İçeriğe geç

Kabadüz Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

  Kabadüz hurdacı firmaları içinde öncü konumdayız. Ordu Kabadüz ilçesinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Kabadüz hurdacısı olarak hurda eşya alıyoruz.

  Demtaş Metal şirketimiz ile Ordu çevresinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Aslında Kabadüz hurdacı firmasıyız. Fakat Kabadüz merkezinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz. Kabadüz merkezinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar için peşin ödemeler yapıyoruz.

  Kabadüz merkez hurdacı firma olarak hurdacılık hizmeti veriyoruz. Güncel Ordu Kabadüz hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Kabadüz bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda almak amacıyla konumunuza kadar araç gönderiyoruz.

  Her çeşit hurda alıyoruz. Toptan hurda ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ordu hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Ordu hurdacı firma olan firmamız Demtaş Metal vazgeçilmez devam ediyor.

  Kabadüz Hurdacı Firma

  Kabadüz hurdacı firması olarak Ordu ilinin her yerinde her nevi hurda atık alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın alım satımı için konumuza en yakın yerde bulunan hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda satışı yapmak amacıyla iş yerimizi aramalısınız. Kabadüz merkezindeki mahallelerde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüştürerek milletimizin yararına çalışıyoruz. Kabadüz hurdacı firması mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ordu Kabadüz merkezinde eşsiz bir anlayışla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ordu ilinin eşsiz ilçesi Kabadüz öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Ordu Kabadüz için değil, her şehirde hizmet veriyoruz.

  Kabadüz Hurdacı Telefonu

  Ordu Kabadüz hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Hemen arayıp en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satın. Kabadüz hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer alıyor. Dolayısıyla hurda satışı yapmak nedeni ile bizleri aramalısınız.

  Krom Hurda Alanlar

  Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alım satımı krom hurdası hakkında bilgi edinmek için konusunun linkine tıklayınız. Oldukça sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Kabadüz krom hurdası fiyat listesini telegram hattımızda her saat paylaşıyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

  Demir Hurda Alım Satımı

  Kabadüz çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda fiyatları paylaşımına bir göz atmalısınız.

  Kabadüz şehrinin tümünde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler sayfamıza göz atın. Bildiğiniz üzere her tür pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alımı yapılır. Demir hurdası, dünyada en çok alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Kabadüz inşaat demiri ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

  Hurda Çinko Alanlar

  Kabadüz ilçesinde hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Kabadüz hurda çinko fiyat listesini isteyenlere ücretsiz yollanmaktadır. Çinko hurdası alan yerler hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.

  Kabadüz Hurda Sarı Pirinç Alan En Yakın Yerler

  Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı denilmektedir. Kabadüz genelinde sarı pirinç hurdası alıyoruz. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri sıkça bulunur. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Kabadüz hurdacı işletmemiz her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor.

  Sitemizdeki Kabadüz hurda sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edenlere ücretsiz yollamaktayız. Sayfamızda bulunan sarı pirinç alan hurdacılar metine göz atabilirsiniz. Firmamız bu hurda sarıların yanı sıra sarı hurda hurda bronz araiş alımında lider konumdadır. Haliyle Kabadüz sarı pirinç hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır.

  Hurda Kurşun Alım Satımı

  Ordu Kabadüz hurda kurşun alımı için en yüksek fiyat listesini sunduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Ordu Kabadüz kurşun hurda fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Cevherleri olan metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası alımı gönderisini ziyaret etmelisiniz. Metal kurşun en eski madenlerdendir. Minare kurşun hurda, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yapıyoruz.

  Sac Hurda Alımı

  Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. Kabadüz ve çevresinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, alımı sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda kullanılmamış 2. el trapez sac hurda vardır. Ek bina tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Kabadüz Hurda Kablo Alımı

  Genellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Kabadüz hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. Ordu Kabadüz hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyatı sunuyoruz. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçinde bulunan tellerin cinsine göre ve de kaplamadaki malzemenin adlandırılır. Buradaki Kabadüz elektrik kablosu fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

  Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Çünkü sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Satıcılarda çoğunlukla edinilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz.

  Genel olarak hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri bulunur. Adresten hurda tek damar kablo almaktayız. İlaveten hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken ederinden fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası içerisindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

  Ordu Kabadüz ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ordu Kabadüz hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Kesin bilgi almak amacıyla kablo alan hurdacılar konuya bir göz atabilirsiniz.

