her hali ile iyi bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sırf bu türden hurdaları almıyoruz.

  Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

  Güneysu ilçesi çevresinde cam hurda alanlar içindeyiz. Cam yarısaydam veya saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutan organik olmayan katı maddedir. Çağımızda renkli ve şeffaf soda şişesi, oto camı cinslerde cam hurdaları oldukça fazla alınıyor.

  Hurda Araba Alan Yerler

  Elbette sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetimize devam etmekteyiz. Bazen Güneysu çevresinde araba hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Evrak işi olmayan vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araç hurdası, römork, patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası . Ancak hurda araba vergiden düşürme işleri zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

  2.el Mutfak Ekipmanı Alımı

  Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel set üstü mekap, paslanmaz krom dinlendirici, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak aletlerini yakından incelemek amacı ile almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet ediyoruz. Profesyonel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan malzemeleri alımı yapıyoruz. İyi kullanılan buz makineleri, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinası alımı yapmaktayız. İkinci el tabak ısıtma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bu sitedeki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

  Güneysu Kumaş Alım Satımı

  Sayfamızdaki Güneysu hurda kumaş ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Toptan hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı hemen arayınız. Güneysu etrafında hurda süprem, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası alımı için belirttiğiniz yere geliriz. Güneysu kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

  Güneysu etrafında kumaş fire hurdası alıyoruz. Toptan iç çamaşırı kumaşı, parça penye kumaş, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, hurda top kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş hurda alıyoruz.

  Güneysu Güncel Hurda Fiyatları

  Unutmayın ki tonajlı hurda ticareti yaparken oldukça yüksek fiyatlar tavsiye ediyoruz. Doğru hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizi arayın. Güneysu hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatları Güneysu pazarında her dakika güncelleniyor.

  Hurda Raf Alımı

  Buradaki Güneysu ikindi el raf hurdası fiyatlarını isteyenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Raf hurda alımı bağlantısına tıklayınız. Hurda raf Güneysu almak için mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde yenilen dükkanlardan elde ettiğimiz hurda mağaza rafları, market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satan firmalar arasındayız. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır.

  Karton Hurdası Alanlar

  Karton hurdası almaktayız. Bu sayfadaki Güneysu hurda karton ton fiyatı günceldir Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik sayesinde satıcıya çok daha fazla miktarda kâr elde etme avantajı takdim ediyoruz. Avantajlı ton fiyatı ile bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alanlar arasında en iyi fiyatı firmamız vermekte. Güneysu kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki firmamız Demtaş Metal ile iletişim kurarak hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı sorabilirsiniz.

  Güneysu Hurda Plastik Alan En Yakın Hurdacı

  Rize şehri Güneysu ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Güneysu plastik hurdası alanlar içinden ön planda olan Güneysu hurdacısıyız. Sayfamızdaki Rize Güneysu hurda naylon kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

  Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri çeşitleri vardır. En güncel fiyatlarla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pet şişe alıyoruz.

  Güneysu İkinci El Ev Eşyası

  Güneysu içerisinde yeni, 2.el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyaları, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile numaralarımız vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz. Sahibinden çalışma masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları çok miktarlı bulunur. Titizlik ile 2. el olarak satılabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi istediğiniz yere gelerek almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için çamaşır makinesi hurdası fiyatı konusunda bilgi veren yazımızı gezebilirsiniz

  7/24 Açık Güneysu Hurdacı Firması

  7/24 hurda alan Güneysu hurdacı olarak yirmi dört saat hurdacılık sektöründe hizmet etmekteyiz. Nerdeyse on iki yıldan beri hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerin verdiği kurumsallık aracılığıyla makine parkurumuzu arttırarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Akü Hurdası Alım Satımı

  Aküler başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren depolardır. Hurda akü alan hurdacı firma paylaşımını okuyunuz. Dolayısıyla şirketimiz vb. kendine ait geri dönüşüm tesisi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor. Akü hurdası içindeki kurşunlu sıvılar nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir.

  Zamanla şarj olmaz aküye hurda akü diyoruz. Motosikletlerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bulunuyor.

  En Yakın Güneysu Hurdacı

  En yakın Güneysu hurdacı adıyla hurda alırken adresinize işinin ehli çalışanlarımızı yolluyoruz. Bu hizmet ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Güneysu etrafında servisler sunmaktan onur duyuyoruz. Demtaş Metal hurda alım firması olarak Güneysu ilçesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Güneysu hurdacıları içinde firmamız ile adresinizden hurda alım satımı hizmetimiz var.

  Güneysu Jeneratör Hurda Alımı

  2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alan firmayız alırken nakit ödemeler yapmaktayız. Her voltajda sıfırdan farksız 2. el jeneratör satılır.

  Güneysu 2.El İnşaat Malzemeleri

  İnşaat şantiyelerinde alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda bulunur. Dolayısı ile batan şirketlerden satın almış olduğumuz Güneysu etrafında yıkılmış market binalarından ayırılan sıfır ayarında ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler satıyoruz.

  Güneysu Fabrika ve Makine Sökümü

  Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek fabrikanın etraflıca incelenmesi gerekir. Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Güneysu fabrika söküm işleri yapımında deneyimliyiz. Hurdacıların bahsettiği gibi kolay bir işlem değildir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar içerisinde lider konumdayız. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkımı ihalesi tamamladık.