İçeriğe geç

Kozaklı Hurdacı Hurda Fiyatları

  Kozaklı çevresinde hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Kozaklı merkezinde sürekli yaptığımız gibi hurda alım satımı nedeniyle profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz. Demtaş Metal ismiyle Nevşehir Kozaklı merkezinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

  Şu anda Kozaklı hurdacı işletmeleri içindeyiz. Fakat Nevşehir Kozaklı merkezinde de hurda alım hizmetleri veriyoruz. Kozaklı merkezi bölgesinde hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyaları almaktayız. Kozaklı merkez hurdacı firması olarak Kozaklı merkezi etrafında her çeşit hurda eşya alım hizmetleri veriyoruz. Toptan hurda ticaretinde yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Nevşehir hurdacı olarak Kozaklı merkezinin tümünde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Güncel Nevşehir Kozaklı hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz.

  Kozaklı hurdacısı olarak hurdanızı alıyoruz. Nevşehir hurdacı olan Demtaş Metal hizmetinizdedir. Her çeşit hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz. Kozaklı hurdacı firmalar içinde öncüyüz.

  Nevşehir Kozaklı Hurdacı Firma

  Kozaklı hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Nevşehir Kozaklı ilçesinde benzeri olmayan bir anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizde her tür hurda kurşun satışı sebebi ile numaralarımızı aramalısınız. Nevşehir merkezinin tatlı ilçesi Kozaklı öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Kozaklı bölgesinde değil, bütün ilçelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Kozaklı merkezinde faaliyet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlığın geleceğine yatırım yapmaktayız. Kozaklı hurdacı olarak Nevşehir ilçelerinde hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için en yakın hurda nakil çalışanlarımızı gönderiyoruz.

  Kozaklı Hurdacı Telefonu

  Nevşehir Kozaklı hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Kozaklı hurdacılık hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Bu yüzden hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatları ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

  Krom Hurdası Alanlar

  Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Buradaki Kozaklı hurda krom fiyat listesini her gün ulaştırıyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alıyoruz. Krom hurdası alanlar paylaşımına bir göz atın. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz.

  Hurda Demir Alım Satımı

  Kozaklı ve çevresinde tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Unutmayın ki her türden demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız Kozaklı genelinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Anlık hurda demir fiyatı edinmek nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımına göz atarsanız pişman olmazsınız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça alınıp satılan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Kozaklı demir fiyat listesini ücretsiz ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalemize bir göz atmalısınız.

  Kozaklı Çinko Hurdası Alan En Yakın Firma

  Sayfamızdaki Nevşehir Kozaklı çinko hurdası fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Hurda çinko alım satımı makalemizi okuyunuz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Kozaklı, Nevşehir çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

  Kozaklı Sarı Pirinç Hurdası Alımı

  Kozaklı hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Kozaklı ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Bu sebep ile Kozaklı sarı hurdası alım satımı yapmaktayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

  Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Bu sayfadaki Kozaklı sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzda saat başı paylaşıyoruz. Sayfamızdaki pirinç sarı hurda alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Demtaş Metal şirketimiz bu hurdaların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş almaktadır. Gerçekte sarı hurdası ismiyle anılan hurda çeşidi varolmamıştır.

  Kozaklı Kurşun Hurda Alımı

  Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurdası alan yerler gönderimize mutlaka bir göz atmalısınız. Kurşun metali kullanılmakta olan eski madendir. Nevşehir Kozaklı kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Nevşehir Kozaklı kurşun hurdası kg fiyatını saat başı göndermekteyiz. Cami minaresi hurda kurşunu, Kurşun levha hurdası, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alırız.

  Sac Hurda Alım Satımı

  Kış bahçesi tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz. Elimizde sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurda mevcuttur. Kozaklı ve çevresinde sac levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, ton fiyatı öğrenmek sebebi ile.

  Kozaklı Kablo Hurda Alanlar

  Kozaklı hurdacısı Demtaş Metal her türlü antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Yerinden antigron kablo hurdası, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo almaktayız. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında en güzel fiyatı veriyoruz.

  Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Hurda kablolar alan Kozaklı hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet etmeye devam ediyoruz. . Kozaklı ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan hurdacılar arasında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Nevşehir Kozaklı hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo piyasası fazla fiyat listesi sunuyoruz.

  Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez elinde olanlar hemen arayın. İçerisindeki iletkenin cinsine bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Kozaklı hurda kablo fiyatlarını saat başı ulaştırmaktayız. Etrafta bolca ele geçen 50% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini anında ödüyoruz. İlaveten çok damarlı kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli eşyalarda kullanılmaktadır. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kabloları, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

  Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Daha kesin sitemizdeki kablo hurda alanlar metini okuyabilirsiniz. Hurda kablolar içerdiği bakır teller nedeni ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. Çünkü Demtaş Metal firmamız ile sadece hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

  Kozaklı Hurda Bakır Alım Satımı

  Bu sayfadaki Kozaklı bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Nevşehir Kozaklı bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kozaklı bakır hurdası fiyatları için arayın. Bakır hurda alanlar sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Kozaklı bölgesinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Kozaklı hurdacı numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır. Kırkambar bakır hurdası,bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, bakır bobin hurdası alıyoruz.

  Kozaklı Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

  Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu bekliyoruz. Güvenli bir biçimde alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda ticareti için arayın. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. Hurdasını satanların sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Buradaki Nevşehir Kozaklı alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar içeriği inceleyin. Nevşehir Kozaklı alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan hurdacıyız. Kozaklı ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurda alımı için hurda tartımını sizinle birlikte yapmaktayız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum araba jantı Kozaklı hurdacı firmaları içindeyiz.

  Kozaklı Hurda Alan Yerler

  Hurda karton alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazançlı hurda alışverişi yaparak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Kozaklı hurdacı firması olan Demtaş Metal hurdacılık her nevi hurda atık alımı yapıyor.

  Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası ve sarı hurda alımı yaparken değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kozaklı hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Kozaklı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdayı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğrar. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

  Hurda Klima Alanlar

  Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kozaklı ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçmelidir. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Klima hurdası Kozaklı ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir.

  Kozaklı Moloz Nakliyesi

  Yıkımda anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozların taşınma işleri güvenle yapılmaktadır. Molozlar Kozaklı Belediyesi’nce daha önceden bildirilen moloz döküm alanlarına nakledilir. Kozaklı hurdacı Demtaş Metal tarafından alınacak her nevi hurda malzemelerin tesisimize taşınması bedelsiz yapılıyor.

  Kozaklı Nikel Hurdası Alımı

  Nikel hurdası arsenik içerir. Özellikle hurda turbo nikel, %95 – %99 şablon nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Kozaklı nikel hurdaları alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel depolanırken çok hassas çalışılmalıdır.

  Kozaklı Bina Yıkımı

  Ortaya çıkacak yıkım hurdaları karşılığı bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkım bitiminde çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri benzeri her cinste hurda malzemeyi ücreti karşılığında satın alıyoruz. Kozaklı kentsel dönüşüme girilmesi sebebiyle yıkılması gereken dükkanların gerektiği biçimde inşa edilmesi nedeni ile yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda önem verilen güvenlik önlemleri Yukarıda fabrika sökümünde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz.

  Kozaklı Hurdacı Sitesi

  Yarınlara yaşanılır bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Kozaklı OSB hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmıyoruz. Kozaklı hurdacılar sitesindeki dükkanımızın iş birliği ile atık hurda alımı ve satımı yapıyoruz.

  Cam Hurda Alımı

  Cam tam veya yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri tutan inorganik amorf sert bir malzemedir. Kozaklı çevresinde hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Özellikle şeffaf ve renkli kırık araç camı, soda ve gazoz şişesi biçiminde cam hurdalar çok fazla bulunabiliyor.

  Kozaklı Hurda Araba Alan Yerler

  Bu sektörde hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Kozaklı yakınlarında araba hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Tabiki de müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Ama araç hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda araba, hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri, vagon hurdası, motor hurdası alımı yapıyoruz.