  Kabadüz Hurda Bakır Alanlar

  Kabadüz içinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır alan Kabadüz hurdacı iş yerimizi kolayca arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Kabadüz hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Hurda bakır alanlar bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Buradaki Kabadüz soyma bakır hurdası fiyat listesini günlük gönderiyoruz. Ordu Kabadüz hurda bakır alan yerler içindeyiz.

  Kabadüz Alüminyum Hurdası Alanlar

  Alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurdasını satanların yardımıyla durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle saygılar sunarız. Sayfamızdaki Kabadüz alüminyum hurdası kilo fiyatını bip grubumuzda her hafta paylaşıyoruz. Bloğumuzda önceden paylaşılmışhurda alüminyum alan yerler içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Kabadüz ilçesinde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Ordu Kabadüz alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı almak için telefonlarınızı beklemekteyiz. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız.

  Kabadüz Hurda Alan Firmalar

  Yüksek tonajlı demir hurdası, bakır, kurşun hurda, kablo, çinko hurdası, sarı hurdası ve alüminyum hurdası alımı yaparken fiyat listeleri uyguluyoruz. Kabadüz hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Zamak hurda, torna artığı, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Kabadüz yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı çok zaman geçirmeden satın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın fiyatı düşebilir.

  Kabadüz ilçesindeki hurdacılar arasında olan Demtaş Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hurda krom almak üzere yerinize kadar gelmekteyiz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanmayı ilke edindik.

  Kabadüz Klima Hurdası Alanlar

  Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Kabadüz ilçesinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Klima hurdası Kabadüz çevresinde çok alınıp satılan hurdalar arasında yer almaktadır. Bozuk hurda kombi alan firmalar içerisindeyiz.

  Kabadüz Moloz ve Hurda Nakliyesi

  Demtaş Metal tarafından satın alınan her çeşit hurdanın işyerimizi taşıma işleri ücretsiz yapılır. Yıkım molozları Kabadüz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen alana taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye göre molozların taşınması titizlikle yapılır.

  Nikel Hurdası Alımı

  Bu bölgede anot nikel, %95 şablon nikel ve %99 şablon nikel hurda, turbo nikel hurda alıyoruz. Ordu ve Kabadüz hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Dolayısıyla nikel hurdası alımında elimizden geldiğince hassasiyet ile çalışmalıyız.

  Kabadüz Bina Yıkımı

  Kabadüz kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenmesi gereken dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeleri satın almaktayız. Çok önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştirilirken önem verilen tüm tedbirler

  Kabadüz Hurdacılar Sitesi

  Kabadüz hurdacılar sitesindeki iş yerimiz ile hurda eşya geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla temiz bir şehir için fazlasıyla çalışıyoruz. Yalnızca bu türdeki malzemelerin alımını yapmıyoruz. Kabadüz oto sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz.

  Kırık Cam Hurda Alanlar

  Kabadüz çevresinde hurda cam alanlar arasındayız. Çağımızda rengarenk süt şişesi, çıkma oto camı biçimlerinde hurda cam cinsleri çok miktarda eritiliyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı madde geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan maddedir.

  Araç Hurdası Alan Yerler

  Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri, hurda vagon, hurda motor alıyoruz. İşlerin yoğun olmadığı dönemlerde Kabadüz etrafında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

  Kabadüz 2. El Endüstriyel Ekipmanı Alımı

  Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. İkinci el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. İş görecek durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi ocak, lokanta tipi aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, krom paslanmaz yemek dilendiricileri vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini yakından incelemek amacıyla sizi işyerimize davet ediyoruz.

  Hurda Kumaş Alanlar

  Kumaş fire hurdası alıyoruz. Toptan hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş alıp satmaktayız. Kabadüz çevresinde gömleklik kumaş,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, viskon kumaş, şifon kumaş, hurda jesica, hurda tshirt kumaşı, döşemelik kumaş alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. Kilosuyla spot kot kumaşı, parça pantolon kumaşı, hurda gabardin, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası satışı yapmak amacıyla telefonlarımızı çok geçmeden aramalısınız. Sitemizdeki Kabadüz kumaş hurdası kilo fiyatı dün güncellenmiştir. Ordu Kabadüz kilo ile tartarak kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

  Güncel Anlık Kabadüz Hurda Fiyatları

  En doğru fiyat listesine ulaşmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Sitemizdeki hurda fiyatları makaleyi okuyun Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda alım satımı yaparken piyasadan fazla fiyatla alımlar gerçekleştiriyoruz. Kabadüz hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı her an değişmekte.

  Kabadüz İkinci El Raf Hurdası

  Sayfamızdaki Kabadüz çıkma raf kg fiyatını üyelerimizle her gün paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firmalar bölümümüzü gezmelisiniz. Hurda raf Kabadüz almak amacıyla işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Genellikle yenilen iş yerlerinden satın aldığımız teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, market rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz.

  Kabadüz Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firmalar

  Bölgede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra özen ile sizlere çok daha fazla kâr elde etme şansı iletiyoruz. Kabadüz hurda kağıt aldığımız yerler arasındadır. Bu sayfadaki Kabadüz karton hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz yolluyoruz Piyasanın üstünde ton fiyatıyla hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alanlar arasındayız. Kabadüz kağıt hurdası alan yerler içindeki şirketimiz sayesinde karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satabilirsiniz.

  Kabadüz Plastik Hurda Alımı

  En yüksek fiyatla pet şişe, hurda poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz. Ordu şehri Kabadüz bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz.

  Kabadüz plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne çıkan Kabadüz hurda deposuyuz. Buradaki Kabadüz hurda naylon kilo fiyatını isteyenlere ücretsiz yolluyoruz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye denir. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri vardır.

  Kabadüz 2.El Eşya

  Kabadüz Ordu etrafında sıfır gibi ve 2. el mobilyalar ve aksesuarlar satabilirsiniz. Az kullanılmış ofis mobilyaları, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları temin edilir. Titizlik ile kullanılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir biçimdeki oturma gruplarını yerinizden alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alan firma konulu gönderisini ziyaret ediniz Yeni gibi 2.el derin dondurucular, buzdolapları, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli ev eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı sormak sebebi ile telefonumuzu arayabilirsiniz.

  7/24 Hizmet Veren Kabadüz Hurdacı

  7/24 hizmet veren Kabadüz hurdacı firması iş yerimiz aracılığı ile gece gündüz hurda malzeme alıyoruz. Tam bin dokuz yüz doksan iki yılından bu zamana değin geri dönüşüm yaparak yirmi dört saat hizmete devam ediyoruz. Sektörün kazandırdığı profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Kabadüz Hurda Akü Alanlar

  Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Hurda akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvı sebebi ile kıymetlidir. Akü hurdası kilo fiyatı makalesini gezmek iyi gelecektir. Dolayısı ile Kabadüz hurdacı depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüşüm kazanları olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapmaktadır. Yoğun kullanımla atıl hale düşen aküye akü hurdası denilmektedir. Otomobillerde enerji deposu kullanılır.

  En Yakın Kabadüz Hurdacı Telefon Numarası

  Demtaş Metal şirketimizle Kabadüz çevresinde her çeşit hurda eşya satımı yapmaktayız. Kabadüz hurdacı firma içinde çalışan ekiplerimiz ile kapıdan hurda alım satımı hizmetimiz var. En yakın Kabadüz hurdacı hizmetlerimizle her cinsten hurda metal alıp satarken yerinize tecrübeli personel yolluyoruz. Bu hizmetler ile müşterilere en yakın hurdacı firma Kabadüz ilçesinde hurdacılık yapmaktan gurur duyarız.

  Hurda Jeneratör Alımı

  Jeneratör hurdası alan firmayız alım satımında nakit ödeme yapmaktayız. Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

  İkinci El İnşaat Malzemesi

  Yıkılmış market binalarından ayırılan hala kullanılabilir 2.el pencere, kapı, mutfak dolabı alan firmalar içindeyiz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva mikseri 2.el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Birde kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz

  Kabadüz Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

  Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Ordu Kabadüz fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz. Başlamadan önce sökülecek tesisin incelikle dolaşılarak uygun ekipmanların seçilmesi doğru olur. Sektörde yüzlerce fabrika sökümü ihalesi aldık. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde başarılı konumdayız.