  2.el Restoran Ekipmanı Alımı

  İyi durumda otel tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı alıp satıyoruz. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağında kullanılan aletleri alıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan firmalar buradaki telefon numarasını arayabilir. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, krom salata ve meze dolapları, restoran tipi ocaklar vb endüstriyel otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz için sizleri işyerimize davet etmekteyiz.

  Kozaklı Hurda Kumaş Firesi Alanlar

  Kiloyla gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, hurda eteklik, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Kiloyla parça kumaş hurda, parça nevresim kumaşı, dokuma kumaş hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda penye, parça poplin kumaş, spot kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Buradaki Nevşehir Kozaklı kumaş hurdası fiyat listesi sürekli güncelleniyor. Kozaklı kilosu ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Kozaklı etrafında hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, hurda jesica alım satımlarında yerinize geliriz.

  Güncel Kozaklı Hurda Fiyatları

  Şundan fayda görüyoruz yüksek tonajda hurdaların alımında kilo fiyatından fazla ton fiyatları tavsiye ediyoruz. Anlık hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Kozaklı hurdacı hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar her saat değişmektedir.

  Kozaklı 2.el Raf Satanlar

  Genellikle batan depolar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafları, hurda demir raflar, çelik raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satıyoruz. Sitemizde bulunan Kozaklı hurda raf fiyatları güncellendi. Raf hurda alımı hurda raf hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayın. Raf hurdası Kozaklı alımı amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

  Kağıt Hurdası Alımı

  Kozaklı kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki Demtaş Metal yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda ton fiyatı edinebilirsiniz. Kozaklı karton hurda aldığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Buradaki Nevşehir Kozaklı hurda karton kağıt fiyatlarını her gün gönderiyoruz Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile satıcıya daha fazla miktarda kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Daha fazla fiyata kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt bardak alan yerler içinde en hızlı fiyatı biz veriyoruz.

  Hurda Plastik Alım Satımı

  Kozaklı hurda plastik alan firmalar içerisinde olan Kozaklı hurdacısıyız. Bu sayfadaki Kozaklı hurda naylon kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Nevşehir il Kozaklı bölgesinin tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Güncel fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası alım satımı yapıyoruz.

  Kozaklı 2.el Ev Eşyası

  Temiz sekreter koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece iş yerimizde yeteri miktarda mevcuttur. Kısa süreliğine 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki koltuklarınız yerinden almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgilere amacıyla hurda bulaşık makinesi fiyatları başlıklı gönderisini inceleyin Kısa zaman kullanılan 2.el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak amacı ile telefon numaralarımı tuşlayabilirsiniz. Kozaklı bölgesinin her yerinde kullanılmış ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz.

  7/24 Hurda Alan Kozaklı Hurdacı Firma

  7/24 hurda alan Kozaklı hurdacı olan firmamızla zaman farketmeksizin yerinize geliyoruz. Yılların bahşettiği tecrübe vasıtası ile geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Yaklaşık 33 yıldır hurda hurda alım satımı hizmetleri veriyoruz.

  Hurda Akü Alımı

  Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik deposu bulunmaktadır. Aküler diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolanan depolardır. Bir zaman sonra atık haline gelen akülere hurda akü denmektedir. Hurda akü alanlar bölümümüzü okuyabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alımı yapabilir.

  En Yakın Kozaklı Hurdacı Numarası

  Demtaş Metal firmamızla Kozaklı etrafında hurda malzeme alırız. En yakın Kozaklı hurdacı deposu adı ile hurda eşya alımında yerinize geliyoruz. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Kozaklı ilçesinin tümünde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Kozaklı hurdacı şirketi olarak yerinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

  Jeneratör Hurda Alım Satımı

  Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında yüksek fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz.

  2.El İnşaat Malzemesi

  İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Kozaklı etrafında yıkılmış depo benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakmak zorunda kalmış iş yerlerinden satın aldığımız

  Kozaklı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

  Kozaklı fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz. Uzun yıllardır binlerce fabrika yıkım ihalesi tamamladık. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek imalathanenin detaylı biçimde gezilmesi gerekmektedir. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içinde nam saldık. Yıkım yapanların dediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz. Güvenilir şekilde fabrika söküyoruz.